star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Мтел-съвет
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мтел-съвет  (Прочетена 9470 пъти)
KeLly^^^
Newbie
*
Публикации: 111

« -: Май 27, 2007, 17:19:15 »

Мисля да се прехвърля на сметка на Мтел.Ако може някой да ме посъветва в избора на тарифен план.
Активен

Дъжд, все дъжд: небето сълзи ли пролива
   над оголялата земя?
   Мъгли - бездънна паст, - прозината ламя,
вечно сива...
   Изчезна пролет в спомена далече.
   Нима ще да се върне?
Smiley
Newbie
*
Публикации: 4994

Усмивка

« Отговор #1 -: Май 27, 2007, 17:24:47 »

Въпреки че съм на мтел ти препоръчвам програмите на Глобул. Лично според мен са по-изгодни. Предполагам в сайтовете и на трите оператора има подробна информация за различните тарифни планове. Провери Smile
Аз лично съм на Мтел СМС - това е прима карта. СМС към Мтел ми е 5ст, а към другите е 10ст. Разговорите са по план Прима Стар (не че ме вълнува де). Аз цъкам повече смси и този вариант ми е адски удобен и съм много доволна Smile

Ето инфото от сайта на Мтел - цък
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14859

bizzetka

« Отговор #2 -: Май 27, 2007, 17:29:06 »

Еее това е много относително де. Все пак зависи колко говориш, с кого говориш, чужбина, смс-и..Най-добре се консултирай с някой на място. Или просто разгледай сама всички тарифни планове и се ориентирай.
Бих ти препоръчала нещо с включени безплатни минути, но ако говориш повече с другите оператори, просто няма смисъл.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #3 -: Май 27, 2007, 17:30:54 »

Наистина трябва да прецениш с кого говориш повече, дали те са на Глобул или Мтел, или Вивател. Според нуждите си прецени към кой оператор да сключиш договор.  Smile
Активен

KeLly^^^
Newbie
*

« Отговор #4 -: Май 27, 2007, 17:34:23 »

Аз така и направих отидох на място и в офисите на М тел и в Глобул и във Вива тел.Реших да е Мтел,защото повечето ми познати с М тел

Пуснах тази тема с друга цел.Исках да разбера от кой тарифен план сте най-доволни.

Допадна ми Мтел Релакс 500? някой да е с този тарифен план?
Активен

над оголялата земя?
вечно сива...
   Нима ще да се върне?
utopia
Newbie
*
Публикации: 13134

A believer

« Отговор #5 -: Май 27, 2007, 17:36:03 »

Ами аз съм на Мтел-релакс 100...защото говоря предимно с приятеля си, към него имам 100 безплатни минути и 50 смса. Доволна съм, защото и другите тарифи са доста добри, но влез в сайта на мтел и прочети просто.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

bizzetka

« Отговор #6 -: Май 27, 2007, 17:37:55 »

Аз преди бях с Релакс (преди да стане 500) и бях сравнително доволна. Казвам сравнително, защото се дразнех изключително как без нищо ми набъбваха сметките. С Мтел, ако говориш нормално - т.е. повече от положението, в което се стискаш да се обаждаш - просто е невъзможно да плащаш по-малко от 30 лв сметка.
Активен

lily
Newbie
*
Публикации: 488

« Отговор #7 -: Май 27, 2007, 17:37:57 »

Моят план е Мтел Релакс 100 , за 4-5 лв май беше на месец .Имам 100 безплатни минути ама са само към 1 номер ( на приятеля ми , то на др не ми трябва  Cheesygrin  ) и 50 смс-а пак към неговия номер . А към др маи смс-ите бяха 11 ст Smile на мен ми е добре тоя тарифен план за сега Smile и ако имаш отделни разговори или смс-и си плащаш Smile ти на какъв си се спряла горе долу ? Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

bizzetka

« Отговор #8 -: Май 27, 2007, 17:40:33 »

Забравих да кажа - аз съм в много голяма група и в самата група си говорим евтино доста, но аз почти не говоря с никой от там, освен със семейството ми. Затова и аз преосмислям да мина на отделен план, но някой има ли идея, дали, ако не съм към някой Бизнес план, т.е. в група, мога пак да взимам фактура на фирма? Аз не, че досега съм ползвала, след като не е към моята фирма, но все пак да питам
Активен

KeLly^^^
Newbie
*

« Отговор #9 -: Май 27, 2007, 17:43:04 »

Нека обясня защо ми трябва...

Ще бъда далеч от вкащи за около 4 мес за това трябва да имам връзка с родителите ми-2 номера.С приятеля ми ще бъдем долу горе близко,но все пак трябва да се чуваме по телефона -3 номера.

М-Тел Relax 500 ми изглезда най-подходящ,но още се чудя,защото повече от 20 лв на месец няма как да плащам.
Активен

над оголялата земя?
вечно сива...
   Нима ще да се върне?
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2128

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #10 -: Май 27, 2007, 17:49:05 »

Аз съм на M-Tel LIGHT   
Месечна такса-9.60 лв.
Безплатни минути в мрежата на М-Тел-20 мин.
Цена на минута към „Семейство и приятели”(два номера)-0.14 лв.
Цена на минута в мрежата на М-Тел-0.30 лв.
Цена на минута разговор към други мрежи-0.48 лв.
Плащам около 27-28 лв на месец от които 13 лв. е вноска по лизинг.
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #11 -: Май 27, 2007, 18:28:23 »

Еми това с 500 мин ти е най - изгодно според мен Smile
А и винаги можеш да си провериш сметката и да се спреш и да не се обаждаш , ако ти е по голяма от тази , която си си определила Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Serendipity
Newbie
*
Публикации: 255

« Отговор #12 -: Май 27, 2007, 19:55:31 »

Цитат на: "Smiley"
Въпреки че съм на мтел ти препоръчвам програмите на Глобул. Лично според мен са по-изгодни. Предполагам в сайтовете и на трите оператора има подробна информация за различните тарифни планове. Провери Smile
Аз лично съм на Мтел СМС - това е прима карта. СМС към Мтел ми е 5ст, а към другите е 10ст. Разговорите са по план Прима Стар (не че ме вълнува де). Аз цъкам повече смси и този вариант ми е адски удобен и съм много доволна Smile

Това звучи много хубаво, а как се минава на тази тарифа?  Rolling Eyes И аз съм с прима карта ама са ми 18 ст смс-ите. Big grin
Активен
KeLly^^^
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 27, 2007, 20:02:02 »

Мисля,че вече ги няма.Доста отдавна ги спряха
Активен

над оголялата земя?
вечно сива...
   Нима ще да се върне?
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #14 -: Май 27, 2007, 20:11:08 »

И аз мисля, че бяха лимитед едишън. Все пак може да попиташ в някой мтел офис, ако е останал случайно такъв пакет...  Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 7319

Just Married!

« Отговор #15 -: Май 27, 2007, 20:31:57 »

От 2 години използвам карта на инвалид(дядо ми)- за 7 лв месечна такса имам 20 минути към всички мрежи. Другите разговори не знам на какви цени са.
Най-близките ми хора са ме включили в групи и винаги като им звъня ме отхвърлят и набират. Специално с едната ми приятелка говорим между 10 и 15 пъти на ден Unsure . А моите 20 минути ги изговарям главно с глобулски номера, като се организират разни излизания. Обикновено сметките ми не надвишават 20 лв с таксата.
Въпреки всичко и аз се замислям да си сменя плана, защото искам картата да е на мое име, не на името на дядо ми.
Кели, и според мен релакс 500 е най-добре за теб Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
KeLly^^^
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 27, 2007, 20:32:17 »

Цитат на: "Smiley"
И аз мисля, че бяха лимитед едишън. Все пак може да попиташ в някой мтел офис, ако е останал случайно такъв пакет...  Rolling Eyes

Да ти кажа чесно дълбоко се съмнявам да са останали.Твърде изгодно е
Активен

над оголялата земя?
вечно сива...
   Нима ще да се върне?
Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #17 -: Май 29, 2007, 13:27:45 »

Аз съм на Мтел сметка и не съм доворла , ако изговоря 4 лв плащам около 19лв всичко е кажи ми тва добре ли е.Може би ще се прехвърля на глобул 15лв 500 бязплатни минути към 10 намера.По добре и пък и всичките ми приятели са на глобул.Мтел вече се излагат.
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #18 -: Май 29, 2007, 13:31:46 »

Кели, ако си към Глобул няма значение дали повечето ти приятели са на Мтел - тарифите са еднакви към всички оператори, безплатните минути също важат към всички мобилни оператори.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 11308

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #19 -: Май 29, 2007, 13:35:50 »

Аз от този месец съм на М-тел Релакс 100. Най-много мъж ми намаза, само ми чуква и си лафим на воля Smile Все още не знам каква сметка ще платя, но едва ли ще мина 20лв. Единственото, което не мога да разбера, е как да си проверявам безплатните миенути. Пробвах с *88, но там само сметката ми казва.  Confused
Релакс 100 е иезгодно, ако говориш предимно с един. Но на теб щом ти трябват повечко номера, мини на Релакс 500. Тия 5 номера ще ти свършат перфектна работа!  Wink
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #20 -: Май 29, 2007, 13:45:32 »

Цитат
Допадна ми Мтел Релакс 500? някой да е с този тарифен план?

- супер е ,ако обичаш да говориш много с Мтел и не обичаш да говориш много с Глобул Smile Аз понеже си падам повече по разговорите, отколко по смс-ите ми е идеално ! ( с тия нокти просто е трудно Big grin  Lol )

Аз съм доволна, плащам повече, защото и тези минути ги прехвърлям доста, но определено е добре.Само дето трябва да избягвам да говоря много с Глобул, защото става страшно  Cheesygrin  Lol
Активен
lily
Newbie
*
Публикации: 488

« Отговор #21 -: Май 29, 2007, 14:03:38 »

Цитат на: "Pupi"
Аз от този месец съм на М-тел Релакс 100. Най-много мъж ми намаза, само ми чуква и си лафим на воля Smile Все още не знам каква сметка ще платя, но едва ли ще мина 20лв. Единственото, което не мога да разбера, е как да си проверявам безплатните миенути. Пробвах с *88, но там само сметката ми казва.  Confused
Релакс 100 е иезгодно, ако говориш предимно с един. Но на теб щом ти трябват повечко номера, мини на Релакс 500. Тия 5 номера ще ти свършат перфектна работа!  Wink

Пупи то маи не казва колко безплатни минути имаш , а казва за кредитния лимит и като минеш маи 50 лв спират картата ... ще се ориентираш по времето на разговорите , аз всеки месец си нулирвам брояча и така по него гледам колко съм говорила Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #22 -: Май 29, 2007, 14:12:01 »

Глобул казват и минутите  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 7319

Just Married!

« Отговор #23 -: Май 29, 2007, 15:40:15 »

За проверка на оставащите минути до колкото знам може да се свържете с оператор и да питате.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 11308

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #24 -: Май 29, 2007, 15:51:04 »

Мразя да гпворя с непознати  Shame  Whistling
Активен

Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: