star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Падащо меню
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Падащо меню  (Прочетена 18867 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #25 -: Май 14, 2007, 17:56:08 »

Ами значи е цъкал произволно по хисторито и явно има няколко любими юзъра и Бог знае какво е правел с никовете им  Lol  Lol  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #26 -: Май 14, 2007, 18:02:30 »

И все пак е нормално да се интересува шефа какви ги дървите докато трябва да работите ;)
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #27 -: Май 14, 2007, 19:13:58 »

Добре де признавам си. Бяхме с щефа ти в събота в офиса и влизах във форума от твоя комп Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #28 -: Май 14, 2007, 19:16:16 »

Тъкмо бях разсеяла всякакви съмнения  Lol  Интересното е Кристал и Анна какво да правили там  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 14, 2007, 19:18:56 »

Оргия?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #30 -: Май 14, 2007, 19:22:22 »

Тоя твоя шеф не е в час.
Да не би да е бременен?  Blink  Shame

w00t
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
TOI
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 14, 2007, 19:25:28 »

Цитат на: "lioness"
Тъкмо бях разсеяла всякакви съмнения  Lol  Интересното е Кристал и Анна какво да правили там  Lol
Те са ни дружки Wink  Салсеро не ни издавай сега Mad
Активен

las cuentas
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #32 -: Май 14, 2007, 21:05:43 »

Цитат на: "TOI"
Добре де признавам си. Бяхме с щефа ти в събота в офиса и влизах във форума от твоя комп Lol  Lol  Lol
Lol  Lol  Lol  znaeh si  Cheesygrin  Lol  Lol  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
lioness
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 14, 2007, 21:10:09 »

Продължавам с неадекватните въпроси  Oops
Мозилата и Експлорера общо хистори ли имат  Confused
Защото колегата ми ми казва да отварям с Мозила, защото шефът ползвал Експлорер. Обаче аз по навик понякога отварям с Експлорер. Така че той евентуално е видял каквото съм отваряла с Експлорер.  Unsure
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 14, 2007, 21:12:32 »

Отделно са си.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #35 -: Май 14, 2007, 21:34:18 »

Просто за работа си създай хубавия навик, преди да тръгнеш да изтриваш хисторито. Това, специално за форума, няма да ти пречи никак, защото за разлика от розовия форум, тук, когато влезеш с акаунта си, ти се запомнят темите, в които си влизала, независимо дали триеш хистори или не.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #36 -: Май 14, 2007, 21:44:27 »

Цитат на: "bizzare"
Просто за работа си създай хубавия навик, преди да тръгнеш да изтриваш хисторито.

Един невероятно ценен съвет. Wink
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #37 -: Май 14, 2007, 22:34:30 »

Цитат на: "Fei4ka"
Просто за работа си създай хубавия навик, преди да тръгнеш да изтриваш хисторито.

Абе хич не е ценен съвета. Значи ако си нямаш работа на работата да се занимаваш всеки ден с глупости ОК, ама или си работиш на работа и когато наистина няма какво да правиш посещаваш форума, или просто влизаш вечер. Аз лично не бих седнал да се занимавам с това всеки ден. Да не говорим, че може след време да се присетя, че ми е трябвал някой сайт и изтривайки го да не мога да го намеря. Пък и шефчето да не е вчерашен. Щом гледа може и да разбира, а като истриете историята да не мислите, че сте изтрили следите бе Lol  Lol  Lol  Lol  смешно е да си го мислите.
Активен

las cuentas
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #38 -: Май 15, 2007, 02:42:37 »

Продължавам с неадекватните въпроси  Oops
Мозилата и Експлорера общо хистори ли имат  Confused

По дифоут не,но има опция за общо хистори.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 15, 2007, 09:03:57 »

Абе хич не е ценен съвета. Значи ако си нямаш работа на работата да се занимаваш всеки ден с глупости ОК, ама или си работиш на работа и когато наистина няма какво да правиш посещаваш форума, или просто влизаш вечер. Аз лично не бих седнал да се занимавам с това всеки ден. Да не говорим, че може след време да се присетя, че ми е трябвал някой сайт и изтривайки го да не мога да го намеря. Пък и шефчето да не е вчерашен. Щом гледа може и да разбира, а като истриете историята да не мислите, че сте изтрили следите бе Lol  Lol  Lol  Lol  смешно е да си го мислите.

Абе Форумът ми е най-малкият проблем... Lol  Lol  Lol

Има доста други неща, които сори, ама не ща да ги зяпа г-н Любопитство...Не стига, че ми получава всички мейли от служебната поща, ами ще си завира носа и из компютъра ми... Razz И това, че не искам да ги види не значи непременно, че са "глупости" и не са по-работа. Загряваш ли.
 Wink
А иначе във Форума мога да си влизам когато реша. За твое сведение вече работя с голяма част от потребителите в този Форум, така че понякога комуникираме през него. Smile Проблем? 8)

Що се отнася до сайтовете и загубването им - направи си папка бе човек... Lol  Lol  Lol Аз си имам папка с най-потребните ми сайтове и така не се притеснявам, че ще изчезнат. Cheesygrin

А шефчето - определено е вчерашен! Даже ланшен, ако питаш мен... Lol  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #40 -: Май 15, 2007, 20:09:04 »

Абе не е така както го казваш точно, но щом такъв стил на работа си изградила.
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 15, 2007, 20:51:22 »

Да, така си ми аресва. Нали аз съм лошата в страшния филм. Все пак. Razz
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 15, 2007, 20:55:43 »

Да бе немаш грижи.

Начи кво викаш работиш с потребителите на форума Rolling Eyes  Според мен вече сериозно трябва да се замислим да се отчитате за рекламна дейност и търговска дейност из форума. Rolling Eyes
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 15, 2007, 21:04:39 »

Да бе немаш грижи.

Начи кво викаш работиш с потребителите на форума Rolling Eyes  Според мен вече сериозно трябва да се замислим да се отчитате за рекламна дейност и търговска дейност из форума. Rolling Eyes

Работя. Cheesygrin Който е имал желание да бачка в моята фирмица - не съм го върнала. Cheesygrin Доста народ може да се отчете по направление: работил във фирмицата на феята. Cheesygrin Та така. За мен е удоволствие да им предложа лек допълнителен финансов полъх...

Кажи какво да отчитам, счет, и почвам... Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
(сега да се не обидиш, че ти викам "счет"!!! Razz )
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 15, 2007, 21:26:13 »

Да бе немаш грижи.

Работя. Cheesygrin Който е имал желание да бачка в моята фирмица - не съм го върнала. Cheesygrin Доста народ може да се отчете по направление: работил във фирмицата на феята. Cheesygrin Та така. За мен е удоволствие да им предложа лек допълнителен финансов полъх...

Не бе не се обиждам, но можеше да е по-галено Rolling Eyes  примерно счети Lol  Lol  Lol

В смисъл трябва да ви пуснем една тарифа тука за рекламна дейност и за набиране на работна ръка. Засега съм засякъл двама, които трябва да се отчитат във форумната каса с 10 % от печалбите, но засега ще ги оставим да наберат скорост Cheesygrin
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 15, 2007, 21:32:44 »

Да бе немаш грижи.

Не бе не се обиждам, но можеше да е по-галено Rolling Eyes  примерно счети Lol  Lol  Lol

В смисъл трябва да ви пуснем една тарифа тука за рекламна дейност и за набиране на работна ръка. Засега съм засякъл двама, които трябва да се отчитат във форумната каса с 10 % от печалбите, но засега ще ги оставим да наберат скорост Cheesygrin

Ок, счети...

Еее, мерси за гювеча... Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #46 -: Май 15, 2007, 21:48:51 »

хахахах насълзих се от смях Lol  Lol  Lol

ТОЙ< кажи кои са заподозрените*клю-клю-клю* Въпроса е подвеждащ!
Активен

Моето име е Любов.
lioness
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 15, 2007, 21:54:12 »

Аз не разбрах кой ще събира наема  Mad
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 15, 2007, 21:57:46 »

Аз не разбрах кой ще събира наема  Mad

Е па счети, кой...Аз кат ви виках да се крием....Вие - не! Lol  Lol  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 15, 2007, 22:04:57 »

Приходите са в общата каса, с цел подобряване качеството на обслужването!  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: