star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Как разбрахте за форума
Анкета
Въпрос: Как разбрахте за форума  (Гласуването приключено: Юли 03, 2007, 11:11:55)
от приятел - 8 (24.2%)
от google - 18 (54.5%)
от друг форум - 1 (3%)
от реклама на форума - 4 (12.1%)
друго - 2 (6.1%)
Общ брой гласове: 33

Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разбрахте за форума  (Прочетена 49628 пъти)
Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« -: Юни 19, 2007, 11:11:55 »

От няколко дни се каня да пусна тая тема. Как разбрахте вие за форума? Казали ли сте на приятелите си за него? Моите приятли не знаят, защото често тук споделям неща, за които те си нямат представа.
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #1 -: Юни 19, 2007, 11:15:17 »

Разбрах от Google в началото на октомври. Писала съм и следях събитията в стария Лейдипил, та потърсих какво става с форума след като беше спрян и се натъкнах на този със същите хора.  Cheesygrin Приятелите ми знаят за този, пък и за стария форум, от време на време влизат и четат Smile
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #2 -: Юни 19, 2007, 11:25:44 »

За лейдипил разбрах от

Приятеля ми знае за форумчето,понякога му чета някои теми,разказвам му за съфорумците и така.
Приятелките ми също знаят,въпреки че не разбират БГ и понякога им превеждам някои по-интересни неща. Smile
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #3 -: Юни 19, 2007, 11:30:29 »

И аз от Google.
Имах здравословен проблем, за който намерих решение във стария Лейдипил.
Приятелят ми знае  Lol Когато сме в тях, с много мъки успявам да го убедя да вляза за малко, докато той се гледа новините например. Не е любопитствал, знае за почти всичко което пиша, дразни се само, когато го споменавам. А това е доста често  Lol
Само една дружка знае за форума, ама ме съмнява да е влизала. Не мисля, че би се заседяла  Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #4 -: Юни 19, 2007, 11:54:23 »

В стария форум попаднах случайно. С приятелки спорехме нещо за Постинор и човъркахме сайта. Едва след време аз забелязох, че има и форум и започнах да чета някои от темите. След време се и регнах като "Leri" и такам. Един ден видях, че форума беше спрян и оттогава не бях влизала. Началото на годината реших да проверя отново - беше пуснат, но с много ботове. Пуснах тема да питам какво е станало и Бизар ме насочи към новото място Smile  Cheesygrin
Иначе.. само няколко мои приятели знаят за форума - все мъжки пол. Единия даже има регистрация и няколко мнения май.   Cheesygrin И аз споделям много лични неща и не искам никой от познатите да ги чете. На тези няколкото обаче имам доверие Smile
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 19, 2007, 12:01:16 »

А не ви ли притеснява, че личният ви живот може да стане обществено достояние? Особено темите в Любов, секс и контрацепция... Всеки момент някой може да реши да разпространи линка и ника ви на всичките ви познати Smile Особено сред тийн потребителите според мен това е напълно възможно  :(
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 19, 2007, 12:07:08 »

Че кой ме познава? Аз не слагам снимка, че всички да я виждат и да знаят коя съм. Един ник какво показва?
 А и от къде моите познати ще ми знаят ника? Какви са тия филми  Confused
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юни 19, 2007, 12:09:54 »

Аз по принцип съм открит човек,споделям толкова,колкото смятам,че не нарушава личното ни пространство.
А и се е случвало приятели да намерят форумчето и да ме познаят само по писаното. Cheesygrin
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юни 19, 2007, 12:14:57 »

Ако им кажеш, че пишеш в този форум, все ще те познаят по писаното, Пупи. Ти пишеш дори за гаджето си Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юни 19, 2007, 12:51:18 »

Ми то хубаво, ама моите приятели едва ли ше тръгнат да ровичкат тук и да търсят мен конкретно. Да влязат, ще се радвам...но не съм написала нещо нередно или компрометиращо за тях. За това казвам, че не се притеснявам, лични неща споделям, но с мяра  Wink
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #10 -: Юни 19, 2007, 13:28:45 »

Разбрах от Гугъл. Иначе моите приятели започнаха да разбират наскоро Smile Не се притеснявам някой да влезе и да чете, ако се притеснявах или нямаше да пиша изобщо, или нямаше да казвам на никой. Лични неща споделях много отдавна, след това се "наситих" - вече не изпитвам нужда просто, не, че нещо ме е страх, а и нямам кой знае какво за споделяне.
Та, определено не се притеснявам, те са ми близки приятели, няма кой знае какво да съм казала, че да не го знаят.
А и ми харесва, как момичетата се обръщат към мен за помощ в някой ситуации Smile
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #11 -: Юни 19, 2007, 13:51:15 »

мен ме е страх само мъж ми да не прочете какво пиша за свекърва ми..... Cheesygrin
иначе лейдипила го намерих чрез гугъл, а късметлийския форум го научих от дит и хрис.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #12 -: Юни 19, 2007, 13:55:22 »

Лейди Пилл намерих посредством Гуглето в много ...да го наречем труден моменто от живата ми...

Късмет намерих благодарение на доста мейли в пощата ми от любими съфорумци, които ме известяваха, че отново си имаме интернет-дом! Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Казала съм на някои приатели и познати (на други не), на половинката ми, на семейството ми.
Мисля, че е мое право да реша на кого да кажа и на кого не и причините и съображенията ми да не подлежат на коментар! Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #13 -: Юни 19, 2007, 14:14:13 »

Цитат на: "bizzare"
Иначе моите приятели започнаха да разбират наскоро Smile Не се притеснявам някой да влезе и да чете, ако се притеснявах или нямаше да пиша изобщо, или нямаше да казвам на никой. Лични неща споделях много отдавна, след това се "наситих" - вече не изпитвам нужда просто, не, че нещо ме е страх, а и нямам кой знае какво за споделяне.
Та, определено не се притеснявам, те са ми близки приятели, няма кой знае какво да съм казала, че да не го знаят.
А и ми харесва, как момичетата се обръщат към мен за помощ в някой ситуации Smile

Аз и стария и за този разбрах от нея. Бях изпращял нещо и я питах по нета нещо за секса. Тя вместо да ми отговори ме натири към форума(стария) и аз се зачетох там и не я питах повече. Smile В розовия форум писах малко, защото ми беше много неудобна формата, а и цвета ми дразнеше очите.
Един ден бях изпращял пак нещо и пробвах да го отворя, да видя какво става. Само че не се зареди страницата и аз като я питах, тя ми даде този адрес. И аз се хванах за простотиите. Smile
Приятелите ни не само знаят, ами и единия даже ни вика "Клуба на презервативите".  Lol Но не мисля, че някой ще вземе да участва.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #14 -: Юни 19, 2007, 15:43:52 »

В стария форум попаднах случайно, търсейки разни неща из google. По това време имах нужда от форумно общество, а и тематиката с противозачатъчните ме интересуваше, че тъкмо ги бях почнала. Момичетата много ми харесаха и реших да се застоя.

Приятелите ми знаят за форума. Пускала съм им линкове с весели неща, пускала съм им линкове и със сериозни. Разказвала съм за отношението си към това виртуално местенце - кога някой ме ядоса, кога някой ме впечатли, кога ми е весело, кога не ми е, какво съм научила, на каква глупост съм се възмутила. Просто си е частичка от мен и съответно си я споделям  Smile
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #15 -: Юни 19, 2007, 17:14:59 »

а на моят съпруг редовен въпрос вечер му е 'какво ново из форума'  Smile
Активен
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #16 -: Юни 19, 2007, 18:06:59 »

Cheesygrin Аз за форума разбрах от списание ''Журнал за жената''  Smile Имаше реклама на Постинор в него и съответно сайта лейдипилл Cheesygrin Влезнах и се зачетох във форума и така до сега  Big grin  Big grin Дълга история  Tongue

Някой от приятелите ми знаят за форума Smile
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #17 -: Юни 19, 2007, 19:09:04 »

Аз също чрез гуугъл попаднах в стария форум. Близо година само четях в свободното си време. После започнах да се пристрастявам  Unsure  А после започнах и да пиша и... От декември 2005 съм тук Smile
Приятелят ми знае за форума, често му пращам някой линк към тема, родителите ми знаят, баща ми все изявява желания да чете. Повечето ми приятели знаят за късмет, но не одобряват(по-скоро не разбират) такива интернет познанства. А една приятелка ме разби като каза, че и се струвало клюкарско да влиза и да чете историите на разни хора  Shocked
Преди няколко дни колегата ми беше шокиран, че се връщах от "среща от чата"  Shocked  Lol  Ходи му обяснявай, че това е възвишен форум и специални хора, не тийн зарибявки  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юни 19, 2007, 19:15:14 »

То по-добре да беше за тийн зарибявки...
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #19 -: Юни 19, 2007, 19:25:39 »

Цитат на: "Салсеро"

Абе ти усилено се опитваш да го превърнеш в такъв...  Wink
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #20 -: Юни 19, 2007, 19:45:58 »

На мен ми прати линк една потребителка-моя приятелка, която отдавна не пише вече...Първо се зачетох, после реших да пусна тема, защото имах някакъв проблем и форумът се превърна в едно място, където разпусках всеки ден Smile Сега като се замисля, това е от лятото на 2005 година.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

blonde
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юни 19, 2007, 19:47:22 »

И аз съм от 2005 пък Razz  Cheesygrin
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #22 -: Юни 19, 2007, 19:51:33 »

Цитат на: "utopia"
На мен ми прати линк една потребителка-моя приятелка, която отдавна не пише вече..

Поздрави на Desert_rose Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юни 19, 2007, 19:53:04 »

Цитат на: "Лора"
Цитат на: "Салсеро"

Абе ти усилено се опитваш да го превърнеш в такъв...  Wink

По-добре да е просто за зарибявки, че вече не съм тийн. Smile
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #24 -: Юни 19, 2007, 20:26:04 »

Аз пиша от март миналата година. Пък.

Намерих форума и направо почнах да отговарям по темите  Lol
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: