star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star тема за предложения относно форума!
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тема за предложения относно форума!  (Прочетена 14965 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« -: Май 10, 2007, 12:51:52 »

чудих се в коя тема да пиша предложението си и тъй като не знам и не помня дали е имало такава тема , а срещнах една тема с предложение да има скйап във форума пусната от кукиис , та спорд мен е добре не за всяко предложение да се пуска нова тема , а да имаме една таква , в която някой съфорумец иска да предложи нещо да го пише тук и тук да го обсъждаме ? Какво ще кажете ?
Ако не ви харесва идеята , можете да изтриете темата Smile
ако не да я сложите като важна , че да не се загуби между другите теми и да остане назад и всеки да продължи да си пуска нова тема за всяко свое предложение Smile

Ето и мойто рпедложение , което мнение си го копирах от една друга тема ;)

Цитат
аз мисля , че харвестър снощи напъска куп глупави теми , които трябва да бъдат изтрити , имаме си теми за спам .
Използвам темата , че да предложа  Cheesygrin  не може тема със заглавие-лека нощ и тема къде е еди кой си съфорумец , или "ти изка ли се" (имахме си тема за реклами)  да седи , при положение , че може да ги пусне в тема за спам тези си постове...  
даже това ще го пейстна в другия раздел като предложение Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #1 -: Май 10, 2007, 13:01:53 »

Форумчето не предлага възможност отделни теми или мнения да се сливат с други.
Единствена възможност е те да бъдат изтривани.
Или ако има някой навитак да копира всички мнения на потребителите от едната тема в другата.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Май 10, 2007, 13:10:55 »

Този формат на форума не предлага таква опция, за съжаление.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #3 -: Май 10, 2007, 13:10:56 »

Цитат на: "Dita"
Форумчето не предлага възможност отделни теми или мнения да се сливат с други.
Единствена възможност е те да бъдат изтривани.
Или ако има някой навитак да копира всички мнения на потребителите от едната тема в другата.
Blink тва ме уби тотално .Ок , вие си знаете.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #4 -: Май 10, 2007, 13:11:40 »

Просто няма такава възможност, не че ние не искаме. Какво те е убило толкова ?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 10, 2007, 13:12:29 »

Цитат на: "Bambina"
Този формат на форума не предлага таква опция, за съжаление.
каква опция ме мацки ? не мога да ви разбера ?
не може ли тук да си обсъждаме някакви неща за форума ? какви опции трябват за това?  Blink
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #6 -: Май 10, 2007, 13:15:26 »

Опция за сливане на теми и преместване на мнения от една в друга тема.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #7 -: Май 10, 2007, 13:16:05 »

Цитат на: "blonde"
Опция за сливане на теми и преместване на мнения от една в друга тема.
Blink  аз съвсем нямам предвид такова нещо  Blink  както и да е ...
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 10, 2007, 13:17:49 »

За преложението, което си цитирала става дума.
Иначе за темата е ясно - хубава е. Но няма много неща, които могат да се напишат в нея, защото опциите и маневрите са органичени, от към чисто техническа гледна точка.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #9 -: Май 10, 2007, 13:52:19 »

имах предвид да обсъдим това дали да се изтрият безмислените теми на харвестър , но както разбрах , вие можете да прецените сами  8)
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #10 -: Май 10, 2007, 14:09:21 »

Сметанке, предложението (доколкото го разбрах) е хубаво, но си мисля, че ако всички предложения и обсъждането им се затворят в една тема, ще стане по-голямо разводняване и предложенията ще се загубят повече из страниците отколкото сега. Затова пък ми хрумва, да направя една обобщаваща тема, в която само да се споменават предложенията и резултата от тях (прието, неприето, направено) и да е видна, а вече ако някой иска да чете дискусията да си търси из раздела конкретната тема и да си чете нея.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 10, 2007, 14:29:11 »

ок Хриси , мисля че имаш право.
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #12 -: Май 11, 2007, 00:44:45 »

Предложение за форума - искате ли да направим темата за ТОИ за картинките също важна? Смятам, че ще е полезна на много хора, н амного нови потребители, а и на нас:)Така няма да има при всеки нов потребител и тема за "как да си сложа картинка, колк да е голяма, от къде става" и др.
Мерси за вниманието:)

А и ако мога д апитам какво става с форума напоследък - не ми изкиза мнението, а то всъщност е вече пуснато, не ми се зарежда намоменти и такива подобни? Не че ми е голмя проблем, просто питам Smile
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #13 -: Май 11, 2007, 00:46:17 »

Цитат на: "aaa"
Предложение за форума - искате ли да направим темата за ТОИ за картинките също важна?

Вече е направена. Smile
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #14 -: Май 11, 2007, 00:49:56 »

Според мен трябва да се работи по търсенето нанов форум понеже този се оказа доста бъгав. Надявам се съвсем скоро администраторката да намери нещо подходящо да му се радваме всички и да не дава толкова много грешки, от които междувпрочем произлизат някой скандали кое кога изчезнало и кой го бил изтрил Rolling Eyes  Просто форума е за смяна.
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #15 -: Май 11, 2007, 01:11:38 »

Абе,не спряхте ли да се карате ?  Shocked
Аз предлагам някой определени съфорумници да си спретнат детмач на пейнтбол,или поне съкрушителен бой с торти че да спрат с глупостите и да си уредят взаимоотношенията 8)
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
TOI
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 11, 2007, 01:18:51 »

Цитат на: "Garfield"
Абе,не спряхте ли да се карате ?  Shocked
Аз предлагам някой определени съфорумници да си спретнат детмач на пейнтбол,или поне съкрушителен бой с торти че да спрат с глупостите и да си уредят взаимоотношенията 8)
Kой се кара бе Гарф. Говоря за техническата част ако не си разбрал. Под смяна на форума имам предвид програмата, а не мястото Lol
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #17 -: Май 11, 2007, 01:44:27 »

ТОЙ не говорех за теб
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #18 -: Май 11, 2007, 01:52:44 »

Цитат на: "aaa"
А и ако мога д апитам какво става с форума напоследък - не ми изкиза мнението, а то всъщност е вече пуснато, не ми се зарежда намоменти и такива подобни? Не че ми е голмя проблем, просто питам Smile

Така се получават дублажите. Защото повечето потребители връщат назад и натискат отново Прати.
Бях писала в друга тема по този повод. Копи/пействам се.

Цитат
На всички се случва, не само на вас. Предполагам се случва заради натоварване на форума и бъгавата форма на този форум.
Решението е следното:
Когато ви се случи да пуснете мнение и в този момент да ви излезе бяла страница, върнете назад и си копирайте мнението. После погледнете темата отново. То навярно се е пратило. Ако натиснете отново Прати, тогава мненията се дублират.
Ако мнението ви го няма - пуснете го отново - имате го копирано.

Както каза Той, малко е бъгав този форум, а сигурно и натоварването оказва влияние. Нямаме идея защо е така.  Smile Но се надяваме да намерим решение, за да не си създаваме проблеми.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #19 -: Май 11, 2007, 09:56:00 »

Надали проблема е в phpBB-то. По-скоро сървъра се лигави.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 11, 2007, 10:22:11 »

Мда, така е, ще му реша проблема скоро надявам се Mad
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 11, 2007, 20:40:58 »

Цитат на: "Салсеро"
Надали проблема е в phpBB-то. По-скоро сървъра се лигави.
Ако е пипано много по кода що да не е? Не се знае какво е все още ми се струва.
Активен

las cuentas
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 19, 2007, 13:06:10 »

Извинявай, Владо, че изтривам мнението ти. Хостването на форума не подлежи на дискусия засега. Ако искаш да кажеш за и против определен хостинг, моля направи го лично към мен.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #23 -: Май 20, 2007, 02:02:22 »

Този форум се прецака напълно. Показва че последното мнение е от един юзер, а всъщност не е. Пуска по 2,3 теми вече, да не говорим за постове... Unsure
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #24 -: Май 21, 2007, 10:43:57 »

Цитат на: "euphoria"
Този форум се прецака напълно. Показва че последното мнение е от един юзер, а всъщност не е.

Това се получава по наша вина (на модераторите), когато се налага да изтрием някое мнение, което се е оказало последно пуснато. Но за другото - по-скоро е от сървъра, когато се претовари.
За пускането на няколко мнения, това е малко или много и по вина на потребителите. Вече би трябвало да имате опит с това и да знаете, че когато ви даде празна страница, след пускане на мнение, че мнението ви все пак е пуснато вече. В такива моменти, вместо да давате Назад и да пускате наново мнението, дайте Назад, копирайте си мнението на всеки случай, после отворете нормално форума и вижте, че мнението ви все пак е пуснато. Ако въпреки всичко не е (което е рядко) - вече го имате копирано и можете да го пуснете.
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: