star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star СПАМ!
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 34226 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #125 -: Май 11, 2007, 12:29:25 »

Хриси, вече 58 пъти повтори, че мнението ти за мен е че съм провокатор и скандалджия. Можеш да престанеш вече. Схванахме идеята от първия ти пост към мен още. Аз ти казах, че разбрах, че мненията ми в този Форум не струват пукната пара за теб, така че не е нужно да ми го пишеш още веднъж "за последен път".

Благодаря ти за мнението и приятен ден.

П.С. - А какво ще променям в себе си остави на мен да преценя. Иначе - мерси за съвета. Въпреки че прозвуча по-скоро като наредба...(промени си начина на поднасяне на информацията Lol  Lol  Lol ).
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #126 -: Май 14, 2007, 18:18:17 »

А ти изака ли се? Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

Почвам да припада от смях , когато видя такива сърдити теми вече. И какви са обвинения, чудеса...тури му пепел.Не мога да кажа, че изчетох абцилютно цялата тема , но от това което мернах, мога да кажа:
Колеги модератори, моля нарамвайте си багажериите и абдикирайте от модераторските тронове.Гадни спамери, неуважители, изтриватели на мнения, насадители на класово разделение, неизпълнители на светия модераторски дълг и т.н. , това сте вие.Марш! Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: