star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Кой телефон...?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой телефон...?  (Прочетена 50758 пъти)
Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #25 -: Юли 13, 2007, 00:53:09 »

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=775&go=GO
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #26 -: Юли 13, 2007, 01:00:08 »

http://mtel.bg/info/gsm_adv/phone_det.php?gsm_id=497

Това е моя.Много си го харесвам.А камерата му ее  8)
Активен
aLeX
Newbie
*
Публикации: 562

« Отговор #27 -: Юли 13, 2007, 01:07:30 »

Toi, мъжкия телефон с капаче е мит ! Самсунг при телефоните е като Форд при колите. Харесва ми .. ама да не ми е в гаража. Избирай си телефон който няма менстуално календарче. Слайдерите може да ги броим, че стават за мъжки. А менюто на СЕ-то е толкова просто, интуитивно и близко до компютърния стил меню, че направо се лигавите с тея изказвания.

Мацка, ако искаш да сменяш телефони си вземи Самсунгче  Tongue Все пак факт е че Е790 е по-добрия И по дизайн. Онова розовото бих го купил на 10 годишната ми братовчедка.
Активен

img]http://alabalanica.hit.bg/000977660.jpg[/img]
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #28 -: Юли 13, 2007, 08:09:13 »

Цитат на: "aLeX"
Toi, мъжкия телефон с капаче е мит ! Самсунг при телефоните е като Форд при колите. Харесва ми .. ама да не ми е в гаража. Избирай си телефон който няма менстуално календарче. Слайдерите може да ги броим, че стават за мъжки. А менюто на СЕ-то е толкова просто, интуитивно и близко до компютърния стил меню, че направо се лигавите с тея изказвания.

Мацка, ако искаш да сменяш телефони си вземи Самсунгче  Tongue Все пак факт е че Е790 е по-добрия И по дизайн. Онова розовото бих го купил на 10 годишната ми братовчедка.

Чак ми става кеф от това мнение Smile Smile

Иначе как избирах моя телефон - исках да е на СЕ, да е красивд(дамски), т.е. с капаче  и да има мп3, за да слушам музика. И тъй като малко жени се насочват към СЕ, се надявах и да е някакъв по-оригинален. Харесах го от пръв поглед, смело мога да кажа, че е моя телефон. Мп3-ки не слушам разбира се, засега ги слагам като мелдойки, разхвърляни по групи, че поне така да си слушам любимите песни. Нямам време за съжаление да си играя да преработвам песнички и да ги вкравам, за да си ги слушам. От телефона си ползвам разговори, смс-и, аларма. Камерата - само, за да снимам котката Smile Батерията му е много издъжржлива, абе изобщо е супер бизнес дамски телефон. Само ми е мъчно, че няма радио, защото така мога да слушам музика без да си играя с мп3, но гледам, че за изкарали същия модел като моя, само, че с радио, така, че някой хубав ден може да се ъпгрейдна.
Всички други екстри на телефона ползвам, когато чакам по опашки или кабинети и ме спасява от скуката.

А я да питам тук ...калъфчета ползвате ли? Аз никога не съм си пазила телефоните, но този си го гледам като писано яйце, най-вече, защото има много лъскав капак и просто няма как по друг начин. И понеже нямам такава джътка на него за закачане на красотички, си ги закачам  по калъфчето Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #29 -: Юли 13, 2007, 10:33:33 »

Аз си избирам телефоните по красота и дизайн пък. Екстрите ми идват просто като плюс, но ги използвам Smile Бях ужасно разочарована, когато си направих една фотосесия и се оказа, че снимките на нищо не приличат. За щастие технологичната ми глава по погрешка си оправи размера на снимките и вече си щракам щастливо от време на време Cheesygrin
И аз съм си сложила различни мелодиики на групи абонати и от време на време ги сменям. Имам една единствена игра- судоку, с която се приспивам вечер  Smile  На предния ми телефон изобщо не знам какви ми бяха игрите. Но судоку-то е по мой вкус- играеш си с каквото темпо си искаш,  никой не те стреля, никой не те убива, а само влагам елементарна мисловна дейност.
Сегашния ми телефон си го харесах още при първото обикаляне по магазините, и след това само се убеждавах, че наистина най-много ми харесва. И винаги го нося в калъфче да не се надраска  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #30 -: Юли 13, 2007, 10:46:03 »

Аз не мога да си намеря калъфче за моя телефон, а много искам понеже почна да са понадрасква и искам да си го запазя.

всичките,които досега са ми предлагали или не са точно по мярка и се закриват накои копчета или камерата или самия калъф е голям и малък.....Имах си едно преди известно време и беше супер удобно ама се скъса след време исега съм без Unsure
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #31 -: Юли 13, 2007, 11:06:07 »

Аз затова си взех телефон с капаче, за да мога спокойно да го размятам насам натам без да ми се надраска дисплея. По принцип много си пазя нещата, но точно към тази вещ не изпитвам кой знае какви симпатии (не за конкретния телефон, по принцип) и ми е все тая какво ще му се случи.
Имам една колежка, която сигурно към децата си няма да изпитва такава любов, както към телефона си... Говори му, гали го, купува му разни смешни красотички и изпитва параноичен страх да не му се случи нещо. Друг е въпросът, че почти не го използва за разговори. А дори и някой да й се обади, тя докато го намери в чантата си, че докато го извади от калъфчето (което е шито по поръчка бай дъ уей), та докато го изчисти от разни мъхчета и отпечатъци, горкият човек просто се е отказал...
Не разбирам тази вещомания...
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #32 -: Юли 13, 2007, 11:08:49 »

Е да, това вече е леееко прекалено Rolling Eyes
Ама аз искам най-обикновен прозрачен калъф понеже е гадно да ти е издран целия телефон (не говоря  само за дисплея) от разни ключове и подобни, в чантата.
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #33 -: Юли 13, 2007, 12:01:05 »

Пприятеля ми преди една седмица си взеи този и телефона е наистина перфектен , камерата е страхотна , прави снимки като от цифров апарат,бе има много функции и е със срахотен дизайн ;)

нокия му е майката Lol  
Активен

Don’t feed the forum trolls
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 13, 2007, 13:00:09 »

Аз си снимах калъфчето, но забравих да го кача. Довечера Smile
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #35 -: Юли 13, 2007, 22:21:14 »

Добре де аз пак не разбрах защо иска да е на СЕ. Това, което казва Алекс е пълна глупост. Почти всички нови телефони са с еднакви менюта. Няма нищо революционнов СЕ нито пък в Нокия или Самсунг. Общо взето телефон се избира или на външен вид или по функционалност. Няма нужда да се убеждаваме кой е по, по, най. Мисля, че спора за телефоните е излишен. Аз единственото, за което държа е да се сгъва и е пълна глупост, че тези телефони са женски.
Я някой да ме светне кое му е женското на този телефон
Или пък на това
Активен

las cuentas
Sahne
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 13, 2007, 22:40:39 »

самусунга изглежда женски , нокията е екстра за мъж  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юли 13, 2007, 22:49:14 »

Цитат на: "Sahne"
Кое му е женското питам аз. Ей тва немога да схвана.
Активен

las cuentas
Serendipity
Newbie
*
Публикации: 255

« Отговор #38 -: Юли 13, 2007, 22:50:11 »

...

И приятелят ми има такъв, хубаво ама скУпо. Razz Тухляк е, мъжки телефон. Smile

Не бих казала, че Самсунг са "женски", женски са розовките... Tongue
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юли 13, 2007, 22:51:02 »

Цитат на: "TOI"
еми то не може да се обясни , трябва да го почувстваш Lol  Lol  Lol  Lol Devil
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #40 -: Юли 13, 2007, 22:53:15 »

И на мен ми е женски Smile Капачестите повечето на женски ми бият. Иначе Нокиа за мен за мъжки телефони. Особено такива черни.
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #41 -: Юли 13, 2007, 22:57:34 »

еми то не може да се обясни , трябва да го почувстваш Lol  Lol  Lol  Lol Devil
Кое да му почувствам. Значи щом не тухла не е мъжки, а женски. Така ли ги разбирате тея работи. Ай че се ядосах вече. Махам ги да не ги обсъждате Mad
Активен

las cuentas
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #42 -: Юли 13, 2007, 23:46:52 »

Който иска да остнае без нерви да си купи ето този  . За да се оправи с него човек му трябват поне две висши образования  Lol  Lol  Lol Но аз си го харесвам и си го ползвам по живо по здраво вече година и половина  Smile Ползвам основно червена и зелена слушалка и съм му сложила някоя друга мелодия, но нищо друго.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #43 -: Юли 14, 2007, 10:23:59 »

Моторола поне оправиха ли се къде трябва да стои зелената и къде червената слушалка  Lol  Lol  Lol

Цецко, не се сърди. Няма човек, който да лепва на някой телефон мъжки или дамски, просто момичетата по дифолт харесват сгънати телефони, не знам сега какви си показал, но просто по-тънките и фини модели ги купуват повече момичета и затова стават дамски. Пък индистрията малко по малко изкарва вече нарочномодели, които да грабват изтънчетото дамско око и пак стават дамски ;)

Ето тази моторола на ghoul например и аз бих казала, че е дамски модел, защото е ултра тънка и фина, но пък предния ми шеф беше с такъв телефон и даже не ми направи впечатление. А той на всичкото отгоре е огромен човек, определено има нужда от нещо, което не му се губи в дланта.
То е все едно да питаш коя кола е дамска и коя не. Не, че някой казва - ей тия сега ще ги правим женски, просто за дамски се водят малките, удобните и лесните за каране. И не, че ако я кара мъж ще има нещо сбъркано. Но на пръв поглед веднага можеш да определиш коя кола минава за дамска и коя не, нали ? Smile
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юли 14, 2007, 11:34:44 »

Цитат на: "ghoul"
Който иска да остнае без нерви да си купи ето този  . За да се оправи с него човек му трябват поне две висши образования  Lol  Lol  Lol Но аз си го харесвам и си го ползвам по живо по здраво вече година и половина  Smile Ползвам основно червена и зелена слушалка и съм му сложила някоя друга мелодия, но нищо друго.
prиятеля ми имаше такъв - нема такова дръвце Lol  само визията му е добра на тоя телефон  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юли 14, 2007, 11:37:18 »

Ми моите си телефони показах Mad  Там е работата, че някой казва телефона е женски просто ей така щото бил тънак или щото с сгъвал и аз съм длъжен да нося тухла в джоба си, за да не ми се смеят, че съм с женски телефон. Това е тъпото. Не, че ми пука особено де аз си имам "женски" телефон, но ме дразнят такива реакции. Явно е въпрос на вътрешно усещане както казва Соня. И съм прав като казвам, че скоро нищо мъжко няма да остане на тоя свят, защото няма кой да го купува. След време сигурно ще има един вид мъжки телефоно, който ще е безбожно скъп и 1 000 000 вида женски, които ще можеш да си ги сменяш всеки ден. Така го предвиждам света аз 8)  Rolling Eyes  Cheesygrin
Активен

las cuentas
Sahne
Newbie
*

« Отговор #46 -: Юли 14, 2007, 11:41:04 »

Ми моите си телефони показах Mad  Там е работата, че някой казва телефона е женски просто ей така щото бил тънак или щото с сгъвал и аз съм длъжен да нося тухла в джоба си, за да не ми се смеят, че съм с женски телефон. Това е тъпото. Не, че ми пука особено де аз си имам "женски" телефон, но ме дразнят такива реакции. Явно е въпрос на вътрешно усещане както казва Соня. И съм прав като казвам, че скоро нищо мъжко няма да остане на тоя свят, защото няма кой да го купува. След време сигурно ще има един вид мъжки телефоно, който ще е безбожно скъп и 1 000 000 вида женски, които ще можеш да си ги сменяш всеки ден. Така го предвиждам света аз 8)  Rolling Eyes  Cheesygrin
той я не се пали ,аз в момента съм с мъжки телефон  Lol  Lol  Lol  Lol  нокия все още работят за вас мъжете  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юли 14, 2007, 11:49:07 »

Айде бе, какво се палиш, жените започнаха да носят мъжки дрехи, време е мъжете да носят женски телефони ;)

А понякога наистина си има разграничение при телефоните, най-малкото тези с менструално календарче, няма как да ги объркаш ;) И също - никога не съм виждала жена с телефон без клавиатура и да цъка по екрана с клечка ;)
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юли 14, 2007, 11:54:23 »

Абе там е и целия пробелм бе девойки. НЕ е до телефона, въпроса е всеобхватен. Когато жена се пръска с мъжки парфюм, имам какъвто и да е телефон, или спи с фланелката на мъжа си не е проблем, а обратното не стига, че е най-големия проблем, но и ти   се присмиват Mad
Ама айде да не ви развалям темата за теУефоните Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Аз както разказах историята за моя си ми казаха, че е унисекс и няма менстр. календар... Rolling Eyes  или поне не съм виждал такова и незнам как ще да изглежда Unsure
Активен

las cuentas
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #49 -: Юли 14, 2007, 13:18:45 »

prиятеля ми имаше такъв - нема такова дръвце Lol  само визията му е добра на тоя телефон  Cheesygrin
Абе не е точно дръвце, върши добра работа. Честно казано аз тази мания по телефони с МП3-ки и супер камери не мога да я разбера. Като искам да слушам музика ще си купя iPod, като искам да правя хубави снимки ще си купя фотоапарат. Телефона си е за говорене. Говоря за обикновенни gsm-и, не за смартфони.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: