star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Маникюр и педикюр
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Маникюр и педикюр  (Прочетена 112107 пъти)
ivaila
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #425 -: Юли 20, 2011, 00:15:56 »

искам тоя цвят -знаете ли какъв е? Lol

Активен
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #426 -: Юли 20, 2011, 00:18:16 »

Червен?
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #427 -: Юли 20, 2011, 07:09:22 »

Ако питаш за този конкретно, това е shellac на CND, името на цвета е Wildfire. Иначе за мен, това си е червено, не ми изглежда чак толкова специфичен цвят.
« Последна редакция: Юли 20, 2011, 07:21:39 от Liliq » Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #428 -: Юли 04, 2012, 15:26:17 »

въпрос, някоя дама от вас ползвала ли е термолак? знаете ли от къде може да се закупи?
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #429 -: Юли 11, 2012, 12:44:42 »

Миналата седмица попаднах на това: http://www.youtube.com/watch?v=zojOCsmL9zc&feature=youtu.be

Интересно изглежда. Но мисля, че все още не се продават така свободно, като останалите лакове. Т.е. видях ги в този сайт и мисля да си поръчам синия.  Smile http://www.nails.bg/?t=%D0%9B%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5&st=%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE-%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #430 -: Юли 11, 2012, 13:38:56 »

да гледах го и аз, ама като ги търся по магазините казват че нямат навсякъде...можеби е въпрос на време да се появят....

А аз друго харесах сега и мисля да се тествам:
http://www.youtube.com/watch?v=0c1lY0Zhh-s&feature=related
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #431 -: Юли 11, 2012, 13:59:55 »

Ужасни сте... Запазих си час при козметичката  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #432 -: Юли 11, 2012, 14:06:01 »

До преди 15 мин се занимавах точно с това. Опитах се с 3 цвята - син, цикламен и бял. Получи се нежно и хубаво, нооо.....на другата ръка стана нещо коренно различно ииии награбих половин метър памук и изтрих всичко. Занимавка си е. Само дето като си облепиш всички пръсти с тиксо и имаш малко ограничение в движенията.  Lol Накрая се отказах, намацах си се с безцветен и айдеее, довиждане.  Lol
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #433 -: Юли 11, 2012, 14:26:37 »

хахахха подозирам че и аз ще съм същата...мисля събота да се пробвам сутринта докато мъжа е на работа, докато не ми писне и изтрия всичко...а каква вода използваш, тази каза че ако е чешмяна и била хлорирана и не ставало, изгледах сума ти клипчета....а и не всички лакове се разпръскали добре....ще пробвам пък да видим Smile А може и да не си облепяш с тиксо пръстите само дето после трябва да се изчистиш с едно тампонче, една мацка така правеше...
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #434 -: Юли 11, 2012, 14:32:38 »

Значи: водата трябва да е студена по възможност, не хлорирана, защото лакът не се задържа на повърхността на водата.
Взимаш си пластмасова чашка, сипваш вода и където искаш капваш по 2-3(4) капки от 1 цвят, пак толкова от друг (и колкото цвята искаш там). Ако искаш можеш да си облепиш ноктите с тиксо, за да не пада после игра с триене на пръсти. Потапяш 4-те пръста на едната ръка за няколко секунди, така, че да покрие целия нокът. Не е нужно да потапяш до половината на пръста. После много ще трябва да се чистиш с лакочистител.  Smile
 Другото, което е - изваждай бавно ръката от водата. Изчакай да изсъхне лака, за да можеш после спокойно да продължиш с другата ръка и съответно накрая като приключиш и с палците, да изчитиш всичко, което е ИЗВЪН нокътната плочка (отдолу под нея, защото ако облепиш с тиксо, няма да се намацаш много).
Та в крайна сметка - това е. Не е голяма философия, но гледай да слагаш еднакъв брой капчици и на 3-те серии (2 пъти по 4 пръста, или както ти е удобно, и накрая палците).

Внимавай да не ти се получат топчета от лака на едно място. Докато разбъркваш с клечица, НЕ я изваждай от водата. Така лакът ще се набие на нея и във водата ще остане по-малко. Прави си формички, каквито искаш и накрая изваждай клечката.

Ох, колко голяма философия е все едно, яко е, стига да имаш нерви и време да се занимаваш. Успех и после пусни снимчица.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #435 -: Юли 12, 2012, 07:04:52 »

Кефя ви се как ви се занимава, на мен ми изглежда космическо хабене на време това...
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #436 -: Юли 12, 2012, 08:56:26 »

Абе, като избият бушоните 1 път, знаеш ли как ще се занимавам. И още как.  Lol
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #437 -: Юли 12, 2012, 16:05:14 »

лейди така като го описваш звучи супер сложно....а последно време нямам никакво време за себе си, дори един прост лак да си сложа а камо ли да правя фантазии разни....ако има време ще се тества, изглежда много добре като е готово Wink
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #438 -: Юли 12, 2012, 16:13:22 »

О, не, изглежда голяма бъркотия и сложнотия, но далеч не е така. Тук директно няколко капки различни лакове, топиш за секунди и готово. Само топ-лак, ако искаш слагаш накрая, за да издържат повече време. Smile))
Не, че аз имам излишно време, но пък реших да пробвам това. Smile
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #439 -: Юли 12, 2012, 16:37:13 »

мерси за инфото Smile Пусни някоя снимка ако имаш и си пробвала Smile
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #440 -: Юли 12, 2012, 16:41:07 »

Aми нали ти казах, че вчера беше голямо мазало и накрая се отказах, защото ми се видя малко.....мазало и грозно, та ще опитам пак. Като направя нещо наистина прилично, ще пусна снимка, обещавам. Smile))
Активен
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #441 -: Май 09, 2013, 14:27:56 »

Аз напоследък съм минала на шилак, защото нямам нерви и време да си правя сама маникюра. А не мога без да съм с направени нокти.
В повечето случаи искам и декорация на 3-4 нокъта обаче не винаги попадам на Добре рисуваща маникюристка. А като плащам 30лева и го гледам 2 седмици след това не е честно... На вас случвало ли ви се е?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #442 -: Май 09, 2013, 14:45:24 »

Защо не си рисуваш нещо самичка, хем можеш да го сменяш лесно? Иначе много пъти ми се е случвало да попадам на недобре рисуваща маникюристка, особено, ако са ми и взели и повече пари, имаше една начинаеща, дето хем ми загуби един час, хем го направи грозно, хем и скъпо беше. Ама цял месец не бих се прежалила така да стоя Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #443 -: Май 09, 2013, 14:54:11 »

Шилака не се маха с обикновен лакочистител, а декорациите ги правят отгоре с обикновен лак, така че просто може да ги забършеш. Едната колежка ходи при някаква маникюристка, която е художник (буквално) и ѝ прави просто уникални рисунки, но тя е в Перник. Моята се справя прилично.

30лв е адски много за шилак само за маникюр! Аз взимам за 12.50 ваучер и доплащам по 80 стотинки на рисунка, а засега съм с ОПИ за могъщите 5,50 пак с ваучер.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #444 -: Май 09, 2013, 15:06:46 »

А успяваш ли да го правиш всеки месец с ваучер? Аз току се засилвам и после се отказвам, защото после махането пак е с пари, ако не - трябва да си сложа нов, но не знам дали ще е с отстъпка. Но не ми се дават пари за глезотии сега.
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #445 -: Май 09, 2013, 15:12:48 »

25 е лака. Махахането 10 ако не си слагаш, ако си слагаш нов шилак е 5.
Не мога да чакам да изсъхне аз като си правя сама картинки и все се разваля...
Ути, ти къде ходиш?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #446 -: Май 09, 2013, 15:14:43 »

Това са цени с включено махане Cheesygrin Ваучери има почти всеки път, а ако няма ваучери, аз като редовен клиент имам талони за намаление.

В Студенстки град в едно малко салонче, много съм доволна.
ваучер 1
ваучер 2
ваучер 3
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #447 -: Май 09, 2013, 15:18:05 »

При тази хадя за втори път и добре рисува (за разлика от друго), но ме е яд че я оставих да ме убеди да сложи черно. Аз съм си виновна, защото и предишния път когато имах такова подобно го изтърпях точно 2 часа... Някак си ми е много набиващи се на очи това черно, а аз искам нещо по-нежно и не толкова натрапчиво. Най-вероятно ще остана ден-два така и после ще изтръгна рисунките...
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #448 -: Май 09, 2013, 15:19:13 »

Това са цени с включено махане Cheesygrin Ваучери има почти всеки път, а ако няма ваучери, аз като редовен клиент имам талони за намаление.

В Студенстки град в едно малко салонче, много съм доволна.
ваучер 1
ваучер 2
ваучер 3

Мерси!!!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #449 -: Май 09, 2013, 15:20:54 »

Аз и от фризьора там съм супер доволна, да знаеш ако решиш да ходиш. Ще ти препоръчам и конкретна маникюристка. Много се окифлих напоследък Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: