star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Тема за безпардонните навлеци във форума - към Хриси
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за безпардонните навлеци във форума - към Хриси  (Прочетена 19718 пъти)
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« -: Октомври 05, 2006, 15:43:12 »

Хриси, извинявай, че така нагло пускам тема, но някои неща са извън контрол.

Да, пределно ми е ясно, че в този форум се опитваме да запазим старата атмосфера на розовото форумче.
Но в розовото форумче понякога влизаха хора, чиято единствена цел беше да пишат глупости, да обиждат съфорумците и да ни изнервят. Тогава всички жадувахме да има поне един модератор или администратор, който да им спре достъпа.

Е, тук си имаме администратор в твое лице. Вече си имаме и такива господа, които прекаляват с простотиите.

На мен ми се струва, че е време тези неща да се спрат. Какво мислят другите?
И ако и другите са на същото мнение - има поне 1-2 индивида, които си плачат за бан.

Първи индивид е Двуполов. А втори е vie_ ste_ zle.

Съжалявам, че модераторствам в сянка, не е от желание за доминация, а защото ми се струва, че в последно време си ангажирана и едва ли си забелязала тези неща.
Активен

Двуполов
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2006, 15:49:30 »

за пореден път апелирам към смиреност и казвам , че мойте теми не са ебавки а са напълно сериозни , не мога да разбера защо мислите всичко за чиста монета  Shocked  , имам проблеми споделям ги ...какво е толкова лошото че трябва да получа бан  Cry
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #2 -: Октомври 05, 2006, 16:08:57 »

Дитка, този е напълно луд! Mad Махайте го! Cheesygrin
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #3 -: Октомври 05, 2006, 16:09:19 »

Diti  Thumbup  Kiss
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #4 -: Октомври 05, 2006, 16:14:44 »

Съгласна съм, давай Хриси! Дита, само с това не съм съгласна, не на мене тия Smile)))

Цитат на: "Dita"

Съжалявам, че модераторствам в сянка, не е от желание за доминация.

Tamer  Censored
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #5 -: Октомври 05, 2006, 17:39:56 »

И аз съм За Thumbup
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #6 -: Октомври 05, 2006, 19:51:51 »

Айде къш Mad
 Thumbdown
Активен
PPP
Newbie
*

« Отговор #7 -: Октомври 05, 2006, 21:43:15 »

Цитат на: "alin"
Айде къш Mad
 Thumbdown

Alin  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #8 -: Октомври 06, 2006, 16:03:43 »

Подкрепям с две ръце!  Clap

Всеки трябва да се събразява с другите и да знае кога да спре.

Двуполов, какво се обясняваш?
То само като ти погледне човек ника и подписа и му става ясно за какво иде реч. Хайде няма нужда.
Активен

Emerald
Newbie
*
Публикации: 30

« Отговор #9 -: Октомври 06, 2006, 17:47:23 »

Не си извинена. Бановете и плаченето за момента са моя грижа. Все още следя и потребители, и теми, и мнения, и посещения, и трафик и какво ли не. Като спра да влизам всеки ден, ще си назнача заместник - не се притеснявайте. Дотогава, а и честно казано след това, подобни теми и мейли са излишни.

Но понеже очевидно искате строг ред, няма да ви го откажа. Да подготвя една приятна доза правила, а ?!
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #10 -: Октомври 06, 2006, 18:02:35 »

Хриси, за какъв строг ред говориш?
Едва ли милееш тук да влизат хора, които знаят само и единствено да обиждат по най-просташки начин?

Извинявай, че съм си позволила лукса да се объркам и да сметна, че в този форум могат да се пускат теми с предложения засягащи всички.
Извинявай, че посещавам място, което ти сама предложи да направиш и не се чувствам виновна за това.
А също се извинявам, че строгите ти заплахи за съставяне на правила не ме плашат.  Confused
Останалите неща ще ги спестя, от уважение.
Активен

soni
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2006, 18:10:18 »

Цитат на: "Emerald"
Не си извинена. Бановете и плаченето за момента са моя грижа. Все още следя и потребители, и теми, и мнения, и посещения, и трафик и какво ли не. Като спра да влизам всеки ден, ще си назнача заместник - не се притеснявайте. Дотогава, а и честно казано след това, подобни теми и мейли са излишни.
Но понеже очевидно искате строг ред, няма да ви го откажа. Да подготвя една приятна доза правила, а ?!

ехее кво стана бе ?! кви са тия заплахи Shocked
тука май всички сме равни ,а ?!  Mad
Активен
Emerald
Newbie
*

« Отговор #12 -: Октомври 06, 2006, 18:27:04 »

Не ми се спори за моженето да се пускат теми засягащи всички, както предложения и мнения.

Не си извинена и защото преценката да баннеш потребител не се взема ей така - може пък отърваването от някой дразнител да не се решава с един бан, а с цяла група адреси. И може пък отрязването на някоя подмрежа за да изчезнат дразнители да ни отърве от някоя симпатична съфорумка! Може пък да имам и съображения за двойничество, заради които да не искам да режа достъпи на секундата.

Не всичко в модерирането е БАН. И точно ти като модератор трябва да го знаеш добре. Както предполагам знаеш, че правилната преценка е много важна понякога. Както и знаеш, че тя е от съществена роля за отношенията във форума и близостта между потребителите. Постави се на моето място и си спомни за нещата, които ти си казвала за модератоството.
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #13 -: Октомври 06, 2006, 18:48:06 »

Хриси, нелепо е да защитаваш двойничество на някой.  Lol Както аз си пиша от собствения ник каквото мисля и знам, че последиците ще си ги нося само и единствено аз, така и хората трябва да си поемат отговорност за думите, темите, двойничеството и т.н.
Да, аз като потребител на този и розовия форум бях безкрайно любопитна кои са хората, които в напрегнати теми се осмеляваха да дописват познат ник и да бълват простотии от нечие име. И ако за теб мнението ти за даден човек се изгражда само от това с кой ник ще пише(добрия или лошия), то аз бих си го изградила от цялостното му писане, без значение кой ник ще ползва.

За каква преценка говориш, Хриси? Какво може да прецениш от постовете на зле-то? Че е приятелски настроен ли? То е очеизвадно, че е дразнител.

Не ми се спори. Прави каквото намериш за необходимо. Твое право. Както е мое право да си правя изводи.

До съвсем скоро те приемах като защитник на форумчето ни, въпреки правата ти. От днес те приемам като модератор. Съжалявам. Не може да парадираш, че не желаеш да си като модератор във форум, а в същото време да сипеш заплахи за правила.
И да, има огромна разлика между защитник на форумчето и модератор. Надявам сама за себе си да решиш кое повече ти приляга и да не си в разрез с желанията си.
Активен

bbz
Newbie
*
Публикации: 490

« Отговор #14 -: Октомври 06, 2006, 19:05:23 »

Хриси , бях ти писала в темата за гугъл , сигурна съм че си я видяла , но така и не предприе нищо.Както и да е , исках просто да те помоля да изтриеш темата 'ха сега' - http://forum.kusmet.net/viewtopic.php?t=78 както и 'любовни шитс' - http://forum.kusmet.net/viewtopic.php?t=40
благодаря предварително.
Активен

img]http://tickers.baby-gaga.com/t/eleelesbk20050728_0_Us+is.png[/img]
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #15 -: Октомври 06, 2006, 19:05:34 »

Shocked
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #16 -: Октомври 06, 2006, 19:32:43 »

Момичета, форума си има модератор, който, както забелязвате влиза тук всеки ден. Нужно ли е да и напомняте задълженията ? След като е преценила, че не е нужно да изтрива някой, само защото може, значи така трябва. А и както каза и самата тя в предни теми - не виждам някой да игнорира тези теми, а сякаш им се обръща нарочно внимание сякаш само и само да стане сеир и някой да бъде баннат
Активен

soni
Гост
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2006, 20:49:41 »

ок бизар , но Хриси можеше доста по норамално да отговори на поста на Дита .Кво е тва :"не си извинена" !!! и ебато злобния пост написа .Тука се счита че всички сме на едно ниво , а не един като модератор да си придава важност!
Можеше да е по мила и да каже с 2 изречения че не счита за нужно все още, а не да се държи все едно е пчелата майка!
ебато отношението , а уж сме равноправни   Exclamation
Активен
Emerald
Newbie
*

« Отговор #18 -: Октомври 06, 2006, 23:03:43 »

Хриси, нелепо е да защитаваш двойничество на някой.  Lol Както аз си пиша от собствения ник каквото мисля и знам, че последиците ще си ги нося само и единствено аз, така и хората трябва да си поемат отговорност за думите, темите, двойничеството и т.н.
Да, аз като потребител на този и розовия форум бях безкрайно любопитна кои са хората, които в напрегнати теми се осмеляваха да дописват познат ник и да бълват простотии от нечие име. И ако за теб мнението ти за даден човек се изгражда само от това с кой ник ще пише(добрия или лошия), то аз бих си го изградила от цялостното му писане, без значение кой ник ще ползва.

Не защитавам ничие двойничество! Не знам с какво точно се занимаваш, какво си учила и какво работиш, но въпреки всичко в този момент смея да твърдя, че разбирам повече от теб от IP адресация.
Не говоря за мнението си за някой от форумистите, това няма нищо общо с чисто техническата част на страната, че зад едно IP могат да се крият и 100-на компютри.

Цитат
За каква преценка говориш, Хриси? Какво може да прецениш от постовете на зле-то? Че е приятелски настроен ли? То е очеизвадно, че е дразнител.

Зле-то ли? Той беше баннат, още щом се появи. Още бях в лудницата на панаира в Пловдив когато му сложих първия бан. Вярно последваха още 2, ама то това беше преди седмица, кой да ти забележи, че г е хванала липсата.

Цитат
Не ми се спори. Прави каквото намериш за необходимо. Твое право. Както е мое право да си правя изводи.

Съжалявам, че не можах да допиша мнението си преди няколко часа, но се наложи да изляза веднага от вкъщи. Та понеже явно има нужда от модератор тук и въпреки ясното ми желание такъв да няма, реших ти да станеш такъв. Както сама каза - напоследък съм доста ангажирана с университета, с OpenFest, с други лични ангажименти, поради което навярно си права, че не забелязвам какво да измодерирам, не виждам и кого да банна, затова смятам да нагърбя теб с това. Считам, че ще ти се отдава да съдиш кой е добър и кой лош, нещо което аз така или иначе не правя.

Цитат
До съвсем скоро те приемах като защитник на форумчето ни, въпреки правата ти. От днес те приемам като модератор. Съжалявам. Не може да парадираш, че не желаеш да си като модератор във форум, а в същото време да сипеш заплахи за правила.
И да, има огромна разлика между защитник на форумчето и модератор. Надявам сама за себе си да решиш кое повече ти приляга и да не си в разрез с желанията си.

Да, има разлика. И именно ти беше тази, която днес изтъкна явно тази разлика с тази си тема, след като аз през всичкото това време имах недвусмислено поведение. Държа да отбележа обаче, че не съм никакъв защитник на никакъв форум. Направих това, което мога и за което имам възможност - адрес, място, база. Правя и това, за което нямам възможност. Но понеже си решила да ме считаш за някаква искам черно на бяло да си изясним нещата - не съм и не съм била модератор тук! Аз съм администратор - отговарям за техническата изправност на това място в интернет пространството. Толкова.

Цитат на: "sonianajack"
ок бизар , но Хриси можеше доста по норамално да отговори на поста на Дита .Кво е тва :"не си извинена" !!! и ебато злобния пост написа .Тука се счита че всички сме на едно ниво , а не един като модератор да си придава важност!
Можеше да е по мила и да каже с 2 изречения че не счита за нужно все още, а не да се държи все едно е пчелата майка!
ебато отношението , а уж сме равноправни   Exclamation

Мацка, ако не си забелязала до днес аз си имах съвсем обикновен ник. Ник, с който още от самото начало казах, че ще ползвам защото не желая да има модератори. Само че наистина си права - няма равноправие, то не може да има равноправие след като постоянно има "искам по-розово", "искам тези емотикони", "премести ми тази тема, че не съм гледала", "изтрий тези теми", "този е за бан".
Активен
soni
Гост
« Отговор #19 -: Октомври 06, 2006, 23:12:48 »

мойта мисъл беше проста- по учтиво държание , никой не е заслужил  такова заядливо отговаряне , както ти направи.Не ми пука иначе кой е за бан и кой не ебати.Далеч съм от мисълта да взимам отношение по тия въпроси.За мен е важно отношението .Това че имаш малко повече права от другите не значи че трябва да се държиш лошо с тях.Като никой не е имал за цел да се заяжда като гледам.Хриси не тее познавам лично , не познавам и никой от тук лично , но все пак каквито и да сме трябва да има едно личностно отншение тука ... спороер като този са напълно излишни , също и това дето ти каза :"не си извинена" .Не те разбирам просто за това пиша това.Аз както доста от тук са забелзали си казвам квото си мисля , не мога да си трая за неща , които ме дразнят .Пък и в крайна сметка всеки имма право да си каже какво мисли .
Айде със здраве , казах квото исках . Smile
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #20 -: Октомври 06, 2006, 23:18:37 »

Мила ми Хриска, никой няма претенции към IP-та и мрежи.
Поведението ти е нелепо за претенциите, които имаше за този форум.
Модераторските права може да си ги ползвам само и единствено за флагче. Мерси, за придобивката.
Държиш се цинично.
Липсата на зле-то не мога да забележа по простата причина, че не е редовен потребител и си нямам грам идея дали ти си му забранила достъпа или на него просто не му е интересно да влиза тук. Извинявам се, че не мога да бъда и пророк, а си правя изводи само и единствено от поведението, което ТИ си показала до този момент.
Активен

Emerald
Newbie
*

« Отговор #21 -: Октомври 06, 2006, 23:26:29 »

Цитат на: "sonianajack"
Това че имаш малко повече права от другите не значи че трябва да се държиш лошо с тях.

Ако обичаш покажи ми мои мнения, където да съм демонстрирала нещо подобно. Пробвай например с мненията когато се бях ядосала за teenproblem, или пък с някоя тема за хапчетата. Не го приемам като заяждане, просто ми е любопитно къде трябва да се поправя.

А за оправим неразбирането - имам правото на всеки нормален човек да отговоря на "извинявай, че..." с "не, няма да те извиня" или "не си извинена".  Надявам се вече отношенията да са по-ясни  Unsure
Активен
Emerald
Newbie
*

« Отговор #22 -: Октомври 06, 2006, 23:37:39 »

Мила ми Хриска, никой няма претенции към IP-та и мрежи.
Поведението ти е нелепо за претенциите, които имаше за този форум.
Модераторските права може да си ги ползвам само и единствено за флагче. Мерси, за придобивката.
Държиш се цинично.

Така е, отговарям на циничното с цинично. Благодаря за анализа по отношение на претенциите ми.
Що се отнася до модераторските права, имай предвид (а и всички останали), че от този момент нататък отсъствието на мнения като тези за зле-то и теми като на двуполовия е твое, а не мое задължение. Също както и всички капризи за форумистите за местене, редактиране и прочие на мнения. Моля само всички да имате предвид, че в базата има достатъчно място и не е нужно да се трият остарели теми, дори и да са спамерски и вече безсмислени.
Цитат
Липсата на зле-то не мога да забележа по простата причина, че не е редовен потребител и си нямам грам идея дали ти си му забранила достъпа или на него просто не му е интересно да влиза тук. Извинявам се, че не мога да бъда и пророк, а си правя изводи само и единствено от поведението, което ТИ си показала до този момент.

Ти може и да не си видяла, други обаче са забелязали. Това ми стига.
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #23 -: Октомври 06, 2006, 23:42:52 »

абе хора, не ви ли е поне малко срам и неудобно???
момичето направи сайт заради нас, за да сме пак както преди, ама не това не ви стига.
просто яко капричничите и за всички я питате и се оплаквате, е то на всеки му писва.
както каза тя в началото иска всичко да си е както беше преди, да яко дразни на моменти, но преди как се справяхме? еми и сега така щесе оправяме, не е нужно да се пада толкова ниско и да стават такива заяждания, уж на интелектуално ниво.

кофти е защото беше ясно, че рано или късно ще стане и нещо такова. просто прекалено на сериозно приемате нещата. разберете че това е само едно вируално пространство и не трябва да се взима толкова вътрешно.

мога да кажа че хриси е супер търпелива, отговаря на всички и прави всичко възможно за да просъществува този форум, за да сме заедно както преди, но явно само това не стига, за да сме добре, а преди месец какви писаници имаше, какво нещо.
сега ако Хриси заебе форума, какво? пак ще се почне колко ви е мъчно и незнам си какво, еми тогава егати бъдете поне малко благодарни на това което Хриси прави за нас.!
Активен
Emerald
Newbie
*

« Отговор #24 -: Октомври 06, 2006, 23:52:06 »

Цитат на: "kotanka"
сега ако Хриси заебе форума, какво? пак ще се почне колко ви е мъчно и незнам си какво, еми тогава егати бъдете поне малко благодарни на това което Хриси прави за нас.!

Коте, моля те, нищо страшно не е станало! Никой не е заебал мястото, няма и да го направи. Всичко тук ще си работи. Но поради това, че моето поведение неудовлетворява определени хора, внасям малка промяна. Единствената разликата, че вече има съдник на добрите и лошите посетители, на добрите и лошите мнения, на добрите и лошите теми.

И моля без благодарности!
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #25 -: Октомври 07, 2006, 00:00:16 »

хаха ама аз не исках да прозвучи все едно го махаш, а просто исках да кажа, че се държат като малки разглезени дечица, на който като не им хареса нещо и веднага отиват да се оплачат на мама.

ми според мен си ти дължим благодарности Smile
въпроса е че сме мнгоо различни хора, като някой имат големи претенции и затова нещата не се получават.

нека всеки си пише по темите, а пък Хриси да преценява какво да прави с форума, в крайна сметка затова сме тук, за да помагаме на хората.........е да още няма мнгоо теми на външни лица, но всичко с времето си Smile
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #26 -: Октомври 07, 2006, 00:01:56 »

хаха ама аз не исках да прозвучи все едно го махаш, а просто исках да кажа, че се държат като малки разглезени дечица, на който като не им хареса нещо и веднага отиват да се оплачат на мама.

ми според мен си ти дължим благодарности Smile
въпроса е че сме мнгоо различни хора, като някой имат големи претенции и затова нещата не се получават.

нека всеки си пише по темите, а пък Хриси да преценява какво да прави с форума, в крайна сметка затова сме тук, за да помагаме на хората.........е да още няма мнгоо теми на външни лица, но всичко с времето си Smile

айде стига с капризите, вземете се уръце Smile и да си бъдеме както преди в " розовото ни форумче" Smile
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #27 -: Октомври 07, 2006, 00:03:16 »

без да искам пуснах две мнения, не знам как стана Smile))..сорри Smile
Активен
soni
Гост
« Отговор #28 -: Октомври 07, 2006, 00:05:46 »

абе мене пак никой не ме разбра!!! Shocked  кво става! Хриси пак казвам че за тия неща със темите ,претенциите и за всичко тва общо взето нямам отношение и не ме боли.Не ме инетресува и спора ти с дита .Просто казах че ме очуди заядливото ти отношение на нейната тема.Мисля си че можеше един прост и доста по мил отговор! тва ме подразни! А защо да не е извинена с усмивка примерно , като не е имала нищо лошо в предвид - това ми беше мисълта.

Цитат

е тва ме заби цялото! айде няма да се обяснявам повечче че ми писна и на мене .Ебати едно по усмихнато оъношениее бе хорааа!
повече няма да пиша , дори и да не съм разбрана пак , Все пакти може би си си таква , не мога аз да накарм някой да се държи по друг начин.Пък и не те познавам .. както казах по нагоре.
ЛЕКА! Smile
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #29 -: Октомври 07, 2006, 00:08:22 »

Хриска, задължи ме да съм модератор, ако можеш.
Прекаляваш. И не, няма да съм модератор. Не защото ме е страх да съм такъв, а защото "предложението" ти и задължаването ти да бъда такъв не ми харесва.
Цинично е да се репчиш на всеки, който има смелост да ти каже, че не си права за нещо. Или случайно да предложи нещо, за което всички са жадували в розовия форум.

Да, Кралице, от днес ще се прекланям пред Вас и ще козирувам и докладвам чие мнение е неправилно.

Ужас. Не съм вярвала, че може така да се държиш.
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #30 -: Октомври 07, 2006, 00:10:46 »

И понеже не мога да си едитна мнението по неясни за мен причини, то ще кажа нещо на Котето.
Коте, съжалявам много, но бъркаш благодарност за създаване на форум с други чувства.
Да, естествено, че съм благодарна, но ако знаех, че ще има такива последици - нямаше да се регистрирам.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #31 -: Октомври 07, 2006, 00:42:43 »

Хриска, задължи ме да съм модератор, ако можеш.
Прекаляваш. И не, няма да съм модератор. Не защото ме е страх да съм такъв, а защото "предложението" ти и задължаването ти да бъда такъв не ми харесва.
Цинично е да се репчиш на всеки, който има смелост да ти каже, че не си права за нещо. Или случайно да предложи нещо, за което всички са жадували в розовия форум.

Да, Кралице, от днес ще се прекланям пред Вас и ще козирувам и докладвам чие мнение е неправилно.

Ужас. Не съм вярвала, че може така да се държиш.

Дита, не ми се водят никакви словестни борби с теб. Наблюдавам поведението ти от много отдавна. Моля прости това, изкривяване от вече 3-годишното ми модераторстване по други места. Имам правото да правя свои преценки и в този момент те са такива. Не те задължавам да бъдеш модератор. Давам ти правата, които според мен искаш и които дори без да имаш демонстрираш - най-яркия пример е именно тази тема, която побърза да пуснеш и всичките ти мнения в нея обясняващи ми как трябва да изритам някого и как трябва да се държа, въпреки че съм голям човек и е редно сама да решавам това.

Репча се само на теб, защото до вчера бяхме единодушни по отношение на модерирането, а днес вече има класификации каква съм и каква не съм, какво е поведението ми и какво не е. Предвид тези обстоятелства и най-вече на факта, че ти беше нужно да ми напомниш задълженията ми на модератор, от които съм се отказала публично, и предвид факта, че не можеш да зачиташ правото ми да преценям сериозни действия като банове, считам че това показва еднозначно желанието ти да бъдеш ти съдника.

Не е имало предложение тук, което да не съм приела присърце. И дори да не е приведено в крайно състояние, нито съм го забравила, нито смятам да го забравя. Не е имало и проблем тук, към който да проявя безхаберие. Но понеже ти смяташ друго, ти давам шанса да поправиш всичко, което аз не съм направила и съм показала, че няма да направя.

А що се отнася до последиците, последици няма. Освен че този адрес просъществува за първи път в историята на интернета, освен че за един месец има 100 потребителя и почти 6000 мнения, освен че базата данни е вече 32 мегабайта. Други последици няма. Всеки си пишеше спокойно за каквото иска до днес, когато ТИ реши да ни делиш - длуполовия, мен, другите.

Последното, което ще ти кажа е, че подобни деления и класификации не търпя, особено след като съм била напълно коректна с всички и всичко!
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #32 -: Октомври 07, 2006, 00:58:15 »

Извинете ме,но с риск да отнеса някой сиктир,ще се включа с едно предложение:

Предлагам в графата "Мнения за форума" да се пускат теми,в които всеки да даде гласа си и гледната точка дали някоя тема да бъде заключена или някой човек да бъде махнат. Казвам това съвсем неангажиращо,защото не съм сигурна дали е възможно по простата причина,че не разбирам от програми и администриране на форуми.

Тъй като,Хриси,ми е ясно,че не си на щаб тук,нямам и претенции всичко да е под контрол,да е изрядно и постоянно да се следи какво не е наред. Разбирам защо си реагирала така остро. Аз дори с една тема и цветове едва смогвам...

Напълно съм ЗА Дита да има модераторски права. Мисля,че тя е най-подходяща за тази дейност и има добра преценка за нещата.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
PPP
Newbie
*

« Отговор #33 -: Октомври 07, 2006, 11:52:37 »

Blink       Shocked        Confused
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #34 -: Октомври 07, 2006, 13:35:36 »

Мисля,че поведението на Хриска до момента беше и е повече от коректно и че бяхме единодушни по въпроса,че чара на форума беше именно в липсата на цензура.

Аз лично съм категорично против модераторстване,триене на стари теми,банове.Ще ми е мъчно,ако форума стане стерилен-без крайни и хапливи коментари,без някой-друг по-простичък потребител,което всъщност и в реалния живот е неизбежно,не виждам защо трябва да създаваме някаква изкуствена среда,в която те да липсват.На мен няма да ми е по-добре така.И не виждам защо се притесняваме от някакви посредствени обиди и базици,сякаш те биха могли да ни засегнат.Толкова и е крехко достойнството ни,че да не може да понесе това?Честно казано в такива теми ми става неприятно не толкова от това,че някой се юрка с нас,а от това,че някои от нас се връзват.

И не мисля,че щеше да стане чак такъв проблем,ако просто се държахме малко над простотиите.Проблемът си го правим ние.Поне да си мълчим да се бяхме научили от предишния форум,където ако искахме да спрем идиотизмите,тва беше единствения начин.Но не мисля,че там прокопсахме в тва отношение,което ме навежда на мисълта,че май не искаме да секнат тея теми.Умираме да се възмущаваме на простотията,а както и преди съм казвала-възмущението е едно от най-приятните усещания,защото ни дава представа за собственото ни превъзходство над чуждата низост.Няма нужда да мрънкаме и да искаме от Хриска на банне някой(бан,който явно ще ни лиши и от други потребители),при положение,че можем да го игнорираме сами.

В тоя смисъл се надявам модераторството да си остане фиктивно и по-скоро с профилактичен ефект у нови злонамерени потребители,отколкото бана да се привежда реално в действие.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #35 -: Октомври 07, 2006, 15:08:31 »

Цитат на: "katerina"

И не мисля,че щеше да стане чак такъв проблем,ако просто се държахме малко над простотиите.Проблемът си го правим ние.Поне да си мълчим да се бяхме научили от предишния форум,където ако искахме да спрем идиотизмите,тва беше единствения начин.Но не мисля,че там прокопсахме в тва отношение,което ме навежда на мисълта,че май не искаме да секнат тея теми.Умираме да се възмущаваме на простотията,а както и преди съм казвала-възмущението е едно от най-приятните усещания,защото ни дава представа за собственото ни превъзходство над чуждата низост.Няма нужда да мрънкаме и да искаме от Хриска на банне някой(бан,който явно ще ни лиши и от други потребители),при положение,че можем да го игнорираме сами.

Cool Thumbup Това е чистата истина.
И определено си мисля, че повечето хора вече се радват на простаците, само и само да става по-весело и да има какво да се коментира
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #36 -: Октомври 09, 2006, 13:14:40 »

Още щом видях тази тема си знаех, че развитието и краят й ще е такъв...За това и не писах....
Сега искам само да кажа, че ми е много мъчно и неприятно от постовете изписани тук (главно тези между Дита и Хриси).
Разбирам защо Дита е пуснала темата. Не е за да се прави на интересна или да сочи с пръст, както мислите всички. Просто обича форумчето и иска да е чистичко и спретнато. Това е.
Разбирам и реакцията на Хриси. Между другото, вапреки уважението което изпитвам и към двете (Дита и Хриси) ще кажа, че Хриси е права в случая! Бяхме се разбрали, че форума не се нуждае от модератор, че в това е чарът му, че никой няма да се прави на по-... от другите приписвайки си правата да коли и беси и с това да развали "отворената" среда на форума. А изведнъж Дита предявява тази претенция. Честно казано в първия момент (с появата на поста й) и аз не я разбрах. Викам си - нали се бяхме разбрали, сега Дита какво провокира с тия желания за триене, най-много пак всички да се изпокараме".
Пък и на мен честно казано не ми пречат "дразнителите". Още от стария форум, имам такава закалка с Алекситооо, че няма накъде повече...Не ми е нужен модератор, за да им дам игнор или да им отвърна с някакъв подигравателен/ироничен коментар. И ИЗОБЩО НЕ СЪМ СЪГЛАСНА с Катето, че го правя, за да докажа колко съм готина и велика аз...Просто се забавлявам, убивам време и влизам в контекста на автора..., когато съм в настроение. Казано накратко - подхождам с чувства за хумор, а не с агресия. И това си е моят начин да игнорирам простаците.
Трябва да се съглася със Сончето, че Хриси реагира малко прекалено остро срещу Дита. Можеше и по-тактично. Нали уж всички сме приятели и се обичаме?! А ето колко скоро се почнаха скандалите между нас...Което много ме натъжава. Не взимам ничия страна. Осъзнавам позициите и на двете. Въпреки първоначалното ми учудване от мнението на Дита с последващите и постове разбрах защо го е направила. Не е от желание за доминация. Това как обидено се отдръпна от хапливия тон на Хриси ми доказа, че е искала да помогне (на форума), а е останала неразбрана. Накрая ще завърша с молба - повече толерантност!!! Не бива да се караме така жестоко помежду ни за нещо, които трябва да сме преодоляли още в миналото! Жалко е!
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #37 -: Октомври 10, 2006, 13:50:28 »

Фей,не разбирам защо така упорито се отъждествяваш с явлението от поста ми.То се отнася за тези,които мрънкат,че искали навлеците да се разкарат от Хриси,а те самите наливат масло в огъня вместо да си замълчат и така сами да разкарат нахалниците,което е по-доброто и по-достойното.На който му се надприказва и заяжда-да го прави,само после да не мрънка и да не иска тия хора да се премахват по някъв изкуствен начин.Тва е.
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #38 -: Октомври 10, 2006, 17:09:17 »

Искам само да кажа, че подкрепям Хриси изцяло!
Активен

las cuentas
Pepsinito
Newbie
*
Публикации: 8

« Отговор #39 -: Август 31, 2007, 19:03:55 »

И аз Подкрепям Хриси!Но въпреки че съм много нов имах днес предложение което в този случай би било много полезно...за тези малки вредни шегаджииичета но Хриси не искаше да го чуе  Cheesygrin  Та сега ще си го кажа,въпреки че се обзалагам че ще ви се види тъпо  Unsure  Та дами,аз предлагам Хриси да ми даде да си направя Тема във форума ви и тя да се нарича :Господари на Форума!Това ще е малко душевно кошче кудето ще има малко по голяма свобода!Ще е позволена само иронията без ценични думи...хората ще коментират смешни изказвания и целта на Господари на Форума ще е единствено забавление...!И 6те могат да влизат само тези които искат...а които не искт няма да четат изобщо дразнещтата ги ирония SmileДнес казах нещо което беше изцяло иронично без никаква обидна дума в прекия и смисъл и всички   ме обявиха за лош...!Иронията понякога е наи остроумната критика!ПОМИСЛЕТЕ ЗА ТОВА ! Wink  Exclamation
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #40 -: Август 31, 2007, 19:32:45 »

НАИСТИНА ли не ти направи впечатление, че темата е обсъждана преди близо година  Blink
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #41 -: Август 31, 2007, 20:13:27 »

Цитат на: "Anna T."
НАИСТИНА ли не ти направи впечатление, че темата е обсъждана преди близо година  Blink

оставете момчето да се ориентира малко в обстановката Smile
Активен

Pepsinito
Newbie
*

« Отговор #42 -: Август 31, 2007, 20:15:06 »

Aни,Ани ,ани...не ти ли прави впечтление че съм нов!Бих бил благодарен на малко по голяма приемственост от страна на по опитните SmileВ противен случаи идеята на комуникацията като цяло се обезмисля!Благодаря!ани  Rolling Eyes
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #43 -: Август 31, 2007, 20:28:00 »

Абе пич,чудесно,че си решил да се интегрираш,ама е тъпа идея да почваш с идеи за реформи,още повече без никой да те знае къв си и що си.
Активен
Pepsinito
Newbie
*

« Отговор #44 -: Август 31, 2007, 20:34:24 »

И Хитлер никой не го е знаел...ама е реформирал половината свят Cheesygrin
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #45 -: Август 31, 2007, 20:35:57 »

Ние държим да си запазим форума обаче.
Активен
Pepsinito
Newbie
*

« Отговор #46 -: Август 31, 2007, 20:39:50 »

ДОбре де...разбрах 4е не приемате нови хора...или греша?МАцКо(в отговор че ме наричаш пич)
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #47 -: Август 31, 2007, 20:39:56 »

Ние държим да си запазим форума обаче.

Lol  Lol  Lol

П.П. Позволявам си да пусна мнение само с емотиконки имайки предвид, че скоро темата ще бъде разчистена от излишния спам Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #48 -: Август 31, 2007, 21:53:08 »

Цитат на: "Pepsinito"
И аз Подкрепям Хриси!Но въпреки че съм много нов имах днес предложение което в този случай би било много полезно...за тези малки вредни шегаджииичета но Хриси не искаше да го чуе  Cheesygrin  Та сега ще си го кажа,въпреки че се обзалагам че ще ви се види тъпо  Unsure  Та дами,аз предлагам Хриси да ми даде да си направя Тема във форума ви и тя да се нарича :Господари на Форума!Това ще е малко душевно кошче кудето ще има малко по голяма свобода!Ще е позволена само иронията без ценични думи...хората ще коментират смешни изказвания и целта на Господари на Форума ще е единствено забавление...!И 6те могат да влизат само тези които искат...а които не искт няма да четат изобщо дразнещтата ги ирония SmileДнес казах нещо което беше изцяло иронично без никаква обидна дума в прекия и смисъл и всички   ме обявиха за лош...!Иронията понякога е наи остроумната критика!ПОМИСЛЕТЕ ЗА ТОВА ! Wink  Exclamation

Може ли в отговор на предложението ти, да те попитам колко човека, които не познаваш, с които не си общувал и минута и които виждаш за първи път, ще изтърпиш да те иронизират? Ако ти се включва в icq или ти пратя мейл да те иронизирам, или пък ти иронизирам стойката в трамвая, дали ще го приемеш като забавление или ще ми се ядосаш?

Няма лошо в предложението ти, но не мислиш, че първо трябва да имаш впечатление за момичето, на което днес прати 2 иронични коментара, както и тя да има впечатление за теб, за да си позволиш да го правиш и това да бъде прието като забавление и да не бъдеш обвинен за лош?
Активен

Pepsinito
Newbie
*

:)
« Отговор #49 -: Август 31, 2007, 22:00:58 »

SmileАМА много сте сладки всичките Smile  Cheesygrin
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #50 -: Август 31, 2007, 23:11:37 »

Ама много си неадекватен целия  Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #51 -: Септември 09, 2007, 17:11:39 »

Ама много си неадекватен целия  Cheesygrin

Lol Ще умра с вас... 8)
Активен

AlwAyS_Will_Be
Newbie
*
Публикации: 174

Ramones

« Отговор #52 -: Октомври 02, 2007, 02:45:33 »

Ами не знам дали сте забелязали ,но този chappelle или нещо от сорта е ... всичките му постове са пълни с простотии .  Unsure
Активен

Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: