star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Кой телефон...?
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой телефон...?  (Прочетена 50910 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #275 -: Август 19, 2008, 20:49:58 »

E тва е телефона :
http://www.gsmarena.com/nokia_8800_carbon_arte-2493.php
Карбон, мамицата му.
един колега има такъв.....един от многото които муминават през ръцете...но не е чак толкова невероятен gsm-a...поне за мен де  Wink
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #276 -: Август 20, 2008, 03:19:43 »

Има ?? Телефонът е coming soon и ще излиза тепърва..
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #277 -: Август 20, 2008, 09:33:26 »

Телефоните с две карти са наистина голямо недоразумение, двама човека около мен се прецакаха Lol
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #278 -: Август 20, 2008, 11:31:45 »

Много зависи, не са чак такова, защото вършат работа поне за това, за което си ги взел - да получаваш обаждания от 2 карти от един апарат. И щеше да е много по-хубав свят, ако и истинските компании правеха такива, а не да имаш 2 служебни и поне 1 личен апарат и ебаси ужаса.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #279 -: Август 21, 2008, 18:41:16 »

аз наскоро си взех този - и като се изключи това, че батерията му пада много бързо, всичко останало е супер ... поне за мен, след като до момента ползвах друг SE, 4-годишен  Lol новия прави хубави снимки и като му сложа карта от 2 GB ще го ползвам вместо ipod-а и друго не ми трябва  Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #280 -: Август 22, 2008, 17:36:28 »

извинявам се....мах предвид такъв  Innocent
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #281 -: Август 22, 2008, 18:41:21 »

Днес видях такъв, в ръцете на една от най-големите цънци които съм срещал.Всичките висок клас нокии от последно време са като от един калъп вадени.
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #282 -: Август 22, 2008, 20:22:12 »

извинявам се....мах предвид такъв  Innocent

A, така Wink
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15623

« Отговор #283 -: Юли 01, 2013, 16:20:12 »

Samsung Galaxy S4 или HTC One. Мразя да не мога да взема решение Razz Без друго съм достатъчно изнервена, че преминавам към тъч скрийн, брато... Дайте мнение, че да не пускам анкета Lol Биз, Краси, Наки?
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #284 -: Юли 01, 2013, 20:48:41 »

От мен имаш един вот за HTC One. Но съм привърженик на марката и само него съм го имала в ръчица.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #285 -: Юли 01, 2013, 22:50:21 »

Айфон.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #286 -: Юли 01, 2013, 23:52:42 »

Толкова ми е нервно тази вечер, че само красивите сандали на Ади ме спират да те нахуля, Биз Lol Razz (Впрочем, прости ми, забравям да ти пиша - получих ги отдавна, мааалко са й големи, но за фасон са чудесни в количката.)

Убедена съм, че изборът е ограничен между тези два и съм сигурна, че е служебно и място за айфон няма!
Фей, поправи ме ако греша. Много е забавно като има дилема някой да изскочи с нещо трето...

По темата - аз HTC-та много не харесвам, безпочвено е, сугурно защото съм със Samsung, но не този де.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #287 -: Юли 02, 2013, 08:55:32 »

Хаха, нервни били. Ми като не искате някой да изкача с трето не питайте.

За андроидски телефон правилният избор е nexus.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #288 -: Юли 02, 2013, 09:15:33 »

1. Аз айфон имам от...абе над година време. Не се харесахме с него. Дадох го на сестра ми. Освен това мисля, че в Епъл работите, след смъртта на Джобс, няма да са както преди, все пак работя в телеком и следим пазара.
2. Не ми е сведен изборът до нищо. "Служебно" в тази фирма вече няма. Имаш един нищожен кредит, останалото си го плащаш от джоба. От всичко трябва да се печели, дори от собствените ти служители Smile
Така че аз съм си харесала тези два варианта, сякаш клоня към Самсунга, защото като ги разцъквах на него ми беше по-лесно писането, а това ми е основен приоритет, тъй като знаете - налага се служебно да пиша бая имейли, постоянно съм и на чат платформите...
3. Благодаря ви за мненията. Имам още мъничко време да се почудя, преди скъпото ми Бери тотално да е сбъгнало...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #289 -: Юли 02, 2013, 09:28:35 »

Нексус, нексус, нексусссссс

Samsung Galaxy S4 е много готино бтв...еееххх.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #290 -: Юли 02, 2013, 09:59:59 »

О, не, този Нексус хич не ми харесва, а и май не го продаваме вече...незнайно защо, колегите казват, че януари сме му правили представяне, даже цяло събитие...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #291 -: Юли 02, 2013, 10:00:45 »

Некус също е другото ми предложение, служебният ми е такъв и е пушка.
Просто около мен, който работи с андроид усилено за работа, неиуменуемо опира до разни проблеми и в крайна сметка до Айфон, затова го казах.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #292 -: Юли 02, 2013, 10:02:05 »

Проблеми от какво естество? С мейл-клиент или нещо друго?
Ако е айфон трябва поне да чакам новия, егати...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #293 -: Юли 02, 2013, 10:55:59 »

Не, най-нормалното, обажданията. Това, което за мен е търпимо - да ти зареди някоя апликация, да ти отвори сайт и т.н., не ми дреме толкова. Но, когато почне да прави проблеми с обажданията, е много дразнещо. Например, говориш с някой, звъни ти друг и ти е важно, казваш "затварям, че някой ме търси" и просто трябва да смениш обажданията, но телефона просто отказва, забива и докато затовриш и успееш да вдигнеш на другия, вече спира да звъни, после мисли пак известно време, докато се обадиш. Много е дразнещо това, особено, ако се налага да говориш по телефона постоянно.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #294 -: Юли 02, 2013, 10:57:15 »

Честно казано аз съм с Нексус С и в момента наистина ми прави някакви проблеми, примерно като ми звъни някой му отнема 5 минути да зареди от адресбука кой ме търси и ми излиза непознат номер. Което ме подлудява!!!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #295 -: Юли 02, 2013, 11:13:31 »

аз съм за Самсунга....с Ноут съм от доста време и съм много доволна Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #296 -: Юли 02, 2013, 11:19:13 »

Моята колежка е с предния Самсунг, тройката, тя не слиза от него, нон-стоп говори, мейли, един през друг звънят, снима, браузва, никакъв проблем...
А майката, с която се разхождаме, също е с него и нон-стоп е в нет-а, като настолен лаптоп й е - пак - никакви ядове...
Мисля, че са добри.
Но факт, че и айфона не е правила проблеми при мен или сестра ми...
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #297 -: Юли 02, 2013, 11:32:48 »

ние сме на Самсунзи в къщи, мъжа ми е с 2-ката, брат ми с 3-ката, сега ще взима 4-ка...аз съм с Ноут, не са давали никакви проблеми ни един от всичките...аз доста го ползвам за какво ли не...говорене, браузване, мейл, снимки и т.н.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #298 -: Юли 02, 2013, 11:35:57 »

А как решавате проблема с батерията? Майка ми е с ай фон, много ми харесва като функции и дори дизайн, обожавам белички  Cheesygrin Обачеее- зареждане ВСЕКИ ден, че понякога и ДВА пъти за един ден, и то без да цъкаш, само от малко разговори и няколко мейла. Ако снимаш и цъкаш из нета, сигурно 3 пъти ще падне за един ден. С двойна батерия било ден, ден и половина, голям плюс, няма що. Нексусите и ХТС сигурно са пак така, или? Супер неудобство ми се вижда това с постоянното зареждане.

Та, засега си оставам с 2те нокии, едната няма никакви функции, но държи седмица с едно зареждане, другата пада на 2-3 дена, но си има всичко, дори мейли синхронизира, само екранът не е от най-удобните. Но ако някой ме убеди за по-смарт телефон (само заради дисплея) с батерия поне 3 дена, може след няколко месец и да се навия  Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #299 -: Юли 02, 2013, 11:42:01 »

Моят нискобюджетен HTC иска да се зарежда на около два дни.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: