star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star СПАМ!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 34420 пъти)
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #25 -: Май 10, 2007, 14:11:55 »

Абсолют, откога наричаш молбата деспотизъм?
Или е по-удачно да заформиш нова драма?

Повтарям отново - моля ви сърдечно да не си губим деня с безсмислени спорове.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #26 -: Май 10, 2007, 14:18:13 »

бамбина и сие не ви ли писна постоянно когато някой си изказва мнение различно от вашето да го обвинявате в пмс  Cheesygrin
АЗ  не съм , а вие Cheesygrin  
Айде и аз спирам по темата , така или иначе всеки си знае неговото Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #27 -: Май 10, 2007, 14:25:38 »

Пийнете по една вода всички и се успокойте. Перманентното недоволство и огорчение предизвиква неприятни емоции, оправя се като се замени с положителни такива, а начини - много !  Smile
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 10, 2007, 14:27:49 »

Цитат на: "Bambina"
Пийнете по една вода всички и се успокойте. Перманентното недоволство и огорчение предизвиква неприятни емоции, оправя се като се замени с положителни такива, а начини - много !  Smile
Lol  Lol  Lol  кой го казва
бамби спазвай си съветите ти , ако толкова тежко ти влияе нещо на емоциите Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #29 -: Май 10, 2007, 14:32:15 »

Цитат на: "Sahne"
Цитат на: "Bambina"
Lol  Lol  Lol  кой го казва
бамби спазвай си съветите ти , ако толкова тежко ти влияе нещо на емоциите Cheesygrin

Lol  Lol  Lol

Бамби, съгласна съм със Сметаната, че ти най-много си се вживяла в модераторстването и подражателстването!

Знаеш, че иначе си ми безкрайно симпатичен съфорумец с много полезни мнения, хладнокръвно и зряло разсъждаващ.

Но тази тактика да казваш на хората какво да правят, ето и в това си последно мнение, няма да ти донесе много положетелни емоции. Wink
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #30 -: Май 10, 2007, 14:58:14 »

Ако се махнат модераторите, тия които се оплакват, ще бъдат ли доволни?
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 10, 2007, 15:18:47 »

Цитат на: "euphoria"

Не. Аз не се оплаквам от СЪЩЕСТВУВАНЕТО на модераторите. Аз се оплаквам от други неща. Иначе да има модератори си ми харесва. Уважавам всеки един от тях, но някой малко трябва да се приземят. И да престанат да говорят като последна инстанция - сякаш те са безгрешни и вечно прави, защото не са!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #32 -: Май 10, 2007, 15:36:20 »

Моята молба няма нищо общо с модераторите, просто апелирам към малко самоконтрол.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Sahne
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 10, 2007, 15:38:40 »

Цитат на: "Fei4ka"
Цитат на: "euphoria"

Не. Аз не се оплаквам от СЪЩЕСТВУВАНЕТО на модераторите. Аз се оплаквам от други неща. Иначе да има модератори си ми харесва. Уважавам всеки един от тях, но някой малко трябва да се приземят. И да престанат да говорят като последна инстанция - сякаш те са безгрешни и вечно прави, защото не са!
точно така!
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #34 -: Май 10, 2007, 15:42:30 »

Цитат на: "utopia"
просто апелирам към малко самоконтрол.

Аз също и когато го няма модераторите трябва да се намесват. А когато модераторите не реагират, обикновените потребители имат право да дадат мнение, нали? Нали потребителите са суверен Smile Никой  не е казвал, че не иска да има модератори, поне аз не съм видяла това в никой пост.
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 10, 2007, 15:51:15 »

Цитат на: "Absolute"
поне аз не съм видяла това в никой пост.

Не, просто дойде време да извъртаме нещата и думите. Wink
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #36 -: Май 10, 2007, 16:04:58 »

На мен спамът не ми пречи.

Пък и не искам да се съобразявам дали това,което пиша е спам или е по темата. Както многократно съм казвала,аз не изпълнявам някаква мисия ,аз се виждам с приятели.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #37 -: Май 10, 2007, 16:47:54 »

Преди две седмици случайно търсих мои мнения по разни въпроси из стария форум. Удивявайки се от мъдростта из розовите страници, попаднах на тема за искане на правила, модератори и скандали по повод флуда (да, правилната дума не е спам, а flood).
Копирам ви едно мое мнение от там:
Цитат
Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Автор: Xpucu
Дата:   07-20-06 12:42

Момичета, стоически се опитвах да не пиша в тези теми и да не се меся във вечния ви спор "За и против безразборното спамене и писане на глупости". Само че наистина искам да ви кажа три неща:
- всяка от вас е права - както само за себе си, така и за някой друг, така че не се дръжте като деца, ами намерете онова положение, в които да уважавате различните си гледни точки и потребности от този форум, а не да пишете за пореден път страница след страница кой е по-прав!
- Тенценцията да е пишат максимално много и максимално безсмисмени офтопици е на лице. Никой не трябва да отрича забавната и разпускащата им страна, както никой не трябва да отрича и дразнещата им страна! И в този ред на мисли, нека всичко има граници, за да са доволни всички.
- Хубаво е да не забравяте, че тук няма модератор, не само когато трябва да кажете на Бизар или някой друг, че това не е неговата роля. Хубаво е да не забравяте, че точно заради липсата на модератор, отговорността за този форум е на всички ни. От всички нас зависи сериозните теми да остават сериозни, темите за развлечение да са теми за развлечение, на обидите и провокациите да не се отговаря с още обиди и провокации. И най-вече когато отворим форума и видим заглавията на темите, да знаем че мненията в тях съответстват на темата и развилата се по нея дискусия, а не са поредната доза безсмислици.

Да, нещата тук са по-различни. Има модератори, но това не значи, че отговорността за всичко е само тяхна. Това да ни е уютно тук, да е нашето местенце за среща с приятели и да се уважаваме взаимно, не зависи само от мен или от Дита и Бамби, Бизар и т.н. Зависи от всички! И за да сме доволни всички, не трябва само шепа хора да се стараем, а другите само да класифицират действия. Защото с това не се стига до никъде!

Вчера ясно обясних, че "Това, което наистина може много да ме засегне, е отношението и делението на "шефове". Има модератори, защото наистина мисля, че има нужда от тях. Но не за да бъдат стражите, лошите и контролиращите. А за да ни е по-добре на всички. Тяхното присъствие ме кара са се чувствам спокойно и уютно тук." И въпреки това днес прочетох в една тема "за хората, които се занимават с наглеждането". И тъй като за мен е очевидно, че веселите закачки между Дита, Бамби, Блонд ви дразнят и това е част от (ако не целият) проблема, то искам да ви напомня, че все пак в правилата темата за закачки и флуд не се дискутира и както на вас ви е разрешено, така и на тях. И все пак ще попитам ясно и искам ясен и точен отговор - трябва ли въпросните наглеждащи, чиято роля изобщо не е такава!, да престанат да пишат и да не си позволяват offtopic или закачка?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #38 -: Май 10, 2007, 17:00:50 »

Хриси, много добре знаеш, че не става дума за самият флууд или затова дали на модераторите трябва да им се забрани да се закачат, но на мен лично ми писна във ВСЯКА ЕДНА тема да чета за меч-меч и за цецко и там, каквито още глупости се пишат. Всеки е писал глупости, аз също включително, но да се опорочават всички теми?! Аман. Независимо дали си модератор или админ или Господ, в този форум сме решили да има флууд, за да бъде форумът приветливо място, само че мисля, че се злоупотребява с това право. Всеки сам за себе си да си постави РАЗУМНИ граници! Това е.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 10, 2007, 17:01:20 »

Хриси, а според теб тази тема:

http://chick-chat.org/index.php?topic=1306.0

на мястото ли си е в този раздел, в който е. И има ли смисъл да я има при положение, че вече имаме тема за дискутиране на реклами. И моя работа ли е да коментирам това или на модераторите да я преместят?

Темите "Лека нощ" и "Къде е кака" няма какво да ги коментирам изобщо...Безсмислено е да те питам мислиш ли, че трябва да бъдат изтрити. И щяха ли да се задържат и 2 мин. във Форума, ако бяха пуснати от Сладичка примерно?

Иначе аз ще подесетя, че нямам нищо против съществуването на модератори. Не съм искала те да са само стражари действащи стерилно. Но поне може да се съобразяват малко понякога. Да не обвиняват преди да са погледнали собственото си поведение. И да не сипят мъдри "съвети" като: Пиинете една студена вода и т.н. Защото на много хора може да им кипне от това.
« Последна редакция: Март 23, 2008, 15:30:21 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен

Franciska
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #40 -: Май 10, 2007, 17:04:02 »

Аз като сравнително нов потребител (регистрирана съм от доста време, от 2 седмици съм редовно тук) ще си позволя да споделя мнението си по въпроса... Преди малко отворих 3 проиволни теми, в горната част на раздела. 3те теми са коренно различни, но е факт, че последните им страници са отрупани с едни и същи мнения - компетентните органи, мечовци и за и против спама. Дори се зачудих дали не съм отворила два пъти една и съща тема, някак си изреченията са като копирани и пейстнати, дори креативност не е прилагана... До сега не съм взела дейно участие във форума и точно заради това не съм си позволявала коментирането на държанието на участниците в него. Само едно установих - трудно се създава нещо хубаво, но пък за съсипването на създаденото не е необходимо много - само няколко жени, които нямат мярка кога да спрат.
Стегнете се, починете си за няколко дни от форума, оставете да се понатрупат нови теми, които да бъдат объдени. И не се карайте, грозно е.

Всичко написано горе е добронамерено.

Поздрави
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 10, 2007, 17:07:44 »

Утопия,защо пусна темата,след като вече има 3,в които се обсъжда точно това?

Защо нормално не бе казано,че темите на Харв трябва да се изтрият?

Какъв е проблема с "Меч" и прочее? Да вадя ли цитати с наречията "Како",Утопия? Точно преди една минута отворих тема,в която ми се мярна това. Още примери да дам ли?

Хайде скопете целия форум,ограничете постовете в брой букви на ред и всички да кротнем!
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #42 -: Май 10, 2007, 17:09:02 »

Цитат на: "utopia"
Всеки сам за себе си да си постави РАЗУМНИ граници! Това е.

Утопия, с цитираното старо мнение от преди почти година не съм казала по-различно!

Фей, в стария форум имаше множество теми "лека нощ" и "добро утро", които се превръщаха в чудесни лафчета, само че в момента е по-важно да мрънкаме защо не са изтрити на секундата, вместо да видим, че медалът има и друга страна.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #43 -: Май 10, 2007, 17:09:15 »

Мисля, че всички са достатъчно наясно с моето мнение за спама ...Та в този ред на мисли ще кажа, че най-лесния начин да премахнеш нещо е просто да спреш да го виждаш. И според мен е твърде много, но това е последното нещо, което ме дразни в момента. Следя си темите, които са ми интересни, пропускам от тях мненията, в които не виждам нищо съществено и карам нататък. Това е все едно някой да каже, че му е писнало от всичките теми за козметика и дайте да спрем да го обсъждаме.
Мисля, че е повече от ясно, че всеки тук има различни нужди. На мен не ми харесват нуждите на 80 % от пишещите, но какви са ми опциите - да накарам 80 % от хората да спрат да правят нещо, което харесват; да спра да чета аз самата или просто да не обръщам внимание и да следвам моите си нужди. След като първият вариант е невъзможен, а вторият - неизпълним - значи съм на третия.

Нещото, което повече от всичко ме дразни обаче в момента са разнопосочните коментари като "много се вживяват тия модератори", а в същото време се пускат реплики "на тази тема тук ли и е мястото, аз ли трябва да казвам да я преместите". Повечето тук хем ги боли, хем ги сърби, искат да си кажат, че нещо ги дразни, ама не са сигурни какво, но нека да има за какво да се драчим все пак
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 10, 2007, 17:10:01 »

Франциска,къде се буташ и ти между шамарите?! Ти знаеш ли изобщо за какво говорим тук,че да се изказваш неподготвена?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 10, 2007, 17:10:38 »

Цитат на: "Blow"
Защо нормално не бе казано,че темите на Харв трябва да се изтрият?

Какво по-нормално от това:

Харви, тема за рекламите има в съответния раздел...Музика, филми и развлечения.

Какво става??? Shocked
Модератори? Unsure

Молба на колене? Върху грахови зърна?

Цитат на: "Xpucu"

Фей, в стария форум имаше множество теми "лека нощ" и "добро утро", които се превръщаха в чудесни лафчета, само че в момента е по-важно да мрънкаме защо не са изтрити на секундата, вместо да видим, че медалът има и друга страна.

Имаше Хриси...Но 3-4 такива в разстояние от 2 минути...? Не е ли прекалено? Нима не можа Харви да събере всичките си дълбокомислени питания в една тема? Blink

Цитат на: "bizzare"
"много се вживяват тия модератори", а в същото време се пускат реплики "на тази тема тук ли и е мястото, аз ли трябва да казвам да я преместите". Повечето тук хем ги боли, хем ги сърби, искат да си кажат, че нещо ги дразни, ама не са сигурни какво, но нека да има за какво да се драчим все пак

Бизар къде видя противоречие? Защото да - мисля, че модераторите много се вживяват (НЯКОЙ ОТ ТЯХ, за да съм конкретна - Дита и Бамбина)! И един път обясняват как не се толерирали теми с по една емоутка и две думи отговор, един път няколко такива теми остават непокътнати, та чак защитавани от модераторите! Последно?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Май 10, 2007, 17:11:41 »

Утопия,защо пусна темата,след като вече има 3,в които се обсъжда точно това?
Какъв е проблема с "Меч" и прочее? Да вадя ли цитати с наречията "Како",Утопия? Точно преди една минута отворих тема,в която ми се мярна това. Още примери да дам ли?
Хайде скопете целия форум,ограничете постовете в брой букви на ред и всички да кротнем!

Първо, не съм видяла, че има още 3 такива теми, не следя всички теми във форума.
Проблемът ми е, че ми писна да искам да прочета нещо конкретно и да виждам само шегички и майтапи. Какво с цитати ли ме плашиш? Да си имаме уважението само. Аз не помня да съм се оливала толкова, че да оспамя цяла тема. И много добре знаеш, че не става дума за скопяване на форума, а за мааааалко по-сериозно отношение. Недей да ми преекспонираш думите.
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #47 -: Май 10, 2007, 17:16:27 »

Аз не искам да имам сериозно отношение в несериозния отдел. За мен това е скопяване.

В темата на Алекс се бяхме уляли, ок, махна се това, никой не е имал против. Не виждам в Любов секс и контрацепия някой да спами. Има един раздел за всичко и така да бъде! Зорлен да ставаме сериозни... не мерси.
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 10, 2007, 17:16:31 »

Ето,за това говоря. Иронично е.

Утопия,не преекспонирам нищо. Просто говоря с твойте думи. Ти се хвана за наречията,аз продължих замисъла. За мен тази тема е пусната с цел подтикване към скандал и преброяване на това кой е от едната страна,кой от другата. Прави като Бизар. Тя си е намерила златната среда и е доволна. И точно по тази причина е модератор-както казва Хриси-защото трябва да се гледа и от другата страна.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 10, 2007, 17:18:19 »

Ето,за това говоря. Иронично е.

Еми какво да е, Блоу? Като ми задаваш отговори?

А това, че най-любезно съм обяснила на Харви къде е темата и съм се озадъчила искрено, че вече не там и съм призовала модераторите НЕ Е ИРОНИЯ! Exclamation
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: