star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar относно обезцветител за коса
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно обезцветител за коса  (Прочетена 42288 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #25 -: Май 18, 2007, 22:45:12 »

Цитат на: "veseto_87"
сега като се изсущих и като се видях,още повече ми хареса!мисля че винаги съм си мечтала точно за такъв цвят!а за снимчици утре като  имам време ще се снимам и ще пусна.
радвам се че ти харесва цвета Smile И ще чакам снимчици , ако искаш мога и аз да ти пусна след това да видиш и моя червен цвят какъв беше Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
veseto_87
Newbie
*
Публикации: 60

« Отговор #26 -: Май 18, 2007, 23:30:25 »

ами давай,пусни да те видя пък аз утре ще пусна!и много благодаря за помощта! Kiss
Активен
veseto_87
Newbie
*

« Отговор #27 -: Юни 02, 2007, 15:41:46 »

ей,здравейте.отново имам нужда от помощ за косата си!значи както вече казах преди две седмици си я боядисах с прахчетата на евтерпа,обаче много бързо пада.и понеже на 12 имам рожден ден и искам да съм хубаво червена,днес си купих боята сери!взех си две и ми дадоха 4 окислителя.обаче на самата боя пише да се сложи окислителя (90мл.) а моите окислители са по 70мл.и както сами се сещате 2*90 никак не е равно на 4*70.продавачката каза да ги сложа всичките,но все пак реших да поискам съвет от вас! Smile
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #28 -: Юни 03, 2007, 00:10:35 »

ей,здравейте.отново имам нужда от помощ за косата си!значи както вече казах преди две седмици си я боядисах с прахчетата на евтерпа,обаче много бързо пада.и понеже на 12 имам рожден ден и искам да съм хубаво червена,днес си купих боята сери!взех си две и ми дадоха 4 окислителя.обаче на самата боя пише да се сложи окислителя (90мл.) а моите окислители са по 70мл.и както сами се сещате 2*90 никак не е равно на 4*70.продавачката каза да ги сложа всичките,но все пак реших да поискам съвет от вас! Smile
Blink  сери  - две бои ??? как бе .тая боя една тужа аз с дълга коса я ползвам два пъти , защото боята много се пени и става много като количество  Blink И как така са ти дали 4 окислителя.Окислител се дава 1 в тубичка на която си пише сери и без значение какъв процент е се слага.В смисъл за по светло червено са с по малки проценти , за по тъмно с по големи  Blink
Не знам каква боя си си взела ти , ако искаш снимай и пусни пикче да видя , че нещо ми се струва шашава работа. Blink
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #29 -: Юни 03, 2007, 00:29:15 »

да пусна,ама в момента нямам с какво да снимам!да боята си  в кутийки ама окислителя ми го дадоха оделно(по 2 за всяка боя)едни почти бели(леко жълтеникави шишенца) пише seri oxycream 30 volume 9% farcom professional.питах продавачката и тя ми каза че ще ми трябват 2, 6.50 струва едната!казвам за да се разбере дали е тази,за която става жъпрос!  Blink
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #30 -: Юни 03, 2007, 00:39:21 »

да пусна,ама в момента нямам с какво да снимам!да боята си  в кутийки ама окислителя ми го дадоха оделно(по 2 за всяка боя)едни почти бели(леко жълтеникави шишенца) пише seri oxycream 30 volume 9% farcom professional.питах продавачката и тя ми каза че ще ми трябват 2, 6.50 струва едната!казвам за да се разбере дали е тази,за която става жъпрос!  Blink
ами аз ги взимах за по 7 лева.Но сигурна е същата .Тая жена луда бе , май не си рзбира от работата.Значи сложи само едната боя и един окислител или един и половина , в зависимост виж колко гъсто ще стане.По някое време ще започне да се пени боята от окислиттея , ако сложиш повече де . Но според мен 2 са много.По добре един и половина.
И ще видиш даже , че най-вериоятно ще ти остане почти половин боя .
Но ти все пак сложи цяла , защото щом бързо е паднало от миналия път поне да намацаш качествено и да се боядиса хубаво навсякъде.
Между другото тази сери също пада бързо - 2,3 седмици държи.
Тя е добре за  в началото да си направиш хубава основа - ярко червена.И след това може да започнеш да взиамаш други .
Аз бях много доволна от Брилиянс на Лореал , не знам дали я има в България  Confused Аз в Гаермания си я взимах.Иначе Вулканото на лонда е много добре , само че оставя петна по дрехите и е по скъпо от другите 12 лева е . Има голямо разнообразие от червени нюанси на различни фирми .Разгледай лондата , тези които са от по 4,5 лева - не вулкано.Или палете , въпреки , че псоред мен тази боя много гори косата .
Но за начало си изхаби 2 те кутии сери ;) сега една и другия път другата ;) успех Smile ако имаш още въпроси питай ;)
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юни 03, 2007, 16:52:14 »

sahne,на кутията пище че трябва да стоя 10-15 минути!само толкова малко ли?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юни 03, 2007, 19:00:25 »

sahne,на кутията пище че трябва да стоя 10-15 минути!само толкова малко ли?
az sedqh po 25-30 min . За да хване хубавоо;) Както прецениш Smile
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #33 -: Юни 03, 2007, 19:13:30 »

ок след малко ще ме маца една приятелка,да видим какво ще стане!  Big grin
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юни 03, 2007, 20:10:59 »

ок след малко ще ме маца една приятелка,да видим какво ще стане!  Big grin
успех  Cheesygrin
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юни 03, 2007, 22:08:02 »

готова съм!стана страхотен цветът! Smile дано само да е по-траен от евтерпата.и косата ме е една такава мекичка...само че една боя не ми стигна та направихме и другата половинка.но цветът стана невероятен,наистина е като на камелия от червения и период  Cheesygrin
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юни 03, 2007, 22:49:00 »

готова съм!стана страхотен цветът! Smile дано само да е по-траен от евтерпата.и косата ме е една такава мекичка...само че една боя не ми стигна та направихме и другата половинка.но цветът стана невероятен,наистина е като на камелия от червения и период  Cheesygrin
Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  знам ;)  Много се радвам ,че си доволна Smile и аз много го харесвах това червено  Cheesygrin
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 03, 2007, 22:58:22 »

много ти благодаря за ценните съвети!какви ли не съм пробвала ,но като тая боя просто няма!в началото се боядисвах дори с някаква на лореал и въобще нищо не се получаваше,боядисваха ми се само корените!а сега,за пръв път откакто се боядисвам,косата ми има един и същи цвят в корените и на върха!и успеха си дължа изцяло на теб Sahne!  Kiss
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юни 03, 2007, 23:12:27 »

много ти благодаря за ценните съвети!какви ли не съм пробвала ,но като тая боя просто няма!в началото се боядисвах дори с някаква на лореал и въобще нищо не се получаваше,боядисваха ми се само корените!а сега,за пръв път откакто се боядисвам,косата ми има един и същи цвят в корените и на върха!и успеха си дължа изцяло на теб Sahne!  Kiss
радвам се че съм помогнала Smile аз съм минала през същото ;) е вече съм русолява де  Cheesygrin  Kiss
Активен

black_daliq
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #39 -: Декември 12, 2009, 17:53:09 »

Косата ми е черна обаче не е боядисана а каносана с какво да я обезцветя искам да я направя много по светъл цвят.. Confused Confused Confused please help.. Unsure
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #40 -: Декември 13, 2009, 12:04:00 »

Много по-светъл цвят не можеш да я направиш с нищо. А къносването като цяло, не знам дали има какво да го обезцвети. Освен някакви сериозни дози специално скъпо олио в салоните + блондори и т.н. , което пък напълно ще ти скапе косата. Сори Smile
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #41 -: Декември 13, 2009, 12:23:39 »

Къната нали се отмива?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #42 -: Декември 13, 2009, 12:58:26 »

Да, да Smile Къната е нещото, което са маха най-трудно от косата. Особено черната - забрави..
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #43 -: Декември 13, 2009, 14:42:38 »

Дам, аз съм се правила с червена къна и определено не се отми. Хем беше червена... Доста упорито нещо е къната.  Rolling Eyes
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #44 -: Декември 13, 2009, 15:28:44 »

То червеното е по-трудно и от черното може би Smile
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #45 -: Декември 13, 2009, 15:45:41 »

Аз два пъти съм се къносвала, първия път беше с някаква индийска къна и страшно много време стоя, сигурно две години. Добре, че не беше много по-различен цвят от косата ми и така постепенно се махна без да изглежда много странно. Втория път беше пак червено, ама някаква българска и тя първо, че не ме хвана особено добре, и второ - после за има-няма два месеца вече нищо не личеше от нея. Сигурно зависи от къната... не знам и аз.  Confused
Активен

deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #46 -: Декември 14, 2009, 00:31:08 »

На мен ми се губи с какъв цвят бях, когато сменях къна с боя( нещо червено- черно- шарено, най-вероятно Rolling Eyes, насложено с години), но със сигурност направо с боята действах. Изчаках 2- 3 месеца да се поизмие и като ми писна   си сложих по- тъмно , отколкото исках, но пак някакво естествено русоляво- кестеняво. Стигнах си до естествения, даже може би и по-светло, до 2-3 път. Някакво светло кестеняво е "истинкото" ми Аз.
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 00:36:13 от deepdowndirty » Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
kikinka__
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #47 -: Декември 27, 2009, 21:50:51 »

Пиша Ви за първи път за това извинете ако има нещо.Моля Ви искам да попитам дали някой е използвам този продукт http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=122&products_id=745 аз мисля да се обезцветя с него моята фризьорка ми гарантира че няма да ми опада косата обаче мен доста ме е шубе.Дано някой го изпробвал и ми каже с какви впечатления е останал.Благодаря предварително.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #48 -: Декември 30, 2009, 11:06:26 »

Нищо не намира тоя линк, пробвай пак.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #49 -: Януари 05, 2010, 18:56:56 »

Намира го линка, обаче това си е блондорче. Просто явно е по-ниско концентрирано и уж по-безвредно.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: