star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Моят домашен нов любимец:)
Страници: 1 ... 90 91 [92] 93   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят домашен нов любимец:)  (Прочетена 324552 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #2275 -: Ноември 25, 2016, 15:27:35 »

Сияна, карала ли съм ти се?  Red face Не помня вече... важното е, че си спечелила доверието на маца отново. Жалко, че сте се тормозили и двете, но поне нещата са в миналото. Аз вече се готвя психически за вълната от вътроси "Ами с тези котки какво ще правиш?"  Lol
Паяче, ако е за глезенето - аз съм първа писта, съгласна съм  Cheesygrin Даже сега гледам да си се глезя, колкото мога повече във всичко, пък и мъжът ми няма против да ме глези, та всичко е наред. Просто с тоалетната е малко трудно, понеже като работя вкъщи и те като са ми трима, всеки като мине да се изака по веднъж в рамките на един час, считай, че целият апартамент става необитаем  Lol Та ща - не ща, трябва да махна "подаръците", иначе все едно живея в зоопарк  Razz Иначе самата тоалтна като стане време си я сменя мъж ми, но това е още от преди бременността, негово задължение си е  Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #2276 -: Ноември 25, 2016, 15:38:11 »

Знам, големи са дрисльовци и наистина все им се доаква по едно и също време и особено ако се къпя в този момент. Първа писта Cheesygrin

A за връзването, моето ми е добро и рине редовно. Много много рядко скатава. Обаче я разбирам Кат, ако ще ми смърди цял ден с маска и ръкавици, но ще рина.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #2277 -: Ноември 25, 2016, 21:15:11 »

Ангелче..много гадно за Мая..
аз като се сетя Рокси как се подреди това лято.. и... та сега сме с две, като новия дрисльо е голяма лудетина..джак ръсел в тяло на йорки, по-голям е от Рокси ама е побъркан от всякъде..а и щото е малък Smile като ги гледам как са децата с кучетата и ми умилява всичко..
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #2278 -: Декември 20, 2016, 20:16:19 »

Към всички с кучета.. как ги чистите след разходка? Мъжкия ни куч се научи да пишка вече навън и съответно сме по 3 пъти на разходка на ден засега.. обаче ми се скара лекаря, че всеки път го мия със шампоан /лапите и муцуната/ и каза само с вода или бебешки кърпи за дезинфекция.. с кърпички съм пробвала и не става номера, а само с вода някак не ме кефи идеята.. та приемам съвети.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #2279 -: Декември 22, 2016, 12:01:38 »

Само с вода, къде е проблемът? Отмива калта, това е идеята при нас поне. Бактериите нали знаеш, че са полезни  Cheesygrin Имах момент на изтрещяване, в който миех с шампоан и мокри кърпи, бързо ми мина. Най-обичам да има много сняг, тогава мога изобщо да не го мия  Razz
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #2280 -: Декември 22, 2016, 15:11:43 »

аз в нас като се прибера не си мия ръцете само със сапун..а кучетата са винаги върху децата, спят в нас.. не ми се вижда много ок..все пак детето не ходи в кучешките градинки да души ла*ната..
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #2281 -: Декември 22, 2016, 15:41:04 »

На мен ми се струва отврат само с вода, а съм известна с тва, че не ми дреме много Razz Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #2282 -: Декември 22, 2016, 16:53:49 »

и на мен ми се струва ок само с вода, освен ако не са много кални крачетата ...
Нашата котка за сега се справя добре .. Още има дупка незараснала на коремчето, но днес я видя доктора и каза, че ще се оправи .. Вече е вдигнал ръце от мен, атакувам го не само в кабинета, ами и във фейса  Lol ама като се панирам друго си е да ми каже три пъти "не се притеснявай, всичко е нормално"  Lol Днес го питах ще живее ли това животно и как ме изгледа само  Lol Така че ... правим каквото трябва, а тя е толкова сладка, игрива и жива, че ми е трудно да повярвам какво и се случва  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #2283 -: Декември 22, 2016, 17:46:52 »

Охх, пфю, браво!
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #2284 -: Декември 22, 2016, 17:52:03 »

Охх, пфю, браво!

е, все пак си оставам реалист и имайки предвид, че е тръгнало по лимфата, не възлагам надежди просто да се изпари този рак ... но все си мисля, че има шанс за месеци, година .. .не смея да си мечтая  Unsure Станах половин доктор и аз - всеки ден промивки, инжекции, хапчета .. вече като ме види с шишето и памука и се завира някъде  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #2285 -: Януари 20, 2017, 21:50:32 »

Котешки собственици, направи ли ви впечатление как храната на Applaws някак стана с около 40% по-скъпа в рамките на месец и половина Blink WTF!!!
И ся, сори, анатемосайте ме, ама приключихме с префърцунените храни с тия котки и общо взето правилото, което остана е да не е шарена храна... В крайна сметка, 3 са. Няма как разходите ни по тях изведнъж да скочат с почти 50% нагоре...
Спряхме се на Cat Chaw на Пурина засега, пък да видим.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #2286 -: Януари 20, 2017, 22:21:02 »

Аз не съм купувала Applaws и нямам никакви наблюдения там. Обаче сме си отдавна на Royal Canin за кастрирани котараци, много успешно изхранваме домочадието и (пу-пу) са ни здрави, красиви и не прекалено дебели  Cheesygrin Та то пак не се води (явно) особено добра храна, ако се разровиш в нетЯ, ама факт - имаме здрави и щастливи, добре нахранени и добре изглеждащи котки и без да се разоряваме, какво друго ни трябва, за да сме доволни?  Cheesygrin Тъй че - свиркай си и си храни котките, с каквото прецениш, а префърцунените храни ги остави на тез, дето гледат персийки за изложби на име Сър Джефърсън и им правят маникюр и педикюр  Cheesygrin
« Последна редакция: Януари 20, 2017, 22:23:35 от Catherine » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #2287 -: Януари 20, 2017, 22:26:59 »

МолА ви се, Лъки с префърцунена храна направи кристали в бъбреците. Сега съм взела друга префърцунена, защото тая на Роял Канин за уринарни проблеми съдържа само треволяк, а той не е веган все пак Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #2288 -: Януари 20, 2017, 22:30:51 »

Абе, гледам, и на треволяк са позагладили косъма, та не знам вегани ли са, какви са, ама всички сме доволни   Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #2289 -: Януари 20, 2017, 22:35:50 »

Не, не, не нормалния РК, тия за уринарни проблеми са други, там съдържанието е майко мила, буквално само треволяк. Ако яде само въглехидрати в по-късни години води до диабет Sad
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #2290 -: Януари 21, 2017, 09:46:50 »

Същата рабoта с тъпия аплаус, теглих майни и им взех Josera, детo я ядат с мнoгo пoвече кеф oт Applaws, пък и те все си бяха същата ценова рамка.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #2291 -: Януари 24, 2017, 12:00:55 »

Стиснете палец за косматия батко  Cry Не стига, че го неглижираме покрай малкия, ами и от седмица е болен. Започна да се изпуска вкъщи, мислех, че е от смяната на храната, но от 2 дни се влоши, ака вода навсякъде, повръща и днес най-страшното за един ретивър- отказа храна!
Ходихме на лекар, започна антибиотик, но кръвните му изследвания са добри, имало бактерии само в червата. Дадоха лечебна храна, от която една сега хапна няколко гранулки. Пробиотика не мога да го накарам да го изпие. Смятат, че е от лоша храна, но ми е жално да го гледам така отпаднал...Да не говорим какво е у нас, утре си взимаме детето от баба му (и то болно) и не знам как ще го опазя да не стъпи в ако или повръщано. И така мирише, че не може да се яде вкъщи...

Абе и косматковците боледуват и не знам вече кое е по-страшно :(((
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #2292 -: Януари 24, 2017, 12:31:45 »

Уф, Корни, много гадно, стискам палци да му минава бързо.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #2293 -: Януари 24, 2017, 13:49:11 »

Миличт кучо, стискам палци бързо да му минава! Unsure
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #2294 -: Януари 24, 2017, 14:07:34 »

Стиснат палец, дано да е лека бактерия и да се оправи бързо с антибиотика!  Clover
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #2295 -: Февруари 07, 2017, 09:40:11 »

Вчера вечерта кастрирахме кoтките , че почнаха да показват признаци на разгонване. Сега женската е мнoгo отпаднала, дреме и си личи че й е тежко. Мнoгo ми е жална, поплаках си, ама тoва не й помага на нея. Не иска мнoгo да я пипаме, върху кoрема ми не иска да спи, самo на земята на една плюшена постелка Unsure Мъжкият вече скача на дивана, разхожда ни се пo главите и се гуши и мърка.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #2296 -: Февруари 07, 2017, 11:40:17 »

Е, споко, ти пък. Ще живне още утре сигурно, дай ѝ малко време. При тях все пак е по-тежка операция. На мъжкия е външна, при момиченцата все пак е коремна.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #2297 -: Февруари 07, 2017, 14:12:33 »

ехее, ти искаш веднага да е като преди, не може .. Smile Майчето след трите операции, които е прекарала, все беше като парцал дни наред. Особено сега, след последната, нямах надежда, че ще се възстанови напълно, но ето, че е бомба пак  Lol даже дупката на корема я няма вече и козината порасна. Поне 3-4 дни ще е отпаднала, едва ли ще се храни много .. гледай да пие вода и я остави да си почива, ще се справи ;)
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #2298 -: Февруари 07, 2017, 15:40:34 »

Oх, знам, знам, ама ми е тъжничко за нея, не искам да знам каквo изпитва в момента. След някoлкo часа мoга да им дам ядене, докторката каза след 24 часа. Взела съм им малцов пастет и пауч със сосче,данo да си хапне. Хем цял живот имам кoтки, ама oще не ги бях изживявала след операция и ми се скъса сърцето вчера да ги гледам как се oпитват да станат, падат и клатят главите катo пияни със замрежен поглед  Sad  Вода не иска да пие oще  Unsure
« Последна редакция: Февруари 07, 2017, 15:42:09 от peace&violence » Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #2299 -: Февруари 07, 2017, 15:53:12 »

Стресиращо е малко, но скоро ще са като нови.  Smile И на мен ми предстои пак да минавам през това с малкия, поне е мъжки, при тях за ден са като нови. Мацинка ще се възстанови една идея по-бавно, че все пак е коремна операция, но и тя скоро ще е ок, само шевът ще я дразни  Razz  Съчувствам ти, ама какво да се прави... необходимото зло  Razz Като е най-добре за всички, трябва да се изтърпи.  Unsure
Активен

Страници: 1 ... 90 91 [92] 93   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: