star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star СПАМ!
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 34419 пъти)
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #100 -: Май 10, 2007, 18:32:21 »

Дит,аха,щях тогава да оценя закачката,понеже сега съм явно заслепена от нещо и са ми убегнали няколко емотикона....мерси,че почнахме така високо да се оценяваме.Сериозна съм за нещата,които написах,но това не ми пречи да възприемам елементарна ирония.

Мисля,че ти си тази,която отказва да възприеме какво имам предвид.Затова ще го кажа ясно-според потребителите има разделение,не може да не си забелязала,и при тези условия аз ако бях модератор,не бих си позволила да сложа себе си в контекста на думата "модератор" в какъвто и да било текст,който поствам,а какво остава съвсем ненужно да си го прасна в подписа.Или си несъобразителна,или го правиш умишлено,за да наливаш масло в огъня.Ти си прецени кое от двете е.Аз просто давам алтернативите.

Ако ми обясниш какво имаш предвид под "странна си",ще ти обясня,така не ми даваш възможност да ти отговоря.
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #101 -: Май 10, 2007, 18:36:22 »

Боже, излязох за 1 час, а тук се води неква виртуална война. И съм сигурна че ако ТОЙ се включи, повечето ще се съгласите с него, понеже ние жените сме свикнали да си говорим ей тей на вятъра.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #102 -: Май 10, 2007, 18:37:11 »

Дишай дълбоко, Катенце.
Махнах си подписа.  Cheesygrin
Да си намаля и аватара? Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #103 -: Май 10, 2007, 18:43:14 »

Продължаваш да се държиш по начин,който ми е крайно неприятен,доста съм изненадана.

да дишам дълбоко?

Ти си странна.Не знам какво да кажа.Отношението ти ми е доста обидно.Не съм те следила специално,но останах с впечатлението,че реагираш по-трезво на критика,и то конструктивно-добронамерена.
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #104 -: Май 10, 2007, 18:45:30 »

като гледам какво разделение стана тук на нови и стари потребители, направо лошо ми стана. всички искат да идват нови хора, а те като доидат нито им се забелязват мненията, нито нищо, та дори се стига и до заяждане, за това че са си написали мнението. еми много ясно че ще си го напишат, нали затова е форума, ако някой има какво да каже да го напише, без значение нов ли е стар ли е.

за спама, ще кажа пак същото каквото написах и в темата на лошата, която като гледам вече я няма Smile. спама идва прекалено повече. просто всяка тема е зарината от по 3,4 страници само със спам, я има 1 страница мнения по въпроса, я не. това със сигурност обижда хората които са пуснали темата, а пък ако някой търси нещо, край простоооо, ще му умре коня от лигавщини и ще се махне по най бързия начин от тук.
раздела верно че е " на лафче", но все пак и тук има теми които са важни и дори мога да ви кажа че доста хора си пускат тук темите, защото виждат че има повече посещаемост, едва ли не. дори вчера аз мислех да пусна тема тема, чудех се къде в тоя ли раздел, в оня ли раздел и най накрая се отказах от идеята си  Lol .
просто има както казах и вчера, някаква групичка от хора, която освен че спами във всяка тема, то си и спамят някакви техни си неща, които само те си знаят за какво иде реч. просто не смятам че колко и да се разбираш с някои, колкото и да сте си близки, трябва да се занимават всички хора с ваште си неща, както преди се казваше, има си скайпове, кюта и т.н. и т.н. лично аз като искам да си кажа нещо си пиша с хората с които съм близка на кюто, защото не смятам че трябва целия форум да ни чете нещата.
аз също съм спамила, признавам си, но съм спамила в теми в които нещата се пишат на момента, на моемнта става майтапа и т.н.
тук в моемнта стана точно все едно кафе и всички ние сме седнали на различни маси и естествено си говориме и за различни неща- наши си и неща които приятелите ни знаят, но неща които хората от другата маса ни най малко не ги интересува и не искат да слушат, както и обратния вариант.

като гледам всички им е ясно за какво говориме ние, в крайна сметка това не е едно мнение, а като гледам на много много хора от форума, дори на по голямата част. еми замислете се дали вие или ние сме прави, като попринцип щом на толкова много хора им прави впечатление, значи има нещо, а не просто ей така за създаване на конфликти, както изкарвате нещата вие. ясно ми е че е по лесно да се напишат хиляди мнения със защити и със увъртане и измъкване от проблема, от колкото с една двете думи всеки да каже че това което пишеме ние е вярно и че някои са прекалили и прекаляват.........но всеки си знае за него си Smile.

за темата с модераторите и аз бих искала да си кажа мнението.
нямам нищо против никои от тях, дори някои от тях много харесвам, но не е нормално те да спамят най много и като някой пусне "  Cheesygrin " или " хахах" мнението да се изтрие и въобще аз не виждам смисъл от триенето на мнения. вие казвате че тук не сме за броя мнения и затова триете безмислените, еми тогава замислялили сте се ваште мнения какви са  Confused , но тях никои не триееее, ей там е целия въпрос. че вие си правите каквото си искате, а другите без значение " сладичка ли е", " баничка ли е" и т.н. веднага им се трият мненията.
това е мойто мнение, други неща мен не ме дразнят  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #105 -: Май 10, 2007, 18:46:58 »

Я стига, все едно аз да тръгна да казвам на някого да си сменя подписа или картинката, или аватара, защото смятам, че не ми харесват, или някой може да ги приеме погрешно ?  Shocked

В какво се превърна това, отвратена съм.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #106 -: Май 10, 2007, 18:48:21 »

Аз излизам, защото вече наистина трябва!
Местя темата в другия раздел и моля всички да се успокоят вече. Мисля, че се разбрахме макар да имаше много повече начини да се разберем мирно, лесно и с уважение!

Пожелавам ви приятна вечер, прекарайте я такава, а не в скандали  Kiss
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #107 -: Май 10, 2007, 18:50:56 »

Бамб,забележи,че никъде не съм я молила да го сменя.Просто дадох съвет,тя си решава дали да се вслуша.Мен лично форумните караници малко ме касаят,при положение,че едва намирам време да разгледам темите.Просто не ми е приятно като вляза след пропуск от два дни,да заварвам разни коренно нови не особено позитивни отношения.И пак казвам-мисля,че се отдалечаваме от формата на Лейдипила....аз лично съжалявам за това.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #108 -: Май 10, 2007, 19:17:21 »

Прибрах се от разходка с животното си и тъй като не си виждам модераторския панел,ще продължа да обсъждам.

Пояснение към всички,които възроптаха относно продълбителността си на посещения тук(явно е необходимо).

Изявления от сорта на това,че спамът биел на очи са неуместни на място като това. То именно по тази причина е формирано като раздели. Има раздел,в който всеки помага и се придържа към някаква мярка,има и друг,в който хората се срещат да пият кафе. И това не е от вчера. Хриси е направила това място именно за това. Това се опитвам да кажа под не разбиране за какво става въпрос.След като пропагандирате,че "аз пиша от малко време,ама чета от много и съм станал част от форума",това не би трябвало да ви пречи. Ако ви пречи-мятайте се в стелиризатора!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #109 -: Май 10, 2007, 19:19:35 »

Блоу, няма място, където да се въздържат от спам, просто няма.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Blow
Newbie
*

« Отговор #110 -: Май 10, 2007, 19:26:59 »

Е,в другите раздели без Лафчето не е чак толкова. Важното е да е приятно,да няма обиди и да няма драми. И въздържание,което е най-важното. Ако започнем да се съобразяваме какво пишем,то няма да сме си самите ние.

Утопия,след като вече се убеди в моята добронамереност и потенциал за работа в екип,те каня в избирателната ми листа. Ако отчетеш членство до 10 минути,обещавам,че ще отговаряш за 10 теми по избор когато ни изберат. Cheesygrin
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #111 -: Май 10, 2007, 19:35:09 »

Ади Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #112 -: Май 10, 2007, 19:35:54 »

Ще се коалираме значи Lol

И аз това казвам, да има малко мярка. Нищо повече. А то каква модераторска драма стана...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Blow
Newbie
*

« Отговор #113 -: Май 10, 2007, 19:48:31 »

Цитат на: "blonde"
Ади Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

Блондинце,тък като на теб няма какво повече да ти предложа откъм функции,ще те котирам пред злата модераторка Дита,за да можеш да си изпълниш мечтата,която е всеки нов потребител да се закълне пред розовите очила на Феичка в знак на култ към цвета.

Kiss  Kiss  Kiss
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #114 -: Май 10, 2007, 19:53:04 »

Адинка,аз съм яхнала метлата и такива неща не ме изкушават Cheesygrin Kiss
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #115 -: Май 10, 2007, 19:53:46 »

Нямам проблем с 1001-та спам теми,ако съм на кеф ги чета,ако не ги игнорирам и точка.Да се трие и ограничава...защо,ако темата и постовете в нея не засягат никого,не вредят по някакъв начин ?
Обаче,все пак спама трябва да се ограничи,било то и с триене,и с сърдене,и с сълзи и сополи,в конкретни случай.А именно когато темата е сериозна,с конкретен въпрос и тематика.Понеже,ако имам нужда от помощ или съвет от Вас мили ми дами,няма да ми издържат нервите да прелистя няколко странички "мечене" "мъркане" "цвилене" и тн.  Lol
А съм забелязал че веднъж тръгне ли спам вълната в някоя тема,няма спирачка,докато някой *най често пусналия темата* не изреве на умряло.
Спамете си,обаче ...поне от уважение,подбирайте в кои теми Smile
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #116 -: Май 10, 2007, 19:59:28 »

Ок. Хриси и всички останали - от тук нататък ще се въздържам от мнение, защото и моето като това на лошата е пълна глупост, не тежи и не се взима под внимание. Знаех си, че няма смисъл...Но кой дявол пак ме накара да си губя времето верно да наливам от пусто в празно! Евала на хора (примерно като Лиони), които са стари потребители, но не взимат отношение по такива абсурди с ясен изход. Знам, че на никого не му пука, но за протокола ще кажа, че за пореден път съм много разочарована от поведението на някои хора...Права е Бамби - бая ключове излязоха... Lol  Lol  Lol
Бизар - ти няма какво да търсиш. Ти си пример за модератор. Другите могат да се учат от теб.
Аз съм до тук.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #117 -: Май 10, 2007, 20:17:26 »

Цитат на: "Dita"

Но да ме обиждате по грозен начин и да очаквате да ви ръкопляскам за проявената смелост, което аз намирам за пълна простащина - няма да стане.

Дита, понякога се чудя дали сме безкройно еднакви или сме безкрайно различни. Точно това мнение ме навежда за пореден път да се зачудя. Аз снощи си мислих точно това, но за вас Smile Казвам го с най-добри чуства Smile
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #118 -: Май 10, 2007, 20:48:11 »

Цял ден крада минутки и най-накрая изчетох темата до край.  Unsure  
Не мога да се съглася с това, че Франсиска и М... (забравих другия нов ник) нямали право да се обаждат. Ами извинявайте, но точно такива хора понякога могат да дадат най-безпристрастно мнение. И ако подхождаме така към новите едва ли много от тях ще се задържат.
И на мен понякога ми писва навсякъде да чета едни и същи диалогчета и заигравки - едно движение със скролчето надолу по страницата и готово. Понягога се чувствам не-на-мястото си, но това е лесно преодолимо.
Доста плам е имало в тази тема днес, и не мисля да наливам още масло. Правете каквото ви харесва, но с мярка. Някъде из темите по-рано мярнах 10 форумни заповеди, е които имаше голяма доза истина.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #119 -: Май 10, 2007, 20:51:25 »

И какво за очилата ми, а Mad
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #120 -: Май 10, 2007, 20:52:20 »

Нямах нервите да прочета всичко това! Просто е ужасно! Евала на Утопия, че призовава към малко повече самоконтрол, но аз лично не вярвам да има промяна. Аз самата понякога си спамя, но гледам да не е в някоя сериозна тема. Последно се закачах с ТОЙ в темата за странните навици. Не ми харесва това, което се случва тук напоследък. Нямам много време да влизам, но форума ми липсва само на моменти, по-рядко бих казала. Нещата се промениха много, но това е положението. Няма какво да ритам срещу това и да се оплаквам. Както обичам да казвам, който не му понася да се изнася. Аз съм си избрала моя път.
И все пак се надявам да ми дадете възможност да споделя кое не ми харесва.
Не смятам, че всички модератори за подходящи за тази работа. Нямам лично отношение, но смятам, че има хора, които са много по-подходящи за тази цел. Не задължвам никой да ми обръща внимание. За мен 3-4 от модераторите са модератори. Ясно е, че и те са хора, но просто срещнах няколко "обръщения", които за мен са явна демонстрация или поне така изглеждат в очите на масата от посетителите. Уважавам решението на Хриси, защото за мен тя е един от малкото хора в този форум, за което си имам едно мнение от самото начало, което е валидно и до днес. Ето защо няма да повдигам въпроса, въобще.
Не ми харесва това, че новите потребители ги е страх да си кажат мнението(това хич не е случайно) и някой им прави забележка, че са го направили(не помня кой беше). Може аз да кисна тук от 100 години, може да знам цялата история на форума, но УВАЖАВАМ мнението им и те имат право да го изкажат.
Яд ме е, че има разделение и новите ги хокаме, а старите си правиМ каквото искаме. Визирам Наско, който нахранихте ей така и темите му бяха изтрити бързо-бързо.
Не ми е приятно, че има така явни групички, които демонстрират приятелството си в 90% от времето.
Не ми харесва мазненето.
Дразня се, когато видя една сериозна тема. Отворя я, притая дъх и на третото мнение всичко е разводнено. Не искам да си представям как се чувстват авторите.
Това е от мен. Не ангажирам никой с мнението си. Реших да го споделя както са направили другите. Не смятам, че това трябва да се превръща в място с лоши модове, които да слагат банове. Засега не виждам обаче и малко самосъзнание. Щом не ми е приятно просто не седя толкова много във форума, чета си го, гледам да не се дразня, защото ако направя на някой забележка ще избухне дивия скандал, а е глупаво да карам другите да се съобразяват с мен.
Активен

Моето име е Любов.
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #121 -: Май 11, 2007, 00:35:01 »

чудех се дали да пиша и аз ама айде като сме почнали всички  Big grin Пък и нали тов аму е идеята на еидн форум - хората да изразяват проблемите си и да с етърсят решения.

Първо искам д апоздравя новите потребители с добре дошли и ако имат нерви нека останат:)

И мен ме дразнят някои неща, ноиам, ли смисъл да ги изброявам и да подклаждам пак спора - ми няма.
Всеки се жалва какво не му харесва , а пък решение никой не предлага Confused Ми щом толкоз не може да се траят всички нека се махнат модовете, нека не си упражняват мод функциите за седмица (примерно) и после пак ще обсъдим нещата. Или нека времнно има нови модове за разделите, нека видим дали ще епо-добре с друг мод екип. Това са все някакви решения, не казвам правилни или не ама от такива предложения се почва. Стига вече сме с едракали за това на кой какво не му харесва. Стига вече някои са търчали след чуждите мнения понеже опонират на този или онзи.

Нека потърсим решения - не пробутвам моите, просто не знам какво друго да предложа.

И последно - помислете си така и в такава атмосфера или искате да посрещнем Мина и дъщеричката и? Надявам се новата тема за тях да успее някак да сплоти малко форума и да очовечим и не смао да се нападаме, че е грозно.  И понеже някои бил казал, че новите да не казват мнението (не знам кой, така прочетох, ако евярно) - по-зле е да си личи и от космоса кой на кого ходи след незнам и аз какво и го защитава адски явно, отколкото, че някой нов си позволил да изкаже мнение. И какво като си е позволил, н еможе ли? Поне ще е що-годе обективно.... таак мисля  Smile

САмо искам най-учтиво дапомоля да не приема това ми мнение като заяждане или като конспирация или каквото там отъ сорта. За справка на мен лчино, подписа на Дита ми изглеждаше закачлив и готин, а не "аз съм мод" Smile Не целя да покажа на коя страна съм и от кой отбор съм, защото не сме на отбори и не съм 100% съгласна с никое мнение, било на мод или не. Единствено мнението ми донякъде съвпада с на някои  потребители, но ням ада спомена имена, з ада не стане, че сме на отбори Smile
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #122 -: Май 11, 2007, 09:23:42 »

Аааа, ако аз бях модератори след като видя как се развиват нещата и хората не са доволни от мен, отдавна щях да съм си подала оставката! Всичко е въпрос на чест!
пс "Дреме ми на миглигите"- дали ще ме нападнете отново Cheesygrin
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #123 -: Май 11, 2007, 10:20:14 »

Цитат на: "Fei4ka"
Ок. Хриси и всички останали - от тук нататък ще се въздържам от мнение, защото и моето като това на лошата е пълна глупост, не тежи и не се взима под внимание. Знаех си, че няма смисъл...

Феичка, за последен път ти го казвам в прав текст - промени си начина на поставяне на проблем. Вместо да си пазиш репутацията на вечния провокатор и скандалджия, се огледай и осъзнай, че това ти поведение не води до зачитане и тежест на мненията ти и няма как да искаш да им бъде обърнато различно от това внимание.

Относно разделението на нови и стари потребители - това кой от кога влиза и колко често няма абсолютно никакво значение, когато въпросният човек се изкаже правилно в правилния момент. Какво значение има, че Катерина не е влизала напоследък, че Елито пише малко, а Цецо е станал поредния спамер, а въпросната Мишел се е регистрирала вчера, когато от тях бих получила едно мнение по наболения проблем, но кратко и съдържателно "мисля, че тук бъркаш", без нападки, без обиди, без иронии, без провокация и в съседната тема. Няма нови, няма стари хора тук, поведението в такива ситуации е решаващото за възприемането на контретния човек.

Благодаря на всички, които изказа мнение по темата и своята гледна точка за проблема. Мисля, че осъзнавам създалата се ситуация повече от добре. С момичетата ще си вземем бележка за нещата, с които сме били дразнещи и ще се постараем да ги оправим.
Моля ви също така, когато има проблем да се обръщате към нас не с идеята това да е поредния спор или скандал. Имайте предвид, че провокации и иронии из половината форум по никакъв начин няма да доведат до диалог още повече в правилната посока, а просто ще затвърдят нечие поведение на провокатор и скандалчия. Ако искате да насочиете вниманието ни към определен проблем правилният начин е да се постави въпроса ясно, точно и кратко без недомлъвки, нападки и обиди.
Активен

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #124 -: Май 11, 2007, 12:25:07 »

Маценца,  Big grin (щом почвам така значи ще ви кажа нещо хубаво) Big grin
предлагам всички Пловдивски да се съберем на некое кафе и да си помяукаме малко.  Love eyes

Стига сте се драпали за глупости и стига сте се захващали с такива "проблеми". Създавате си излишно напрежение по между си зорлен.
Само едно не мога да го свържа: НЕМОЖЕ да сте пуснали тема, в която се оплаквате от спама и паралелно с това да развивате теории,че усещате модератори. ;)
Скорошен потребител съм, но вече доста от вас ги чувствам близки и някак си не ми е приятно да ви гледам как се разправяте за някви абсолютни глупости.

Като администратор на един форум и глобален модератор на друг мога да кажа нещо, което всички вие го забелязвате- форумите са на етапи- един, в който не можеш да смогваш да търкаш ботове, друг в който пишат 10-20-50 (според зависи) човека редовно, трети в който разни потребители губят интерес към форумите с месеци.

Та, така- тук сега ви е обгърнала/ ни обгърнала (не се деля, и аз спамя)- вълна спам.

Но пък чак така да се делите и да се задълбочавате-
СМЕшНО Е.

п.п-чакам лс-та за предложения, където да си мяукаме.  Big grin
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: