star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Защо се родих по-готин от останалите - една очаквана тема :)
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо се родих по-готин от останалите - една очаквана тема :)  (Прочетена 19935 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17614

A believer

« Отговор #50 -: Юни 10, 2007, 23:32:21 »

1. Към кой тип характер се определяш: флегматичен, холеричен, сангвистичен, меланхоличен?
Абе нещо средно между меланхоличен и сангвиничен...Предполагам по-скоро меланхоличен

2. Като каква личност те определят другите, кое е това твое качество, което им прави най-силно впечатление?
Ами това, че съм твърде емоционална, перфекционистка и максималистка, някои ме определят и като надменна, но това е по-скоро, защото имам комплекси и никакво самочувствие. Предполагам се опитвам да компенсирам.

3. Мислиш ли, че хората имат вярна преценка за теб?
Ами някои да, други не. Просто трябва човек да ме опознае отблизо.

4. Как реагираш на похвали?
Ако идват от хора, на които държа и които уважавам, знам, че съм постигнала нещо стойностно и това ме стимулира да продължавам напред Wink

5. Как реагираш на упреци?
Пак същото-ако идват от хора, които уважавам, се замислям над себе си и гледам да се коригирам, но ако не е градивна критика или е просто злонамерено, гледам да не обръщам внимание. Разбрах, че няма как да се харесам на всички.

6. Каква нагласа имаш към проблемите и как се справяш с тях?
Бързо, точно, максимално ясно, без излишно разтакаване.

7. Умееш ли да губиш? Как гледаш на загубата?
Не умея да губя. Поставям си непостижими цели много често и страшно много съжалявам. Искам само да печеля, независимо от усилията Wink

8. Как преживяваш чуждата болка? Отразява ли ти се тя?
Нещо като кошче за душевни отпадъци съм, всичките ми приятели ми се жалват и аз съпреживявам и техните болки и защото съм много емоционална, това много често ми влияе отрицателно. (Но пък и аз им се оплаквам:-))

9. Какво е за теб любовта и каква част от твоите чувства заема? И също, как кореспондира с останалите чувства в теб?
Любовта е голяма част от моите чувства, или поне беше. Сега гледам на нея някак по-разумно, по-спокойно, по-прагматично ако изобщо може да се каже за нея. Парен каша духа, както се казва. Гледам да бъде по-умерена в емоциите си, но често не успявам. Опитвам се да балансирам и да не я оставям да превземе по-голямата част от живота ми...но май не успявам особено.

10. Какво искаш да промениш в себе си? Доволен ли си от себе си като цяло?
Като цяло съм доволна от себе си Smile Искам да променя това, че много лесно се доверявам на хората и много често страдам, защото ме предават. Много съм чувствителна, всяко едно нещо може да ме разстрои (зарадва) страшно много, като цяло съм човек на полюсните емоции. Ще ми се да мога да контролирам това. Също и това, че често поставям на първо място любовта си и чак след това себе си.

11. С какво в себе си се гордееш?
С това, че досега съм постигнала всичко в живота си съвсем сама. Знам, не е много, даже нищо не е, но знам, че само със собствени усилия съм го постигнала. Освен това досега не съм предавала никога свой близък човек и харесвам това в себе си-че съм предан и коректен човек.

12. С какво се гордееш, което си постигнал?
Май отговорих с предишния въпрос. Има обаче много неща, с които тепърва искам да се гордея Wink

13. Кое те прави добър/лош човек?
Добър човек-може би това, че съм склонна да дам много в името на приятелите си и близките си хора, че умея да обичам.
Лош-че съм страшно иронична на моменти с хора, които обичам и че често ги наранявам, защото не мога да контролирам емоциите си. Понякога се хващам в егоизъм, колкото и да се опитвам да го превъзмогна. Злопаметна съм.

14. Какви изисквания имаш към хората, които те обграждат?
Интелигентност, честност, коректност.

15. Какви са стремежите ти?
Кариера, семейство, пътувания, нищо нетипично...искам да се боря за щастието си и накрая да разбера какво е...

16. Кое те радва/натъжава в света наоколо?
Радва ме любовта, добротата на хората.
Дразня се от простотия, от чалга, от хора, които тъпчат другите, за да постигнат целите си, от надменността и лъжата.

17. Какво те отличава от другите във външния ти вид?
Нищо...Сигурно това, че съм естествено руса Lol

18. Какво те отличава от другите в твоята душевност?
Няма как да знам.

19. Твоето послание, което не можа да включиш към нито един от въпросите?  
Човек трябва да се бори, за да постигне мечтите си...на всяка цена и с всички сили...за да може да оцени щастието...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #51 -: Юни 11, 2007, 00:28:37 »

Цитат на: "Absolute"

1. Към кой тип характер се определяш: флегматичен, холеричен, сангвиничен, меланхоличен?
Сангвиничен
2. Като каква личност те определят другите, кое е това твое качество, което им прави най-силно впечатление?
Хората около мен винаги са ме определяли като много весел човек,аз постоянно се смея и забавлявам,така че,може би това най-силно им прави впечатление.
САмо тези,които наистина ме познават.
Притеснявам се,рядко се изчервявам,но и това се е случвало:)
В повечето случаи го приемам,стига човека срещу мен наистина да е прав.
Аз не мога да стоя и да знам,че има някакъв проблем и просто нищо да не правя..побърквам се така.Има ли нещо,правя всичко възможно да оправя нещата.
Губила съм.Но нали Всичко,което не ни убива,ни прави по-силни !Така че..
Адски много ми се отразява,винаги преживявам всичко с най-близките ми и ми е безкрайно болно,когато някой от тях не е добре.
9. Какво е за теб любовта и каква част от твоите чувства заема? И също, как кореспондира с останалите чувства в теб?Любовта е мнооооого красива:)Тя ме радва и прави щастлива:) Smile Тя е едно от главните чувства в мен,не мога без любов,не мога без да давам или получавам.
Ами какво...може би това,че понякога съм прекалено наивна.И това,че бързо се привързвам към хората.
11. С какво в себе си се гордееш?Може би с упоритостта ми,с това,че не се давам лесно и ако трябва да постигна нещо,се боря до край за него.
Аз все още нямам велики постижения.За момента и малките неща са ми доволни:)
Винаги помагам,стига да мога.Много отворен човек съм и съм насреща за всичко.Но ако някой постъпи гадно с мен,не прощавам никак лесно.Не съм злопаметна,дори след време помня само хубавите неща,но тая прошка не я давам лесно.
Да са откровени и да са истински приятели.
За момента да си завърша даскалото добре,после да ме приемат където искам.Може би това ми е стремежът за момента,след това ще видим.Още ми е рано да мисля за семейство и т.н.,така че се ограничавам до образованието си.
Радва ме,когато близките ми са добре и когато аз съм добре.Радват ме много неща,радват ме сестрите си,приятелите ми.Радостно ми е когато съм щастлива наистина.
Натъжавам се от несправедливостта,от това,че света като цяло е адски нечестен.ОТ това,че има гладни деца...деца без семейство.Тъжно е:(
Сигурно много хора казват това,но...очите:)
Не знам,нещо толкова специфично няма,но всеки си е индивидуален по своему:)
Обичайте се всички и се радвайте и на малките неща,все пак един живот живеем:)

Smile

Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #52 -: Юни 11, 2007, 01:02:39 »

1. Към кой тип характер се определяш: флегматичен, холеричен, сангвиничен, меланхоличен? - ПО малко от всичко.Все пак в най големи дози-флегматичен
2. Като каква личност те определят другите, кое е това твое качество, което им прави най-силно впечатление? ЗНАМ ли.Май всеки вижда в мен това което му се иска да види.Най-често се впечатляват околните от спокойствието и добротата ми.Което е странно понеже не съм нито спокоен,нито особено добър indeed
99% твърдо не
4. Как реагираш на похвали? Външно се разтапям от кеф,това очаква човека отсреща нали?Вътрешно почвам да анализирам защо аджиба ме хвали и за какво се бори чрез това.
5. Как реагираш на упреци? Много зависи от упрека.В повечето случай кимам замислено и с каменно лице сядам да обмислям дадения ми урок.Когато обаче упреците са крайно несправедливи и незаслужени избеснявам.Хем съм честолюбив,хем в повечето случай съм прав Wink
гледам да не мисля за тях предварително *не че винаги ми се отдава*
Зависи от ситуацията,или с обмисляне и планиране на ситуацията,или чисто интуитивно с моментални действия.
7. Умееш ли да губиш? Как гледаш на загубата? Да.След загубата ставам,изтръсквам се и продължавам напред зареден с спортна злоба.
Да,съпреживявам я.И същевременно ако е спрямо някой които стои на пътя ми чистосъречно си признавам че се кефя и злорадствам.
9. Какво е за теб любовта и каква част от твоите чувства заема? И също, как кореспондира с останалите чувства в теб? Трудно ми е да отговоря.Преди беше много важна,сега се опитвам да забравя дори тълкуванието на думичката любов.
10. Какво искаш да промениш в себе си? Доволен ли си от себе си като цяло?Нищо,аз съм съвършенството в действие.За справка си намерете тълковен речник с картинки=ще видите моя снимка
11. С какво в себе си се гордееш? Честност,благородство,верност,колегиалност,прямота,храброст,великодушие
...някъде по горе не писах ли че съм съвършен ?
Доста неща в духовен план всъщност.Само че са лични,сорка
А в материален...самият факт че съм минал през каквото съм минал,и съм жив,здрав,нормален и даже от време на време в добро настроение си казва доста.Само че все още нямам никакво време,както и нужната  
дистанция да погледна назад и да почна да се гордея.
13. Кое те прави добър/лош човек
ох,не ми се разтягат локуми а конкретен и 100% правилен отговор няма.добър ме прави всичко изброено по горе.Лош ме прави всичко изброено по горе.Кой както иска да го разбира
14. Какви изисквания имаш към хората, които те обграждат
Да са честни с мен,независимо за добро или зло.И разбира се,да са ми интересни,имам навика да изтривам от живота си хората които са ми омръзнали.
15. Какви са стремежите ти
Да осигуря близките си.Да успея да се измъкна съвсем от калта и да се изтупам от нея.След което да унищожа някой хора които ме набутаха там.Нещо по конкретно и смилаемо-да издам книга Smile
Радва ме предимно щастието на близките ми.Натъжава ме респективно
нещастието им.Вбесяват ме проявите на глупост,тесногръдие,шовинизъм и комплексарщина,а те идват на талази от всякъде.
Излъчването ми.Царсвено,величествено,леко хищническо.Добре че повечето простосъмртни се сещат да ми се отдръпнат от пътя
18. Какво те отличава от другите в твоята душевност
За да отговоря искрено трябва да имам мнението че познавам изцяло околните.Аз го нямам
19.Твоето послание, което не можа да включиш към нито един от въпросите?
Не ядосвайте Гарф ! Lol Нещо не съм на кеф да ръся клишета и слова за всеобщи мир и любов.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #53 -: Юни 11, 2007, 02:20:00 »

1. Към кой тип характер се определяш: флегматичен, холеричен, сангвиничен, меланхоличен?
По-скоро меланхоличен

Амбициозен, гонещ всичко, което си заслужава в живота, екстремен.

50%

Ако съм сигурен, че са искрени - се радвам.

Влиза в едното, излиза през другото Smile

Старая се да решавам максимално бързо и рационално проблемите си.

Мразя да губя, затова се старая да не се случва. А като се случи се реванширам Smile

Винаги. И винаги се старая да помагам с каквото мога Smile

9. Какво е за теб любовта и каква част от твоите чувства заема? И също, как кореспондира с останалите чувства в теб?
Ами.. мислех, че е хубава, но 2-3 пъти се подвеждам Smile  Някой ден.. някаде.. с някоя.. Smile

Доволен съм от себе си, бих променил единствено фобията си от хартия :(

С не малкото, което съм постигнал за възрастта си в професионален и социален аспект (колкото и не-скромно да звучи) Smile

Бизнес начинанията ми, уважението и доверието, което всички хора около мен ми гласуват.

Добър ме прави това, че винаги гледам да помогна на някой в нужда. Лош ме прави това, че когато някой е несправедлив с мой приятел, му го връщам тройно.

Да са честни.

Някой ден да стъпя на друга планета  Lol   Да се развия професионално, социално и интимно до етап, след който да няма накъде повече Smile

Радва ме амбицията у хората, борбеността, желанието за развитие и реализация във всеки аспект. Натъжават ме безмислените войни на разни фанатици и хора с политически възгледи за самооблагодетелстване.  Както и бедните хорица, които наистина нямат шанс в този живот по една или друга причина :(

Душевната ми аура, която предавам чрез външния си вид  Lol

Винаги съм искрен, не спестявам мнението си на никой, никога. Не умея да лъжа хора, които уважавам и ценя.

Мислете по-позитивно и помнете, че 90% от главоболията са бели кахъри Smile Всичко може да се оправи ! Kiss  Kiss
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #54 -: Юни 11, 2007, 10:18:11 »

Абсолютно сангвиничен.

Като личност - веселяк, глуповат, може би като човек, от който е лесно да се възползват. Качество - може би това, че мога да намеря нещо смешно във всяка ситуация.

Тези, с които прекарвам много време - да. Но другите са виждали само една страна на характера ми.

Неадекватно. Понякога не мога да повярвам, че за мен говорят.

Нормално, понякога дори нихилистично.

Дразнят ме. Гледам да се оправя колкото се може по-бързо, за да се занимавам с нещо, което ми е приятно.

Не ми е голям проблем да загубя. Бързо ми минава, а и все пак не можеш да печелиш постоянно. Загубите са си нормална част от живота.

Честно казано - много лесно я преживявам. И не ми се отразява особено. Може би, защото съм доста голям егоист.

Не я познавам много. Имал съм моменти, в който е измествала всичко друго. За сега я свързам предимно с негативни емоции.

Като цяло съм доволен. Нищо не бих променил.

Че колкото и да съм ядосан бързо ми минава. Че съм спокоен човек.

Не съм постигнал нещо, с което много да се гордея.

Добър - приятелски настроен съм към почти всички, някак си съм неспособен да мразя.
Лош - мързелив съм, егоист съм.

14. Какви изисквания имаш към хората, които те обграждат? Да не ме ограничават.

Нищо особено - да си имам семейство и те да са осигурени; да не губя приятелите си.

Много малко неща ме натъжават, сега не се сещам за нищо конкретно.
Радвам се, когато видя усмихнати хора.

Сякаш нямам какво толкова да ме отличава.

Изключително лесно се привързвам към хората.

Яж, пий, носи новите дрехи...
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Vanio
Newbie
*
Публикации: 153

« Отговор #55 -: Юни 11, 2007, 11:48:14 »

Хм отне ми около 2 часа размисъл да пиша или не???
В крайна сметка не влизам много често тук , но пък от друга страна не виждам как мога да се приобщя ако никой не знае нищо за мен .... така че ....

Въпреки че това са може би 4-те основни типа хора може би не спадам към никой от основните - по скоро клоня към холериците (темпераментен, енергичен и гневлив човек), но на моменти изпадам във пълната противоположност.

Много добър въпрос - аз съм човека който им поправя всичко и затова ме обичат  .Между другото ако някой си търси работа наемам хора във новата си фирма мм да речем "Моряшки рай" - ремонт на звукова,битова техника, автомобили и млади булки.

Първото им впечетление е винаги стряскащо, но след като ме опознаят ...

Не реагирам.Няма кой да ме похвали.

Виж точка 4.

Проблемите се появяват много бързо и съответно , като нещо което пречи трябва да се отстраняват по същия начин.

Еми така и така са те победили поне се отеггли като пич.

Ох по-добре да не казвам.На стари години нещо съм се разчувствал.

Какво е това "любов"-може би нещо което те кара да летиш???
Не!! Любовта я измислиха комунистите за да могат да чукат без пари.

Искам да имам повече свободно време.

Не се гордея като правило.

Няма да навлизам в подробности но да речем че е на професионална основа.

Първо трябва да разбера дали съм добър или лош.

Към родителите си не можеш да имаш изисквания -не си ги избирал ти,към колегите съм абсолютно педантичен и строг, но справедлив Smile, към жените и приятелите които са били или са или ще бъдат в моя живот.........те си знаят.
Да стана безработен милионер под прикрите и да помагам дискретно на хората.

Радва ме пролетното чувство което се появява всяка година и то забележете - по едно и също време.Натъжава ме липсата на приятели- всички се изнесоха нанякъде.

Двата ми метра.

Define кои точно "други"
19. Твоето послание, което не можа да включиш към нито един от въпросите? Smile
да речем това:
http://www.vbox7.com/play:95d2e83b
Активен

http://youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #56 -: Юни 11, 2007, 12:01:00 »

Цитат
Защо се родих по-готин от останалите

Нека да се поизтъкна за сметка на другите, нали така беше ;)

Нещо средно между холерико-сангвиничен. Едното от двете надделява в определени ситуации. Но най-честно смятам, че съм сангвиник.

Качества?... Жизнерадостна, умна. Определят ме като слънце. Смятат ме за силна, от известно време го чувам доста често.

Може би да, може би не - учените още не са решили  Lol . Тези, които ме познават добре имат вярна преценка, разбира се. За другите не ми пука кой знае колко, да мислят каквото им е кеф, както и аз за тях.

Радвам се, що?

Не се радвам, но пък и не ща постоянно да се опитвам да се харесвам на всички.

След всякакви проблеми, които съм преживяла, смятам, че те са били мой приятел, защото са ме научили да бъда силна и смела.

Ако умеех да губя, щях да бъда загубеняк. Значи не умея да губя. Обаче не съжалявам ако загубя, защото знам, че следващият път победата е моя и тя ще бъде по-сладка.

Когато сестра  ми си разби главата точно преди моята сватба, хиляди пъти предпочитах да ми се беше случило на мен. Да, отразява ми се.

Любовта заема основна част от чувствата ми, всъщност те всички са нюанс на любовта, която ме движи. Ако съм радостна, то е от любов към живота и хората около мен. Така е и с мъката и с болката. Всичко е любов Smile

В момента съм в холеричния си период и след като това е станало, може би имам нужда да поработя малко за посвиване на бурните емоции и нетърпението. Познавам се добре и знам кога ще ми мине, затова не се плаша Smile Иначе дали съм доволна от себе си като цяло? Обичам себе си, защото аз съм част от моите родители и обичам тази част от тях събрана в мен. В този ред на мисли съм доволна от себе си, нямам вътрешни противоречия и си живея в мир Smile

С характера си.

С Таня, такава каквато е.

Добър човек ме прави вдъхновението, което не ме напуска, не ми е нужен външен фактор, за да ме подтиква към добро. Моите родители са позитивни хора и такава са създали и мен. Smile

Лоша ставам само поради външни фактори - и най-кухата лъжа може да ме направи лоша и тежко и горко на този, който се осмели да ме излъже. Тук ще разясня - лъжата ме обижда, защото аз съм човек, който приема истината винаги и я предпочитам колкото и да ме заболи от нея. Но за да ме излъжат, значи сериозно ме подценяват. А аз не търпя да ме подценяват и тогава става лошо.

Преди нямах изисквания, бях абсолютно и безотказно разбираща, подкрепяща и приемаща всичко. Но след като се оказа, че това не се оценява по достойнство от околните и след като ми се налагаше да отговарям на безбройните им изисквания... Разбрах, че е в мой ущърб и просто спрях да бъда такава. Затова имам изисквания и те са да се държат с мен както аз с тях - с уважение и разбиране към техните странности. Най-най-близките ми не включвам в това число, защото към тях не е нужно да предявявам тези изисквания, те ми дават всичко, както и аз безрезервно на тях.

Да бъда себе си, да постигам целите си и да следвам мечтите си.

Радват ме добрите новини колкото и малко да са, радват ме позитивните хора, животните и синьото небе. Натъжават ме злобата и негативизмът. Затова не ги допускам в моят дом.

Аз съм малка, уникална и неповторима. Какво друго може да ме отличава освен читавото ДНК Cheesygrin

Позитивната ми нагласа, вярата, надеждата и любовта. Имам малко по-различни възгледи за живота и слава Богу Smile

Ако някой изобщо чете тези отговори нека знае, че животът е такъв какъвто си го направи. Ако преживяваш прекалени мъки и трудности в постигане на целите си, явно проявяваш болни и непостижими амбиции. Ако нещо не се случва както го искаш и каквото и да правиш то не става, ами face it! Това явно не е за теб! Винаги обаче нещо друго и по-хубаво те очаква, не бъди сляп, огледай се, търси го и ще го откриеш. Или просто почакай, то само ще ви намери, защото е твое. Нищо, което е твое, няма да бъде на друг. И нищо чуждо няма да стане твое, колкото и да ти се иска.

"Когато живееш по-близо да Него, до Този, който дава само хубави и идеални награди, попитай и ще получиш; почукай и ще бъде отворено за тебе. Давай и ще ти се връща четирикратно. Давай, давай, давай, ако искаш да получаваш. Никога не си имал нужда от необходимото, няма и да имаш, докато верността ти към Божиите пътища е на първо и единствено място за тебе."
Активен

Sugar
Newbie
*
Публикации: 449

« Отговор #57 -: Юни 11, 2007, 12:30:49 »

Цитат на: "Absolute"
Тук е мястото всеки да покаже на другите за себе си това, което те не са достатъчно пораснали, за да забележат  Lol
Ето и въпросите:

Сангвинико-холеричен.
Като жизнена, емоционална, откровена и понякога малко нетактична и избухлива. Мисля, че откровеността ми им прави най-силно впечатление.
Зависи кои хора. Мисля че родителите ми и приятелите ми имат доста вярна преценка за мен.
Чувствам се щастлива от тях, мотивирам се да продължа в този дух.
Ако съм съгласна си замълчавам и се замислям. Ако смятам ,че са безпочвени, се ядосвам и започвам да споря по темата.
Зависи от техния характер. Ако са емоционални, обикновено ги анализирам и предприемам нужните мерки - разговор, извинение, отдръпване и т.н. Ако са от по-материален характер, впрягам воля и ги преодолявам, ако мисля ,че си струва.
Не умея. Мразя да губя дори на игри като карти и не се сърди човече. Обикновено побеснявам като загубя. Реагирам емоционално в първия момент - яд, болка, безсилие, сълзи. След това премислям нещата и гледам да се разсейвам. Но определено мразя да губя. Гледам на загубата като на разочарование, провал, личен неуспех.
Съчувствам, особено на близки и приятели, много ми е мъчно. Давам всичко от себе си да помогна, отразява ми се понякога - мъчно ми е, че страдат.
Любовта е най-хубавото нещо ако го имаш и най-лошото ако го нямаш. За мен тя е повече от половината ми чувства. Силно обвързана е с ревността, щастието и нещастието ми. Понякога доминира над рационалното в мен. Както вече казах съм доста емоционална.
Искам да променя някои неща в характера си - да съм по-волева, по-малко мързелива, да не се депресирам за глупости. Ако това променя, всичко ще се оправи. Доволна съм на моменти от себе си, знам че мога повече.
С ума си, с откровеността си, с това че съм комуникативна и добре се вписвам в ситуациите, с това, че имам чувство за хумор.
С това, че преодолях някои свои комплекси, както и една страшна болест.

Не мога да преценя, много е субективно, но мисля, че всеки човек има по нещо и от двете в себе си. Важно е кое надделява.
Да ми обръщат достатъчно внимание, да са честни и откровени с мен, да мога да разчитам на тях в трудни ситуации.15. Какви са стремежите ти?
Радват ме любовта, красотата, невиността. Натъжават ме смъртта, войните, глада, човешкото нещастие. Може да е клиширано, но е така.
Малките неща, както казва приятелят ми - трапчинката, когато се усмихвам; бенката на бузата; малко кривите предни зъбки. Бих добавила и невинното ми на моменти излъчване. което изведнъж се сменя от "мръснишки поглед" - както казва един приятел.
Това, което съм преживяла, ме прави уникална, неповторима, както са и другите хора.
Обичайте се  Kiss

Ако някой има идеи, може да допълним въпросите. Аз това успях да измисля за минималното време, което имах Smile Скоро ще успея и да отговоря, надявам се! Успех! ;)
Активен
Tess
Newbie
*
Публикации: 1382

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #58 -: Юни 11, 2007, 12:44:33 »

не помня то4но кое какво беше, отдавна го учих.......

доброта, наивност, прекалено доверие,добър приятел,много емоционален човек
3. Мислиш ли, че хората имат вярна преценка за теб?  не винаги

4. Как реагираш на похвали?  приятно ми е

5. Как реагираш на упреци?  зависи от кого са, ни общо взето не ги обичам много  Tongue

миии зависи какви са , но общо взето много ги мисля и преживявам.... но се справям, няма как
7. Умееш ли да губиш? Как гледаш на загубата?  умея, но ми е кофти. На загубата гледам като стимул.

Да, отразява ми се в голяма степен, замислям се над живота. Гледам да помогна с каквото мога, умея да изслушвам, понякога давам добри съвети, мога да съпреживявам и така на хората им олеква.

Всичко е за мен, много важна част, без нея е трудно. Голяма част заема, много голяма, но също така знам,че само тя никога не е достатъчна!

Да съм по-сдържана и разумна, да мисля преди да кажа/направя нещо. Да си сдържам емоциите. Иначе съм доволна, да Smile

11. С какво в себе си се гордееш? Добротата и косата

12. С какво се гордееш, което си постигнал?   миии нищо особено, ама все пак- успявам да уча и да работа едновременно.13. Кое те прави добър/лош човек?

Да са честни, искрени, весели, да ме подкрепят когато имам нужда и да се повеселим, когато ни е хубаво на душата. Да са готини хора

15. Какви са стремежите ти?  Щастие

радва ме лятото, хубавите мъже, слънцето. Натъжава ме всичко останало

Ръста

Прекалената емоционалност,  силната изпепеляваща любов, разкрепостеността......

Обичам да обичам, да ме обичат, обичам любовта......
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #59 -: Юни 11, 2007, 13:42:58 »

Цитат

сангвиничен

не знам точно като каква ме определят, не съм ги питала.
това че съм винаги усмихната и весела, беЗ  значение какви проблеми имам, това че съм майтапчиика и че гледам хората около мен да се забавляват. че съм супер сериозна, към сериозните неща.

да, защото съм много открита и дори към непознати хора, показвам истинската си същност.

еми става ми много неудобно и гледам по най бързия начин да отменя темата  Cheesygrin

мнго озависи кой ме упреква и дали нещото за което ме упрекват е действително или е измислено от тяхното въображение.
ако е действително го приемам, замислям се върху него и гледам да го поправя.
в общи линии добре приемам упреците  Cheesygrin

еми ако проблема зависи само от моето разрешаване, гледам по най бързия начин да се справя с него, защото мразя да съм сдухана и мразя да натоварвам хората около мен с проблемите си и с вкисналото ми настроение. обикновенно когато съм сдухана не излизам от нас.
ако обаче решаването на проблема не зависи само от мен, тогава го тиквам някъде навътре в съзнанието си и когато видя че е дошло време за разрешаването му го изкарвам пак отгоре, така не се затормозявам постоянно и приемам нещата по лесно.

да, умея. приела съм че в живота не може само да печелиш. правя всичко възможно да спечеля, но ако не стане, здраве да е.
нервирам се разбира се, но ми минава бързо  Cheesygrin .

да супер мнгоо ми се отразява. прекалено навътре взимам проблемите и болката на хората и това мнгоо ме затормозява понякога.
преживявам я като гледам да накарам човека да се почувства по добре.

хмм....любовта е най важното нещо, в живота.
заема супер голяма част от чувствата ми. когато обаче не съм влюбена, както в момента, си изливам любовта, към други хора, животни и т.н.. примерно в момента изливам любовта си към котката ми, така се чувствам добре, иначе ако си я тая в мен, ще се побъркам, не мога просто.

като цяло съм доволна.
има неща естествено които искам да променя, едно от тях е прекалената ми доброта, защото някой път си патя заради нея.
другото е че супер бързо се привързвам към хората и ги чувствам мнгоо близки, а пък в действителност нещата не са така, за тях де Smile

че съм винаги усмихната.

не съм постигнала нищо, кой знае какво, че чак да се гордея.

добър ме прави, загрижеността ми към хората и това че гледам с каквото мога да помогна.
лош, може би това че съм много злопаметна, супер критична съм и за мое огромно съжаление супер мнго ми се набиват на очи, лошите черти на хората.

да са честни с мен  и да не ме лъжат.
другото много важно нещо е да не ме задушават, това го мразя супер много.

да се реализирам професионално, да имам щастливо семейство, здрави дечица и заедно да живееме един нормален живот.

радва ме когато хората около мен са здрави, усмихнати, щастливи.
радвам се когато по улицата виждам усмихнати лица, влюбени двойки от които струй щастие и любов.
случвало ми се е да се зарадвам от зелената трева, да ми стане веселко Smile.

натъжава ме нещастието на хората, бедността и общо взето смешната ни държавица.

нямам си и на идея.

тук също не мога да отговоря, защото всеки човек си е по свое му различен, но точно кое е това което ме отличава от всички не знам Smile.

бъдете усмихнати. показвайте любовта си към близките ви, защото никога не се знае, какво ще стане в следващия миг.
бъдете позитивно настроени, каквото и да става.

ухх за втрои път си пиша поста.
не знам защо го сложих целия под цитат, ама сега не ми се занимава, за да не го изтрия  пак без да искам  Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #60 -: Юни 11, 2007, 15:49:30 »

*-Зависи от настроението ми Smile
2. Като каква личност те определят другите, кое е това твое *-качество, което им прави най-силно впечатление?
*-питай тях, не питай мен Smile
*-не Smile
*-с насмешка Smile
*-с ирония, нещо казвам от рода, вярно бе ама аз наистина съм голям бял лебед /демек-патка/
*-Проблемите са част от ежедневието ми, аз живея под постоянен стрес.
Справям се като се срещам с положително настроени хора с чуство за хумор Smile
*-Ако се наложи, умея да губя. Но, не ми се налага, винаги печеля Smile
*-трудно, много съм състрадателна. Smile
9. Какво е за теб любовта и каква част от твоите чувства заема? И *-също, как кореспондира с останалите чувства в теб?
*-Любовта за мен е приятелсто, доверие и от време на време секс. Не се кореспондира, останалите чуства са на първо място. На принципа съм по-добре мен да обичат, отколкото аз да обичам! Smile
*-Нищо! Който не ме харесва, да не ме гледа!
*-Със самата себе си се гордея Smile
*-Доказах, че мога да премина през ада и пак да оцелея Smile
*-Не знам дали съм добра, това трябва да го кажат другите Smile
*-Да са естественни, всеки има някакви недостатъци. Ако е мъж, искам да се държи като истински мъжага. Ако е жена, е-там правя компромиси Lol
*- тайна Wink
*-Много са нещата, не ми се изброява! Smile
*-Това, че съм грозна с голям нос, проскубана коса, дебел задник и къси крака Lol
*-Всичко, няма еднакви хора Smile
*-Моето послание е- бъдете по-добри и всичко само ще се нареди!
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #61 -: Юни 11, 2007, 16:12:50 »

Цитат на: "лошото_момиче"
...
2. Като каква личност те определят другите, кое е това твое *-качество, което им прави най-силно впечатление?
*-питай тях, не питай мен Smile
...

*-Ако се наложи, умея да губя. Но, не ми се налага, винаги печеля Smile
...
9. Какво е за теб любовта и каква част от твоите чувства заема? И *-също, как кореспондира с останалите чувства в теб?
*-Любовта за мен е приятелсто, доверие и от време на време секс. Не се кореспондира, останалите чуства са на първо място. На принципа съм по-добре мен да обичат, отколкото аз да обичам! Smile
*-Нищо! Който не ме харесва, да не ме гледа!
*-Със самата себе си се гордея Smile
*-Доказах, че мога да премина през ада и пак да оцелея Smile

Thumbup  Cool Thumbup
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #62 -: Юни 11, 2007, 17:15:26 »

Имаше едно психологическо изследване. Събират група хора и ги поставят в някоя абсурдна ситуация....Реакцията им е определяща. В момента се сещам как една зима си чакахме с една приятелка на спирката и 1 глупак профуча с 200 сигурно и ни изпръска отгоре до долу с киша. Чак в устата си имах  Lol Тя се разкрещя "Тъпанар!", а аз почнах неудържимо да се хиля при мисълта на какво приличам. Сангвиник!
Ами ако често си прикриваш сълзите с иронични забележки? И търсиш на всяко нещо смисъла, дълбокия му смисъл и се дразниш на всичко повърхностно? Айде нека съм меланхолик с чести пристъпи на сангвинизъм  Lol

Приятелите- с естественост и чувство за хумор (да не се фукам много, ама и с акъл. Абе темата и без това е за фукане  Lol )
Познатите- като надута. Щот като не си нося очилата и някой ми махне от другата страна на улицата (после се оказва, че е познат) аз подминавам, мислейки си че е поредният досадник  Lol  Комерсиалните хора- като странна и може би малко ку-ку  Tongue

Само тези, които съм допуснала при себе си. Иначе умея да се правя на силна-щот светът е лош и ако те видят ква наивна добродушна патка с патка си, ще ти се качат на главата.

Зависи от кой.

Ако са верни-се червя  Red face  Ако не-избухвам. А клюките за мен (и за други) главно ме карат да се смея.

Ако са ежедневни-действам експедитивно и търся разумен изход. Ако са сериозни- по скоро си завирам главата в пясъка и търся забавната им страна:)

Не умея и не обичам.

След като си вадя еднодневните мушици от бирата си и се опитвам да ги спасявам с риск да ме помислят за луда-значи доста силно я преживявам. Отразява ми се силно и ме разстройва до степен затваряне в къщи и рев  :( Наскоро се разревах при вида на едно улично коте -толкова беше мършаво и болно. Дори да е болка на човек, който не харесвам, ми става гадно.

Няма кво да се лъжеме- любовта е яко бачкане и компромиси. Докато живях с мисълта за държане на ръцете под звездите и "Ние срещу целия свят", бях нещастна.

Гадният си рибешки мързел. Почти съм доволна. Но има още много работа докато съм удовлетворена.

Ух, айде да не се фукаме  Tongue

С личностното си израстване.

Добър- толерантността ми към различните, бедните и онеправданите. Хипарската ми душа.  Не убивам нищо ако не е при самозащита-дори комар.
Лош- имам навика да си го изкарвам на хората, които ме обичат. Навикът ми да изстрелвам каквото ми минава през ума без много да се замислям за последиците. Сарказмът. Избухванията ми когато някой се опитва да се бърка в живота ми- дори при опит да помага. Желанието винаги да съм права. Черногледството. Предменструалният ми ужасен синдром  Tongue  Абе много лоши качества имам. Ама работя над тях.

Да са честни и естествени. А-да! Не обичам тънкообидни хара (да не носят на ебавка и да се вземат прекалено на сериозно).

Да съм щастлива и удовлетворена от живота си.

Радват ме малките неща- цъфнало кокиче, усмивка на дете,
добрата компания, нови познанства, да се събуждам сутрин до мъж, когото обичам и ме обича. Абе много, много неща.
Натъжава ме главно лицемерието от приятели, насилието над животни и деца (хем че това по скоро ме кара да избухвам).

Като слушам другите-май това, че съм висока и слаба: на високи обувки стърча като трефопост  Lol

Способността да търся смисъл навсякъде или да намирам забавното почти във всичко. Неспособността да лъжа (не мога бе! Което е кофти, щото дори шефът да не ми харесва си го показвам, че и казвам понякога).

Мир и любов бе хора! Радвайте се на малките неща- а ако обществото не ви позволява, се борете   Wink
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #63 -: Юни 11, 2007, 17:32:22 »

според тестовете съм сангвиник, но определено имам и холерични черти
знам ли... силна жена, често избухлива
не. рядко разрешавам на хората да се приближат достатъчно до мен.
радвам им се
търся защо са отправени
проблемите са, за да се разрешават
за да умееш да печелиш, трябва да можеш и да губиш. старая се да губя достойно
преживявам я силно. затова и не мога да гледам всякакви кампании за болни деца.
любовта е моето пристанище. мога да се обгърна с нея и да изключа лошото и пошлото в живота
иска ми се да съм по-спокойна, по-малко да се вживявам в ежедневието, да не взимам нещата навътре
с това, че умея да организирам времето си.
че научих 3 езика на работно и 2 на говоримо ниво в гимназията, че уча нещо, което харесвам, че работата ми ми носи удовлетворение, че имам дом и семейство.
не съм добър човек. лош ме прави неразбирането на алтруизма като усещане
да имаме за какво да си говорим
това е труден въпрос. винаги си поставям високи цели, за да има за какво да се боря
хората стават все по-елементарни, искат все по-малко от себе си.
хм, не знам. според мен нямам особени черти.
мечтателка съм до мозъка на костите, но това рядко излиза на показ
нямам
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2747

« Отговор #64 -: Юни 11, 2007, 18:07:09 »

Много хубава тема.  Stuart Cheesygrin  Ще пиша по-късно обаче, защото искам първо да уважа всички като прочета отговорите им. Все пак са се вредили преди мен.  Cheesygrin Тъкмо свърших с  ТОЙ и няма как да пропусна това:
Цитат на: "TOI"
Много бих се радвал ако някой ден успеем да сформираме тази голяма национална среща, за която се споменава тук там. За мен лично това ще е една много силна емоция Smile  За тези, които незнатя форумчето ни има рожден ден на емблематичната дата 09.09.2006г Smile  Край на изказването Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Нека да е в Казанлък!!!  Lol  Lol  Lol Нищо, че само аз и Тедито сме единствените представителки от този град.  Cheesygrin Все пак той е в центъра на България, така че няма да се караме, че някои пътуват повече от други - всички (без мен) ще пътуват по равно.  Lol  Lol  Lol

Край на офф-топика Rolling Eyes   Cheesygrin  
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9240

« Отговор #65 -: Юни 11, 2007, 18:30:07 »

Оф топик:

Аз предлагам Пловдив, защото е в Централна България (почти), голям град е и има много форумисти там.

Макар че и до Казанлък бих дошла, ако е в удобно време ;)

Може по случай рождения ден, някоя събота.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #66 -: Юни 11, 2007, 18:32:51 »

Цитат на: "macka```"
Сигурно много хора казват това,но...очите:)

Аз да те питам - кои очи?  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #67 -: Юни 11, 2007, 19:05:31 »

Цитат на: "veselushka"
Нека да е в Казанлък!!!  Lol  Lol  Lol Нищо, че само аз и Тедито сме единствените представителки от този град.  Cheesygrin Все пак той е в центъра на България, така че няма да се караме, че някои пътуват повече от други - всички (без мен) ще пътуват по равно.  Lol  Lol  Lol

Край на офф-топика Rolling Eyes   Cheesygrin  

Цъ, цъ, цъ! Габрово е по-близо до географския център на България.  Cheesygrin

Offtopic
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6366

Усмивка

« Отговор #68 -: Юни 11, 2007, 19:35:12 »

Аз предлагам Силистра  Lol
Баш в гъзъ на България е  Lol  Razz
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #69 -: Юни 11, 2007, 19:41:32 »

Я направо в Румъния, че всички да се напътуваме  Lol  Lol  Lol
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #70 -: Юни 11, 2007, 19:43:56 »

Като ще се пътува, поне да е на по-топличко.  Lol И без това е тръгнало да се пътува, аз предлагам да отскочим до Куба.  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #71 -: Юни 11, 2007, 19:55:18 »

Там ако отидем, някои няма да се върнат...
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6366

Усмивка

« Отговор #72 -: Юни 11, 2007, 19:59:21 »

сангвиничен

Честно казано различните хора имат различни впечатления за мен. Просто пред различните "среди" разкривам различна част от себе си. Но най-вече на всички мисля им прави впечатление отговорността, откровеността и това, че пред хората съм все някакво весело и засмено Tongue

Не. Само един човек ме познава истински и с всичките ми страни. Дори родителите ми не ме познават така добре.

Усмихвам се Smile

Старая се следващия път да няма такива, а докато поправям грешките си се старая и да не допускам нови.

Гледам бързо да се справям към тях и гледам да го правя сама. Чуждата помощ само ще ми създава още проблеми. Мразя и работа в групи Razz

Много трудно преживявам загуби. Дори когато споря и знам, че съм губеща страна пак не се отказвам... В повечето случаи намирам някоя вратичка да се измъкна с достойнство, но... Smile

Много се страхувам да не се случи нещо на близките ми. Трудно преживявам техните болки и проблеми...

За мен любовта е болка. Поне за сега винаги е било така. И в момента е така

Искам да съм по-силна в някои моменти...

С ината Lol

С уважението на хората. Както казваше учителя ми по география:"Уважението ражда уважене"

Хората.

Да ме уважават и да бъдат коректни и отговорни към мен Smile

Свързани са предимно със следващата учебна година и с КСК Smile Нищо по-съществено за сега

Повтарям се, но... Хората. Не знам дали ме разбрате, но мисля с тази дума мога да го обобщя Smile

Може би бенчиците на лицето ми. Също така много хора забелязват и очите ми Smile

Прекалено много се вживявам във всяка ситуация. Обичам да разглеждам всичко в детайли. За мен дори най-малката частица от нещо е важна. Ценя дребните неща

...always give a stranger a smile - it might be the only good thing he sees today
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #73 -: Юни 11, 2007, 20:10:28 »

Цитат на: "Dita"
Като ще се пътува, поне да е на по-топличко.  Lol И без това е тръгнало да се пътува, аз предлагам да отскочим до Куба.  Lol

Въпросната приятелка пътувала  в "ъмнайсе" (демек не знам колко точно но мнооого) държави из целия свят, та срещнахме се с нея и тя ни пита: "Колко пари имате за сватбеното пътешествие?" И ние й казваме и тя вика, "о... вие имате пари, за да отидете за няколко месеца в Куба, а колко ви струват билетите?" И ние й обясняваме, че билетите са извън сумата, защото са ни купени като подарък. И тя каза "е... то вие имате пари след Куба да отидете и до Перу!"

Хах, тя всичко обръща в пътувания. Ако някой заминава на някъде и иска да знае кое колко ще му струва, трябва да питате нея  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #74 -: Юни 12, 2007, 20:22:34 »

меланхоличен и холеричен 2 в 1 Lol

умението да давам съвет, отговорността, интереса към нови непознати неща
не всички
радвам се или се изчервявам
ако е безпричинно- все ми е тая, ако не- или се замислям, или се засягам
ао са дребни- справям се, ако са по-сериозни търся изход, но винаги се шашкам
не умея
отразява ми се, понякога и аз плача
:юбовта няма описание за мен, не е нещо, което можеш да уловиш и опишеш, заема челна позиция
неспокойството, стреса и пораженията му
с това, че умея да бъда отговорна, да отстоявам позицията си, с това ,че съм амбициозна и не се отказвам лесно, външно...хмм не знам като всеки нормален човек съм
научих сама неща, за които се иска учител, стигнах до мястото, което исках да заема(не говоря за работно) след доста усилия и това не ме отслабва, а ме прави още по-силна да продължа напред
нетолерантността към много неща
отговорността пред взетите решения и постъпки, умението да подам винаги ръка
искреност
големи Wink
злобата, завистта, грубостта, простотията, наглостта
радва ме усмивката, природата, близките
нищо. имам достатъчно хубаво тяло смятам, но много хора също имат Lol
достатъчно неща. замислеността, загрижеността за бъдещето(не само моето). Не приемам нещата с лека ръка
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: