star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar помощщщщщ! алергия!!!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: помощщщщщ! алергия!!!  (Прочетена 1665 пъти)
van4eto_8609
Newbie
*
Публикации: 40

« -: Май 28, 2007, 12:40:22 »

вчера бях на козметик и ми сложи някакъв крем след почистването... и сега се събуждам и виждам,че челото ми цялото е обринато(станала е поредната алергична реакция)... пих Алергозан и се чудя дали до няколко дни ще ми мине,защото сега в неделя съм на сватба и нямам намерение да плаша хората с вида си Cry  моля ви,ако някои знае кремче,с което да се мажа,за да ми мине,нека сподели...
P.S. след колко време започва дейстивието на Алергозана,защото от доста време не съм пила Confused
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12030

« Отговор #1 -: Май 28, 2007, 12:42:54 »

Освен да си вземеш и крем Алергозан, друго не виждам какво можеш да направиш. Ние тук не можем да ти изписваме лекарства, трябва да те види кожен лекар.
Според мен  до неделя би трябвало да ти мине, ако наистина е раекция от крема.
Активен

van4eto_8609
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #2 -: Май 28, 2007, 12:50:25 »

10x
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #3 -: Май 28, 2007, 12:57:14 »

Мда, алергозана е възможно най-слабото противоалергично средство, даже може и да не ти подейства (щом си го ползвала често преди), затова отиди на кожен лекар да ти изпише нещо адекватно. Но не се пробвай да пиеш/мажеш непредписани неща, да не си задълбочиш алергията.
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #4 -: Май 28, 2007, 13:07:42 »

Кожен лекар, защото лекарства има бол. А както вече ти казаха Алергозана е слаб, НО това не значи, че трябва да изпиеш една опаковка, за да стане по-силен.
Активен
A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #5 -: Май 28, 2007, 20:38:19 »

На мен постоянно ми избиват какви ли не алергии и винаги с Фенистил гел се мажа  Rolling Eyes
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #6 -: Май 28, 2007, 20:41:09 »

също може и с клемастин (мисля , че така се казва ,на мен ми го изписа лекар , при положение , че така и не разбраха мойта алергия от какво е).. И от него ми мина.От алергозана не ми мина и нямаше никаъв ефект  Rolling Eyes
Активен

Don’t feed the forum trolls
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #7 -: Май 30, 2007, 09:48:16 »

По веднъж на ден пий *** или ***.За мазане-вземи си алергозан за мазане.С двете неща трябва да се оправиш.

Редактирано от мод екип. За политиката на форума и непредписанието на лекарства сме писали вече. От старите потребители си, би трябвало да ти е известно.  Smile
Д
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: