star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star тема за предложения относно форума!
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тема за предложения относно форума!  (Прочетена 14957 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« -: Май 10, 2007, 12:51:52 »

чудих се в коя тема да пиша предложението си и тъй като не знам и не помня дали е имало такава тема , а срещнах една тема с предложение да има скйап във форума пусната от кукиис , та спорд мен е добре не за всяко предложение да се пуска нова тема , а да имаме една таква , в която някой съфорумец иска да предложи нещо да го пише тук и тук да го обсъждаме ? Какво ще кажете ?
Ако не ви харесва идеята , можете да изтриете темата Smile
ако не да я сложите като важна , че да не се загуби между другите теми и да остане назад и всеки да продължи да си пуска нова тема за всяко свое предложение Smile

Ето и мойто рпедложение , което мнение си го копирах от една друга тема ;)

Цитат
аз мисля , че харвестър снощи напъска куп глупави теми , които трябва да бъдат изтрити , имаме си теми за спам .
Използвам темата , че да предложа  Cheesygrin  не може тема със заглавие-лека нощ и тема къде е еди кой си съфорумец , или "ти изка ли се" (имахме си тема за реклами)  да седи , при положение , че може да ги пусне в тема за спам тези си постове...  
даже това ще го пейстна в другия раздел като предложение Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #1 -: Май 10, 2007, 13:01:53 »

Форумчето не предлага възможност отделни теми или мнения да се сливат с други.
Единствена възможност е те да бъдат изтривани.
Или ако има някой навитак да копира всички мнения на потребителите от едната тема в другата.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Май 10, 2007, 13:10:55 »

Този формат на форума не предлага таква опция, за съжаление.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #3 -: Май 10, 2007, 13:10:56 »

Цитат на: "Dita"
Форумчето не предлага възможност отделни теми или мнения да се сливат с други.
Единствена възможност е те да бъдат изтривани.
Или ако има някой навитак да копира всички мнения на потребителите от едната тема в другата.
Blink тва ме уби тотално .Ок , вие си знаете.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #4 -: Май 10, 2007, 13:11:40 »

Просто няма такава възможност, не че ние не искаме. Какво те е убило толкова ?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 10, 2007, 13:12:29 »

Цитат на: "Bambina"
Този формат на форума не предлага таква опция, за съжаление.
каква опция ме мацки ? не мога да ви разбера ?
не може ли тук да си обсъждаме някакви неща за форума ? какви опции трябват за това?  Blink
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #6 -: Май 10, 2007, 13:15:26 »

Опция за сливане на теми и преместване на мнения от една в друга тема.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #7 -: Май 10, 2007, 13:16:05 »

Цитат на: "blonde"
Опция за сливане на теми и преместване на мнения от една в друга тема.
Blink  аз съвсем нямам предвид такова нещо  Blink  както и да е ...
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 10, 2007, 13:17:49 »

За преложението, което си цитирала става дума.
Иначе за темата е ясно - хубава е. Но няма много неща, които могат да се напишат в нея, защото опциите и маневрите са органичени, от към чисто техническа гледна точка.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #9 -: Май 10, 2007, 13:52:19 »

имах предвид да обсъдим това дали да се изтрият безмислените теми на харвестър , но както разбрах , вие можете да прецените сами  8)
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #10 -: Май 10, 2007, 14:09:21 »

Сметанке, предложението (доколкото го разбрах) е хубаво, но си мисля, че ако всички предложения и обсъждането им се затворят в една тема, ще стане по-голямо разводняване и предложенията ще се загубят повече из страниците отколкото сега. Затова пък ми хрумва, да направя една обобщаваща тема, в която само да се споменават предложенията и резултата от тях (прието, неприето, направено) и да е видна, а вече ако някой иска да чете дискусията да си търси из раздела конкретната тема и да си чете нея.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 10, 2007, 14:29:11 »

ок Хриси , мисля че имаш право.
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #12 -: Май 11, 2007, 00:44:45 »

Предложение за форума - искате ли да направим темата за ТОИ за картинките също важна? Смятам, че ще е полезна на много хора, н амного нови потребители, а и на нас:)Така няма да има при всеки нов потребител и тема за "как да си сложа картинка, колк да е голяма, от къде става" и др.
Мерси за вниманието:)

А и ако мога д апитам какво става с форума напоследък - не ми изкиза мнението, а то всъщност е вече пуснато, не ми се зарежда намоменти и такива подобни? Не че ми е голмя проблем, просто питам Smile
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #13 -: Май 11, 2007, 00:46:17 »

Цитат на: "aaa"
Предложение за форума - искате ли да направим темата за ТОИ за картинките също важна?

Вече е направена. Smile
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #14 -: Май 11, 2007, 00:49:56 »

Според мен трябва да се работи по търсенето нанов форум понеже този се оказа доста бъгав. Надявам се съвсем скоро администраторката да намери нещо подходящо да му се радваме всички и да не дава толкова много грешки, от които междувпрочем произлизат някой скандали кое кога изчезнало и кой го бил изтрил Rolling Eyes  Просто форума е за смяна.
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #15 -: Май 11, 2007, 01:11:38 »

Абе,не спряхте ли да се карате ?  Shocked
Аз предлагам някой определени съфорумници да си спретнат детмач на пейнтбол,или поне съкрушителен бой с торти че да спрат с глупостите и да си уредят взаимоотношенията 8)
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
TOI
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 11, 2007, 01:18:51 »

Цитат на: "Garfield"
Абе,не спряхте ли да се карате ?  Shocked
Аз предлагам някой определени съфорумници да си спретнат детмач на пейнтбол,или поне съкрушителен бой с торти че да спрат с глупостите и да си уредят взаимоотношенията 8)
Kой се кара бе Гарф. Говоря за техническата част ако не си разбрал. Под смяна на форума имам предвид програмата, а не мястото Lol
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #17 -: Май 11, 2007, 01:44:27 »

ТОЙ не говорех за теб
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #18 -: Май 11, 2007, 01:52:44 »

Цитат на: "aaa"
А и ако мога д апитам какво става с форума напоследък - не ми изкиза мнението, а то всъщност е вече пуснато, не ми се зарежда намоменти и такива подобни? Не че ми е голмя проблем, просто питам Smile

Така се получават дублажите. Защото повечето потребители връщат назад и натискат отново Прати.
Бях писала в друга тема по този повод. Копи/пействам се.

Цитат
На всички се случва, не само на вас. Предполагам се случва заради натоварване на форума и бъгавата форма на този форум.
Решението е следното:
Когато ви се случи да пуснете мнение и в този момент да ви излезе бяла страница, върнете назад и си копирайте мнението. После погледнете темата отново. То навярно се е пратило. Ако натиснете отново Прати, тогава мненията се дублират.
Ако мнението ви го няма - пуснете го отново - имате го копирано.

Както каза Той, малко е бъгав този форум, а сигурно и натоварването оказва влияние. Нямаме идея защо е така.  Smile Но се надяваме да намерим решение, за да не си създаваме проблеми.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #19 -: Май 11, 2007, 09:56:00 »

Надали проблема е в phpBB-то. По-скоро сървъра се лигави.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 11, 2007, 10:22:11 »

Мда, така е, ще му реша проблема скоро надявам се Mad
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 11, 2007, 20:40:58 »

Цитат на: "Салсеро"
Надали проблема е в phpBB-то. По-скоро сървъра се лигави.
Ако е пипано много по кода що да не е? Не се знае какво е все още ми се струва.
Активен

las cuentas
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 19, 2007, 13:06:10 »

Извинявай, Владо, че изтривам мнението ти. Хостването на форума не подлежи на дискусия засега. Ако искаш да кажеш за и против определен хостинг, моля направи го лично към мен.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #23 -: Май 20, 2007, 02:02:22 »

Този форум се прецака напълно. Показва че последното мнение е от един юзер, а всъщност не е. Пуска по 2,3 теми вече, да не говорим за постове... Unsure
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #24 -: Май 21, 2007, 10:43:57 »

Цитат на: "euphoria"
Този форум се прецака напълно. Показва че последното мнение е от един юзер, а всъщност не е.

Това се получава по наша вина (на модераторите), когато се налага да изтрием някое мнение, което се е оказало последно пуснато. Но за другото - по-скоро е от сървъра, когато се претовари.
За пускането на няколко мнения, това е малко или много и по вина на потребителите. Вече би трябвало да имате опит с това и да знаете, че когато ви даде празна страница, след пускане на мнение, че мнението ви все пак е пуснато вече. В такива моменти, вместо да давате Назад и да пускате наново мнението, дайте Назад, копирайте си мнението на всеки случай, после отворете нормално форума и вижте, че мнението ви все пак е пуснато. Ако въпреки всичко не е (което е рядко) - вече го имате копирано и можете да го пуснете.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #25 -: Май 21, 2007, 11:25:24 »

Прредполагам вече всички са свикнали с това, само че вчера пуснах едно мнение без проблем, а бяха 3 в края.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #26 -: Май 21, 2007, 12:08:23 »

Ами стават такива неща, не знам какво да ви кажа. В крайна сметка по-добре така, отколкото без никакъв форум, нали ?
Малко хора знаят, но аз преди имах ужасни проблеми с форума ( с розовия) - не можех да пускам никакви мнения, или ако можех то само такива от по един-два реда. В крайна сметка си разработих тактика да успея да си пускам мненията, без да мрънкам, защото тогава нямаше на кого да мрънкам, че имам проблеми. Хриси прави, каквото може, занимава се с този проблем, това го гарантирам, но имайте предвид, че не става нито бъзро, нито лесно.
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #27 -: Май 21, 2007, 12:15:50 »

Цитат на: "bizzare"
Ами стават такива неща, не знам какво да ви кажа. В крайна сметка по-добре така, отколкото без никакъв форум, нали ?
Малко хора знаят, но аз преди имах ужасни проблеми с форума ( с розовия) - не можех да пускам никакви мнения, или ако можех то само такива от по един-два реда. В крайна сметка си разработих тактика да успея да си пускам мненията, без да мрънкам, защото тогава нямаше на кого да мрънкам, че имам проблеми. Хриси прави, каквото може, занимава се с този проблем, това го гарантирам, но имайте предвид, че не става нито бъзро, нито лесно.

Е, хубава работа! Нали трябва да подадем сигнал, за да знае Хриси, че има проблем? Ти си можела само да мрънкаш в стария форум и затова не си направила нищо. Само че аз не виждам някой да мрънка тук.
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 21, 2007, 12:21:01 »

Blink  Blink  Blink  Blink
При положение, че всеки се оплаква от едно и също, не знам как така Хриси няма да знае, дори малко по-рано в тази тема, ако не се лъжа, е писала и самата тя.

По-скоро идеята ми беше - все пак има начин да се пише тук, така или иначе, трудно е, но ще трябва да потърпим още малко така.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 21, 2007, 12:44:33 »

Абсолют, знам отлично за проблема. Дита и Бизар вече писаха по темата и това, че те са отговори не значи, че не знам. Обяснила съм им за проблема максимално подробно и затова Бизар ти предлага това временно решение.

А ако трябва да съм честна точно преди минута-две им писах задачка да изброят счупените теми, на които са попадали, за да може и тях да оправя.
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #30 -: Май 21, 2007, 15:33:46 »

И в този ред на мисли имам една молба към потребителите.
Ако сте пуснали няколко повтарящи се мнения, моля ви най-учтиво да не ги редактирате по никакъв начин. Оставете ги както са.
Защото има значение кое дублирано мнение се изтрива. Когато вие редактирате мненията си, ние сме задължени да изтрием редактираните мнения, което понякога създава проблем с темите.
Благодаря.
Активен

Мама
Newbie
*
Публикации: 43

« Отговор #31 -: Юли 31, 2007, 15:01:52 »

Сега видях, че има такава тема за предложения.Не знам дали позволява формата да се увеличава форума, но защо не се направи клуб Здраве?Мисля, че е важно.Такива теми относно проблеми със здравето няма подходящо място къде да се обсъждат.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юли 31, 2007, 15:08:00 »

"Любов ,секс и контрацепция..." е свързан именно със здравето. Подобни теми се пускат там, това е мед. раздела, така да се каже.
Активен
Мама
Newbie
*

« Отговор #33 -: Юли 31, 2007, 15:33:18 »

Confused  нещо не ми се връзва, ама щом казваш
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #34 -: Юли 31, 2007, 15:46:33 »

Политиката на форума е такава. Не сме медицински форум и не можем да се държим като лекари.  Smile Тук даваме съвети, а не изписваме рецепти.  Smile За това си има специалисти, които най-добре ще решат какво трябва да се прави след преглед. Тук няма възможност за прегледи, нито пък имаме практикуващи лекари, за да сме компетентни и да можем да поддържаме здравен форум.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юли 31, 2007, 15:50:37 »

Цитат на: "Dita"
Политиката на форума е такава. Не сме медицински форум и не можем да се държим като лекари.  Smile Тук даваме съвети, а не изписваме рецепти.  Smile За това си има специалисти, които най-добре ще решат какво трябва да се прави след преглед. Тук няма възможност за прегледи, нито пък имаме практикуващи лекари, за да сме компетентни и да можем да поддържаме здравен форум.
Cool Thumbup
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 31, 2007, 16:29:05 »

Защото не сме клубовете на дира Lol
(моля, простете присмеха, ама като чуя "клуб" и само онова място ми изниква във съзнанието).

Дита, ясно е обяснила. Не сме здравен портал или лекарски кабинет. А просто сме си направили наше си местенце за момичешки разговори, такива каквито бихме ги водили ако седнем да пием кафе в някоя сладкарница. Нямаме претенциите да даваме насоки за лечения, да изписваме лекарства и да поставяме диагнози, искаме просто да си говорим спокойно за секса, за мъжете и жените, за червила и грим, за купона снощи, за морето и нещата, които ни радват или натъжават.  Smile
Активен

Мама
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юли 31, 2007, 16:32:53 »

Благодаря за разяснението.А вашите като не са "клубове" как ги наричате?
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юли 31, 2007, 16:34:29 »

Раздел.
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #39 -: Септември 22, 2007, 14:47:20 »

Хайде да си пуснем RSS емисия- за коментари и теми. Виждала съм я в много форуми, изключително удобно е. Всички, които ползват Firefox и Opera ще бъдат много доволни (поне аз  Cheesygrin ) да си следят темите и коментарите в реално време, без да се налага да броузват непрекъснато във форума. Възможно е, нали?
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #40 -: Септември 24, 2007, 10:33:06 »

Да. До няколко дни ще има нововъведения, и това е едно от тях  Smile
Активен

HappyHeart
Newbie