star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Тема-игра- какво мисля за...
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема-игра- какво мисля за...  (Прочетена 42034 пъти)
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #225 -: Юни 10, 2007, 22:13:04 »

Цитат на: "Korneliq"
Мацка- нямам специално мнение за нея, но си я представям като типична тийн около 16-17 годишна, сори ако си на съвсем друга възраст Smile

На толкова съм  Smile
Активен
Ая
Newbie
*
Публикации: 24

кучка съм но не твоята

« Отговор #226 -: Март 30, 2008, 22:52:49 »

Цитат на: Korneliq
Мацка- нямам специално мнение за нея, но си я представям като типична тийн около 16-17 годишна, сори ако си на съвсем друга възраст Smile

На толкова съм  Smile

Мацка теб не съм те засичала чесно казано но по това което виждам тука май си яко печена мацка а и си долу горе мой набор така че.... Thumbup Cool Thumbup Lips
Активен

Moga dA KazVaM:``Ne mE E*e zA NesHto,KOeTo Do bolKa mI pYkA.Nay4ih sE da zAbraVqm ``NeZabRaViMi nEshTa``..MogA dA kaZvaM ``NE``,koGaTo isKaM dA isKrEsHtq "DA`` i SUm naY4iLa o4iTe Si dA sIqQt,koGaTo Se PuLnqT sUs SULzi!!!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #227 -: Март 31, 2008, 02:14:11 »

Някво ново дяте.I am bitch but not yours.Уха.
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #228 -: Март 31, 2008, 02:19:30 »

Устата и забавна. Искрена. Бих си партнирала с нея в серийното убиване  на убийци Cheesygrin
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #229 -: Март 31, 2008, 02:20:49 »

Ем кво да мисля. Малко се поразминахме в интересите като че ли, но си е същия шемет доколкот виждам. Aleto for president. Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #230 -: Март 31, 2008, 10:09:25 »

Голям шемет и много готина. Няма да казвам защо, тя си знае  Wink
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #231 -: Март 31, 2008, 12:21:05 »

А, вампирката...ами за нея мисля само хубави неща. Мисля че е смела и много търпелива...малко хора са такива. Smile Пиши ми скоро, искам да знам дали всичко е наред. Цлуфки.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Ая
Newbie
*

кучка съм но не твоята

« Отговор #232 -: Март 31, 2008, 13:27:18 »

Някво ново дяте.I am bitch but not yours.Уха.

Еми не много ново ама просто от скоро почнах да пиша и затова  Rolling Eyes Shame Red face

а за euphoria мисля че е много директна и искрена което мнооого ме радва
« Последна редакция: Март 31, 2008, 13:29:15 от Ая » Активен

Moga dA KazVaM:``Ne mE E*e zA NesHto,KOeTo Do bolKa mI pYkA.Nay4ih sE da zAbraVqm ``NeZabRaViMi nEshTa``..MogA dA kaZvaM ``NE``,koGaTo isKaM dA isKrEsHtq "DA`` i SUm naY4iLa o4iTe Si dA sIqQt,koGaTo Se PuLnqT sUs SULzi!!!
mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #233 -: Март 31, 2008, 18:30:52 »

хихи Ая е едно много мило момиче което винаги е готово да помогне тя е новата ми "най - добра приятелка" (нашо лафче)  Razz хихи
Активен

Ая
Newbie
*

кучка съм но не твоята

« Отговор #234 -: Март 31, 2008, 22:41:45 »

mariiche_17 е много ама много печена мацка ама много трудно можеш да го разбереш защото не допуска кой да е около нея  Innocent ама като я опознаеш е яко печен човек и купонджийка  Table smileys Very drunk Pepsi: ае маце  Lips Clover Cool Thumbup
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #235 -: Април 01, 2008, 13:38:39 »

mariiche_17 е много ама много печена мацка ама много трудно можеш да го разбереш защото не допуска кой да е около нея  Innocent ама като я опознаеш е яко печен човек и купонджийка  Table smileys Very drunk Pepsi: ае маце  Lips Clover Cool Thumbup

Има страхотен ник, обичам Ая и Ния като имена Wub Иначе досега не ме е впечатлила с нещо кой знае какво, рядко виждам постовете й, но доколкото имам спомен, пише зряло и интелигентно.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #236 -: Април 01, 2008, 13:54:39 »

Корни-то мноу ме кефи. винаги се обяснява по много, ама не да разтяга локуми, а баш си се обосновава. И темите й са винаги много забавни  Lol Kiss
Активен

molly
Newbie
*
Публикации: 903

« Отговор #237 -: Април 01, 2008, 13:58:45 »

Ами аз не ви познавам много, въпреки че си чета из форума често, но специално за Пупи ми се иска да кажа, че в постовете й винаги има някаква свежест, бодрост, чистота, детска веселост Smile.
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #238 -: Април 01, 2008, 17:16:20 »

Моли не я бях забелязвала допреди 2-3 седмици, но ми се струва супер пич. Почти за всичко сме на 1 мнение. Направо ми взима думите от устата на моменти.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #239 -: Април 01, 2008, 17:27:15 »

Моли не я бях забелязвала допреди 2-3 седмици, но ми се струва супер пич. Почти за всичко сме на 1 мнение. Направо ми взима думите от устата на моменти.

беладона- вече казах в темата за срещата, но на живо ми е още по-симпатична оттук Smile Знае как да говори увлекателно и е много приятна за събеседник. По много теми тук пък сме на едно мнение и забелязва неща, които повечето потребители не забелязват
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #240 -: Април 01, 2008, 17:52:55 »

Корни  Cheesygrin Ами понякога си ми доста странна, случва ти се като тръгнеш да се обосоваваш за нещо и се хвърляш в разни размисли и страсти и често докато стигна до края на поста ти, забравям каква всъщност е темата.Но пък и нерядко се случва да се обосноваваш много аргументирано и в такива случаи си личи за какво се бориш  Wink
Друго което ми е направило впечатление, е че понякога приемаш много по детски някои неща.Конкретно визирам отношенията ти с приятеля ти и това, че се криеш като малко дете от родителите си за някои работи.
Но като цяло мога да кажа, че си точен човек, най-вече откровен, а това е качество, което аз много ценя у хората.Изглеждаш готина Smile
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #241 -: Април 04, 2008, 10:46:51 »

Аз ще кажа за Виви Smile
Специално те свързвам към раздела за диетите през седмицата и събота и неделя към вкусното хапване Cheesygrin
Симпатяга голяма.
Направило ми е впечатление, че имаш някакво огромно уважение и отношение с/към приятеля ти, който го приемам като твой мъж Blink.
Обаче имаш един минус, защото все още не си ми пратила твои снимки Sneaky
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #242 -: Април 04, 2008, 12:49:46 »

Вече съм безгрешна  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Алинче, пратих ти, но да знаеш, че са доста стари, защото само тези имам на този компютър Wink
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #243 -: Април 04, 2008, 15:34:20 »

Хм, стари от 2005 няма такова нещо Lol
Сладур, много благодаря. Чаровница Kiss
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #244 -: Април 04, 2008, 15:40:55 »

Алин-прилича на аватара си Smile Тъмнокоса и тъмнокожа, виждала съм я за 10 минути, но не съм говорила с нея. Пише кратки постове обикновено Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #245 -: Април 04, 2008, 15:43:07 »

Мен Корнелия ме изненада Smile Честно казано само в цвета на косата ми се покриха представите за външния й вид Cheesygrin
Активен

Ая
Newbie
*

кучка съм но не твоята

« Отговор #246 -: Април 05, 2008, 11:43:34 »

Така.....за Smiley мога да кажа само едно Rolling EyesПо това което виждам и на публикациите и ми се срува наистина много усмихнат и положителен човек  Clover Wink
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #247 -: Април 08, 2008, 14:43:53 »

Мен Корнелия ме изненада Smile Честно казано само в цвета на косата ми се покриха представите за външния й вид Cheesygrin

А какво очакваше-фаталната Лейди ли? Или поне да изглеждам злобна  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #248 -: Април 08, 2008, 15:00:19 »

Корни ти имаш мнооого объркани представи, струва ми се.. Smile Едва ли има някой, който си те представя злобна или вамп  Lol
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #249 -: Април 08, 2008, 15:47:19 »

Виж, ти пък перфектно ми се вписваш в едно латексово костюмче!    Tamer   Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: