star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Готварски рецепти и още нещо
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готварски рецепти и още нещо  (Прочетена 13981 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7071

« Отговор #50 -: Май 25, 2007, 19:26:24 »

след час бъди под терасата  Lol Има и картофено пюре и салата от доматки  Cheesygrin
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #51 -: Май 25, 2007, 19:42:49 »

Цитат на: "angel_sin"
след час бъди под терасата  Lol Има и картофено пюре и салата от доматки  Cheesygrin
ръсни и от тях малко ,тамън екстра пържоли със салаткаа ехееййй  , ще чакам с една кофа под терасата  и ще ловя Lol  Lol  Cheesygrin

Въпреки , че за 10 мин изядох половин суджук  Lol  Lol  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #52 -: Май 25, 2007, 19:44:44 »

Сонче,условието беше с уста да ги ловиш Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #53 -: Май 25, 2007, 19:45:28 »

Цитат на: "blonde"

а така  Lol  Lol  Lol
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #54 -: Май 25, 2007, 19:45:31 »

Ох много обичам смилянски боб със джоджен и свински ребърца....мама ми е сготвила и почти изядох втората купа....малко ми е зле, ама като ми мине пак ще преям Smile
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #55 -: Май 25, 2007, 19:47:40 »

Цитат на: "elito"
Ох много обичам смилянски боб със джоджен и свински ребърца....мама ми е сготвила и почти изядох втората купа....малко ми е зле, ама като ми мине пак ще преям Smile

а това как го обичаме ... лелеееее .... обещала съм на мъжо скоро да направя, но не знам какъв боб да купя. Баба винаги го е правила ужасно вкусен, а на мен не ми се получава нещо.

Няма да забравя какъв боб с наденица хапнахме в едно заведение на Дряновския манастир .... Не знам само дали ни се ослади толкова много защото беше вкусен, или защото бяхме катерили баири 3 часа преди това  Lol  Lol  Lol но всъщност няма значение, споменът е страхотен  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #56 -: Май 25, 2007, 19:52:14 »

а това как го обичаме ... лелеееее .... обещала съм на мъжо скоро да направя, но не знам какъв боб да купя. Баба винаги го е правила ужасно вкусен, а на мен не ми се получава нещо.

Няма да забравя какъв боб с наденица хапнахме в едно заведение на Дряновския манастир .... Не знам само дали ни се ослади толкова много защото беше вкусен, или защото бяхме катерили баири 3 часа преди това  Lol  Lol  Lol но всъщност няма значение, споменът е страхотен  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Мислех, че ще ми се смеете:)

Офтопик!!!! Какъв е този аватар?
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #57 -: Май 25, 2007, 20:01:13 »

г-н Папазов не го ли познаваш  Lol  Lol  Lol
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #58 -: Май 25, 2007, 20:05:59 »

Цитат на: "blonde"

а така  Lol  Lol  Lol
аз мислех  , че само пържолата с уста , така няма да се разберем драги моиии Lol  Mad  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #59 -: Май 25, 2007, 20:08:22 »

Знам го Тоя, ама се надявах да разкажеш историята на аватара...
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #60 -: Май 25, 2007, 20:31:06 »

Знам го Тоя, ама се надявах да разкажеш историята на аватара...

в събота го оставих (Цецо де) в магазина, за да отида да посрещна Мариета ... А той се беше нагласил с костюма за сватбата. Като се върнахме си беше лепнал тази бележка за джоба ... за съжаление само една баба го е видяла и според него се е стреснала  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: