star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star "Tumbaito" във Варна!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Tumbaito" във Варна!  (Прочетена 1987 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« -: Май 24, 2007, 20:46:57 »

От достоверен източник беше предоставена информация, че на 15-ти Юни, Петък, групата на Калин Вельов "Tumbaito", ще гостува във Варна. Участието им ще е във клуб "Salsero" на крейбрежната алея, до Първа Буна. Началния час и цените все още не са известни, но като разбера ще ви известя. Всички казват, че свирили страхотно! Аз лично това го чакам откакто чух, че Калин е направил група.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #1 -: Юни 16, 2007, 03:38:45 »

Много доволно си изкарах! Smile  Потанцувах, послушах, тоя път и погледах.  Cheesygrin Най-големия кеф от цялата вечер беше, че предимно ме канеха.   8)
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #2 -: Юни 17, 2007, 21:38:43 »

Цитат на: "Салсеро"
Много доволно си изкарах! Smile  Потанцувах, послушах, тоя път и погледах.  Cheesygrin Най-големия кеф от цялата вечер беше, че предимно ме канеха.   8)
Thumbup  Thumbup  Thumbup Браво .. а мен не ме взе  Big grin  Mad
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #3 -: Юни 17, 2007, 23:10:16 »

Ето малко снимки  Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12066

« Отговор #4 -: Юни 17, 2007, 23:42:02 »

Защо не те видях?!?

Много ми харесаха снимките на Калин Вельов и Малин Вельов!!!  Lol  Lol  Lol
Голям сладур е тоя Марио, бе! Ако бях с 8-9 години по-млада...  Devil
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 17, 2007, 23:54:28 »

Има ме на няколко снимки на заден фон.  Tongue  
А при Марио къде се буташ... Уф, мислех си да те бъзикна нещо на възраст, но нищо подходящо не ми идва на ум.  Smile
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #6 -: Юни 18, 2007, 01:37:09 »

Цитат на: "Лора"
Защо не те видях?!?
ЦЪК Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #7 -: Юни 18, 2007, 11:09:49 »

Цитат на: "TOI"
Цитат на: "Лора"
Защо не те видях?!?
ЦЪК Cheesygrin  Cheesygrin
Ех ама си танцьор  Big grin  Big grin  Big grin  Big grin  Tongue
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Лора
Newbie
*
Публикации: 12066

« Отговор #8 -: Юни 18, 2007, 14:10:08 »

Е явно не съм очаквала да е толкова шарен...  Rolling Eyes
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: