star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Тема за въпроси към вече мамите-питайте, не ни жалете!
Страници: 1 ... 360 361 [362]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за въпроси към вече мамите-питайте, не ни жалете!  (Прочетена 970138 пъти)
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3094

« Отговор #9025 -: Юни 27, 2018, 21:33:04 »

За частта с работата,прекрасно те разбирам.

Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9027

« Отговор #9026 -: Юни 27, 2018, 23:06:06 »

За мен беше кошмарно като плака при оставяне първите 5 дена,а първите 3 се разплакваше и като го взимам (в стил- защо ме изостави, мамо?). Но всичко друго ми беше много приятно-тръпкаво- все едно започваме ново приключение- всяко ядене, спане, нова игра в градината...И първите дни като не плака беше рай също.

Но май и аз го имах това глождене, че твърде бързо мина бебешкото време и вече край, намалява ни времето заедно драстично...

Подписвам се под това изречение на Лилия обаче:

" Детето ти е вече голямо, част от свободата ти ще се завърне, ще прекарвате времето заедно още по-пълноценно, колкото повече расте и разбира, бабата и дядото ще са по-навити да я гледат за повече"
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17284

A believer

« Отговор #9027 -: Юни 27, 2018, 23:12:31 »

Убедена съм, че сте прави, но аз съм безкрайно чувствителна и много, много тежко го преживявам Sad Дано по-бързо свикнем и двете.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15243

« Отговор #9028 -: Юни 28, 2018, 17:28:43 »

Ути, при първите научени нещата от яслата и ще видиш колко хубаво ще се чувстваш. Като почне да се чувства пораснала и изведнъж ще ти се стува, че на много малко неща си я учила даже Smile Аз така се чувствах с училището, все едно край - вече тотално е изгубен контрола, но идват още по-хубави и интересни моменти.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2313

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #9029 -: Юли 02, 2018, 15:26:40 »

Ще върна темата обратно към природата - водих каката в природонаучния музей. Доста отлагах, защото се чудех какво ще обясня за препарираните животни, но в този в нашия град всичко е много добре направено. Гледахме птички, змии, пеперуди, камъни, риби, отделях врем да прочета името на всичко, за което ме питаше. Смятам пак да отидем, с двете деца и ако мога 2-3 пъти годишно да ги водя ще си научат всичко. Добра алтернатива на енциклопедията, нали?  Cheesygrin

Иначе ние имаме тази и според мен е много добра .

Ути, много се радвам,че Ади е започнала безпроблемно яслата, много бързо ще свикнеш и ти и ще се възползваш пълноценно от времето, което имаш, докато започнеш работа, после няма да стига за нищо  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13676

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9030 -: Юли 17, 2018, 10:09:47 »

Попадна ми тази статия и още уикенда ще тестваме първото приложение.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2313

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #9031 -: Юли 17, 2018, 10:38:42 »

О, чудесно приложение, пробвах го току що със саксийните растения, работи!
Много благодаря!  Kiss Kiss Kiss
Активен

Страници: 1 ... 360 361 [362]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: