star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Падащо меню
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Падащо меню  (Прочетена 18752 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« -: Май 14, 2007, 09:27:24 »

На работа съм и забелязвам нещо много странно. Като се регвам, направо цъквам на реда за никнейм и ми пада меню с всички юзърски имена, които са използвани на този компютър- само мои и на колегата ми.
Преди няколко дни обаче в скромното списъче с никове имаше и TOI  Shocked Предположих, че сигурно колегата някъде е регнат така, понеже никът не е кой знае колко уникален.
Но днес има и нови попълнения - cristall и AnnaT.  Shocked  Shocked  Shocked
Как става този номер? Едва ли са ми щурмували компютъра събота и неделя, като няма никой тук.
Обяснете ми моля ви  Unsure
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #1 -: Май 14, 2007, 10:01:20 »

Това, което ми хрумва е, че ти (ако не се сещаш) или просто твой колега, влиза във форума и след това прави сърч на въпросните никнеймове в гугъл например. Защото това падащо меню, за което говориш (то не е такова де) предствалява просто всички думички, които някога са се попълвали не само като юьърнейм из форуми, пощи и т.н., но и в търсачки, например.
Ако си с Internet Explorer, тази опция се казва Autocomplete, и ако не се лъжа можеш да я изключиш от опциите, в раздела Security.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #2 -: Май 14, 2007, 10:20:52 »

Ами аз със сигурност не съм, а на колегата ми му е доста безразличен и скучен форума  Rolling Eyes . Странна работа. И не излиза всичко, което съм търсила в гуугъл, защото там сме търсили доста неща, а тук излизат 4-5 наши ника само.
С Мозила сме, ако е от значение.  Rolling Eyes
Друго, за което се замислих е, да не би да е от нета? Ние сме с БТК, и ако и Анна, Кристал и ТОЙ са с БТК може би нещо се вързва  Blink  Confused
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Май 14, 2007, 10:33:53 »

Цитат на: "lioness"
Друго, за което се замислих е, да не би да е от нета? Ние сме с БТК, и ако и Анна, Кристал и ТОЙ са с БТК може би нещо се вързва  Blink  Confused

О не, това е абсурд просто. Някой се е пробвал или да влиза, или да търси нещо с тези никове, че не са реалните хора е ясно ...
Но щом казваш, че на колегата ти му е скучен форума, значи все пак знае за него, така, че за пред теб може да му е скучен, а иначе не ;)
Не знам какво друго да ти кажа - ..но щом си с Мозила, тя има същата опция, само дето наистина в полето за юзърнем излизат само думи, които си вкарвал за юзърнейм, без такива от търсачките.
Можеш да провериш по хисторито дали някой е влизал във форума в дни, когато ти не си била на работа.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #4 -: Май 14, 2007, 10:36:36 »

бизар е права, няма общо с доставчика.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
lioness
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 14, 2007, 13:09:41 »

Потресена съм!  Shocked
Вчера е влизано във форума, писано е лично на Анна, гледани са теми  Shocked
А колегата ми не е от Варна и неделя въобще не е идвал тук. Другият вариант е шефът да е идвал само, понеже не работим в неделя и да е гледал  Blink  Ама са отваряни главно бебешки теми... Странна работа.  Blink
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #6 -: Май 14, 2007, 13:20:32 »

Потресена съм!  Shocked
Вчера е влизано във форума, писано е лично на Анна, гледани са теми  Shocked
А колегата ми не е от Варна и неделя въобще не е идвал тук. Другият вариант е шефът да е идвал само, понеже не работим в неделя и да е гледал  Blink  Ама са отваряни главно бебешки теми... Странна работа.  Blink

Shocked

Е за туй си трия Хисторито в работата Razz
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #7 -: Май 14, 2007, 13:37:18 »

Лично на ана? От твоя акаунт? Какво пише?
Мноо странно, натискаш ли 'изход' като затваряш форума? щото ако имаш няколко браузъра отворени примерно и го затвориш само от хиксчето и после се върнеш на форума , си логната с ника и всичко. Може някой да се е избъзикал, а може и да са те отвлякли извънемните и да са те поставили под хипноза, диктувайки ти какво да пишеш.  Lol  Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #8 -: Май 14, 2007, 13:49:53 »

лиони и на мен ми се струва съмнителна работа , освен верно да има връзка с извънземните  Blink  Lol  Lol  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #9 -: Май 14, 2007, 14:04:16 »

И на мен ми се е случвало, но като влизам от работата и трия. Колегите са ми нещо ужасно и няма да се зачудя ако си четат темите ми редовно. Не, че им е интересно, просто от любопитсво и после да ме юркат. Случвало ми се е да се пише от моят ник, не не беше от работата, аз разбрах кой е и яко викане падна Cheesygrin
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #10 -: Май 14, 2007, 14:07:46 »

Принципно, това с показването на няколко ника когато се логваш/регваш е заради autocomplete опциите както каза Бизар. Даже ако два форума използват едни и същи системи, autocomplete стойностите може да се обединят (т.е. да се появяват и от единия и от другия в един списък).

Останалото с личните не го разбрах.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 14, 2007, 14:56:17 »

В хисторито имаше АннаТ. л.с. писане на отговор. Нещо такова. Като цъкнах ми излезе да въведа юзър нейм и парола. Не съм въвеждала, просто се очудих.
Винаги си затварям форума или натискам изход. А и в петък аз последна излязох от офиса, днес първа влязох. Просто вчера някой е ходил и е разцъквал явно.
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 14, 2007, 15:16:24 »

Ми ана ще каже като дойде,въпреки че мен ме съмнява. Писала ли си и лично на нея, от работа? Хриси ги знае тия неща, но не се ли съхранява информация за предишни действия в хисторито?
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 14, 2007, 15:31:23 »

В хисторито имаше АннаТ. л.с. писане на отговор. Нещо такова. Като цъкнах ми излезе да въведа юзър нейм и парола. Не съм въвеждала, просто се очудих.
Винаги си затварям форума или натискам изход. А и в петък аз последна излязох от офиса, днес първа влязох. Просто вчера някой е ходил и е разцъквал явно.

Само една подробност. Ти си отворила хисторито, кликнала си на това "писане на отговор", при което това ще го има и в днешното хистори. За същото може да става дума и в старото Smile

Сори днес малко ни е зор с главата... не разбрах какво знам  Confused
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 14, 2007, 15:42:15 »

Ами бях и писала на Анна... Но преди 2 седмици сигурно  Unsure
Както и да е, и да са чели, и да не са чели - нищо не мога да направя Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #15 -: Май 14, 2007, 15:44:17 »

Агата Кристи просто пасти да яде. Smile
Ти как разбра, че има писано ЛС до Анна? Видя че има такъв линк в хисторито или провери Получени/Изпратени в кутията си?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
lioness
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 14, 2007, 15:48:55 »

Видях такъв линк в хисторито. Абе оставете, няма значение Smile Явно някой ми е гледал изпратените съобщения и това е отишло направо в хисторито от вчера. Има 2 заподозряни - шефът и охраната. Но охраната е доста възрастен, и ме съмнява, че знае как да си пусне компютъра.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #17 -: Май 14, 2007, 15:52:56 »

Провери си в кутията - там имаш две менюта Изпратени/Получени. Ако е било пратено съобщение ще го има там. Ако не го е прочела още ще е в Изпратени, ако го е видяла в Получени. Също така си има дата и час на пращане, макар че часовника на форума нещо не е в час. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 14, 2007, 15:57:09 »

Пък според мен, някой просто е цъкнал в списъка с хисторито, а не е чел нищо.
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 14, 2007, 15:59:02 »

Аз мислех че е проверила кутията, щото питах какво пише, но тя не каза. Съответно реших че няма нищо.  Surprised
Ако наистина няма нищо в кутията, мисля че никой не ти е влизал в акаунта, а това се дължи на кукис, хистори, темпорари файлс и квото и да е подходящо в случая.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 14, 2007, 16:28:09 »

Няма пратено съобщение. Най-вероятно Хриси е права и просто е отворено хистори.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 14, 2007, 17:13:58 »

Освен това е възможно няой просто да е натиснал на бутона ЛС на Анна, като след това му е излязло полето да си въведе име и парола, т.е. нищо не е пращано със сигурност.
И аз така съм намирала след себе си на работа, само, че във форума на бг-мамма, защото там съм винаги логната.
Та, мисля, че някой просто си е разглеждал ...или е цъкнал случайно няколко линка, но вече кой е бил, само ти си знаеш
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 14, 2007, 17:35:57 »

Няма ли си някакъв лог форума, да се види кога въобще си се логвала него ден.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Май 14, 2007, 17:38:12 »

Датата и часа на последното логване се пазят само.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 14, 2007, 17:54:11 »

Преди малко говорих с колегата по Скайп. Каза, че шефът имал навик да разглежда къде сме влизали ;) А колегата ми не е бил в града, както си и знаех.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #25 -: Май 14, 2007, 17:56:08 »

Ами значи е цъкал произволно по хисторито и явно има няколко любими юзъра и Бог знае какво е правел с никовете им  Lol  Lol  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #26 -: Май 14, 2007, 18:02:30 »

И все пак е нормално да се интересува шефа какви ги дървите докато трябва да работите ;)
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #27 -: Май 14, 2007, 19:13:58 »

Добре де признавам си. Бяхме с щефа ти в събота в офиса и влизах във форума от твоя комп Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
lioness
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 14, 2007, 19:16:16 »

Тъкмо бях разсеяла всякакви съмнения  Lol  Интересното е Кристал и Анна какво да правили там  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 14, 2007, 19:18:56 »

Оргия?
Активен

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #30 -: Май 14, 2007, 19:22:22 »

Тоя твоя шеф не е в час.
Да не би да е бременен?  Blink  Shame

w00t
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
TOI
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 14, 2007, 19:25:28 »

Тъкмо бях разсеяла всякакви съмнения  Lol  Интересното е Кристал и Анна какво да правили там  Lol
Те са ни дружки Wink  Салсеро не ни издавай сега Mad
Активен

las cuentas
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #32 -: Май 14, 2007, 21:05:43 »

Цитат на: "TOI"
Добре де признавам си. Бяхме с щефа ти в събота в офиса и влизах във форума от твоя комп Lol  Lol  Lol
Lol  Lol  Lol  znaeh si  Cheesygrin  Lol  Lol  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
lioness
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 14, 2007, 21:10:09 »

Продължавам с неадекватните въпроси  Oops
Мозилата и Експлорера общо хистори ли имат  Confused
Защото колегата ми ми казва да отварям с Мозила, защото шефът ползвал Експлорер. Обаче аз по навик понякога отварям с Експлорер. Така че той евентуално е видял каквото съм отваряла с Експлорер.  Unsure
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 14, 2007, 21:12:32 »

Отделно са си.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 14, 2007, 21:34:18 »

Просто за работа си създай хубавия навик, преди да тръгнеш да изтриваш хисторито. Това, специално за форума, няма да ти пречи никак, защото за разлика от розовия форум, тук, когато влезеш с акаунта си, ти се запомнят темите, в които си влизала, независимо дали триеш хистори или не.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 14, 2007, 21:44:27 »

Цитат на: "bizzare"
Просто за работа си създай хубавия навик, преди да тръгнеш да изтриваш хисторито.

Един невероятно ценен съвет. Wink
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #37 -: Май 14, 2007, 22:34:30 »

Цитат на: "Fei4ka"
Просто за работа си създай хубавия навик, преди да тръгнеш да изтриваш хисторито.

Абе хич не е ценен съвета. Значи ако си нямаш работа на работата да се занимаваш всеки ден с глупости ОК, ама или си работиш на работа и когато наистина няма какво да правиш посещаваш форума, или просто влизаш вечер. Аз лично не бих седнал да се занимавам с това всеки ден. Да не говорим, че може след време да се присетя, че ми е трябвал някой сайт и изтривайки го да не мога да го намеря. Пък и шефчето да не е вчерашен. Щом гледа може и да разбира, а като истриете историята да не мислите, че сте изтрили следите бе Lol  Lol  Lol  Lol  смешно е да си го мислите.
Активен

las cuentas
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #38 -: Май 15, 2007, 02:42:37 »

Продължавам с неадекватните въпроси  Oops
Мозилата и Експлорера общо хистори ли имат  Confused

По дифоут не,но има опция за общо хистори.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 15, 2007, 09:03:57 »

Абе хич не е ценен съвета. Значи ако си нямаш работа на работата да се занимаваш всеки ден с глупости ОК, ама или си работиш на работа и когато наистина няма какво да правиш посещаваш форума, или просто влизаш вечер. Аз лично не бих седнал да се занимавам с това всеки ден. Да не говорим, че може след време да се присетя, че ми е трябвал някой сайт и изтривайки го да не мога да го намеря. Пък и шефчето да не е вчерашен. Щом гледа може и да разбира, а като истриете историята да не мислите, че сте изтрили следите бе Lol  Lol  Lol  Lol  смешно е да си го мислите.

Абе Форумът ми е най-малкият проблем... Lol  Lol  Lol

Има доста други неща, които сори, ама не ща да ги зяпа г-н Любопитство...Не стига, че ми получава всички мейли от служебната поща, ами ще си завира носа и из компютъра ми... Razz И това, че не искам да ги види не значи непременно, че са "глупости" и не са по-работа. Загряваш ли.
 Wink
А иначе във Форума мога да си влизам когато реша. За твое сведение вече работя с голяма част от потребителите в този Форум, така че понякога комуникираме през него. Smile Проблем? 8)

Що се отнася до сайтовете и загубването им - направи си папка бе човек... Lol  Lol  Lol Аз си имам папка с най-потребните ми сайтове и така не се притеснявам, че ще изчезнат. Cheesygrin

А шефчето - определено е вчерашен! Даже ланшен, ако питаш мен... Lol  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #40 -: Май 15, 2007, 20:09:04 »

Абе не е така както го казваш точно, но щом такъв стил на работа си изградила.
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 15, 2007, 20:51:22 »

Да, така си ми аресва. Нали аз съм лошата в страшния филм. Все пак. Razz
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 15, 2007, 20:55:43 »

Да бе немаш грижи.

Начи кво викаш работиш с потребителите на форума Rolling Eyes  Според мен вече сериозно трябва да се замислим да се отчитате за рекламна дейност и търговска дейност из форума. Rolling Eyes
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 15, 2007, 21:04:39 »

Да бе немаш грижи.

Начи кво викаш работиш с потребителите на форума Rolling Eyes  Според мен вече сериозно трябва да се замислим да се отчитате за рекламна дейност и търговска дейност из форума. Rolling Eyes

Работя. Cheesygrin Който е имал желание да бачка в моята фирмица - не съм го върнала. Cheesygrin Доста народ може да се отчете по направление: работил във фирмицата на феята. Cheesygrin Та така. За мен е удоволствие да им предложа лек допълнителен финансов полъх...

Кажи какво да отчитам, счет, и почвам... Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
(сега да се не обидиш, че ти викам "счет"!!! Razz )
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 15, 2007, 21:26:13 »

Да бе немаш грижи.

Работя. Cheesygrin Който е имал желание да бачка в моята фирмица - не съм го върнала. Cheesygrin Доста народ може да се отчете по направление: работил във фирмицата на феята. Cheesygrin Та така. За мен е удоволствие да им предложа лек допълнителен финансов полъх...

Не бе не се обиждам, но можеше да е по-галено Rolling Eyes  примерно счети Lol  Lol  Lol

В смисъл трябва да ви пуснем една тарифа тука за рекламна дейност и за набиране на работна ръка. Засега съм засякъл двама, които трябва да се отчитат във форумната каса с 10 % от печалбите, но засега ще ги оставим да наберат скорост Cheesygrin
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 15, 2007, 21:32:44 »

Да бе немаш грижи.

Не бе не се обиждам, но можеше да е по-галено Rolling Eyes  примерно счети Lol  Lol  Lol

В смисъл трябва да ви пуснем една тарифа тука за рекламна дейност и за набиране на работна ръка. Засега съм засякъл двама, които трябва да се отчитат във форумната каса с 10 % от печалбите, но засега ще ги оставим да наберат скорост Cheesygrin

Ок, счети...

Еее, мерси за гювеча... Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #46 -: Май 15, 2007, 21:48:51 »

хахахах насълзих се от смях Lol  Lol  Lol

ТОЙ< кажи кои са заподозрените*клю-клю-клю* Въпроса е подвеждащ!
Активен

Моето име е Любов.
lioness
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 15, 2007, 21:54:12 »

Аз не разбрах кой ще събира наема  Mad
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 15, 2007, 21:57:46 »

Аз не разбрах кой ще събира наема  Mad

Е па счети, кой...Аз кат ви виках да се крием....Вие - не! Lol  Lol  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 15, 2007, 22:04:57 »

Приходите са в общата каса, с цел подобряване качеството на обслужването!  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #50 -: Май 15, 2007, 22:11:30 »

Значи ще се наложи да му направя мили, неразбиращи очи и да ми бъдат опростени дълговете  Huh  Shame
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #51 -: Май 15, 2007, 23:01:32 »

ххахаха той на моите очи не може да устои, но искам процент!
Активен

Моето име е Любов.
lioness
Newbie
*

« Отговор #52 -: Май 17, 2007, 16:03:17 »

Разгадах мистерията  Lol  Просто на всеки, на който съм писала ЛС и после му излиза ника в падащия списък  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: