star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Тема за въпроси към вече мамите-питайте, не ни жалете!
Страници: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 368   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за въпроси към вече мамите-питайте, не ни жалете!  (Прочетена 1045002 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #8975 -: Юни 01, 2018, 22:52:22 »

С подобни на Пупините от Колев и колев. И зиме и лете
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17490

A believer

« Отговор #8976 -: Юни 01, 2018, 22:55:53 »

Отворени ли, Фей? Ади ходи боса вкъщи и зиме, и лете, и нямам наблюдения над пантофи никакви.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3157

« Отговор #8977 -: Юни 01, 2018, 23:04:45 »

С обикновени ,платнени сандали с нещо като гума отпред.
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 629

« Отговор #8978 -: Юни 01, 2018, 23:36:48 »

На този модел на  Ипанема се чудя аз, ама все се притеснявам да не прави ранички тази гума.
Иначе сега ходят на градина с едни затворени от плат, от CCC, хубави са им пантофите, дишащи и  са симпатични.
http://myshoes.bg/ipanema-82308-20706-pink.html
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8979 -: Юни 01, 2018, 23:54:16 »

О, тия сандали са уникални, за втора година Ади е с тях, никакви рани няма, не запарват, разкошни са, ама предвид, че има вече едни такива за навън, искам нещо друго за градината.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Liliq
Newbie
*

« Отговор #8980 -: Юни 01, 2018, 23:58:21 »

Не ми дава да редактирам, а покрай пантофите се сетих за сандали. Нищо не мога да харесам. Заторени отпред търся, карат много колела и тротинетки и ме е страх отворени.
Обикновено купувам nike sunray protect, леки, перат се в пералня и съхнат бързо, обаче тази година модела е нов и изобщо не ми харесва. На адидас са прекалено затворени, други подобни не видях. Купувам обикновено и едни кожени, миналата година май от Колев и Колев, ама освен че не са им така удобни, точно за седмица не приличат на нищо, издрани и грозни Cheesygrin.
А, Ути, значи си доволна, супер, може да взема такива за навън.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #8981 -: Юни 02, 2018, 08:10:42 »

Цветините са затворен тип, но балеринка
На Тео взимам отворени, като сандалки са си, и на него такива ще вземам и за ясла, той е с вечно потен кпак
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #8982 -: Юни 02, 2018, 11:00:13 »

Ути, пробвай на Бефадо. Няма спарване и потене и имат различни модели за сезоните. Аз и за тук си взх от тях и съм им доживотен почитател!
На КиК повечето им бордове зад петичката им идваха твърди на крачетата им. Образуваха им се едни червени линии там, където свършва ръбчета. Но си е до краче все пак.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8983 -: Юни 02, 2018, 12:09:18 »

Притеснява ме кой номер да поръчам като няма как да пробва честно казано
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8984 -: Юни 02, 2018, 12:19:16 »

Аз в Русе си ги купувах от детски магазини, бяха си сериозно разпространени. Ако ти говорят нещо магазините “Жаба”, “Илинор”, едно време ги имаше и в Карфур. Със сигурност има къде да ги намериш и в София.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8985 -: Юни 03, 2018, 17:59:08 »

Намерих супер случайно и взех без Ади, дано ѝ станат, леко твърдички изглеждат за бос крак, ама ти се доверих 😃
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8986 -: Юни 03, 2018, 19:26:24 »

Дано останеш доволна. В последните години ползвахме само тях в ясла и градина зиме и лете.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8987 -: Юни 03, 2018, 19:43:27 »

Ама боси ли?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8988 -: Юни 03, 2018, 21:28:51 »

Може да се каже. По принцип не позволяваха в нашата градина да са без чорапи, но се е случвало в големите жеги да ги пускам така Smile
Активен

Liliq
Newbie
*

« Отговор #8989 -: Юни 04, 2018, 22:24:59 »

Много се извинявам за тъпия въпрос, ама...
В неделя Теодор яде френски макарон, син на цвят, един брой, мъничък, от някаква сладкарница в Мол Парадайс. И няколко часа след като го изяде, изпражненията му станаха сини, ама сини ви казвам! Дори снощи имаше леко разстойство, днес е ок, но преди малко пак ака синьо. Да се притеснявам ли, да му давам ли нещо и на тази сладкарница да и пратя ли БАБХ?
« Последна редакция: Юни 04, 2018, 22:29:28 от Liliq » Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8990 -: Юни 04, 2018, 23:03:48 »

Боята е някакво Е, а различните хора реагират различно на Е-тата. Някои наистина не се усвояват и предизвикват разстройство, обриви, превъзбуда и бла-бла. Просто не е неговото Е. Ако те успокоява, сладкарниците по принцип правят макароните със сух белтък, пастьоризиран, Т.е. не би следвало да се притесняваш от развалени яйца. Боичката не му е понесла Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8991 -: Юни 04, 2018, 23:40:03 »

Е чак БАБХ, не му давай такива сладкочи просто.
Активен

Liliq
Newbie
*

« Отговор #8992 -: Юни 05, 2018, 08:00:20 »

Ми ядосах се Cheesygrin. Не му давам, ама това беше супер дребно. Вие просто нямате идея за какво синьо става въпрос Cheesygrin. даже детето се стресна, вика мамо, аз защо акам пластелин  Lol
Ще внимавам повече наистина.

Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #8993 -: Юни 05, 2018, 08:48:12 »

За справка: преди 2-3 години свекитата взеха 2-3 парчета от РД на Цвета. Махнали фондана и го сложили в кофата, където всичко захарно го изяждат мравки, мухи и тн за 2 сек. Нищо не било докоснато!!! Край на цитата.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8994 -: Юни 05, 2018, 09:01:06 »

Аз така веднъж зеленясах от една мента, ахахха, беше лек шок
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4321

« Отговор #8995 -: Юни 05, 2018, 09:24:11 »

И ние сме имали син инцидент с фондан на торта : освен моментния с езиците, дето станаха сини .. Smile споко
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9096

« Отговор #8996 -: Юни 15, 2018, 23:13:43 »

Имам един въпрос: всички малки деца ли са луди по природата и предпочитат преди всичко да играят с камъни, цветя, дървета и т.н.?
Мислех, че е съвсем нормално (имам бегла представа и от Монтесори, но не съм се занимавала- аз самата съм много зле с тия неща) и че всички деца правят така, но покрай близначките и други деца се разколебах дали не е някаква специфика (и те обичат, но по равно ще идат на катерушката, на люлката, с тебешира и т.н., докато на Бо му дай само да пипа с ръце по земята и растенията. Разпознава няколко вида дървета по листата (орех, дъб, череша, основните, които знам и аз), иска да пипне всяко листо и откъсне всяко цвете, носи букети на всички учителки и приятелки. За мен всичко това са стандартни неща за 3г, но се замислих дали не е засилен интересът му,че да го стимулирам (не че знам как- микроспопи, хербарий, такива неща). Експериментът с вулкана мнного му хареса и иска всеки ден (в един пластмасов вулкан пълни със сода за хляб, сипва оцет и той "избухва").

Та просто за сверка- при всички деца под 4г ли е така? от малък е така бтв, на площадки не обича, само пипа по земята...

Просто чета покрай уни за множествената интелигентност и припознах Бо в природопознавателната, затва питам...ама ако е масово, друг талант ще му търся  Lol (чакам да ме обявите за изтрещялка на годината..ама май  вече няма номинации)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8997 -: Юни 15, 2018, 23:24:06 »

На Ади ѝ е много интересно, разхождаме се следобеда тук по едни малки улички с градини, и ѝ обяснявам кое дърво кое е, как расте, събира джанки ит.н., даже вчера ми обясняваше как си има градинка и в нея растат всички неща, които бяхме изброили вече и кус кус :-DDD Щом го влече помагай му да учи още по темата!

Ади обожава да се катери, аххахаха, не знам как да ѝ развия интересите в тая посока.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8998 -: Юни 15, 2018, 23:51:30 »

Не знам дали е при всички, но защо не да стимулираш тия му интереси. Обичта към природата от сега се възпитава, а смятам, че не всеки го притежава този усет, желание и “сливане” с природата. Учи го!
Моите ги влекат пещери, аз откачам и ми е терсене, но е от горчив опит. В края на месеца и двете ще са на еднодневен пещерен лагер, щом искат, щом им е интересно и питат, защо да ги спирам?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8999 -: Юни 15, 2018, 23:52:45 »

Бтв, аз съм силно против да се късат букети! Само да си кажа Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 368   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: