star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Кой телефон...?
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой телефон...?  (Прочетена 50776 пъти)
Serendipity
Newbie
*
Публикации: 255

« -: Юли 12, 2007, 19:10:22 »

Чудя се на кой телефон да се спра Samsung E790 или Samsung E570 ? Unsure

По функции Е790 е по-добър - 2 МП камера + 262к цвята, а на другия камерата е 1.3 МП и е с 65к цвята. Но Е790 не ми харесва на дизайн много. :( На снимката е по-хубав отколкото в действителност... И сега се чудя на кое да се спра - по-хубав дизайн или по-добри функции?? Confused  Да отбележа, че като започнах да си търся гсм исках да е с капаче и да е просто красив, не държах много на екстрите, ама сега не знам... Razz
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #1 -: Юли 12, 2007, 19:18:24 »

На мен пък Е790 ми харесва много повече като дизайн. Другият под път и над път вече, пък с това розово, аман.
Като телефон бих ти препоръчала Сони Ериксон или Нокиа, но ти си знаеш, щом търсиш дизайн.
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #2 -: Юли 12, 2007, 19:20:34 »

зависи за какво ти трябва. ако ти трябва само за говорене, си вземи по хубавия на дизайн, но ако искаш по хубава камера да си снимаш и ти трябва повече памет и т.н. си вземи този с по добрите функции.

аз примерно използвам гсм само за говорене и за смси, почти не използвам нищо друго, нито нет, нито камера, нито мп3- ки, и затова и си взимат този телефон който по ми хареса като дизайн, но хората са различни и сама трябва да си пречениш ти на какво държиш повече.
Активен
Serendipity
Newbie
*

« Отговор #3 -: Юли 12, 2007, 19:26:53 »

Не знам, на снимки Е790 ми харесваше много, но като го видях не ми хареса особено, някак пластмасов ми изглежда...копчетата са кофти, много тънък е, а пък изглежда голям иначе.

Досега съм нямала гсм с камера, мп3 и т.н. така че не знам дали ще ги използвам. Big grin Сигурно в началото поне. Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юли 12, 2007, 19:28:50 »

В момента с какъв телефон си?
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #5 -: Юли 12, 2007, 19:30:49 »

В началото и аз се хвърлях на снимки, мп3 и т.н., но пък сега го използвам само за разговори и смс-и. Не ми се занимава с глупости. Избери това, което ще е по практично за теб.
Активен

Serendipity
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юли 12, 2007, 19:31:42 »

Бизар, в момента съм с този . Red face От 3-4 години... Cheesygrin
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юли 12, 2007, 19:32:48 »

В тази връзка - самсунга ми е безкрайно най-неудобния телефон.
Аз имах първия цветен, който излезе - самсунг, тогава нямаше камери и мп3-ки, което означаваше, че съм го ползвала само за разговори и смс-и и простооо ми скъсваше нервите. Много красив, но страшно неудобен, дори за елементарните функции.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #8 -: Юли 12, 2007, 19:35:03 »

На мен не ми харесват менютата на Самсунг. Прекалено разхвърляно ми е. Иначе като плюс са снимките, които правят Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юли 12, 2007, 19:36:00 »

Ейй този е много готин Smile
Защо не си вземеш пак СЕ - много по-удобна ще ти е промяната, вече правят и по-красиви модели с капаче.
Сестра ми си взе ето този скоро:
http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1104

А този е много сладък:
http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1261

Моят е:
http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1173

P.S. Знам, че съм прострастна към марката, просто има защо Smile
Активен

Serendipity
Newbie
*

« Отговор #10 -: Юли 12, 2007, 19:38:50 »

Цитат на: "bizzare"

А този е много сладък:
http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1261

Ммм този наистина  е сладък.
 Stuart
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #11 -: Юли 12, 2007, 20:34:35 »

Е Бизар ти и викаш аман от розЪво и пак и предлагаш розе Lol  Lol
Не съм съгласен с теб за Самсунг. Твърдя, че е точно обратното. Самсунга е изключително удобен телефон. Аз съм много доволен и хич не ми се разделя с него да си кажа честно Unsure  Менюто му е в пъти по-добро от това на Сони Ериксон според мен. Предния ми телефон беше такъв и правя разликата. И от новата ми нокия е доста по добре. Абе Самсунга си е супер Unsure  Cheesygrin  НЕ съм съгласен с теб дет се вика Lol  8)
Активен

las cuentas
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #12 -: Юли 12, 2007, 20:51:40 »

Цитат на: "TOI"
Е Бизар ти и викаш аман от розЪво и пак и предлагаш розе Lol  Lol
Не съм съгласен с теб за Самсунг. Твърдя, че е точно обратното. Самсунга е изключително удобен телефон. Аз съм много доволен и хич не ми се разделя с него да си кажа честно Unsure  Менюто му е в пъти по-добро от това на Сони Ериксон според мен. Предния ми телефон беше такъв и правя разликата. И от новата ми нокия е доста по добре. Абе Самсунга си е супер Unsure  Cheesygrin  НЕ съм съгласен с теб дет се вика Lol  8)

Cool Thumbup  Cool Thumbup
Активен

Мила
Newbie
*
Публикации: 269

« Отговор #13 -: Юли 12, 2007, 21:56:33 »

Нокия - connecting people.  Big grin
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #14 -: Юли 12, 2007, 22:39:42 »

О,Сони Ериксон са телефони,с които никога в живота си не бих се оправила,просто менюто е отвъд интелигентността ми.
Аз съм с Нокиа 6131,преди 2 дни я изтървах на улицата и ми се сви сърцето,поиздраска се в единия ъгъл,за което се вбесявам,като се сетя,но иначе нищо и няма.много си го обичам телефонеца.
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #15 -: Юли 12, 2007, 22:50:59 »

аз пък искам този Unsure

Активен

A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #16 -: Юли 12, 2007, 23:27:04 »

Аз до скоро имах този
но ми се наложи да се разделим , ехх как ми липсва  :( Страхотна камера, с много джитки по нея , приятно меню, и най-вечее..ОБОЖАВАХ да го отварям и затварям , просто толкова приятно и невероятно  Blink  Blink  Blink  Cheesygrin .Беше страшно тъничък при все факта , че е плъзгащ се, общо взето - ще го обичам фор евър  :(  :(  Cry
Сега съм с един от серията на уолкмен на сони ериксон , но самсунга си беше друго нещо  Wink
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #17 -: Юли 12, 2007, 23:51:21 »

Цитат на: "katerina"
Аз съм с Нокиа 6131,преди 2 дни я изтървах на улицата и ми се сви сърцето,поиздраска се в единия ъгъл,за което се вбесявам,като се сетя,но иначе нищо и няма.много си го обичам телефонеца.

Катеееее!!!!  И аз съм с такъв телефон!!!  Cheesygrin  (що пък толкова се радвам...  Confused  )

Искам да попитам аз ли съм единственият балък, който използва телефона си само за разговори?! Като си го купувах, направо бях потресена от въпросите на продавача - "за какво ще го ползвате - за снимки, мп3-ки, радио, интернет?" По едно време се замислих дали не съм объркала магазина. И като му казах, че само за говорене ми трябва, той ей така  Shocked  .... Като се съвзе, започна супер ентусиазирано да ми обяснява как това е най-гениалния телефон, че и на всичкото отгоре имал 16 милиона цвята!!!! И аз, също толкова ентусиазирано: " Ма сериозно?! 16 милиона цвята!!!!!! Уаааааууу!!!!! Взимам го!" И момчето съвсем се притесни...
Сега си броя цветовете...
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #18 -: Юли 13, 2007, 00:03:29 »

Цитат на: "Лора"
Искам да попитам аз ли съм единственият балък, който използва телефона си само за разговори?! Като си го купувах, направо бях потресена от въпросите на продавача - "за какво ще го ползвате - за снимки, мп3-ки, радио, интернет?" По едно време се замислих дали не съм объркала магазина. И като му казах, че само за говорене ми трябва, той ей така  Shocked  .... Като се съвзе, започна супер ентусиазирано да ми обяснява как това е най-гениалния телефон, че и на всичкото отгоре имал 16 милиона цвята!!!! И аз, също толкова ентусиазирано: " Ма сериозно?! 16 милиона цвята!!!!!! Уаааааууу!!!!! Взимам го!" И момчето съвсем се притесни...
Сега си броя цветовете...

И аз така. Не ме блазнят другите екстри. Мен ме мързи да щракам по копчалъците, за да напиша смс, а ще ти ровя за други простотии. Lol
Общо взето съм си технически неграмотна и ми е все тая колко финтифлюшки има на телефона ми. И без това го ползвам единствено за разговори.

Цитат
О,Сони Ериксон са телефони,с които никога в живота си не бих се оправила,просто менюто е отвъд интелигентността ми.

И аз по везнишки се коалирам с това мнение. Lol Простооо... Unsure  Blink Това е някаква мистерия, която предстои да бъде разгадана. Blink
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #19 -: Юли 13, 2007, 00:09:10 »

Искам да попитам аз ли съм единственият балък, който използва телефона си само за разговори?!

не си, спокойно ;) аз постоянно си харесвам телефони, но по дизайн ... Дори мъжа ми се нерви, че си избирам дървета, а мен ме интересува само как изглежда. Моя не че има кой знае колко функции, но и тях не ползвам .... Обаче с харесването приключвам в момента, в който видя цената  Lol За мен е безсмислено да се дават повече от 300 лв за телефон и това си е ...
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #20 -: Юли 13, 2007, 00:15:44 »

Абе Лора не си много права. И аз преди мислех като теб, но сега съм леко на друго мнение след последния ми телефон Rolling Eyes  макар, че трудно е вече да им се казва просто телефони на тези машинки Lol
Иначе тази нокия 6131 ми е любимата. Даже си имам история с нея. Абе аз явно все женски телефони си харесвам Shame  Та тая същата нокия е видях и направо се влюбих в нея. Тръгнах аз да я търся, но за лош късмет я нямаше никъде Mad  И накрая един пич в Бийп се пристраши и ми казва директно: пич я го зарежи тоя женски телефон и ела да ти покажа една нокия Lol  Lol  Lol  та така де сега съм със N71 Cheesygrin
Иначе такава е историята ми и с самсунга ми Mad  Абе харесах си аз един модел самсунг и навсякъде където питам за него и продавачките питат дали е за подарък. И аз накрая питам една е добре де що да е за подарък? И жената ми вика ми щото е женски Shame  И аз ядосан и викам ми като е женски покажи ми от тоя модел (дето са с капаче) кой не е женски и да го взимам. Вади ми тя един и вика ей тоя е унисекс Lol  Lol  Lol  та тъй де имам си унисекс телефон Lol  Lol  Lol

Бе немога да разбера как така решават, че един телефон е женски. Разбирам да е с джинджифлюшки или розЪв примерно, ама той обикновен черен стилен телефон и женски Mad  БАси всичко вече правят само за жени. Мъжките неща са на изчезване Unsure  Unsure  Mad
Активен

las cuentas
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #21 -: Юли 13, 2007, 00:20:10 »

Що бе?И мъжките може да са розЪви! Cheesygrin
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #22 -: Юли 13, 2007, 00:32:44 »

Цитат на: "angel_sin"
За мен е безсмислено да се дават повече от 300 лв за телефон и това си е ...

Аз обикновено смятам, че с тези пари ще си взема един чифт прилични обувки или някое бижу.  Lol И така безславно приключва моят избор на телефон - в магазин за обувки, бижута, чанти и подобни.  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #23 -: Юли 13, 2007, 00:37:22 »

Ми честно, изобщо не му ползвам глупостите на моя телефон. Нямам нито една песен в него, както и нито една снимка. Често ми се случва да видя нещо интересно и се тръшкам, че не съм си взела апарата, без изобщо да се усетя, че телефонът ми е с камера. Наскоро видях, че имам някакви игри... Lol  Ама дори не ги погледнах какви са.
Абе да ми държи там батерията, да ме събужда сутрин за работа и какво друго ми трябва?!
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юли 13, 2007, 00:42:35 »

Ми честно, изобщо не му ползвам глупостите на моя телефон. Нямам нито една песен в него, както и нито една снимка. Често ми се случва да видя нещо интересно и се тръшкам, че не съм си взела апарата, без изобщо да се усетя, че телефонът ми е с камера. Наскоро видях, че имам някакви игри... Lol  Ама дори не ги погледнах какви са.
Абе да ми държи там батерията, да ме събужда сутрин за работа и какво друго ми трябва?!

ааа, аз ползвам и функцията за напомнянки - кога да си внеса данъка, осигуровките, да се обадя на някой или да пратя важен мейл .. много полезно ;)
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: