star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Спиритуални истории
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спиритуални истории  (Прочетена 24691 пъти)
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #100 -: Май 21, 2007, 16:30:33 »

Цитат на: "Лора"
Цитат на: "Garfield"
тананика си:
"fear of the daaark,fear of the daaark,I have a constant fear that someones always near"

АААААА!!!!!!! Ще ме довършиш! Как ще чакам още две седмици,а?! А?! Лош Гарфи!

Мухахахахах
Дарлинг,аз как чакам 22 години ? ;) Ще потраем,хубу че концерта ми е съвсеееем под носа щото май останах без билет,ама поне ще се мотам около стадиона.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #101 -: Май 21, 2007, 16:31:35 »

Така докато се помотваш, няма да е лошо да се оглеждаш за моя милост!  Wink
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #102 -: Май 21, 2007, 16:34:29 »

Цитат на: "Smiley"
Мен и от трите ме е страх. Точно затова и мразя многото вода - реки, езера, море... Ужасяват ме. Като не знам какво има под мен откачам! При всяка вълна имам чувството, че ще потъна и няма да мога да изляза... дори да съм навлязла във водата само до коляно  Unsure Откачам!
Иначе ме е страх и от тесни пространства, малки тунелчета, много хора сгъчкани на едно място. Най-се ужасявам на входа като ходя на театър. Всички като се юрнат да излизат и оставам притисната от всякъде. В такъв случай хващам ръката на този с когото съм. Това ми помага да изтърпя цялата навалица  Smile

Лелеее...Е ти си зле... Unsure

Мен поне от вода изобщо не ме е страх. Даже много обичам и се плацикам дори в мътни гьолища. Unsure Обожавам вода.

Пък от тясно също не се притеснявам...

Обаче тълпите са опасни, да. Заради психологията на масите...Ще те прегазят като стой та гледай...За това ме е страх да не стане авария докато съм в кино / тетаър или друго пространство, в което съм затворена с повече хора... Unsure

Гарфуне, щом си ходил по покриви значи незнаеш дори що е страх от високо...Аз съм раздирала ръката на баща ми от страх веднъж...Несъзнателно...Той без да иска ме бутна леко докато бяхме на балкона, аз се вкопчих в ръката му...ама така се вкопчих, че после са го питали дали го е нападнала пумата в зуу-то... Rolling Eyes  :(
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #103 -: Май 21, 2007, 16:52:44 »

Страх ме е единствено от инджекции, направо си колабирам без да кажа думичка Smile Обожавам водата! Най-обичам като плувам в басейн, ако е частен и не е тъпкан с хора, да си лежа по гръб на водата и задрямвам така на слънцето, страхотно е! А в морето все чакам големите вълни да ме носят Smile  
Нямам страх от тъмното, но веднъж ходиме на някаква хижа от училище и на връщане решихме да вървим определена част пеша. И част от маршрута беше железопътен мост, който не е пригоден за пешеходци Нямаше парапети, а само някакви огромни кръстосани арматури, между които спокойно можеш да си паднеш. Който пътува често с влак вероятно се сеща. Тогава инстинктите ми заговориха толкова силно и не давах на никой да се доближи до мен. И всички вървяха на един метър разстояние по същата причина. Феичке, как ти звучи  Lol  и там имаше хора със страх от високо! Направо лудост! Страх ме е от места, където не мога да се изправя и от вода, която не е открита. Никога не бих плувала под скали!
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #104 -: Май 21, 2007, 16:57:51 »

Фей знам знам.Ама колкото повече ме е страх от нещо,толкова повече му налитам.
Какво общо има баща ти с пумите в ЗУУ-то ? Shocked
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #105 -: Май 21, 2007, 16:59:33 »

Цитат на: "Absolute"
Феичке, как ти звучи  Lol

Стига де Unsure  Unsure  Unsure

Цитат на: "Garfield"

Какво общо има баща ти с пумите в ЗУУ-то ? Shocked

Никва принципно... Lol
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #106 -: Май 21, 2007, 17:01:18 »

Бе кво стига, това беше преди три години и още ми е травма! Тея учители не са в час деот ни накараха да минем от там, при положение, че магистралата вървеше успоредно с пътя.
Като погледнеш на долу една бурна априлска река как се пени... брррр
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: