star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star тема за предложения относно форума!
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тема за предложения относно форума!  (Прочетена 15061 пъти)
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #25 -: Май 21, 2007, 11:25:24 »

Прредполагам вече всички са свикнали с това, само че вчера пуснах едно мнение без проблем, а бяха 3 в края.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #26 -: Май 21, 2007, 12:08:23 »

Ами стават такива неща, не знам какво да ви кажа. В крайна сметка по-добре така, отколкото без никакъв форум, нали ?
Малко хора знаят, но аз преди имах ужасни проблеми с форума ( с розовия) - не можех да пускам никакви мнения, или ако можех то само такива от по един-два реда. В крайна сметка си разработих тактика да успея да си пускам мненията, без да мрънкам, защото тогава нямаше на кого да мрънкам, че имам проблеми. Хриси прави, каквото може, занимава се с този проблем, това го гарантирам, но имайте предвид, че не става нито бъзро, нито лесно.
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #27 -: Май 21, 2007, 12:15:50 »

Цитат на: "bizzare"
Ами стават такива неща, не знам какво да ви кажа. В крайна сметка по-добре така, отколкото без никакъв форум, нали ?
Малко хора знаят, но аз преди имах ужасни проблеми с форума ( с розовия) - не можех да пускам никакви мнения, или ако можех то само такива от по един-два реда. В крайна сметка си разработих тактика да успея да си пускам мненията, без да мрънкам, защото тогава нямаше на кого да мрънкам, че имам проблеми. Хриси прави, каквото може, занимава се с този проблем, това го гарантирам, но имайте предвид, че не става нито бъзро, нито лесно.

Е, хубава работа! Нали трябва да подадем сигнал, за да знае Хриси, че има проблем? Ти си можела само да мрънкаш в стария форум и затова не си направила нищо. Само че аз не виждам някой да мрънка тук.
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #28 -: Май 21, 2007, 12:21:01 »

Blink  Blink  Blink  Blink
При положение, че всеки се оплаква от едно и също, не знам как така Хриси няма да знае, дори малко по-рано в тази тема, ако не се лъжа, е писала и самата тя.

По-скоро идеята ми беше - все пак има начин да се пише тук, така или иначе, трудно е, но ще трябва да потърпим още малко така.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #29 -: Май 21, 2007, 12:44:33 »

Абсолют, знам отлично за проблема. Дита и Бизар вече писаха по темата и това, че те са отговори не значи, че не знам. Обяснила съм им за проблема максимално подробно и затова Бизар ти предлага това временно решение.

А ако трябва да съм честна точно преди минута-две им писах задачка да изброят счупените теми, на които са попадали, за да може и тях да оправя.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #30 -: Май 21, 2007, 15:33:46 »

И в този ред на мисли имам една молба към потребителите.
Ако сте пуснали няколко повтарящи се мнения, моля ви най-учтиво да не ги редактирате по никакъв начин. Оставете ги както са.
Защото има значение кое дублирано мнение се изтрива. Когато вие редактирате мненията си, ние сме задължени да изтрием редактираните мнения, което понякога създава проблем с темите.
Благодаря.
Активен

Мама
Newbie
*
Публикации: 43

« Отговор #31 -: Юли 31, 2007, 15:01:52 »

Сега видях, че има такава тема за предложения.Не знам дали позволява формата да се увеличава форума, но защо не се направи клуб Здраве?Мисля, че е важно.Такива теми относно проблеми със здравето няма подходящо място къде да се обсъждат.
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #32 -: Юли 31, 2007, 15:08:00 »

"Любов ,секс и контрацепция..." е свързан именно със здравето. Подобни теми се пускат там, това е мед. раздела, така да се каже.
Активен
Мама
Newbie
*

« Отговор #33 -: Юли 31, 2007, 15:33:18 »

Confused  нещо не ми се връзва, ама щом казваш
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #34 -: Юли 31, 2007, 15:46:33 »

Политиката на форума е такава. Не сме медицински форум и не можем да се държим като лекари.  Smile Тук даваме съвети, а не изписваме рецепти.  Smile За това си има специалисти, които най-добре ще решат какво трябва да се прави след преглед. Тук няма възможност за прегледи, нито пък имаме практикуващи лекари, за да сме компетентни и да можем да поддържаме здравен форум.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #35 -: Юли 31, 2007, 15:50:37 »

Цитат на: "Dita"
Политиката на форума е такава. Не сме медицински форум и не можем да се държим като лекари.  Smile Тук даваме съвети, а не изписваме рецепти.  Smile За това си има специалисти, които най-добре ще решат какво трябва да се прави след преглед. Тук няма възможност за прегледи, нито пък имаме практикуващи лекари, за да сме компетентни и да можем да поддържаме здравен форум.
Cool Thumbup
Активен

Don’t feed the forum trolls
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 31, 2007, 16:29:05 »

Защото не сме клубовете на дира Lol
(моля, простете присмеха, ама като чуя "клуб" и само онова място ми изниква във съзнанието).

Дита, ясно е обяснила. Не сме здравен портал или лекарски кабинет. А просто сме си направили наше си местенце за момичешки разговори, такива каквито бихме ги водили ако седнем да пием кафе в някоя сладкарница. Нямаме претенциите да даваме насоки за лечения, да изписваме лекарства и да поставяме диагнози, искаме просто да си говорим спокойно за секса, за мъжете и жените, за червила и грим, за купона снощи, за морето и нещата, които ни радват или натъжават.  Smile
Активен

Мама
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юли 31, 2007, 16:32:53 »

Благодаря за разяснението.А вашите като не са "клубове" как ги наричате?
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юли 31, 2007, 16:34:29 »

Раздел.
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #39 -: Септември 22, 2007, 14:47:20 »

Хайде да си пуснем RSS емисия- за коментари и теми. Виждала съм я в много форуми, изключително удобно е. Всички, които ползват Firefox и Opera ще бъдат много доволни (поне аз  Cheesygrin ) да си следят темите и коментарите в реално време, без да се налага да броузват непрекъснато във форума. Възможно е, нали?
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #40 -: Септември 24, 2007, 10:33:06 »

Да. До няколко дни ще има нововъведения, и това е едно от тях  Smile
Активен

HappyHeart
Newbie