star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Как разбрахте за форума
Анкета
Въпрос: Как разбрахте за форума  (Гласуването приключено: Юли 03, 2007, 11:11:55)
от приятел - 8 (24.2%)
от google - 18 (54.5%)
от друг форум - 1 (3%)
от реклама на форума - 4 (12.1%)
друго - 2 (6.1%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разбрахте за форума  (Прочетена 49903 пъти)
Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« -: Юни 19, 2007, 11:11:55 »

От няколко дни се каня да пусна тая тема. Как разбрахте вие за форума? Казали ли сте на приятелите си за него? Моите приятли не знаят, защото често тук споделям неща, за които те си нямат представа.
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #1 -: Юни 19, 2007, 11:15:17 »

Разбрах от Google в началото на октомври. Писала съм и следях събитията в стария Лейдипил, та потърсих какво става с форума след като беше спрян и се натъкнах на този със същите хора.  Cheesygrin Приятелите ми знаят за този, пък и за стария форум, от време на време влизат и четат Smile
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #2 -: Юни 19, 2007, 11:25:44 »

За лейдипил разбрах от

Приятеля ми знае за форумчето,понякога му чета някои теми,разказвам му за съфорумците и така.
Приятелките ми също знаят,въпреки че не разбират БГ и понякога им превеждам някои по-интересни неща. Smile
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #3 -: Юни 19, 2007, 11:30:29 »

И аз от Google.
Имах здравословен проблем, за който намерих решение във стария Лейдипил.
Приятелят ми знае  Lol Когато сме в тях, с много мъки успявам да го убедя да вляза за малко, докато той се гледа новините например. Не е любопитствал, знае за почти всичко което пиша, дразни се само, когато го споменавам. А това е доста често  Lol
Само една дружка знае за форума, ама ме съмнява да е влизала. Не мисля, че би се заседяла  Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #4 -: Юни 19, 2007, 11:54:23 »

В стария форум попаднах случайно. С приятелки спорехме нещо за Постинор и човъркахме сайта. Едва след време аз забелязох, че има и форум и започнах да чета някои от темите. След време се и регнах като "Leri" и такам. Един ден видях, че форума беше спрян и оттогава не бях влизала. Началото на годината реших да проверя отново - беше пуснат, но с много ботове. Пуснах тема да питам какво е станало и Бизар ме насочи към новото място Smile  Cheesygrin
Иначе.. само няколко мои приятели знаят за форума - все мъжки пол. Единия даже има регистрация и няколко мнения май.   Cheesygrin И аз споделям много лични неща и не искам никой от познатите да ги чете. На тези няколкото обаче имам доверие Smile
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 19, 2007, 12:01:16 »

А не ви ли притеснява, че личният ви живот може да стане обществено достояние? Особено темите в Любов, секс и контрацепция... Всеки момент някой може да реши да разпространи линка и ника ви на всичките ви познати Smile Особено сред тийн потребителите според мен това е напълно възможно  :(
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 19, 2007, 12:07:08 »

Че кой ме познава? Аз не слагам снимка, че всички да я виждат и да знаят коя съм. Един ник какво показва?
 А и от къде моите познати ще ми знаят ника? Какви са тия филми  Confused
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юни 19, 2007, 12:09:54 »

Аз по принцип съм открит човек,споделям толкова,колкото смятам,че не нарушава личното ни пространство.
А и се е случвало приятели да намерят форумчето и да ме познаят само по писаното. Cheesygrin
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юни 19, 2007, 12:14:57 »

Ако им кажеш, че пишеш в този форум, все ще те познаят по писаното, Пупи. Ти пишеш дори за гаджето си Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юни 19, 2007, 12:51:18 »

Ми то хубаво, ама моите приятели едва ли ше тръгнат да ровичкат тук и да търсят мен конкретно. Да влязат, ще се радвам...но не съм написала нещо нередно или компрометиращо за тях. За това казвам, че не се притеснявам, лични неща споделям, но с мяра  Wink
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #10 -: Юни 19, 2007, 13:28:45 »

Разбрах от Гугъл. Иначе моите приятели започнаха да разбират наскоро Smile Не се притеснявам някой да влезе и да чете, ако се притеснявах или нямаше да пиша изобщо, или нямаше да казвам на никой. Лични неща споделях много отдавна, след това се "наситих" - вече не изпитвам нужда просто, не, че нещо ме е страх, а и нямам кой знае какво за споделяне.
Та, определено не се притеснявам, те са ми близки приятели, няма кой знае какво да съм казала, че да не го знаят.
А и ми харесва, как момичетата се обръщат към мен за помощ в някой ситуации Smile
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #11 -: Юни 19, 2007, 13:51:15 »

мен ме е страх само мъж ми да не прочете какво пиша за свекърва ми..... Cheesygrin
иначе лейдипила го намерих чрез гугъл, а късметлийския форум го научих от дит и хрис.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #12 -: Юни 19, 2007, 13:55:22 »

Лейди Пилл намерих посредством Гуглето в много ...да го наречем труден моменто от живата ми...

Късмет намерих благодарение на доста мейли в пощата ми от любими съфорумци, които ме известяваха, че отново си имаме интернет-дом! Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Казала съм на някои приатели и познати (на други не), на половинката ми, на семейството ми.
Мисля, че е мое право да реша на кого да кажа и на кого не и причините и съображенията ми да не подлежат на коментар! Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #13 -: Юни 19, 2007, 14:14:13 »

Цитат на: "bizzare"
Иначе моите приятели започнаха да разбират наскоро Smile Не се притеснявам някой да влезе и да чете, ако се притеснявах или нямаше да пиша изобщо, или нямаше да казвам на никой. Лични неща споделях много отдавна, след това се "наситих" - вече не изпитвам нужда просто, не, че нещо ме е страх, а и нямам кой знае какво за споделяне.
Та, определено не се притеснявам, те са ми близки приятели, няма кой знае какво да съм казала, че да не го знаят.
А и ми харесва, как момичетата се обръщат към мен за помощ в някой ситуации Smile

Аз и стария и за този разбрах от нея. Бях изпращял нещо и я питах по нета нещо за секса. Тя вместо да ми отговори ме натири към форума(стария) и аз се зачетох там и не я питах повече. Smile В розовия форум писах малко, защото ми беше много неудобна формата, а и цвета ми дразнеше очите.
Един ден бях изпращял пак нещо и пробвах да го отворя, да видя какво става. Само че не се зареди страницата и аз като я питах, тя ми даде този адрес. И аз се хванах за простотиите. Smile
Приятелите ни не само знаят, ами и единия даже ни вика "Клуба на презервативите".  Lol Но не мисля, че някой ще вземе да участва.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #14 -: Юни 19, 2007, 15:43:52 »

В стария форум попаднах случайно, търсейки разни неща из google. По това време имах нужда от форумно общество, а и тематиката с противозачатъчните ме интересуваше, че тъкмо ги бях почнала. Момичетата много ми харесаха и реших да се застоя.

Приятелите ми знаят за форума. Пускала съм им линкове с весели неща, пускала съм им линкове и със сериозни. Разказвала съм за отношението си към това виртуално местенце - кога някой ме ядоса, кога някой ме впечатли, кога ми е весело, кога не ми е, какво съм научила, на каква глупост съм се възмутила. Просто си е частичка от мен и съответно си я споделям  Smile
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #15 -: Юни 19, 2007, 17:14:59 »

а на моят съпруг редовен въпрос вечер му е 'какво ново из форума'  Smile
Активен
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #16 -: Юни 19, 2007, 18:06:59 »

Cheesygrin Аз за форума разбрах от списание ''Журнал за жената''  Smile Имаше реклама на Постинор в него и съответно сайта лейдипилл Cheesygrin Влезнах и се зачетох във форума и така до сега  Big grin  Big grin Дълга история  Tongue

Някой от приятелите ми знаят за форума Smile
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #17 -: Юни 19, 2007, 19:09:04 »

Аз също чрез гуугъл попаднах в стария форум. Близо година само четях в свободното си време. После започнах да се пристрастявам  Unsure  А после започнах и да пиша и... От декември 2005 съм тук Smile
Приятелят ми знае за форума, често му пращам някой линк към тема, родителите ми знаят, баща ми все изявява желания да чете. Повечето ми приятели знаят за късмет, но не одобряват(по-скоро не разбират) такива интернет познанства. А една приятелка ме разби като каза, че и се струвало клюкарско да влиза и да чете историите на разни хора  Shocked
Преди няколко дни колегата ми беше шокиран, че се връщах от "среща от чата"  Shocked  Lol  Ходи му обяснявай, че това е възвишен форум и специални хора, не тийн зарибявки  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юни 19, 2007, 19:15:14 »

То по-добре да беше за тийн зарибявки...
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #19 -: Юни 19, 2007, 19:25:39 »

Цитат на: "Салсеро"

Абе ти усилено се опитваш да го превърнеш в такъв...  Wink
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #20 -: Юни 19, 2007, 19:45:58 »

На мен ми прати линк една потребителка-моя приятелка, която отдавна не пише вече...Първо се зачетох, после реших да пусна тема, защото имах някакъв проблем и форумът се превърна в едно място, където разпусках всеки ден Smile Сега като се замисля, това е от лятото на 2005 година.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

blonde
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юни 19, 2007, 19:47:22 »

И аз съм от 2005 пък Razz  Cheesygrin
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юни 19, 2007, 19:51:33 »

Цитат на: "utopia"
На мен ми прати линк една потребителка-моя приятелка, която отдавна не пише вече..

Поздрави на Desert_rose Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юни 19, 2007, 19:53:04 »

Цитат на: "Лора"

Абе ти усилено се опитваш да го превърнеш в такъв...  Wink

По-добре да е просто за зарибявки, че вече не съм тийн. Smile
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #24 -: Юни 19, 2007, 20:26:04 »

Аз пиша от март миналата година. Пък.

Намерих форума и направо почнах да отговарям по темите  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #25 -: Юни 19, 2007, 20:31:59 »

Аз пиша от миналото лято... или пък есен, абе 7-8ми месец бях. Май Гарфи ми спомена за това "местенце", а аз взех, че се зарибих  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #26 -: Юни 19, 2007, 21:37:03 »

Цитат на: "Mermaid"
Аз пиша от март миналата година. Пък.

Намерих форума и направо почнах да отговарям по темите  Lol

Ти си само с месец по-рано от мен появила се??? Shocked
Аз открих Лейди Пилл - април 2006г. И определено направо пуснах нова тема.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #27 -: Юни 19, 2007, 22:01:58 »

Сега я намерих, познай кой е първия отговорил ти  Lol  Lol  Lol
Обичам да се ровя в този форум, голям майтап е Smile
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #28 -: Юни 20, 2007, 09:01:04 »

Лейдито до колкото си спомням от Гугъл май съм ръчкала. А този от съфорумците на пожар по мейла. Cheesygrin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #29 -: Юни 20, 2007, 09:26:51 »

Ей, Бизи, как помниш, изненадана съм, ще й предам Wink
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #30 -: Юни 20, 2007, 17:28:58 »

Цитат на: "utopia"
Ей, Бизи, как помниш, изненадана съм, ще й предам Wink

Аз също помня. Вие не сте споменавали, че сте приятелки, но като спомена се сетих за нея, защото знам, че учи в немската...даже преди време се чудех къде се изгуби тя...

Аз пиша от октомври 2005 в стария форум. Знаех, че на този адрес предлагат напомняне за ОК чрез смси. Прекарах цял ден четейки теми и ми стана много интересно. Регнах се и зададох няколко идиотски въпроса. После започнах да пиша сериозно. Много се промених от самото начало. Ако тогава бях пожар, то сега съм лед. Смятам, че за тази промяна са допринесли и някои от вас.

За новия форум ми каза Шушето, която много ми липсва!
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #31 -: Юни 20, 2007, 17:41:41 »

На мен за новия форум ми казаха всички Smile В кю. Преди това бях май заминала някъде и като пуснах кю и видях новия адрес. Така се зарадвах.

А Ели, тя учи в Берлин, заедно с екс в едно уни. Lol
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юни 20, 2007, 17:47:59 »

Когато стана белята с розовото форумче тъкмо се бях върнала във Франция и се чудех какво е станало докато ме е нямало Unsure ..беше ужасно,даже си мислех,че вече не мога да го отварям от чужбина Unsure
Дит,Хрис и още няколко момичета ми пуснаха новото адресче на пощата и толкова се зарадвах,че всичко е ок. Big grin
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #33 -: Юни 20, 2007, 17:56:46 »

Цитат на: "blonde"
И аз съм от 2005 пък Razz  Cheesygrin
Аз помня,когато се появи в розовия форум с една розова лъскава усмивка  Big grin  Cheesygrin  Cheesygrin

Аз май се появих по едно и също време с Тинки  Big grin но не помня добре .. значи и аз съм някъде 2004-2005  Tongue  Stuart  Stuart
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юни 20, 2007, 19:36:58 »

Цитат на: "bizzare"
Сега я намерих, познай кой е първия отговорил ти  Lol  Lol  Lol
Обичам да се ровя в този форум, голям майтап е Smile

Отлично знам кой е.
Колкото и да ти се струва странно - никога не съм го забравяла и винаги съм ти била благодарна за това. Не че е кой знае какво и надали ще ме разбереш, но аз си знам. Smile
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #35 -: Юни 20, 2007, 20:15:03 »

Средата на 2005 година, случайно Smile
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #36 -: Юни 20, 2007, 20:15:40 »

Ot edin avtobus Rolling Eyes
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 20, 2007, 20:22:22 »

Цитат на: "TOI"
Confused  Cheesygrin  Cheesygrin Kak
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юни 20, 2007, 20:24:36 »

Цитат на: "Stilno_f"
Confused  Cheesygrin  Cheesygrin Kak
Mi чаках си автобуса на спирката и мина един див икарус с розова табелка Cheesygrin  И все пак икарус в розЪво привлича Lol  Загледах се, а то реклама на постинор.Но беше някакъв загадъчен текст, който те кара да видиш за какво става въпрос Rolling Eyes  ТА нали съм си баш любопитен и ето ме на 3-4 години вече съм тук Cheesygrin
Активен

las cuentas
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юни 20, 2007, 20:24:39 »

Прав е Той, че имаше реклами по автобусите. Аз например сега се сещам, че май разбрах от една реклама в гинекологичен кабинет Confused
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юни 20, 2007, 20:26:55 »

Аха.. като моя случай с рекламата в списанието  Smile  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #41 -: Юни 20, 2007, 20:31:32 »

Аха.. като моя случай с рекламата в списанието  Smile  Smile

Ох, това рекламата голямо нещо бе! Lol
От известно време се каня да пусна една леко рекламна темица, но ме е страх от бан Unsure и се въздържам...Ще разчитам, ако има таланти тук да видят останалата част от рекламата, която е на позволените места. Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юни 20, 2007, 20:34:34 »

Фей, пусни темата в лавчето, няма да имаш бан Cheesygrin
Живата реклама за мен е най-добрата реклама!
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #43 -: Юни 20, 2007, 20:41:41 »

Ако се отчетеш в касата няма да има бан. Касата знаеш къде е Rolling Eyes  Та чакам превода и пускай рекламата Cheesygrin
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юни 20, 2007, 20:46:55 »

Ако се отчетеш в касата няма да има бан. Касата знаеш къде е Rolling Eyes  Та чакам превода и пускай рекламата Cheesygrin

Lol  Lol  Lol Ох и на вас, ако трябва да се таксувам...
Днес съм дала 500 лв. за куриерски услуги...То вярно, че коренът на думата е -кур, но не е това, за което си мислите... Lol  Lol  Lol
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юни 20, 2007, 20:52:31 »

A за какво  Tongue  Tongue  Tongue  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #46 -: Юни 20, 2007, 20:54:39 »

A за какво  Tongue  Tongue  Tongue  Cheesygrin

Еми за куриерски услуги - писма, пратки и т.н. Razz
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юни 20, 2007, 21:26:49 »

Цитат на: "Fei4ka"

Днес съм дала 500 лв. за куриерски услуги...То вярно, че коренът на думата е -кур, но не е това, за което си мислите... Lol  Lol  Lol
Е, че аз давам по 1500 ама не се хваля. Плащай ти казвам иначе не само заключена тема, но и за БАН ще се боря Rolling Eyes ...12 часов, че ще ни липсваш Cheesygrin
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юни 20, 2007, 21:38:31 »

Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #49 -: Юни 20, 2007, 21:45:47 »

Ти пък кво се смееш. Я бегай в другата тема, че Салсеро има да те пита нещо Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #50 -: Юни 20, 2007, 21:53:31 »

Ти пък кво се смееш. Я бегай в другата тема, че Салсеро има да те пита нещо Lol  Lol  Lol
Да видях аз .... не ми стигат  Razz  Big grin  Big grin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #51 -: Юни 20, 2007, 22:00:40 »

Да видях аз .... не ми стигат  Razz  Big grin  Big grin
Не ти стигат дватата с Алекс или? Rolling Eyes  Rolling Eyes  
Каниш ли ме Cheesygrin
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #52 -: Юни 20, 2007, 22:14:06 »

кьорава съм с едното око и съм дебела  Lol  Lol  Lol Искате ли ме  Huh  Huh  Huh
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #53 -: Юни 20, 2007, 22:20:59 »

Може да го затриете това. Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #54 -: Юни 21, 2007, 19:14:57 »

Цитат на: "Fei4ka"

Е, че аз давам по 1500 ама не се хваля.

М да - ма тФа е само за куриерите в България...Като дойдат фактурите за пратките ни до САЩ и Русия...Не ми се мисли... Blink
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #55 -: Юни 21, 2007, 21:03:17 »

Нали не ги плащаш от джоба си? Какво те бърка?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #56 -: Юни 21, 2007, 21:05:20 »

Нали не ги плащаш от джоба си? Какво те бърка?

Нищо. Просто констатация.
Проблем?
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #57 -: Юни 21, 2007, 21:06:41 »

Не. Ама както го каза... Все едно ти е голям проблем. Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #58 -: Юни 21, 2007, 21:10:41 »

Ама както го каза...

И как го казах, че чак подразбра, че ми стои като голям проблем? Lol

Просто си констатирам, че пращаме доста неща и съответно плащаме бая за куриер...Не ми е проблем, защото отдавна съм на ясно, че услуга = разход в пазарната икономика и не очаквам да пускам по кулиер 20 писма на ден и накрая да платя 20 лв. Нямам въждаления да строя комунизма! Wink

Струва ми се, че дават твоята грозница по Бтв - що не позяпаш нея вместо да се заяждаш с мен. Stuart
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #59 -: Юни 21, 2007, 21:17:56 »

Имам си телевизор до мен. Цар съм на мултитаскинга! Smile

Цитирам - "Не ми се мисли...  Blink " - всеки би си помислил, че ти е проблем. Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #60 -: Юни 21, 2007, 21:25:57 »

Цитирам - "Не ми се мисли...  Blink " - всеки би си помислил, че ти е проблем. Smile

Казано е шеговито. Изобщо цялата история е спомената на шега. ТОЙ ме бъзикна да плащам такса, аз се бъзикнах, че съм обедняла с 500 лв. за куриерите (ясоно е, че не съм си ги вадила от джоба) и така постепенно се стига до тази реплика, която в контекста на шегата не виждам как ти се стори единствена и сама по себе си сериозна. Surprised  Lol Безумно е. Lol
Активен

aLeX
Newbie
*
Публикации: 562

« Отговор #61 -: Юни 22, 2007, 08:54:31 »

Мен ме домъкна във форума Стилното  Rolling Eyes  Убийте я с камъни.  Cheesygrin
Активен

img]http://alabalanica.hit.bg/000977660.jpg[/img]
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #62 -: Юни 22, 2007, 09:52:27 »

Не с камъни, колега. Нея с друго ще я уморим.  Wink
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #63 -: Юни 22, 2007, 12:11:40 »

Тея па  Razz  Razz  Cheesygrin ще ме уморяват те  Lol  Lol Аз не умирам лесно ...

Алекс какво не ти ли харесва нашето женско пространство  Cheesygrin с малко мъжко присъствие  Cheesygrin   MrGreen
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #64 -: Юни 22, 2007, 12:23:08 »

За розовия форум ми каза една дружка. Но и там както и тук рядко пиша, повече чета. А за късметчето получих мейл, само дето не помня от кого  Red face
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #65 -: Юни 22, 2007, 12:26:33 »

И аз забравих да кажа за късметчето  Smile ... и да и аз получих имейлче от Дити мисля,че беше и от Хриси ..  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #66 -: Юни 22, 2007, 19:07:45 »

А на мен що никой не ми пусна мейл Mad  Mad  Mad
Активен

las cuentas
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #67 -: Юни 22, 2007, 19:10:35 »

Лъжеш!

Аз пусках мейлите за новия форум! Даже пусках по няколко пъти мейл на едни и същи съфорумци!
За всичко, което се случваше по онова време, за всяко развитие по темата с форумите, даже линк към преден форум бях дала.
И на теб съм пускала, защото мейлчето ти ми е в адресната книга!  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #68 -: Юни 22, 2007, 19:53:42 »

Някой друг да ми е пускал мейлчета Cheesygrin  Призайте си всички, че ми става готино като ме мейлите Lol  Lol
Активен

las cuentas
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #69 -: Юни 22, 2007, 21:06:46 »

от Гугъл
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
alin
Newbie
*

« Отговор #70 -: Юни 26, 2007, 12:50:48 »

Аз пък днес дадох 6 лева на куриер за пратка, а Cheesygrin яко
Активен
JanaSchmull
Newbie
*
Публикации: 171

« Отговор #71 -: Юни 27, 2007, 16:44:07 »

пт гугъл... не помня по какъв повод Smile
Активен

img]http://img511.imageshack.us/img511/4250/copyofmbfpbw3be5.jpg[/img]
Ich zähl die Tage und die Stunden,
bist du kommst und wiedergehst,
vielleicht heilen meine Wunden,
wenn du dich zu mir legst
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #72 -: Юли 05, 2007, 20:51:04 »

Аз научих за Лейдипил от Гугъл. Търсех инфо за нещо, не си спомням за какво обаче.

И на мен никой не ми беше писал и чак след няколко дни Цецо ме светна, в ICQ-то.  Unsure
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #73 -: Юли 05, 2007, 23:24:49 »

За стария форум научих от един билборд.Всъщност видях адреса на форума и влязох от любопитство, а то какво стана...вече сума време няма отърване от вас Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #74 -: Юли 05, 2007, 23:42:35 »

A вчера брат ми ме попита "А бе вие да не сте някаква секта?"  Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Mina
Newbie
*

« Отговор #75 -: Юли 05, 2007, 23:55:35 »

Толкова често и на мен ми го забиват тоя въпрос Lol  Lol
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #76 -: Юли 06, 2007, 11:55:26 »

Цитат на: "sexy"
A вчера брат ми ме попита "А бе вие да не сте някаква секта?"  Lol
Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol Щях да падна от стола  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

А баща ми е много любопитен по някога какво толкова чета тук  и като ме види,че съм отворила форума и ми казва -- Пак ли любов секс и концентрация  Lol  Lol  Lol
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #77 -: Юли 06, 2007, 12:33:09 »

А баща ми е много любопитен по някога какво толкова чета тук  и като ме види,че съм отворила форума и ми казва -- Пак ли любов секс и концентрация  Lol  Lol  Lol

Концентрацията е важно нещо. Явно и на баща ти му убягва нещо.  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #78 -: Юли 06, 2007, 12:39:06 »

Дити още в розовото форумче,нали не се виждаше целия надпис ''Любов,секс и кон......... и той решил,че е концентрация Lol  Lol Така съм се смяла  Lol

Lol  Lol  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #79 -: Юли 06, 2007, 13:47:20 »

Еми не може секс без концентрация   Lol
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #80 -: Юли 06, 2007, 14:06:10 »

Еми не може секс без концентрация   Lol
Axa Lol Иначе кой знае какво ще последва я в някоя друга ''дупка'' ...
 Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #81 -: Юли 06, 2007, 14:31:43 »

Е няма лошо  Tongue
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #82 -: Юли 06, 2007, 14:51:45 »

Е няма лошо  Tongue
Сексита недей така  Unsure Има много дупки по човешкото тяло  Cheesygrin Уши,нос..... Blink за устата няма проблеми  Lol  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #83 -: Юли 06, 2007, 16:16:54 »

Не се прави на неразбираща.  Tongue
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #84 -: Юли 06, 2007, 17:52:20 »

Red face  Red face  Сексуела - i'm a  Angel Wings  Angel Wings  Angel Wings
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #85 -: Юли 06, 2007, 17:53:51 »

я не лъжи, ти си дявол Smile  Kiss
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #86 -: Юли 06, 2007, 17:55:30 »

Цитат на: "gunavara"
я не лъжи, ти си дявол Smile  Kiss
Аз на теб докато не ти отрежа главата няма да се оправиш  Big grin  Kiss
Стига вече ме издава Shame  Shame  Shame
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #87 -: Юли 06, 2007, 17:56:20 »

офф... то било тайна  Tongue  Tongue  Tongue   Kiss
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #88 -: Юли 06, 2007, 18:09:36 »

Цитат на: "gunavara"
офф... то било тайна  Tongue  Tongue  Tongue   Kiss
Hang
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #89 -: Юли 06, 2007, 20:48:25 »

Гуньо само порти  Big grin
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #90 -: Юли 08, 2007, 11:55:00 »

о не концентрация  Lol   Lol  Lol  Lol  Lol  Направо ме чуха съседите от смях.

За лейдито разбрах от гугъл, за късмета от мейлите на доста съфорумци, за което им благодаря, почувствах се значима и част от компанията.

Колкото до това за приятелите и писаниците - ами всичките ми приятели знаят ника ми - от доста години съм с него и няма къде да се скрия, даже някои разбраха, че съм бременна от собствената ми тема тук - а още не казвах на никой, само на вас. Само дето на една среща една приятелка ми донесе принтнат лист с темата ми и ме попита ухилена "Валентино, да имаш да ни кажеш нещо по въпроса"  Tongue  Често са ме питали как може да споделям толкова лични неща тук, но какво толкова..аз вас ви чувствам като семейство. А ако някой от приятелите ми злоупотреби с информация за мен - значи не е моя човек.
А и принципно съм над тези неща - т.е. много важно като някой познат разбере примерно, че правя еди какъв си секс или че имам вибратор и т.н. - за мен теми табу няма.

П.С. сега разбрах, че лейдипил пак се е появил, ама много постничко откъм теми и коментари май  Rolling Eyes
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #91 -: Юли 08, 2007, 12:32:37 »

Енти,сладурка сладка Kiss  Kiss  Kiss
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #92 -: Юли 08, 2007, 13:40:28 »

Ей Блондиела ти се върна от Боровец хм  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

Ентиела Lol така са бащите  Cheesygrin те от любопитатво накрая измислят нещо,в повечето случай щуротия   Blink  Lol  Lol  Lol
А колкото до моя ник ... някой ако ме пита никога няма да скрия,че влизам тук,но и няма да тръгна да се хваля примерно  Confused  Rolling Eyes  Smile
Активен

6u6inka
Newbie
*
Публикации: 425

« Отговор #93 -: Юли 08, 2007, 20:49:03 »

Разбрах от един сайт за запознанства, доста известен. Понеже там като се логвах и ми излизаше тогавашния Ladypill. И понеже нали винаги се вълнувам за секса и всичко около него и тогава го посетих.
Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
blonde
Newbie
*

« Отговор #94 -: Юли 09, 2007, 00:40:48 »

Аз бях за малко,Стайли..само за ралито. Smile
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #95 -: Юли 09, 2007, 11:52:28 »

Аз бях за малко,Стайли..само за ралито. Smile
Cool Thumbup  Cool Thumbup  Cool Thumbup Беше ли интересно  Stuart
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #96 -: Юли 09, 2007, 12:34:40 »

Не особено..разходихме се,хапнахме и се върнаме в цивилизацията. Cheesygrin
Просто имаше 2ма приятели,които се състезаваха и така.. Smile
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #97 -: Юли 09, 2007, 12:35:53 »

Не особено..разходихме се,хапнахме и се върнаме в цивилизацията. Cheesygrin
Просто имаше 2ма приятели,които се състезаваха и така.. Smile
Ako има снимков материал бих желала  Stuart  Surprised
Активен

sash
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #98 -: Юли 26, 2007, 10:33:06 »

От приятел! Cheesygrin
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #99 -: Юли 26, 2007, 11:36:40 »

Готин аватар. Cheesygrin
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #100 -: Юли 26, 2007, 11:51:06 »

Този приятел и той ли е съфорумец? Cheesygrin
Активен

sash
Newbie
*

« Отговор #101 -: Юли 26, 2007, 13:52:57 »

Цитат на: "Smiley"
Този приятел и той ли е съфорумец? Cheesygrin

По-точно приятелка,споко не съм педал,а за аватара,ко,не е ли як? Razz
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #102 -: Юли 26, 2007, 13:55:02 »

Lol Кой пък те пита дали си гей Lol Питах кой ти е казал за форума... Каквото си тръгнал да ни успокояваш  Lol
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #103 -: Юли 26, 2007, 14:10:23 »

Смайли,гузен негонен бяга Lol  Lol  Lol
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #104 -: Юли 26, 2007, 14:12:35 »

Lol Точно така!
Но все пак ние сме толерантни готини хора. Няма да те линчуваме

Lol
Активен

sash
Newbie
*

« Отговор #105 -: Юли 26, 2007, 16:13:21 »

Ми аз така го разбрах,иначе поздрави от мен! Wink
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #106 -: Юли 26, 2007, 17:49:43 »

Аз се надявах да сме се сдобили с форумен гей пък  Unsure
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
blonde
Newbie
*

« Отговор #107 -: Юли 26, 2007, 17:53:33 »

Цитат на: "Garfield"

И да те конкурира за мъжки манекен на клинове? Sneaky
Няма да го позволим! Mad
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #108 -: Юли 26, 2007, 17:56:40 »

И чорапогащи!И плувки....
Ама пък щеше да е добра компания
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
alin
Newbie
*

« Отговор #109 -: Юли 27, 2007, 10:03:50 »

Цитат на: "Garfield"

И да те конкурира за мъжки манекен на клинове? Sneaky
Няма да го позволим! Mad

Ха ха ха правилно Lol
Активен
KeLly^^^
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #110 -: Септември 28, 2007, 18:10:46 »

Ровех се в нета.Отворих някаква статия за Постинор.Влязох във форума,а той ме препрати тук.Отворих го.Хареса ми и реших да остана.

Някой преди мен беше написал нещо от рода"Не ви ли е страх,че някой познат няма да ви разпознае".До преди няколко дни си мислех,че е невъзможно,но реалността се оказа друга.Много случайно...подчертавам много случайно разбрах,че една моя много близка приятелка влиза също тук....Интернет пространството се оказа тясно за нас двете..пхахха...

Активен

Дъжд, все дъжд: небето сълзи ли пролива
   над оголялата земя?
   Мъгли - бездънна паст, - прозината ламя,
вечно сива...
   Изчезна пролет в спомена далече.
   Нима ще да се върне?
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #111 -: Септември 28, 2007, 19:05:10 »

Защо толкова подчертаваш, да не ти се е обидила, че я следиш къде пише Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #112 -: Октомври 09, 2007, 21:23:15 »

Дай да я набием.Аз понеже съм от село и нямам приятели във форума.
Активен
Orgos
Newbie
*
Публикации: 47

« Отговор #113 -: Октомври 09, 2007, 21:41:23 »

Аз разбрах за тозо форум в последствие стария - ladypill. А за него разбрах от Cookies.. спомени спомени Smile
Активен
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #114 -: Октомври 13, 2007, 13:23:05 »

Дай да я набием.Аз понеже съм от село и нямам приятели във форума.

Ай ся ша ме бийте. Аз няма се дам толкоз лесно  Razz
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
Beatris
Newbie
*
Публикации: 55

« Отговор #115 -: Ноември 16, 2007, 18:15:24 »

от приятели, които са страшно недоволни от това място. стана ми любопитно що за хора има тук и реших да се включа в обществото. нямам намерение да си затварям устата и да цепя басмата на никой. ако ме изгоните, ще го преодолея Wink
Активен

Ти къде го чукаш, то къде се пука!
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #116 -: Ноември 16, 2007, 18:40:28 »

Както се казва, няма лоша реклама!  Big grin
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Beatris
Newbie
*

« Отговор #117 -: Ноември 16, 2007, 18:41:28 »

Както се казва, няма лоша реклама!  Big grin
няма лоша реклама! има лоши хора с "добри"  намерения Wink
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #118 -: Ноември 16, 2007, 18:47:50 »

Вече и заплахи се сипят тука.
Активен

Beatris
Newbie
*

« Отговор #119 -: Ноември 16, 2007, 18:49:12 »

Вече и заплахи се сипят тука.
къде ги видя тези заплахи?
аз разкривам част от характера си Wink
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #120 -: Ноември 16, 2007, 19:43:58 »

Ха-ха."Страшно недоволни".

Мани тая реалност,аз нали си имам клавиатура.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #121 -: Ноември 19, 2007, 15:09:44 »

от приятели, които са страшно недоволни от това място. стана ми любопитно що за хора има тук и реших да се включа в обществото. нямам намерение да си затварям устата и да цепя басмата на никой. ако ме изгоните, ще го преодолея Wink
Хехе, искрено ме разсмя. Ей това любопитството много лошо нещо Cheesygrin Lol Lol
Активен

Beatris
Newbie
*

« Отговор #122 -: Ноември 19, 2007, 15:17:17 »

Хехе, искрено ме разсмя. Ей това любопитството много лошо нещо Cheesygrin Lol Lol
да ти кажа за сега не виждам много да се джафкате, но ще чакам с нетърпение да започнете, че тогава и аз да се посмея Cheesygrin
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 15:19:02 от Beatris » Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #123 -: Ноември 19, 2007, 18:47:58 »

Толкова ли си нямаш цел в живота, че идваш само да провериш наистина ли е толкова смотан форума? Звучи леко тъпо, освен ако ти самата не си този "разочарован приятел".
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #124 -: Ноември 19, 2007, 19:18:18 »

Е,айде сега.Заяжданки.
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #125 -: Ноември 19, 2007, 20:01:02 »

от банер в порносайт.Пишеше - ако си сексист натисни тук.
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #126 -: Ноември 20, 2007, 15:17:04 »

Значи си имаме сексист, на борда, а.
Активен
Nakom
Newbie
*

« Отговор #127 -: Ноември 20, 2007, 20:14:07 »

Ако не ви е достатъчен - кажете.Ще повикам и други  Lol
Активен
Beatris
Newbie
*

« Отговор #128 -: Ноември 22, 2007, 10:44:28 »

Толкова ли си нямаш цел в живота, че идваш само да провериш наистина ли е толкова смотан форума? Звучи леко тъпо, освен ако ти самата не си този "разочарован приятел".
ама много си умна Lol
а пък аз наистина съм лексо тъпа Lol
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #129 -: Ноември 22, 2007, 10:52:35 »

Намирам за напълно излишни, потребители , чиято единствена цел е да се дрънкат с други такива. Повечето хора са тук, за да добият някаква информация, да поговорят с приятели , или просто да почетат.
Мисълта ми е, ако нямате какво да правите - не го правете тук!
Активен

Beatris
Newbie
*

« Отговор #130 -: Ноември 22, 2007, 11:45:07 »

Намирам за напълно излишни, потребители , чиято единствена цел е да се дрънкат с други такива. Повечето хора са тук, за да добият някаква информация, да поговорят с приятели , или просто да почетат.
Мисълта ми е, ако нямате какво да правите - не го правете тук!
добре няма да се дрънкам Smile
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #131 -: Ноември 22, 2007, 19:56:17 »

Аз всеки изминал ден все повече се чудя защо продължавам да влизам тук.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #132 -: Ноември 22, 2007, 19:59:14 »

E-e-e, не така де, Лъвче  Unsure
Всички са много наострени и подозрителни в последно време. Направо се чувства напрежение във форума  Sad
Активен

veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #133 -: Ноември 23, 2007, 11:44:41 »

Чувства се, да. Определено не е онова предишното местенце, в което се усещаше повече приятелско отношение.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #134 -: Ноември 23, 2007, 12:28:13 »

Цитат
Аз всеки изминал ден все повече се чудя защо продължавам да влизам тук.
Заради нас, които все още са тук и не са забегнали  Unsure
Колкото до напрежението, винаги съм се стремяла да съм от миротворците, ама напоследък има едни дразнители, които коренно ми променят настроените и нагласата всеки път  Mad
Активен

molly
Newbie
*
Публикации: 903

« Отговор #135 -: Ноември 23, 2007, 19:37:38 »

По темата - лейди пил го намерих мисля, че от гугъл (поне такъв спомен имам), беше може би някъде 2005г. Влизах редовно, но повече четях темите, по едно време спрях и даже не разбрах какво точно стана със сайта. А късмет-а също от гугъл - търсех нещо за ОК и после разбрах, че потребителите са същите Smile.
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #136 -: Ноември 23, 2007, 21:49:50 »

Ами да, Пупи, права си.  Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #137 -: Ноември 24, 2007, 17:01:35 »

и аз първо намерих  ladypill в google и този форум след това.
Активен

KeLly^^^
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #138 -: Декември 01, 2007, 16:26:56 »

Защо толкова подчертаваш, да не ти се е обидила, че я следиш къде пише Cheesygrin

Не се е убидила,но кажи ми не е ли странно ...
Активен

Дъжд, все дъжд: небето сълзи ли пролива
   над оголялата земя?
   Мъгли - бездънна паст, - прозината ламя,
вечно сива...
   Изчезна пролет в спомена далече.
   Нима ще да се върне?
Blondelle
Newbie
*
Публикации: 26

Pretty in Scarlet

« Отговор #139 -: Февруари 24, 2009, 20:29:28 »

Google, по заявка за "орални контрацептиви", хихи  Blink
Активен

Don't give me names...
You've got it all, took it all from me...
Drove me insane...
Now you'll run...
Running all the way back to me again...

Цъ-ъ-ъ-ък
Usmivchica
Newbie
*
Публикации: 1

Усещане за жена...

« Отговор #140 -: Юни 22, 2009, 23:55:47 »

Google, по заявка за "орални контрацептиви", хихи  Blink
Същата процедура но зададох-видове ноктопластика. CheesygrinВпечетли ме и реших да поразгледам,взе че ми хареса и се регистритах Kiss
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #141 -: Юни 24, 2009, 01:53:42 »

добре дошла  Wink
Активен

lexinka
Newbie
*
Публикации: 76

« Отговор #142 -: Юли 17, 2009, 03:42:07 »

Съвсем случайно, докато се рoвех в google, дори се изненадах, че до сега не съм знаела за този форум.  Shame Wink

« Последна редакция: Юли 17, 2009, 03:53:55 от lexinka » Активен
estel
Newbie
*
Публикации: 2

Усмихни се!

« Отговор #143 -: Ноември 01, 2009, 13:07:34 »

Разрових си пощата и видях че съм се регистрирала.Влязох да видя защо-да "похваля" една гинеколожка Angry Сега незнам откъде да почна да пиша  Rolling Eyes
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #144 -: Ноември 01, 2009, 13:57:46 »

Разрових си пощата и видях че съм се регистрирала.Влязох да видя защо-да "похваля" една гинеколожка Angry Сега незнам откъде да почна да пиша  Rolling Eyes

Поле за действие- дал Господ!  Cheesygrin
Активен

Елис7
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #145 -: Ноември 24, 2009, 19:03:40 »

От гоогле,преди малко.Търсех нещо и ми излезна тоя форум  Big grin
Активен
Nakom
Newbie
*

« Отговор #146 -: Ноември 25, 2009, 21:23:12 »

б
Активен
Leysy
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #147 -: Февруари 02, 2010, 10:34:13 »

Аз разбрах от гоогъл. Търсех някакво решение за едни мои проблеми и ми излезе този сайт. Реших да се регистрирам, защото тук намерих полезни съвети и решения. Smile Smile Smile Smile Smile
Активен

Leysy ;]
Lovely Lady
Newbie
*
Публикации: 105

« Отговор #148 -: Февруари 02, 2010, 15:13:57 »

Търсих си го и си го намерих Smile
Тук има много информация, която ми беше полезна да прочета. А и някои момичета ми станаха изключително симпатични само чрез постовете си....
Между другото, правите ли си периодични срещи на форума?
Иска ми се да ви видя! Smile
Активен
Leysy
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #149 -: Февруари 02, 2010, 21:29:16 »

Да аз съм на същоъо мнение като Ловели Лади ! Хайде да си направим една среща
Активен

Leysy ;]
lioness
Newbie
*

« Отговор #150 -: Февруари 05, 2010, 19:42:30 »

Следете темите, срещи има доста често.  Smile
Активен

n0thing_special
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #151 -: Април 17, 2010, 12:59:05 »

Разбрах за форума, докато търсех решение в google.bg Smile Мисля, че форума е страхотен и поздравление на администраторите за него ! Smile И благодарности за компетентните мнения на всички Smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: