star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Въпроси всякакви....
Страници: 1 ... 349 350 [351]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси всякакви....  (Прочетена 946872 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #8750 -: Май 18, 2017, 18:14:32 »

аз точа онлайн от ютуб..пиша download mp3 from youtube - onlinevideoconverter е сайта, ама ги точа от компа..

10х
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #8751 -: Май 18, 2017, 18:36:59 »

Пийс, лепенките не са декорация на кошчето, фабрични един вид, а са си лепенки просто, така ли? Има на д-р Бекман голяма серия срещу петна, включително продукт за отстраняване на дъвка и лепило - цък. При нас ги има в Метро почти в пълен асортимент и съм много доволна от действието му. И като цяло имам още 3-4 от серията и са екстра!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #8752 -: Май 19, 2017, 19:09:45 »

Охх, мерси Пупи!  Kiss Като писах въпроса и си мислех за теб, как все изскачаш с някакви магически гъби и ти се появи Cheesygrin Ходих днес и взех препарата на Др.Бекман, два пъти мазах,търках, два пъти прах и май на 95% се изчисти. За тези етикети, от двете страни става въпрос
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #8753 -: Май 19, 2017, 22:56:31 »

Е те пък могат ли на текстила да ги лепнат...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #8754 -: Май 20, 2017, 00:02:51 »

Ми и на моето Хане са така на бебешкия кош. Биг праз.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8755 -: Май 20, 2017, 06:20:24 »

Хаха просхо никой не се е сещал да ги маха  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #8756 -: Май 20, 2017, 09:26:35 »

На Britax-а също на столчето за кола бяха така..
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #8757 -: Май 20, 2017, 09:39:05 »

На пег перегото са на пластмасите
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #8758 -: Май 20, 2017, 19:30:11 »

Така и така сте на тая вълнА, да питам и аз какви бяха тия магически гумички на Пупи, че нещо не намирам  Cheesygrin Или поне дайте идея как да си почистим латекса вкъщи от петна, та ако може да отървем пребоядисването. Латексът не е някакъв много фенси-шменси, но се мие, не е от ония, дето се разтварят като ги намокриш.  Rolling Eyes Минах един участък с вода със сапун и се шашнах колко мръсотия изпадна, обаче повечето петна не се махат, само цялостно става по-чисто, пък имаме тук-там петна от лапи и пръсти, някакви драскотини... с домакински мокри кърпички пробвах, но има ефект при много малко от петната. Някакви идеи? Че колкото повече го мисля, толкова повече не ми се занимава с пребоядисване баш сега, ако има как да си го спестя  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8759 -: Май 21, 2017, 08:15:27 »

Гъби, не гуми  Lol Има ги в ДМ, в Кауфланд, в Била също съм ги виждала. Бели, от плътен и не особено порест дунапрен. За предпочитане са на Фино, но и на Сано съм виждала. цък
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #8760 -: Август 19, 2017, 16:54:22 »

Купихме си сушилня  Clap Clap
1: Да си взема ли топки/кърпички за сушилня и какви и откъде препоръчвате?
2: Сушите ли неща в сушилня, на чиито етикет пише, че не трябва и с какъв резултат? Lol Щото голям кяр да имам сушилня ако не мога да вра всичко вътре. Нали идеята е, особено студения сезон да не суша нищо по сушилки вече...
3: Какъв прах/гел за пране за бебе ползвате? Съмнявам се Павката да е с атопична кожа, няма го генът вече...  Razz Така че мога да не се съобразявам ЧАК толкова, въпреки че например омекотител е нещото, което никога не бих ползвала за нас, камо ли за децата.
4: С какво се маже вечер кожата на не-атопични бебета? Lol Толкова съм свикнала с такава изискваща кожа, че нямам идея как да подходя към, надявам се, обикновена бебешка кожа.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #8761 -: Септември 12, 2017, 15:00:40 »

Сушилня нямам, омекотител също не използвам, прах - сано, ако не намеря такъв - каквто има. Но вече след годинката пускам общи преални. С голямата за всички известно време перях с някакъв сензитив препарат, но сега и това не правя.

Не см мазала с нищо бебешката кожа, ако няма прекалено изсушаване или някакво белене. След баня все им беше студено и гледах по-бързо да облека. Иначе а-дерма, въпреки че не мисля някое от децата да има проблемна кожа.
« Последна редакция: Септември 12, 2017, 15:03:02 от syanna » Активен

Страници: 1 ... 349 350 [351]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: