star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Въпроси всякакви....
Страници: [1] 2 3 ... 351   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси всякакви....  (Прочетена 946050 пъти)
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« -: Юли 13, 2007, 13:08:12 »

Мисля,че е време да имаме и една такава темичка за въпросите,които не заслужават пускане на нова или не могат да намерят място във вече съществуващите. Smile
Ако искате можем да я направим и важна,за да седи отгоре. Smile

Аз започвам с първия :

Знаете ли къде се продават слънцезащитните продукти на Cabana sun?
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #1 -: Юли 13, 2007, 13:15:59 »

Цитат
Знаете ли къде се продават слънцезащитните продукти на Cabana sun?
в магазини за козметика.Аз имах по миналата година , купих си го от слънчев бряг  Cheesygrin много бях доволна.
Активен

Don’t feed the forum trolls
blonde
Newbie
*

« Отговор #2 -: Юли 13, 2007, 13:24:09 »

Заинтригувах се,защото прочетох,че са златисто-кафяви на цвят. Cheesygrin
Ще ги потърся...мерси Smile
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #3 -: Юли 13, 2007, 15:34:13 »

Имам подозрението, че ги видях в Метро  Smile
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #4 -: Юли 17, 2007, 00:48:30 »

И аз с въпрос.

Някой да ми предложи хубаво боди милкче, но да е с аромат на шоколад, да е трайно и да не е с ужасен вкус.  Unsure
Не че не намирам, но имам проблем с тях.  Unsure Имам едно италианско, ужасно приятно ухае, страхотен аромат, страшно издръжливо. Бе отдалече е перфектно. Но проблемът е, че е много горчив, мамка му.  Unsure
Толкова горчив, че дори да си се намазал преди часове, то кожата ти при целувки горчи. Не само кожата ти, а и устните на целувача нагарчат(ама доста стабилно си нагарчат Unsure ).  Lol Бе неприятна работа с две думи.  Lol

Или някакви други сладникави ароматчета? Видях на Пупа серии с мед и жасмин, мед и ванилия и т.н., но не съм виждала тук. Те били малко по-вкуснички.  Lol

Та така - сладникаво боди милкче, но да е вкусничко. Или поне неутрално, че с това горчивото страшна работа.  Lol
Активен

amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #5 -: Юли 17, 2007, 01:05:33 »

И аз точно на пупа бях гледала зимата като си бях в БГ - миришат страхотно. Иначе аз ползвах преди време един лосион за тяло на Джесика Симпсън - миришеше на сладолед, с бляскави частици и имаше сладък вкус (приятелят ми по едно време се беше заканил, че някоя нощ ще ме нападне и изяде Smile)). Не знам дали ги има в БГ, тук струваше около $10, т.е. към 15-16 лв.
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юли 17, 2007, 01:07:34 »

Ох,цялата серия на Джесика Симпсън е страхотна Shame
Така и не можах да я намеря във Франция обаче Unsure
..може пък и да не съм търсила като хората.  Rolling Eyes
Активен
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #7 -: Юли 17, 2007, 01:12:47 »

Блонди, между другото и аз напоследък не ги виждам... имам чувството, че са ги спрели от производство, защото преди във всеки втори магазин имаше рекламни плакати и т.н., а сега няма... жалко, много бяха добри :(
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #8 -: Юли 17, 2007, 09:05:08 »

Цитат на: "Dita"
И аз с въпрос.

Някой да ми предложи хубаво боди милкче, но да е с аромат на шоколад, да е трайно и да не е с ужасен вкус.  Unsure
Не че не намирам, но имам проблем с тях.  Unsure Имам едно италианско, ужасно приятно ухае, страхотен аромат, страшно издръжливо. Бе отдалече е перфектно. Но проблемът е, че е много горчив, мамка му.  Unsure
Толкова горчив, че дори да си се намазал преди часове, то кожата ти при целувки горчи. Не само кожата ти, а и устните на целувача нагарчат(ама доста стабилно си нагарчат Unsure ).  Lol Бе неприятна работа с две думи.  Lol

Или някакви други сладникави ароматчета? Видях на Пупа серии с мед и жасмин, мед и ванилия и т.н., но не съм виждала тук. Те били малко по-вкуснички.  Lol

Та така - сладникаво боди милкче, но да е вкусничко. Или поне неутрално, че с това горчивото страшна работа.  Lol

ДА ти кажа и аз имам един от Италия и е простоооо невероятен, няма такава миризма. Даже зимата като си намажа краката, като изляза с чорапогащник и пола и после цял ден се чудя откъде ми мирише на шоколад ;) И не съм останала с впечатление да горчи. Но, както казах - е от Италия. Иначе съм вземала на сестра ми на Frutinis шоколадово мляко, но като това италинското с такава силна миризма не съм срещала.
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #9 -: Юли 17, 2007, 09:37:00 »

Една идейка от мен - можете всяко лосионче да го направите вкусно и съблазнително миришещо много много лесно Smile
Вземате любим хидратиращ лосион, който не мирише силно на нищо. Изсипвате малко от него в празна чиста кутийка от крем за лице. Вътре се слагат 3-4 ванилии и 2-3 пакетчета подсладител (от типа на Нутра-Суийт). Разбърквате с клечка за уши или пластмасова лъжичка и готово Smile Същото може да се направи и с течен ванилин или въобще всякаква друга ароматна есенция за сладкиши, само внимавайте да не пресече лосиончето. Засега съм пробвала само с ванилия на прах и подсладител и ефектът е страхотен. На който му се занимава, да пробва Smile
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #10 -: Юли 17, 2007, 09:40:50 »

Забравих да кажа, че това може да се направи и с течен гланц за устни, само внимавайте с количествата на подсладителя, защото ако се сложи твърде много, почва да горчи. Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #11 -: Юли 17, 2007, 12:21:01 »

Не те ли гонят насекомите?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Terpsihora
Newbie
*
Публикации: 210

« Отговор #12 -: Юли 17, 2007, 12:22:12 »

Lol И аз точно се зачудих за хвърчатите ни неприятели..
Активен

b]Всяка отминаваща минута е потенциален шанс да преобърнеш живота си![/b]
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #13 -: Юли 17, 2007, 12:51:36 »

Не, ама че нелогичен въпрос. Точно затова се използва изкуствен подсладител. Пчелите, осите, мухи и т.н. животни ходят по мед, захар и др. естествени хранителни продукти. За тях аспартам и "есенция" ванилия изобщо не са привлекателни, това са просто химични съединения без енергийна стойност, които хората свързват с вкусна сладка храна. Освен това не са лепкави. Който не вярва, да пробва Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #14 -: Юли 17, 2007, 13:04:02 »

Оу, excuse me
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #15 -: Юли 19, 2007, 10:17:00 »

Това с ванилиите е много апетитна идейка , най- вероятно скоро ще дам отзиви .
Victoria`s имаше една серия - душ гел , лосион и спрей за тяло с аромат на ягода .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #16 -: Юли 19, 2007, 10:26:52 »

На Викториа'с Сикрет наистина има много хубави неща за мазане. Не съм си купувала досега цяла опаковка, защото ползвам най-вече лосионите, които вървят към парфюмите ми, но винаги като си купувам бельо от там и ми дават мини мострички, които миришат страхотно. Добра идея ми даде Smile
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #17 -: Юли 19, 2007, 10:49:23 »

Любимо от там ми беше - Amber Romance Smile  
Много са силни , като ухание и са адски трайни . Парфюм с този лосион не ми е трябвал .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
blonde
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юли 19, 2007, 17:39:38 »

Намерих си и съм много доволна. Cheesygrin
Утре ще ги пробвам. Cheesygrin

Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #19 -: Юли 20, 2007, 20:15:10 »

Как си поддържате петите? Rolling Eyes
Активен

Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #20 -: Юли 20, 2007, 21:55:25 »

Извинявам се за май тъпия въпрос, но преди доста често виждах тези подсладители на прах, а сега май не съм виждала скоро никъде. Вие откъде си купувате? Не говоря за тези , които са като хапчета...
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #21 -: Юли 20, 2007, 22:03:02 »

Цитат на: "Smiley"
Как си поддържате петите? Rolling Eyes

Вече прибягвам и до пемза, въпреки че не съм и голям фен  Rolling Eyes  И вечер обилно се плескам с хидратиращ крем и даже си провесвам краката, за да не омацам чаршафите  Rolling Eyes  А да ви попитам- ако си сложа чорапки дали ще станат непоправими петна от крема? Rolling Eyes
Понеже от поне 2 месеца не съм слагала затворена обувка, вече започнаха да ми загрубяват петите и все повече се дразня.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #22 -: Юли 20, 2007, 22:47:20 »

за петна по чорапите ли говориш ??? Аз зимата понякога си слагам чорапи като се понамажа по-обилно и си имам едни чорапи само за тази цел. Важното е да са памучни и да не ти стягат изощбо. Иначе петна по тях не съм видяла, ама и те са доста шарени  Lol  Lol  Lol
Активен

A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #23 -: Юли 20, 2007, 22:52:46 »

Аз всеки ден след къпане се мажа с крем и си слагам чорапки.. никакви петна  Confused  Confused
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #24 -: Юли 20, 2007, 23:15:20 »

Данке  Cheesygrin  И аз снощи си сложих едни мини чорапчета до леглото, но реших да не рискувам. Сега ще се обуя  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Страници: [1] 2 3 ... 351   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: