star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Обувки...Сагата Кари Брадшоу
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувки...Сагата Кари Брадшоу  (Прочетена 102719 пъти)
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #25 -: Май 29, 2007, 21:06:43 »

И аз рядко харесвам обувки. Като някакво тъпо мое правило купувам, когато ми трябват, а не ако попадна случайно на нещо хубаво. Купувам от 3-4 магазина в София, за които знам, че само там ги има. За лятото през деня харесвам ниски чехли равни, някакви секси да са. А вечер задължително висок ток, може да не е много висок, но поне 5см.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #26 -: Май 29, 2007, 21:08:41 »

[quote="Fei4ka
Същите като кои? Ако имаш предвид като тези от линка - не са същите! Wink[/quote
същите са ти казвам, купих си ги от Ботичелито. Онези в подписа-черните с токчетата. Като вървя с тях и все ми се струва, че ще се катурна.Линк ли е, млинк ли е, де да знам как се казва Lol
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #27 -: Май 30, 2007, 00:49:33 »

Ох,утре ще се включа в темата и ще приложа снимков матр'иал Wacko
А междувременно за тези обувки в двата цвята убивам човек Whistling

Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #28 -: Май 30, 2007, 01:10:03 »

Леле,Блонди,страшни са тези.Ама са ми доста високи!Утре ще снимам с телефона,а вие ще помагате как да ги кача  Shame .Имам доста обувки,но зимните са ми в запечатани кашончета в мазето Smile.Ще показвам само актуалните за сезона Smile
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #29 -: Май 30, 2007, 01:14:08 »

Нека са високи,ако трябва приятеля ми ще ме носи Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #30 -: Май 30, 2007, 01:33:37 »

Аз мога да се похваля, че дори на 12 и половина см. се справям идеално  Cheesygrin
Активен
Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #31 -: Май 30, 2007, 01:40:06 »

Бамби, биеш ме с половин см. Аз на моя бал бях с 12см-ток и не си свалих обувките цяла вечер. Може да бяха високи, но бяха от много лека материя и кракът ми се чувстваше много добре на тях...Иначе да споделя и аз за своите обувки- лятото обожавам сабото- средновисоко на равна или много високо с ток. Отгоре бяло. Когато си щъкам тук из унито, ходя обаче с ниски равни чехлички в бяло, с декоративни кръгове в черно и сребристо.Преди да се мине на чехли, минавам през балеринките- също бели и със сатенени връзки до средата на прасеца. Пролетта я карам на маратонки или на високи обувки- харесвам и с остър, и с тъп връх, обикновено черни. Ботушите са ми истинската страст. Имам едни бели с висок ток, три чифта черни, едни бежави пухкави на равна подметка, едни тип маратонки пак бели, едни кафяви...А! Пропуснах още едни любими мои обувки- от бял намачкан сатен, много остри на висок ток със сатенена каишка. За жалост не мога да снимам повечето обувки сега, тъй като са в България. Тук си взимам само най-необходимото според сезона.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #32 -: Май 30, 2007, 08:35:51 »

Цитат на: "Enti"
И аз рядко харесвам, обувки. Като някакво тъпо мое правило купувам, когато ми трябват, а не ако попадна случайно на нещо хубаво.

И аз съм същата. Обичам обувки до толкова, че обичам да са хубави и да ми стоят добре. Но понеже всяка година модата е в пълен разрез с разбиранията ми, е пълен ужас за мен да си търся обувки. Взимам само, когато имам нужда и рядко имам взаимозаменящи се обувки, по-скоро редувам високи с чехлички и с пантофки някакви.
Освен това вървя много, и бързо, и си съсипвам за нула време обувките, затова рядко си купувам скъпи модели, а неуодобството на по-евтините компенсирам с Д-р Шол Smile Засега най-много ми харесват сандалките, които си взех за бала, удобни са,  красиви са, само трябва да им сложа мекички подложки на напречния свод, че от ходене много ми се подбиват краката. Иначе ми е много приятно да ходя на високи обувки.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #33 -: Май 30, 2007, 08:50:25 »

и аз като енти и бизар Smile но най-много се кефя на ниските летни чехли между пръстите .Високи обувки не нося от няколко години , само зимата от време на време като излизам на заведение нося ботуш с висок ток . Каня се от 2 седмици да си купя още някакви чехлички , търся си точно определен модел , който видях че го има на ток и искам да си намеря същите само , че да са равни  Lol  общо взето мисията невъзможна  Lol и бакрая ще взема някви ,колкото да знам , че съм си взела  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #34 -: Май 30, 2007, 09:05:13 »

За летните обувки:
С токчета тип чехли и ниски с каишчици. Ще снимам и ще показвам
 Cheesygrin За зимата:
рядко с ток, но задължително високи
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #35 -: Май 30, 2007, 09:07:52 »

Блонди Blink Тия токове са поне 14 см. Shocked
Ето такива обувки не бих си взела, ако ще да са най-хубавите, защото за мен това е по-скоро сценична обувка за шоу-бизнес. Тоест - излиза Мадона да пее с тия чепички за 10 мин. на сцената, обира точките, после си обува удобните буйки и изчезва, а всички пощуряват и си купуват като ония с които е пяла... Lol И търпят какви ли не несгоди... Unsure
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #36 -: Май 30, 2007, 09:18:16 »

Аз все пак да пусна снимка на мойте буйки, а на пантофките няма, защото вече са съсипани, като си взема нови, тогава Smile

Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #37 -: Май 30, 2007, 10:16:13 »

Ето малко буйки,като съм спестила зимните и маратонките и може би няколко чифта официални.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138156&view=1
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #38 -: Май 30, 2007, 11:56:19 »

Крастал, истинска Кари  Tongue
Аз обичам да обикалям за обувки, да си харесвам обувки, но определено не е най-силната част в гардероба ми  Rolling Eyes  По-скоро си купувам по нужда, не за удоволствие.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #39 -: Май 30, 2007, 15:45:52 »

Всичките ми обувки са нисички, на равна подметка.  Big grin Хем са ми удобни, хем съм височка и не ми отиват високи.
Само за сезона есен-зима си бях взела едни на малко токченце - около 5см. И ми бяха много много удобни.
На мен по принцип ми харесват много токчетата, просто като съм по-висока и не нося.  Unsure

За зимата имах 3 чифта ботушки - черни, светло кафеви и тези на токченцето, които бяха смесен цвят (кафеви, черни и сиви). Но съм ги прибрала и няма как да снимам.

За пролетта много ми харесват пантофките.  Cheesygrin Тази година си взех едни зелено-зларисти, заедно със същия цвят чанта и колан. Направо не знам как ги набарах.  Cheesygrin Пантофките бяха със камъчета, но те изпопадаха.  Mad  Unsure Даже се чудих дали да ги снимам, защото по принцип камъчетата ги правиха красиви, а сега са просто едни обикновени пантофки, но хайде от мен да мине, рекох си да съм добро дИте.  Cheesygrin Цък, цък и цък Cheesygrin.

Лятото също нося нисички - както сандалки, така и чехли. Имам едни бели чехлички и едни зелени. Имам и бели сандалки с връзки нагоре. Но ме мързи да ги снимам.  Tongue

Сега искам да си взема някакви черни. По принцип страшно много ми харесват точно като на бизар - готинки, сладурски и с каишчица около глезена, но не мога да си намеря такива.  Mad Защото не искам да са много високи, но не искам и да са на права подметка.  Rolling Eyes
Засега обаче май пак ще си взема такива, с които да мога да шляпам по цял ден, а по нататък, когато ми харесат някои по-високи, ще си взема и тях.  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #40 -: Май 30, 2007, 15:53:36 »

Определено харесвам интересни и екстравагантни обувки. Винаги се получава така,че цветовете им нямат нищо общо с облеклото ми,но просто съм безсилна. Cheesygrin

Купувам главно модели от Дизел,Зара,Гесс и Бата. До тази година бях на мнението,че скъпата обувка е качествена при всички положения,но си купих ботуши от Дика,които се нацепиха на 1-вия месец,хем беше сухо времето,а и не ги носех всеки ден.

Фаворитни са ми зимните ботушлетки на Еуфата. Просто няма такива сладички обувки! Блоули иска... Sad eyes
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #41 -: Май 30, 2007, 15:59:57 »

http://www.virginia-atelier.com/bg/index.htm
 Вижте тук обувките- това са Обувките с главно О за мен!Перфектни са!И ботушите, и обувките!
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #42 -: Май 30, 2007, 16:01:56 »

Тази тема не трябва да я поглеждам, защото ще убия 2 часа в гледане на сайтове, а имам безумно много работа.
И все пак, ще се включа...дори с цената на малко позагубено време. К'во да правиш, фетиш са ми обувките.
Обичам шантави обувки. Последните, които си купих са червени, много секси, но за съжаление цял свят ще се напълни с такива и се чувствам прецакана. От този модел са, но отгоре са с панделка.

Спортни обувки не нося. Предпочитам обувките с ток, може да е малък, но да е с ток.
От дизайнерските обожавам обувките на Christian Lacroix, защото са големи шантавелници и много шармантни.
Emilio Pucci прави страхотни шарени буйки, също много обичам моделите му. Луд на шаренко се радва.  Cheesygrin
А Sergio Rossi прави енстандартни буйки, но изглеждат елегантно - също ми е любим.
Естествено, не съм доживяла момента, в който ще нося само и единствено такива обувки, но ще дойде.  Cheesygrin

В момента съм се запалила по златното. Преди два месеца си взех златисти сандали, но след две проносвания установих, че не стават много за ежедневна употреба.  Cheesygrin Ей така изглеждат

Тези ме кефят много, то оставаше и да не ме кефят.  Cheesygrin

Тези също ме кефят, много готин модел

А това са едни от обувките на живота ми. Естествено, от онзи шантавелник.  Cheesygrin

За официални сбирки предпочитам съвсем изчистени и класически буйки. За неофициални съм като Ади - шаренко и ненормално.  Lol

Много сте зли. Да си бяхте пуснали темата преди 2-3 дена. Тогава писах материал за фетиша ми към обувките.  Lol Сега малко е като качулка след дъжд. Можех да се понастроя за писане с тази тема.  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 30, 2007, 16:56:20 »

Цитат на: "Dita"
Много сте зли. Да си бяхте пуснали темата преди 2-3 дена. Тогава писах материал за фетиша ми към обувките.  Lol Сега малко е като качулка след дъжд. Можех да се понастроя за писане с тази тема.  Lol

Аз тъкмо мислех, че ще те вдъхновя с модел номер 4 и ти така ме попари... Unsure

А тези направо бих ги изяла Love eyes :
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #44 -: Май 30, 2007, 17:05:37 »

Аууу, розовкооо Wub
Активен
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #45 -: Май 30, 2007, 17:20:53 »

Уххх и аз много обичам обувки.НЯмам адски много,но долу горе си ги подбирам и са ми достатъчно Lol  Сега,лятото,предпочитам всеки ден да си ходя с обикновени чехлички,такива между пръста или някакви по-прости джапанки.Рядко обичам да се глася,дори когато излизам само за малко.Вечер обаче ми е хубаво да съм с високи обувки,повечето ми чехли и сандали са на висока платформа,а не на ток.Но обичам много високи обувки,ходя си идеално Cheesygrin
Зимата предпочитам ниско,с много малко токче,което едва да личи,но да са по-елегантни,а не толкова спортни.
Обичам и маратонки обаче,адски са ми удобни,но сега,в тия жеги,хич не си затварям така краката,абсурд Exclamation
Ако мога..ще кача и аз нещо.А тези,които Блондела показа са простооооо върха.Добър вкус Блонди Kiss  Kiss  Kiss  Wink
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #46 -: Май 30, 2007, 17:31:47 »

Цитат на: "Bambina"
Аууу, розовкооо Wub
между ддругото розовкото вече е доста изтъркано като цвят .Бналано , всяка втора кифла вече е облечена в розово , ама забелязвам , че започват да се усещат и сега понамаляват ;)
Активен

Don’t feed the forum trolls
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 30, 2007, 17:35:55 »

Цитат на: "Sahne"
Цитат на: "Bambina"
Аууу, розовкооо Wub
между ддругото розовкото вече е доста изтъркано като цвят .Бналано , всяка втора кифла вече е облечена в розово , ама забелязвам , че започват да се усещат и сега понамаляват ;)

Пука ми.
Аз щом си го харесвам (розовото) ще си го нося независимо дали всички са облечени така или съм единствена.
Интересувам се единствено от това на мен да ми харесва и да ми е добре. Smile
Не страдам от мания за уникалност. Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #48 -: Май 30, 2007, 17:40:27 »

Шегувате ли се за лачените обувки или наистина ви харесват?
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 30, 2007, 17:44:51 »

Цитат на: "Blow"
Шегувате ли се за лачените обувки или наистина ви харесват?

Розовките ли? Наистина ми харесват. Smile Отделен е въпросът, че има малко неща, с които бих ги съчетала. Smile Капризни са...за носене. И харесвам специално тези. Защото повечето лачени обувки са цигански... Rolling Eyes

И ти заминавай да учиш, а не ми дръж сметка на вкуса Razz
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: