star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar относно обезцветител за коса
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно обезцветител за коса  (Прочетена 42341 пъти)
veseto_87
Newbie
*
Публикации: 60

« -: Май 13, 2007, 21:15:12 »

здравейте,бих искала да ви попитам след като си изсветля косата с обезцветител мога ли веднага пак да сложа боя или трябва да се чака няколко дни.само да кажа че се боядисвам вече някъде около 3 години, но косата ми не е много податлива на боя - трудно хваща боята и никога не мога да постигна цвета,който искам,а съм пробвала какви ли не бои!
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #1 -: Май 13, 2007, 21:31:22 »

Препоръчително е да отидеш на фризьор. Но иначе, ако не се лъжа, във фризьорските салони почти веднага те боядисват след обезцветяване, но е възможно и да бъркам. Може би другите ще ти отговорят по-добре.
Все пак ..при положение, че ти е за първи път, е добре да го направи специалист, пък ако искаш после се прави самичка
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #2 -: Май 13, 2007, 21:34:27 »

Моята коса са я обезцветявали два пъти,веднага след това са ми слагали боя..но и аз като Бизи те съветвам да не си правиш експерименти вкъщи и да се довериш на специалист.
Имай предвид,че самото обезцветяване страшно изтощава косата и ако ти е по-нежна и тънка може доста да я изгори.
Активен
veseto_87
Newbie
*

« Отговор #3 -: Май 13, 2007, 21:34:52 »

ами то аз малко се разочаровах от фризьори,пък и обичам да експериментирам - пък каквото стане,коса расте!ходих в няколко салона и все различни неща ми казват,та накрая реших сама да пробвам и затова  се допитвам до вас!  Smile

blonde,не напротив,изобщо не е нежна и тънка!тя (косата ми) има собствен характер и то доста опърничав  Lol така че няма страшно.

Редактирано от мод.екип
Опитай се да не пускаш мнение след мнение,а да ги събираш в едно.
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #4 -: Май 14, 2007, 10:35:18 »

Може да сложиш боя след това .Така процедират в салоните .Лошото е че тях не ги боли за косата ти и за това го правят .
Една приятелка ходи на фризьор и мина тази процедура два пъти и отделно 2 пъти само за боя ходи .Косата й е метличка в момента ,а и е къса-можеш да си предсатвиш..

П.С.-в мойта тема за косата , когато се изрусявах доста сме говорили за това , за обезцветители и бои , защо не прочете там или не пита там , ами пускаш нова тема .Даже си спомням , че ти  беше пуснала тема точно за обезцветителите , можеше в нея да попиташ.
Активен

Don’t feed the forum trolls
veseto_87
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 14, 2007, 17:57:38 »

да съжалявам,знам че бях пускала и друга подобна тема обаче не можах да я намеря,защото съм забравила с какво заглавие беше.все пак ви благодаря за отговорите и ще се постарая вече да съм по -внимателна!
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #6 -: Май 14, 2007, 21:29:05 »

Взех си боята на Палет-XXL О1 с обезцветител в нея и искам да я похваля,че цвета стана същия,а моята имаше и червено по нея.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #7 -: Май 14, 2007, 23:31:27 »

Какъв цвят искаш да постигнеш? Защото примерно, ако искаш руса коса или около русото, след обезцветяване се прави матировка, а не боя.
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 14, 2007, 23:39:56 »

Тук вече зависи и от цвета на косата. Моята например (аватара) е правена само с боя. Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Май 15, 2007, 00:04:05 »

Е , твоята е лесна. Пък и преди това не си я обезцветявала, нали така ?
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 15, 2007, 00:12:35 »

Обезцветявах я веднъж преди 2 години и още съжалявам Mad
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 15, 2007, 00:25:07 »

А аз го правя всеки месец, смятай  Big grin
Активен
veseto_87
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 15, 2007, 13:05:23 »

ами аз си я поддържам червена от доста време,но никога не мога да постигна цвета,който искам-доста тъмен става.та сега искам нещо по светличко,пак червено ама по светло.та да попитам някой знае ли нещо за Палет-XXL обаче червените им тонове?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 15, 2007, 13:10:16 »

Цитат на: "veseto_87"
ами аз си я поддържам червена от доста време,но никога не мога да постигна цвета,който искам-доста тъмен става.та сега искам нещо по светличко,пак червено ама по светло.та да попитам някой знае ли нещо за Палет-XXL обаче червените им тонове?
е къв обезцветител искаш беее , за червена коса Lol  така кажи , аз съм спец Lol  Lol  Lol Не знам колко ти е тъмна косата , но има два варианта  Cheesygrin  едната е да си вземеш гръцката боя Сери , която е много силна , ма не помня номера сега , аз с нея се боядисвах 2 години.Другият вариант е има едни прахчета (аз имах един период , в който се направих черна за един месец и с прахчета пак се оцветих червена).Та тва прахче е на евтерпа - има 3 такива - за руса , за червена и за черна коса.Ти искаш за червена коса , то и на картинката мацката е с червена коса;) ако имаш въпорси питай ?Smile Cheesygrin
иначе аз 5 години бях ярко  червена  Tongue
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 15, 2007, 13:22:46 »

аз ги знам тия прахчета ама винаги съм била скептично настроена към тях!наистина ли са добри?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #15 -: Май 15, 2007, 13:35:14 »

аз ги знам тия прахчета ама винаги съм била скептично настроена към тях!наистина ли са добри?
смятай ,че щом от черно ме направи червено ;) добри са ;)
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 15, 2007, 20:49:09 »

благодаря ти,Sahne!а тези бои на евтерпа като количество като другите бои ли са,за да знам колко да си взема и дали са трайни или бързо се отмиват?
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #17 -: Май 15, 2007, 20:59:58 »

Искам да похваля гръцката боя Сери.Мама отдавна я използва.Хубава е много(без кутия се продава),но не е кой знае колко ярко.Поне на мен не са ми това представите за ярко червено!Аз бих си обезцветила косата ако искам наистина ярко червено(и ако,разбира се,не се получава желания ефект с боя).
Активен
Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #18 -: Май 16, 2007, 12:38:54 »

Аз само на Гарниер ползвам и съм много доволна.100%color супер е.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 16, 2007, 13:53:22 »

Цитат на: "cristall"
Искам да похваля гръцката боя Сери.Мама отдавна я използва.Хубава е много(без кутия се продава),но не е кой знае колко ярко.Поне на мен не са ми това представите за ярко червено!Аз бих си обезцветила косата ако искам наистина ярко червено(и ако,разбира се,не се получава желания ефект с боя).
Blink  Blink  Blink  кое се продава без кутия бе  Lol  Lol  Lol  и как не е ярко червена , то сери има каталог на червените , майка ти сигурно си взима по тъмното червено , аз си взимах тва като на Камелия , както беше (само че бях червена доата преди Камелия Razz ) но не помня кой номер , нещо подобно на 0065 нещо такова си спомням , но може и да не е този номер.И та тази боя сери , номера , който аз ползвах .. (на майка ми косата от махагоново наслояване беше станала почти черна ).. взех и боя сери моя номер и веднага стана тоно такова червено за каквото говоря.Продава си се с кутия , не знам как така без кутия имаш предвид.Окислитела само е отделно , иначе самата боя си е в кутия , тя се води профешанъл Razz

Иначе прахчетата на евтерпа по добре да си вземеш 2 прахчета .Мисля , че има за дълга и къса коса .Вземи си две , че да се намажеш навсякъде и да си спокойна .Аз лично с 2 се оправях що годе добре , но косата ми е дълга .И можеше и по 3 да слагам , пак нямаше да остане ;)
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 16, 2007, 15:17:48 »

току що си купих две от тези прахчета и смятам още утре да с намацам пък да видим какво ще стане!  Smile
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 17, 2007, 01:42:20 »

Еми не съм я заглеждала много Сери-то.Знам,че мама си мъкнеше окислителя в ръка!Знам,че има каталог,гледала съм го...Има много страшни цветове на пръв поглед,но явно с мама сме трудни.Иначе Сери имат и цикламено и зелено(можеш да станеш като храстче Lol )
Активен
veseto_87
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 18, 2007, 21:34:25 »

току що се боядисах с тези прахчета на евтерпа!наистина е ярко,но по скоро розово отколкото червено,но важното е че ми харесва!малко трудно се възприемам,ама ми харесва!  Cheesygrin
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #23 -: Май 18, 2007, 21:52:31 »

току що се боядисах с тези прахчета на евтерпа!наистина е ярко,но по скоро розово отколкото червено,но важното е че ми харесва!малко трудно се възприемам,ама ми харесва!  Cheesygrin

аз за тва ти предложих и боята на Сери , защото прахчетата са много силни , пък и казваш , че твоята коса е тъмно червено и не й е трябвало много Smile Дргия път слжи една боя , каквото червено си харессаш и ще си бон-бон според мен  Cheesygrin  Ако имаш прати снимчици , интересно ми е да видя резултата Smile
Активен

veseto_87
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 18, 2007, 22:00:47 »

сега като се изсущих и като се видях,още повече ми хареса!мисля че винаги съм си мечтала точно за такъв цвят!а за снимчици утре като  имам време ще се снимам и ще пусна.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: