star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Кой телефон...?
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой телефон...?  (Прочетена 50909 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15623

« Отговор #300 -: Юли 02, 2013, 11:53:25 »

Корни, приеми, че при смарт, чиято основна идея е да браузваш, зареждаш всеки ден. Няма как, ровенете в нет си яде батерия. Обаче пак - има телефони и телефони. На айфон му дават 8 часа живот на батерията, а на самсунг 17. Всеки си решава Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #301 -: Юли 02, 2013, 12:11:20 »

При ровене зареждам всеки ден, иначе през ден-два.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2183

« Отговор #302 -: Юли 02, 2013, 13:40:24 »

И двата ще пуснат варианти с чист андроид като на Нексуса, може би е добре да почакаш за такъв, ако не държиш на някоя от глезотиите на производителите. НТС имат най-интуитивният интерфейс за хора но е ресурсоемък, може малко да са го пооправили в уан но ме съмнява и ме мързи да го тествам. Самсунг пък имат най-много глезотии за впечатляване на бабите - например жестове за управление!?!
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #303 -: Юли 02, 2013, 14:08:03 »

Да, знам, ама на мен тоя чист Андроид за какво ми е толкова така и не ми стана ясно...
Май ще е Самсунг, обичам аз да си кифлея с повече глезотии за баби Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #304 -: Юли 02, 2013, 14:08:57 »

Представих си бабите на пейката как си показват новите жестове на телефона  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #305 -: Юли 02, 2013, 14:36:09 »

Забавянето и замислянето на телефона ще е сведено до минимум и получаваш всяка нова версия на андроида а не само следващата.
Отделен въпрос - защо ти се дават хиляда лева за нещо, което след 12 месеца ще е за смяна?
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #306 -: Юли 02, 2013, 14:39:54 »

Ми супер, готини звучи, Краси, ама не мога да чакам повече, а тоя джели бийн или квото там беше я излезе, я не... Razz
Еми ти пък така го казваш все едно има хубави смартфони по 5 лева...Няма да го сменям след 1 г., настоящото си ББ го ползвам мисля, че трета година и чак сега почва да бави, забива, батерията да пада след 2 часа и като цяло е морално стар.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #307 -: Юли 02, 2013, 14:54:26 »

Аз само като прочетох, че си избрала телефон пред шофьорски курс и едвам се сдържах да замълча  Razz 

По темата- ако има как да си поцъкаш на двата по няколко пъти е най-добре според мен, не гледай само какво пише в нета/форума. Което ти легне на сърце при истинско ползване, това избери, разбира се като си наясно и с характеристиките. Аз поне така решавам, чета и в нета, ама искам да опитам и на живо и понякога си променям мнението. Примерно изобщо не разбирах манията по ай фоните, но след като се позанимавах с такъв, само пустата батерия ме спира, иначе не бих си взела нищо друго.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #308 -: Юли 02, 2013, 15:10:33 »

Корни, само ми позволи да вметна, че телефонът в моята професия е нещо като стетоскоп за Ади, например. Така че все едно да се въздържиш от коментар, ако тя се появи тук и напише, че си е купила нова слушалка и е отложила шофьорския курс с месец-два...

Що се касае до разцъкването...Ти как мислиш - дали съм ги разцъкала? Все пак имам достъп до бая телефони и повечето ми колеги са с последен модел смарт телефон. Всичките, които съм набелязала, ги пипах и рових. На ай фона ми е най-трудно да пиша, Самсунг най-лесно, а и повече ми харесва като дизайн. На One ме кефи, че отзад е с метален корпус, а Самсунг е пластмаска, но пък има калъфчета вече всякакви, така че...
Впечатленията ми най-малко се базират на четеното в нет-а и пак - не съм чела, директно си говоря с блогъра nixanbal, който пише именно по тази тема и работата му е нон-стоп да прави ревюта на телефони, та има поглед над нещата. Отделно съм провела блиц интервю и с колегата тук, който отговаря за новите модели смартфони. Но просто си се колебая, поради причината, която фигурира в абзац първи. Важно ми е. Телефонът за мен не е някаква гъзарщина или де да знам - просто слушалка..., той ми е продължение на ръката.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #309 -: Юли 02, 2013, 18:57:29 »

Аз смятам С4 да си взема като се прибера, щото 1-чката вече доста ме изнервя. Единственият ми проблем е, че е много голям, а аз си нося телефона в джоба.  Rolling Eyes
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #310 -: Юли 02, 2013, 19:26:47 »

Фей, вчера писах от телефона обаче сега виждам дека не е излязло.
Вземи си телефона, който ти харесва.Всичките тиа андроид вс айфон вс уиндоус мобайл спорове са миши пръдни.
Вземи си телефон който да те радва като си го разцъкваш.Всичките имат едни и същи функции. хайде андроида да има повече безплатни приложения, 99% от тях-  безмислени.
Нексус мексус, велик телефон.Няма друг такъв, великопелен *грешката е вярна, да не забравяме че е е на великата фирма прочутата с 80 години производство на телефони - ГУУУГЪЛ.Която каквото прави, го прави велико, уау.
Взимаш този, който ти харесва.Аз си взех часовник за една хилядарка, не за гледам колко е часа.Точка.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #311 -: Юли 03, 2013, 08:53:20 »

Наком, ъпдейтите имат значение. И кой какво ти е пипал отгоре. Иначе, да, ти си най-прав, този телефон, който ти е най-много на сърцето ще те радва най-много и вероятността да си доволен е най-голяма.

Корни, Не може да имаш компютър в джоба и да искаш да не харчи ток. Антените и диспея са най-консумиращите. Като си поиграеш виждаш кое яде батерията и как да го контролираш. Иначе да сравняваш нокия с опция само да говориш с играчката в джоба, която е нещо друго, е просто безпредметно. Пример - аз не говоря по телефона, но е нон-стоп в ръцете ми.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #312 -: Юли 03, 2013, 10:05:01 »

Сравнение
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #313 -: Юли 03, 2013, 17:03:26 »

HTC One поръчано. Ми тУва е.
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #314 -: Юли 05, 2013, 17:17:14 »

Аз си взех нискобюджетен Ace 2, звъни и има angry birds, друго не ми трябва Smile
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: