star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Тема-игра- какво мисля за...
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема-игра- какво мисля за...  (Прочетена 42038 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« -: Май 31, 2007, 16:49:08 »

Само да не се получи като женска интрига  Cheesygrin То зависи от нашата нагласа, де...Според мен ще бъде интересно.

Видях го от един друг форум. Става въпрос за това да си говорим за нещо (не е необходимо да има тема, може само по 2 думи на пост) и след това всеки, който поства, да си каже мнението за човека над него. След това следващият- за горния. И така докато ни писне. Няма ограничение за броя на изказани мнения  към различните хора, нито има лошо за един и същи човек да се казват много мнения.

Ако не съм била ясна, давам пример:

Сега след мен пише примерно Феичка. Тя казва "Егати и темата бе, Корни,ама айде ще се включа. Какво мисля за теб...не те познавам лично,ама са ми много странни винаги постовете ти, защото.." и следва някакакво мнение, само пример давам:)) След Феята пише примерно Бизар и казва тя  пък какво мисли за Феята. След това следващият- какво мисли за Бизар.

Пример давам с най=активните потребители, не по симпатии Smile

Ако има подобна тема, позволявам да бъде изтрита  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #1 -: Май 31, 2007, 16:54:21 »

Корни - тайнствена, романтичка.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #2 -: Май 31, 2007, 16:57:33 »

Разумна, отговорна, упорита и страшно чаровна.  Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #3 -: Май 31, 2007, 17:14:43 »

Абеее

шматки... трябва да си говорите за нещо и накрая да кажете какъв е бил предния

Корни обясни, де
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #4 -: Май 31, 2007, 17:22:41 »

Цитат на: "Mermaid"
Абеее

шматки... трябва да си говорите за нещо и накрая да кажете какъв е бил предния

Корни обясни, де

Абе  по принцип и така може Smile Просто може да се получи тъпо да се обсъждаме само, и затова може да си бъбрим за нещо. Ще ползваме темата за оф топик.

За да не се отклонявам- да кажа за Мермайд:
Честно казано я възприемам по различен начин с този и с предишния ник, което говори за това колко нереални са форумните ни представи Smile)) Сега ме кефи като че ли повече- или тя се е променила, или аз, или просто въпрос на случайност Smile

И много й се радвам на сватбените моменти, сладурско беше всичко.

И за да не става така,че си казваме само плюсовете, ще кажа и какво отрицателно мисля:

Понякога ми се струва твърде студена и рационална. Най-вече като беше с предишния ник го бях забелязала.
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #5 -: Май 31, 2007, 17:54:05 »

Можеше да ме подкрепиш, ама карай Rolling Eyes

Ми хубаво, щом мислиш така  Cheesygrin  И черно и бяло съм аз. Но това е положението.

Аз за теб мислех, че си голяма кокона (или нещо като кифличка), но на живо се оказа съвсем друг човек дори симпатичен и най-накрая разбрах начина ти на разсъждение Tongue

Но хайде да не се ласкаем толкова  Exclamation
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #6 -: Май 31, 2007, 18:23:06 »

Русалке, и аз те намирам много прагматична и рационална, но това много ми харесва у теб. Сякаш слагаш картите на масата още от самото начало и не търпиш възражения Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #7 -: Май 31, 2007, 18:25:28 »

Утопийке, готино дете си, разумна и с точна преценка. Ама много бързо палиш и се впрягаш. Абе готина си и това е  Wink
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #8 -: Май 31, 2007, 19:26:44 »

ghoul ти ми се губиш из форума и съм на мнение,че ти си много спокоен човек,отговорен и сериозен  Big grin  Big grin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #9 -: Май 31, 2007, 19:28:06 »

стилното - малка мръсница Lol  (в добрия смисъл) , много симпатична и добричка , веселячка и сладурка  Kiss
Активен

Don’t feed the forum trolls
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #10 -: Май 31, 2007, 19:30:15 »

Стилна, ти си една малка сладка фея и ми се виждаш добро момиче Smile
Сметанке, любимка си ми, диване такова. Няма лошотия, няма лиготия в теб Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 31, 2007, 19:30:55 »

На тая пък постоянно й дремят миглите.  Confused
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 31, 2007, 19:32:53 »

Цитат на: "euphoria"
На тая пък постоянно й дремят миглите.  Confused

ти пък постоянно се навираш между шамарите Cheesygrin
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 31, 2007, 19:33:34 »

Лошиелова на мен много ми харесва Smile Според мен е чувствителен човек и в същото време много отзивчива и секствена  Cheesygrin  Cheesygrin

Еуфито си е еуфория  Big grin Сладуранче  Big grin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
euphoria
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 31, 2007, 19:34:14 »

Глупости, шамарите се навират при мен.  Wink
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #15 -: Май 31, 2007, 19:36:09 »

Цитат на: "euphoria"
Глупости, шамарите се навират при мен.  Wink

всичко е въпрос на лична преценка, както казва един форумен любимец.
Еуфория, никога не си ме ядосвала. Мъчила си се и винаги съм се чудила, защо не ти се дразня. Явно имам някаква симпатия към теб, въпреки негативното ти отношение спрямо мен Smile
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 31, 2007, 19:37:41 »

Интересно, нямам негативно отношение към теб. Smile
Не и лично, просто прекали с темата за махането, за това реагирах така.  Smile
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #17 -: Май 31, 2007, 19:40:09 »

Фориии любоф моя. Аз си те познавам и много си те харесвам и обичам. Харесва ми това, че не хварчиш в облаците и имаш точният подход към нещата. Wink
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #18 -: Май 31, 2007, 19:40:13 »

ама и аз ше кажа за Лошииии  Cheesygrin
не веднъж съм казвала , че е изключително земен човек , със чиста и добра душа  Kiss

Еуфория - офсъ Lol (много приятно и естествено момиче  Tongue и много секси  Tongue  Lol )
Активен

Don’t feed the forum trolls
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 31, 2007, 19:43:52 »

Сметансия Щтракалкова  Lol
Много луда и перверзна РУСА мадама  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 31, 2007, 19:43:57 »

Патици, включвам се последно преди да изляза.
Значи вампирката...ми е една от любимките във форума, и извън него. Много спокойна ми се струва, непукистка, купонджийка и биропиячка.  Big grin Много се радвам че ми има доверие и ми споделя това онова. ( Cheesygrin )
Сметаната... е ко, нея всички я знаем че не е със всичкия си.  Lol Много темпераментна, купонджийка, реалистка със прекрасни очи! Shocked
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #21 -: Май 31, 2007, 20:37:58 »

Бе вие не четете ли правилата на темата? Lol  Lol  Lol
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #22 -: Май 31, 2007, 20:41:10 »

аз не разбрах сега говорим ли си за нещо конкретно ???
Ади има страхотни .... очи  Kiss
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #23 -: Май 31, 2007, 20:44:33 »

Аз пък ви мразя. Не някой конкретно, ами целокупно.  8)
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
euphoria
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 31, 2007, 20:45:20 »

И ние.  Cheesygrin
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: