star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star СПАМ!
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 34422 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« -: Май 10, 2007, 11:44:28 »

С риск да настане пак грандиозен спор, повдигам за пореден път тази тема, просто, защото нищо не се случва. Само се караме и нищо не се променя. Честно казано е весело да има спам, смешки, закачки и т.н., но аз вече започвам да губя желание изобщо да чета форума, защото почвам да се дразня, че лиготии има във всяка една тема, без изключение. Не предлагам нито да се трият мнения, нито да се намесват модераторите, глупаво е...ама айде просто малко се ограничавайте, големи хора сте!

П.С: Айде, нападайте ме сега.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #1 -: Май 10, 2007, 11:46:00 »

*Напад*
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #2 -: Май 10, 2007, 11:52:55 »

На мен спама не ми пречи- ръководя се от заглавието на темата, после прочитам няколко мнения, които са по нея.
Ако има какво да кажа- казвам.
ако няма - не казвам, отивам на следващата тема.

ако ми се лигави съм първа китка с вицове за пишки в спам-темата.  Lol
ако реша -спамя и завличам къде еуфория, къде дита с мен.  Big grin

Та, като цяло не смятам,че спама е прекален.
Ако форума е някъв супер строг ще загуби магията, с която ме грабна - именно много жени на едно място, които си се разбират- тук там се карат като кифладжийки и после пак си се обичат.  Lol  Lol

п.п- И в крайна сметка сядам на компютъра в повечето случаи да се разтоваря, форума е част от програмата на комп-а и ако тук е някво супер сериозно и праволинейно то става ебати разтоварването.  Razz  Cheesygrin
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #3 -: Май 10, 2007, 12:05:06 »

Не казвам да стане стерилно място, където всичко да е премерено и праволинейно, но и да не се прекалява все пак.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Sofi
Newbie
*

« Отговор #4 -: Май 10, 2007, 12:09:28 »

Аз точно това казах, че според мен не е прекалено.
на МЕН ЛИЧНО не ми пречи.  Rolling Eyes
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #5 -: Май 10, 2007, 12:15:25 »

На мен ми пречат целите спам-теми, когато някои потребители няма какво да правят и пускат безцелна тема "Слънцето грее", 2-3 мнения по нея, до 10, и след това стои да пълни списъка  Rolling Eyes
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #6 -: Май 10, 2007, 12:43:51 »

аз мисля , че харвестър снощи напъска куп глупави теми , които трябва да бъдат изтрити , имаме си теми за спам .
Използвам темата , че да предложа  Cheesygrin  не може тема със заглавие-лека нощ и тема къде е еди кой си съфорумец , или "ти изка ли се" (имахме си тема за реклами)  да седи , при положение , че може да ги пусне в тема за спам тези си постове...  
даже това ще го пейстна в другия раздел като предложение Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #7 -: Май 10, 2007, 12:52:41 »

Доста съм съгласна с последните две мнения.

Освен това мен спамът не ми пречи иначе изобщо. Този вътре в самите теми.

Понякога ме дразни, защото много хора направо се разтичат от лигавщина...и в един момент стана отблъскващо...Щото то на всеки се случва и айде - един път да си се разлигавали...Ама цял ден и във всички теми да вървиш като подвижен цирк е просто ужасно! Razz
Но мога да го преживея. Smile Като не ме радва общата лиготия или караници натискам ИЗХОД и готово. Не съм се оженила за Форума, я. Cheesygrin
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 10, 2007, 12:56:00 »

феи , съгласна съм за това с многото лигаване и мен ме побърква от време на време и спирам да чета темите , то не лигаване , а направо разтичане , все едно чета постове на не 25 годишни хора , а на 12 годишни.(говоря горе долу средно за годините Cheesygrin ) .И аз се лигавя , ама не мисля , че съм се разтичала чак от простотия  Lol  Lol  Lol

п.с.- Иначе и аз не веднъж съм казала , че обичам спама , защото той си е като чара на форума , но понякога се прекалява (както описах по нагоре ) .Иначе не е лошо да си има такива теми за СПАМ , когато на някой му се разтича до толкова да пише в тия теми , а не да оспамва по сериозните ...  Smile
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #9 -: Май 10, 2007, 12:57:01 »

Сметанова, може и да има логика в това, което казваш, но дали не е по-добре хората да се наспамят и тогава да се изтрие така че просто да не пълни базата... но пак е малко ограничаващо ми се струва. Абе не знам.

А относно спама... Амииии в момента аз спамя доста. Харесва ми, весела съм, след 8 дни се женя и никой не може да ми наложи да си спирам трепетите и да не си говоря глупостите от приповдигнатост и да пиша в сериозни теми. Просто ще ме изчакате да ми мине. КАКТО СЪМ ПРАВИЛА АЗ. Има много хора, чието присъствие във форума не за нищо друго освен, за да спамят. Аз мисля, че не се числя към тях. Но ето, че ги търпя, а когато не съм на кеф, не ги чета.

Има хора, които спамят на периоди, това го забелязвам със сигурност. И КОГАТО ТЕ СПАМЯТ НЯМАТ НИЩО ПРОТИВ, но когато спами някой друг докато те не са в лафа и почват да се дразнят. Ами... не може всички да сме на една вълна във всеки един момент Smile На мен като не ми е интересен даден спам, не го чета.

Не може да е пролет, навън слънцето да грее, да извират хормони, всички да са приповдигнати и да искаш да се владеят и ограничават. Цъ. Няма как да стане това.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 10, 2007, 12:57:47 »

е реших да редактирам , то пък се пусна като ново мнение  Mad  Mad  Mad  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 10, 2007, 13:02:45 »

Оф...Мер-Мер...Ти пък къде се слагаш? Lol Спамела тя...Аз що не съм забелязала? Blink Даже толкова постничко обсъждаш сватбата и вълнението си, че ти се чудя... Mad

Имах предвид други неща аз...Ама не искам да засягам никого, за това няма да изпадам в конкретика. Smile
Че тия разтичания са ги правили и съфорумци, които са ми изначално симпатични. Cheesygrin

Сметано, незнам ма и твоя спам...Понякога е лигав...но не визирах него. Ти май се сети какво имах предвид...Така че да не се обяснявам тука Razz
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 10, 2007, 13:06:11 »

перли , според мен така ако се трият след това спам мненията се реже част от темата и все едно ще липсва нещо .Пък и май е по трудоемко за модовете да се занимават да трият спамове , пък и е обидно и за тези , които са го писали , че са му изтрили мнението:)
Мисля , че е добре всеки сам до някаква степен да преценява до колко може да спами в дадена тема и ако му е супер превъзбудено и .. спамещо ( Lol ) да се премества в друга тема , която си е за спам.
Не може напълно да спре спама , но да има някакви граници , а не в една по сериозна тема 3 страници да са само глупости и нищо по темата ...  Confused  Нормално е Алекс да се обиди , когато е видяла как се оспамва нейната тема и аз бих се обидила ,каквато и тема да бях пуснала и ако започне да се спами ще ми е неприятно , защото ще чакам да се говори за това , за което съм писала в темата... Smile
Хубаво нека спамим , не можем да не спамим , но нека прекаляваме с простотии въс всяка тема.

п.с. - феи , спама 99% винаги е лигав , но на моменти направо не че е лигав , а блудкав и мазен  Lol  Говорим за едно и също нещо Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 10, 2007, 13:16:02 »

Цитат на: "Sahne"
Нормално е Алекс да се обиди , когато е видяла как се оспамва нейната тема и аз бих се обидила ,каквато и тема да бях пуснала и ако започне да се спами ще ми е неприятно , защото ще чакам да се говори за това , за което съм писала в темата... Smile
Хубаво нека спамим , не можем да не спамим , но нека прекаляваме с простотии въс всяка тема.

п.с. - феи , спама 99% винаги е лигав , но на моменти направо не че е лигав , а блудкав и мазен  Lol  Говорим за едно и също нещо Smile

А така. За това говорим. Всеки знае, че спам има и ще има. Малко или много се е примирил и намерил свой начин да се справя. Но и всеки малко трябва да мисли, за де не се улива...понеже границата е супер тънка. И темата на Алекс е хубав пример за бруталното й прекрачване... Unsure
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 10, 2007, 13:27:29 »

И аз съм ЗА да се изтрият темите на Харвестър.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #15 -: Май 10, 2007, 13:37:06 »

Аз само не разбирам как точно вие се обявявате против спама, при положение, че той ви е съвсем присъщ ?

Спама, флууда и т.н. не е забранен, защото много отдавна се разбрахме, че искаме да запазим частица от стария форум и начин на общуване - а именно, чара му. Много хора смятат, че писането извън поставените теми прави форума нефригиден, с приятелска атмосфера, тази, която е усетила Софи, примерно. А и не само тя.

Пък и нека не забравяме, че не са много хората, които влизат във форума, не са много и темите, които се обсъждат. Т.е. много хора възприемат това място като свой приятен виртуален дом, в който намират положителни емоции, благодарение на общуването си с приятели, познати, непозанти. Общуване, да. Емоции.

В някои теми се е прекалило- ок, оправено е. Сега аз по ваш пример, все едно да хвана да ровя в стари теми, в които вие сте прекалили ? Добре ли ще е ?  Защото има какво да намеря за почти всеки, включително за себе си.

Нека не се правим на Геновеви. Разбрах Утопия, мисля, че всички я разбраха.  

Сега, ако някой има прекалено много свободно време и му се дрънка с хората вирутално - нека го направи на друго място или по друг начин. Или да се опита да се органичи.

И това е. Сдъвка се всичко това.

Всеки да разчита на собственото си усещане, светоглед и самоконтрол. Където е нужна намеса - ще има.

И не може просто така да трием нечии теми, защото на вас не ви харесват. Не бяхте ли против прекалената намеса на модераторите и самото редактиране ?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 10, 2007, 13:41:37 »

а можахте да заключите някои други теми и в последствие да ги изтриете , а тези ненужните :лека нощ , следкиуте сте , не може ? не може и тази за къде е алето ? ебаси темите .Можахте да изтриете тази на лошата , която беше станала 3 страници , а тази с 2 мнения - с отговори с по 1 дума не може.Брей!
ясно!

п.с.- казваш :"не можем да трием просто така теми , които на вас не ви харесват"  , а тези , които на ВАС  не ви харесват може.Така се получава.Бамбина , мисля , че за теб също се отнася онова , че се модераторството те порменя...
И никой не е казал , че ние не спамиом , хиляда пъти сме казали , че обичаме спама и че без него не може.
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #17 -: Май 10, 2007, 13:45:00 »

Това значи ли, че ако някой реши да се излигави и да пусне 15 ненужни теми трябва да го толерираме? Защото се получава нещо като две излишни мниения в някоя тема да получават линчуване за спам, а цели серии идиотски теми се приемат без никаква реакция. Това нормално ли е?
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 10, 2007, 13:52:49 »

Ама вие май не се усещате съвсем ? Идиотски, ненужни били темите ? И според кого ? Според няколко потребителя? Ами ,ако някой така реши ,че вашите теми са идиотски и просто реши да ги делне ? Наклон ли се опитвате да давате, не мога да разбера какво е това желание за изтриване на теми ? Пречат ли ви ?

Това неслучайно е раздел "На Лафче" , а Харвестър е бил редовен потребител, пуснал две спамърски теми да види кой къде е ,как е и т.н.

Темата на лошата беше заключена и изтрита, И по нейно желание, освен това ,че се беше превърнала в скандал и вече бяха започнали обиди.

И с тези детинщини за промените и модераторстването Blink  , ПМС?  Confused
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 10, 2007, 13:54:47 »

Добре, намери ми едно смислено мнение в темата за Алето.
И освен това пропусна да коментираш предния ми пост.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #20 -: Май 10, 2007, 14:01:29 »

Без скандали и обиди, моля ви.
Модераторският екип и админката ще преценят дали е необходимо да се трият темите.
И не е нужно да подклаждате пак огън.
Не ви ли писна?
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #21 -: Май 10, 2007, 14:05:22 »

Моето мнение за триене и заключването на теми:

Според мен не трябва да се толелират теми подобни на Харвестър. Да, бил е редовен, ок. Но ако беше някой новак? Някой, който току що се е регнал във форума и си пуска тук там теми? Какво щеше да бъде отношението? Питам просто  Cheesygrin
Според мен няма значение кой колко е пребивавал във форума и примерно колко поста има... Все едно потребители като Сметанката, Абсолютчето и всички останали, които сте тук и в стария форум повече от година, да почнете да пускате лигави теми напред назад и това да не е проблем... защото все пак сте "стара генерация"  Blink

Според мен преди да се заключи или изтрие една тема трябва да се пита 1. автора на темата 2. да се изчака за мнението на останалите потребители - все пак може да има някой, който иска да изкаже мнение по въпроса  Rolling Eyes

Не искам да се заяждам с никой. Просто мисля, че и аз като част от този форум имам право на мнение и искам да го изкажа Smile
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 10, 2007, 14:06:03 »

Какъв е тоя деспотизъм, мислех, че във форума има демокрация  Lol  Lol  Не, наистина, нямаме ли право да си даваме мнението или ще заключите темата?
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #23 -: Май 10, 2007, 14:06:51 »

Отговори първо на себе си на въпросите, които поставих в предишния си пост и се опитай да разбереш, защо нямам намерение да коментирам повече.

Приятен ден на всички желая.
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 10, 2007, 14:09:15 »

Ок, за мен отговорът ти беше достатъчно ясен  Wink
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #25 -: Май 10, 2007, 14:11:55 »

Абсолют, откога наричаш молбата деспотизъм?
Или е по-удачно да заформиш нова драма?

Повтарям отново - моля ви сърдечно да не си губим деня с безсмислени спорове.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #26 -: Май 10, 2007, 14:18:13 »

бамбина и сие не ви ли писна постоянно когато някой си изказва мнение различно от вашето да го обвинявате в пмс  Cheesygrin
АЗ  не съм , а вие Cheesygrin  
Айде и аз спирам по темата , така или иначе всеки си знае неговото Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #27 -: Май 10, 2007, 14:25:38 »

Пийнете по една вода всички и се успокойте. Перманентното недоволство и огорчение предизвиква неприятни емоции, оправя се като се замени с положителни такива, а начини - много !  Smile
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 10, 2007, 14:27:49 »

Цитат на: "Bambina"
Пийнете по една вода всички и се успокойте. Перманентното недоволство и огорчение предизвиква неприятни емоции, оправя се като се замени с положителни такива, а начини - много !  Smile
Lol  Lol  Lol  кой го казва
бамби спазвай си съветите ти , ако толкова тежко ти влияе нещо на емоциите Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 10, 2007, 14:32:15 »

Цитат на: "Sahne"
Lol  Lol  Lol  кой го казва
бамби спазвай си съветите ти , ако толкова тежко ти влияе нещо на емоциите Cheesygrin

Lol  Lol  Lol

Бамби, съгласна съм със Сметаната, че ти най-много си се вживяла в модераторстването и подражателстването!

Знаеш, че иначе си ми безкрайно симпатичен съфорумец с много полезни мнения, хладнокръвно и зряло разсъждаващ.

Но тази тактика да казваш на хората какво да правят, ето и в това си последно мнение, няма да ти донесе много положетелни емоции. Wink
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #30 -: Май 10, 2007, 14:58:14 »

Ако се махнат модераторите, тия които се оплакват, ще бъдат ли доволни?
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 10, 2007, 15:18:47 »

Цитат на: "euphoria"

Не. Аз не се оплаквам от СЪЩЕСТВУВАНЕТО на модераторите. Аз се оплаквам от други неща. Иначе да има модератори си ми харесва. Уважавам всеки един от тях, но някой малко трябва да се приземят. И да престанат да говорят като последна инстанция - сякаш те са безгрешни и вечно прави, защото не са!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #32 -: Май 10, 2007, 15:36:20 »

Моята молба няма нищо общо с модераторите, просто апелирам към малко самоконтрол.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 10, 2007, 15:38:40 »

Цитат на: "Fei4ka"
Цитат на: "euphoria"

Не. Аз не се оплаквам от СЪЩЕСТВУВАНЕТО на модераторите. Аз се оплаквам от други неща. Иначе да има модератори си ми харесва. Уважавам всеки един от тях, но някой малко трябва да се приземят. И да престанат да говорят като последна инстанция - сякаш те са безгрешни и вечно прави, защото не са!
точно така!
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 10, 2007, 15:42:30 »

Цитат на: "utopia"
просто апелирам към малко самоконтрол.

Аз също и когато го няма модераторите трябва да се намесват. А когато модераторите не реагират, обикновените потребители имат право да дадат мнение, нали? Нали потребителите са суверен Smile Никой  не е казвал, че не иска да има модератори, поне аз не съм видяла това в никой пост.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 10, 2007, 15:51:15 »

Цитат на: "Absolute"
поне аз не съм видяла това в никой пост.

Не, просто дойде време да извъртаме нещата и думите. Wink
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #36 -: Май 10, 2007, 16:04:58 »

На мен спамът не ми пречи.

Пък и не искам да се съобразявам дали това,което пиша е спам или е по темата. Както многократно съм казвала,аз не изпълнявам някаква мисия ,аз се виждам с приятели.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #37 -: Май 10, 2007, 16:47:54 »

Преди две седмици случайно търсих мои мнения по разни въпроси из стария форум. Удивявайки се от мъдростта из розовите страници, попаднах на тема за искане на правила, модератори и скандали по повод флуда (да, правилната дума не е спам, а flood).
Копирам ви едно мое мнение от там:
Цитат
Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Автор: Xpucu
Дата:   07-20-06 12:42

Момичета, стоически се опитвах да не пиша в тези теми и да не се меся във вечния ви спор "За и против безразборното спамене и писане на глупости". Само че наистина искам да ви кажа три неща:
- всяка от вас е права - както само за себе си, така и за някой друг, така че не се дръжте като деца, ами намерете онова положение, в които да уважавате различните си гледни точки и потребности от този форум, а не да пишете за пореден път страница след страница кой е по-прав!
- Тенценцията да е пишат максимално много и максимално безсмисмени офтопици е на лице. Никой не трябва да отрича забавната и разпускащата им страна, както никой не трябва да отрича и дразнещата им страна! И в този ред на мисли, нека всичко има граници, за да са доволни всички.
- Хубаво е да не забравяте, че тук няма модератор, не само когато трябва да кажете на Бизар или някой друг, че това не е неговата роля. Хубаво е да не забравяте, че точно заради липсата на модератор, отговорността за този форум е на всички ни. От всички нас зависи сериозните теми да остават сериозни, темите за развлечение да са теми за развлечение, на обидите и провокациите да не се отговаря с още обиди и провокации. И най-вече когато отворим форума и видим заглавията на темите, да знаем че мненията в тях съответстват на темата и развилата се по нея дискусия, а не са поредната доза безсмислици.

Да, нещата тук са по-различни. Има модератори, но това не значи, че отговорността за всичко е само тяхна. Това да ни е уютно тук, да е нашето местенце за среща с приятели и да се уважаваме взаимно, не зависи само от мен или от Дита и Бамби, Бизар и т.н. Зависи от всички! И за да сме доволни всички, не трябва само шепа хора да се стараем, а другите само да класифицират действия. Защото с това не се стига до никъде!

Вчера ясно обясних, че "Това, което наистина може много да ме засегне, е отношението и делението на "шефове". Има модератори, защото наистина мисля, че има нужда от тях. Но не за да бъдат стражите, лошите и контролиращите. А за да ни е по-добре на всички. Тяхното присъствие ме кара са се чувствам спокойно и уютно тук." И въпреки това днес прочетох в една тема "за хората, които се занимават с наглеждането". И тъй като за мен е очевидно, че веселите закачки между Дита, Бамби, Блонд ви дразнят и това е част от (ако не целият) проблема, то искам да ви напомня, че все пак в правилата темата за закачки и флуд не се дискутира и както на вас ви е разрешено, така и на тях. И все пак ще попитам ясно и искам ясен и точен отговор - трябва ли въпросните наглеждащи, чиято роля изобщо не е такава!, да престанат да пишат и да не си позволяват offtopic или закачка?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #38 -: Май 10, 2007, 17:00:50 »

Хриси, много добре знаеш, че не става дума за самият флууд или затова дали на модераторите трябва да им се забрани да се закачат, но на мен лично ми писна във ВСЯКА ЕДНА тема да чета за меч-меч и за цецко и там, каквито още глупости се пишат. Всеки е писал глупости, аз също включително, но да се опорочават всички теми?! Аман. Независимо дали си модератор или админ или Господ, в този форум сме решили да има флууд, за да бъде форумът приветливо място, само че мисля, че се злоупотребява с това право. Всеки сам за себе си да си постави РАЗУМНИ граници! Това е.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 10, 2007, 17:01:20 »

Хриси, а според теб тази тема:

http://chick-chat.org/index.php?topic=1306.0

на мястото ли си е в този раздел, в който е. И има ли смисъл да я има при положение, че вече имаме тема за дискутиране на реклами. И моя работа ли е да коментирам това или на модераторите да я преместят?

Темите "Лека нощ" и "Къде е кака" няма какво да ги коментирам изобщо...Безсмислено е да те питам мислиш ли, че трябва да бъдат изтрити. И щяха ли да се задържат и 2 мин. във Форума, ако бяха пуснати от Сладичка примерно?

Иначе аз ще подесетя, че нямам нищо против съществуването на модератори. Не съм искала те да са само стражари действащи стерилно. Но поне може да се съобразяват малко понякога. Да не обвиняват преди да са погледнали собственото си поведение. И да не сипят мъдри "съвети" като: Пиинете една студена вода и т.н. Защото на много хора може да им кипне от това.
« Последна редакция: Март 23, 2008, 15:30:21 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен

Franciska
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #40 -: Май 10, 2007, 17:04:02 »

Аз като сравнително нов потребител (регистрирана съм от доста време, от 2 седмици съм редовно тук) ще си позволя да споделя мнението си по въпроса... Преди малко отворих 3 проиволни теми, в горната част на раздела. 3те теми са коренно различни, но е факт, че последните им страници са отрупани с едни и същи мнения - компетентните органи, мечовци и за и против спама. Дори се зачудих дали не съм отворила два пъти една и съща тема, някак си изреченията са като копирани и пейстнати, дори креативност не е прилагана... До сега не съм взела дейно участие във форума и точно заради това не съм си позволявала коментирането на държанието на участниците в него. Само едно установих - трудно се създава нещо хубаво, но пък за съсипването на създаденото не е необходимо много - само няколко жени, които нямат мярка кога да спрат.
Стегнете се, починете си за няколко дни от форума, оставете да се понатрупат нови теми, които да бъдат объдени. И не се карайте, грозно е.

Всичко написано горе е добронамерено.

Поздрави
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 10, 2007, 17:07:44 »

Утопия,защо пусна темата,след като вече има 3,в които се обсъжда точно това?

Защо нормално не бе казано,че темите на Харв трябва да се изтрият?

Какъв е проблема с "Меч" и прочее? Да вадя ли цитати с наречията "Како",Утопия? Точно преди една минута отворих тема,в която ми се мярна това. Още примери да дам ли?

Хайде скопете целия форум,ограничете постовете в брой букви на ред и всички да кротнем!
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 10, 2007, 17:09:02 »

Цитат на: "utopia"
Всеки сам за себе си да си постави РАЗУМНИ граници! Това е.

Утопия, с цитираното старо мнение от преди почти година не съм казала по-различно!

Фей, в стария форум имаше множество теми "лека нощ" и "добро утро", които се превръщаха в чудесни лафчета, само че в момента е по-важно да мрънкаме защо не са изтрити на секундата, вместо да видим, че медалът има и друга страна.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #43 -: Май 10, 2007, 17:09:15 »

Мисля, че всички са достатъчно наясно с моето мнение за спама ...Та в този ред на мисли ще кажа, че най-лесния начин да премахнеш нещо е просто да спреш да го виждаш. И според мен е твърде много, но това е последното нещо, което ме дразни в момента. Следя си темите, които са ми интересни, пропускам от тях мненията, в които не виждам нищо съществено и карам нататък. Това е все едно някой да каже, че му е писнало от всичките теми за козметика и дайте да спрем да го обсъждаме.
Мисля, че е повече от ясно, че всеки тук има различни нужди. На мен не ми харесват нуждите на 80 % от пишещите, но какви са ми опциите - да накарам 80 % от хората да спрат да правят нещо, което харесват; да спра да чета аз самата или просто да не обръщам внимание и да следвам моите си нужди. След като първият вариант е невъзможен, а вторият - неизпълним - значи съм на третия.

Нещото, което повече от всичко ме дразни обаче в момента са разнопосочните коментари като "много се вживяват тия модератори", а в същото време се пускат реплики "на тази тема тук ли и е мястото, аз ли трябва да казвам да я преместите". Повечето тук хем ги боли, хем ги сърби, искат да си кажат, че нещо ги дразни, ама не са сигурни какво, но нека да има за какво да се драчим все пак
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 10, 2007, 17:10:01 »

Франциска,къде се буташ и ти между шамарите?! Ти знаеш ли изобщо за какво говорим тук,че да се изказваш неподготвена?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 10, 2007, 17:10:38 »

Цитат на: "Blow"
Защо нормално не бе казано,че темите на Харв трябва да се изтрият?

Какво по-нормално от това:

Харви, тема за рекламите има в съответния раздел...Музика, филми и развлечения.

Какво става??? Shocked
Модератори? Unsure

Молба на колене? Върху грахови зърна?

Цитат на: "Xpucu"

Фей, в стария форум имаше множество теми "лека нощ" и "добро утро", които се превръщаха в чудесни лафчета, само че в момента е по-важно да мрънкаме защо не са изтрити на секундата, вместо да видим, че медалът има и друга страна.

Имаше Хриси...Но 3-4 такива в разстояние от 2 минути...? Не е ли прекалено? Нима не можа Харви да събере всичките си дълбокомислени питания в една тема? Blink

Цитат на: "bizzare"
"много се вживяват тия модератори", а в същото време се пускат реплики "на тази тема тук ли и е мястото, аз ли трябва да казвам да я преместите". Повечето тук хем ги боли, хем ги сърби, искат да си кажат, че нещо ги дразни, ама не са сигурни какво, но нека да има за какво да се драчим все пак

Бизар къде видя противоречие? Защото да - мисля, че модераторите много се вживяват (НЯКОЙ ОТ ТЯХ, за да съм конкретна - Дита и Бамбина)! И един път обясняват как не се толерирали теми с по една емоутка и две думи отговор, един път няколко такива теми остават непокътнати, та чак защитавани от модераторите! Последно?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Май 10, 2007, 17:11:41 »

Утопия,защо пусна темата,след като вече има 3,в които се обсъжда точно това?
Какъв е проблема с "Меч" и прочее? Да вадя ли цитати с наречията "Како",Утопия? Точно преди една минута отворих тема,в която ми се мярна това. Още примери да дам ли?
Хайде скопете целия форум,ограничете постовете в брой букви на ред и всички да кротнем!

Първо, не съм видяла, че има още 3 такива теми, не следя всички теми във форума.
Проблемът ми е, че ми писна да искам да прочета нещо конкретно и да виждам само шегички и майтапи. Какво с цитати ли ме плашиш? Да си имаме уважението само. Аз не помня да съм се оливала толкова, че да оспамя цяла тема. И много добре знаеш, че не става дума за скопяване на форума, а за мааааалко по-сериозно отношение. Недей да ми преекспонираш думите.
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 10, 2007, 17:16:27 »

Аз не искам да имам сериозно отношение в несериозния отдел. За мен това е скопяване.

В темата на Алекс се бяхме уляли, ок, махна се това, никой не е имал против. Не виждам в Любов секс и контрацепия някой да спами. Има един раздел за всичко и така да бъде! Зорлен да ставаме сериозни... не мерси.
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 10, 2007, 17:16:31 »

Ето,за това говоря. Иронично е.

Утопия,не преекспонирам нищо. Просто говоря с твойте думи. Ти се хвана за наречията,аз продължих замисъла. За мен тази тема е пусната с цел подтикване към скандал и преброяване на това кой е от едната страна,кой от другата. Прави като Бизар. Тя си е намерила златната среда и е доволна. И точно по тази причина е модератор-както казва Хриси-защото трябва да се гледа и от другата страна.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 10, 2007, 17:18:19 »

Ето,за това говоря. Иронично е.

Еми какво да е, Блоу? Като ми задаваш отговори?

А това, че най-любезно съм обяснила на Харви къде е темата и съм се озадъчила искрено, че вече не там и съм призовала модераторите НЕ Е ИРОНИЯ! Exclamation
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #50 -: Май 10, 2007, 17:19:57 »

Еми да не е иронично,Феичка. Когато е иронично,то дразни и изразява пренебрежение.
Активен

mishel
Newbie
*
Публикации: 76

« Отговор #51 -: Май 10, 2007, 17:20:47 »

Аз с риск да ми каже някой, че не е редно да пиша мнение по този въпрос понеже съм от няколко дни във форума - ще кажа накратко Smile
От както започнах да пиша, чета по-активно и горе-долу успях да прегледам повечето теми в разделите. Във всяка тема има много спам/мнения не по темата. Вярно е, че се разводнява темата, но иначе ще е много стерилно. Но пък ми направи впечатление, че горе-долу едни и същи хора спамят най-много. Ами вярно е- дразни. Разбирам, че вие се познавате от много време и си се знаете ама погледнато от някой като мен да кажем, изглежда не особено добре. Виждам, че и самите вие, някои от вас, които също от дълго са регистрирани, чак тях ги дразни това. Не е хубаво човек да попадне на този хубав форум с толкова полезна информация вътре и да види, че самите потребители се карат така за спама.

На модераторите мога само да кажа, че точно с мнения от типа "ти да не си в ПМС" или "пийте една студена вода", се получава това рзделение на модератори и немодератори. Самите модове казват, че не се определят лато различни от останалите, а подобни мнения мен лично на точно обратното ме навеждат Rolling Eyes . Някак пренебрежително ми изглеждат Rolling Eyes

Пак казвам, не искам да се бъркам тук най-вече, че пиша от супер скоро, по-скоро написах мнение като на страничен наблюдател Stuart Нямам нищо против никого, нито познавам някого, за да му симпатизирам Smile
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #52 -: Май 10, 2007, 17:23:33 »

Усещате ли се,че всеки си повтаря,това което знае,това което вижда и не е склонен да приеме позицията на другия.
Никаква градивност няма в този спор.
Имам чувството,че вече се превърна в каране за спорта и по инерция.
Хора,облечете се,излезте навън..изпийте едно кафе,изяжте по една торта някъде на зелено и на чист въздух.
Дайте си малко refresh,че започна да става грозно с тези негативни изблици.

П.С. Франциска,май за теб най-лесния начин да се "прибощиш" към форума е да станеш поддръжничка на някоя групичка,но ще ти кажа,че не това е печалившата тактика.
Активен
Franciska
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #53 -: Май 10, 2007, 17:25:28 »

Mishel, и аз като теб, ама вече ми направиха забележка и млъквам. Сега няма да изказвам добронамерено мнение, а добронамерено ще гледам сеир докато се поуталожат нещата. Поздравявам те за смелостта  Big grin
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #54 -: Май 10, 2007, 17:27:20 »

Еми да не е иронично,Феичка. Когато е иронично,то дразни и изразява пренебрежение.

И след като не е...Какъв е проблемът не разбрах? Confused  Blink
Освен това следиш моята ирония тенденциозно или не забелязваш тази на други хора тенденциозно? Я виж новите как добре я улавят. Wink

Цитат на: "mishel"

На модераторите мога само да кажа, че точно с мнения от типа "ти да не си в ПМС" или "пийте една студена вода", се получава това рзделение на модератори и немодератори. Самите модове казват, че не се определят лато различни от останалите, а подобни мнения мен лично на точно обратното ме навеждат Rolling Eyes . Някак пренебрежително ми изглеждат Rolling Eyes
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #55 -: Май 10, 2007, 17:28:11 »

Цитат на: "mishel"

Само едно ще кажа, ако преди два-три месеца Бамби или Блонд ви бяха казали подобно нещо, никой нямаше да отговаря "пренебрежително е", а щеше да реагира "в коя сладкарница отиваме за пасти".
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Май 10, 2007, 17:29:52 »

Момичета, чудя ви се някои от вас как може да ходят на работа и да имат шефове над главите си изобщо, при положение, че в един форум, не могат да изтърпят накакви елементарни модераторски насоки.

Феичка - щях да ти кажа нещо, но гледам, че Бамби го е написала - явно докато е била пусната темата на Харви не е имало модератор онлайн, който да я премести, а след твоето мнение тя така или иначе си е попаднала в раздела, защото повече за реклами не се говори в нея.

Все пак не всеки е онлайн и на разположение и да следи на минутата дали всеки си е уцелил раздела или не.
Активен

mishel
Newbie
*

« Отговор #57 -: Май 10, 2007, 17:32:34 »

Да, Хриси, може. Аз затова казах, че не натоварвамникого с моето мнение. Просто пиша от прекалено скоро и нямам поглед върху нещата. Само казвам това,което ми прави впечатление. Не искам никого да обиждам, обвинявам и т.н. Едно, че нямам право, друго, че нямам основание. А вие сте имали и предишен форум (поне така разбрах от някои постове Confused ), а аз там не съм била и много неща може би не ги знам и не са ми ясни. Затова писах единствено, това, което сега виждам Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #58 -: Май 10, 2007, 17:32:37 »

а след твоето мнение тя така или иначе си е попаднала в раздела, защото повече за реклами не се говори в нея.

А така сега мен изкарай виновна за дупката в озоновия слой. Lol  Lol  Lol

Ти поне го умееш...

Хубаво.

Видях, че по гръб няма да паднете. Даже Хриси не благоволи да ми отговори на въпроса...Ок. Разбрах.
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #59 -: Май 10, 2007, 17:34:32 »

И след като не е...Какъв е проблемът не разбрах? Confused  Blink
Освен това следиш моята ирония тенденциозно или не забелязваш тази на други хора тенденциозно? Я виж новите как добре я улавят. Wink

Ако бях искала да кажа това,което ти си разбрала,щях да сложа запетайка след "Еми да"

Единственото нещо,което правя тенденциозно е да намилам,за да ме направят модератор  най-накрая,че да млъкна. Cheesygrin

Нетенденциозно се опитвам да ти кажа по какъв начин провокираш ирония в "други хора".
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #60 -: Май 10, 2007, 17:36:50 »

Пиша последно и няма да се закачам повече, че и без това имам да уча.
Всичко, за което призоваваме е да се пише с мярка. Вярно е, че не можем да скопим форума от спам (флууд), но не вярвам някой да иска това. На мен хората тук са ми интересни и форумът е единственото място да си говоря с тях, затова и аз спамя (флуудя) и никога не съм била против това всички да го правят. Но от друга страна тук направо брадяса с флууд! Нещата вече отиват на другата крайност. Оффтопици във някои теми - да, оффтопици във всички теми - ок, но няколко теми под ред без грам съдържание, това вече не го намирам за разумно. Особено при положение, че с няколко излишни мнения в определена тема започват да се правят забележки или се трият теми, защото имало подобна преди 7 месеца примерно, в която така или иначе е трудно да откриеш информация, защото трябва да загубиш около 3 часа да четеш за горското разнообразие.
Според мен няма от какво да се страхувате, форумът е далеч от тенденцията да бъде окастрен  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #61 -: Май 10, 2007, 17:39:03 »

Единственото нещо,което правя тенденциозно е да намилам,за да ме направят модератор  най-накрая,че да млъкна. Cheesygrin

Нетенденциозно се опитвам да ти кажа по какъв начин провокираш ирония в "други хора".

Аз мисля, че ти трябва да си модератор. И ти може би се шегуваш, но аз не. Обаче какво мисля аз не е от значение. Cheesygrin Така че - съжалявам, Блоучо. Kiss

А дали провокирам ирония у другите и как - не ми дреме! Lol

Цитат на: "Absolute"
Нещата вече отиват на другата крайност. Оффтопици във някои теми - да, оффтопици във всички теми - ок, но няколко теми под ред без грам съдържание, това вече не го намирам за разумно. Особено при положение, че с няколко излишни мнения в определена тема започват да се правят забележки или се трият теми, защото имало подобна преди 7 месеца примерно, в която така или иначе е трудно да откриеш информация, защото трябва да загубиш около 3 часа да четеш за горското разнообразие.
Според мен няма от какво да се страхувате, форумът е далеч от тенденцията да бъде окастрен  Lol

Именно!!!
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #62 -: Май 10, 2007, 17:41:05 »

Аз още в поста си на първа страница попитах нещо и все още си чакам отговора, с никой не съм се заяждала, попитах като нормален човек.

И пак ще повторя - този форум не е само от потребители, които са тук от "години". Какво?! Като са нови потребители Франсиска и Мишел нямат ли право на мнение? Те не са ли част от тозо форум? Или хората с пребиваване тук повече от 6 месеца (примерно) само имат право да решават, да коментират, да критикуват?

Знаете ли какво ми каза Дита в ЛС в началото на моето пребиваване... Каза ми, че всички сме равни! Няма нови, няма стари! Няма модератор, няма обикновен потребител! Защото всички правим този форум! И изказванията срещу Франсиска и Мишел често казано ми направиха лошо впечатление.

И хайде да замълча, че и аз да не се бутам между шамарите.. все пак не са минали "6 месеца", за да имам право на изобщо някакво мнение  Rolling Eyes
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #63 -: Май 10, 2007, 17:44:20 »

Даже Хриси не благоволи да ми отговори на въпроса...Ок. Разбрах.

Хриси е навън и се забавлява.
Предлагам и вие да направите същото,та да се заредите с малко позитивна енергия.
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #64 -: Май 10, 2007, 17:45:13 »

Смайли на вас всичко ви прави подобно впечатление. Значи ако аз кажа на Соня, че е в ПМС, както се е случвало, проблем няма. А като го каже Бамбина, о... големее се.

Ахам всички сме равни и затова ако мога да насмета някой страр потребител, значи мога да насмета и чисто нов. Защо да не може Блоу да го направи, след като всички сме равни?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #65 -: Май 10, 2007, 17:45:28 »

Цитат на: "Smiley"
Или хората с пребиваване тук повече от 6 месеца (примерно) само имат право да решават, да коментират, да критикуват?

Знаете ли какво ми каза Дита в ЛС в началото на моето пребиваване... Каза ми, че всички сме равни! Няма нови, няма стари! Няма модератор, няма обикновен потребител! Защото всички правим този форум!

Тук никой няма право да решава. От нас - обикновените потребители. Решават модераторите:

И си правете елементарна сметка, че тук има модератори и те могат да преценят.

Не стана ли ясно? А явно и да коментираме и критикуваме нямаме право, защото се почва модераторската солидарност и набеждаването, че съм се държала иронично и незнам си как още...

А това, което ти е казала Дита ми звучи много смешно. Били сме равни...Еми не сме. Аз равенството и демокрацията не ги разбирам така.
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #66 -: Май 10, 2007, 17:47:12 »

Е това беше голяма глупост  Lol  Lol  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #67 -: Май 10, 2007, 17:49:18 »

Цитат на: "Mermaid"
Е това беше голяма глупост  Lol  Lol  Lol

Ти гласувала ли си кои да бъдат модератори?

Кой прецени да са именно те? И защо прецени именно той след като сме равни тук?

Цитат на: "blonde"

Предлагам и вие да направите същото,та да се заредите с малко позитивна енергия.

Да, но преди това беше тук и ми отговори избирателно на въпросите. На една част - да, на друга - не. Интересно.

След малко ще изляза. Ще си купувам розов панталон. Tongue И аз съм си положително заредена и сега. Tongue
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #68 -: Май 10, 2007, 17:49:30 »

Равенство и демокрация не съществуват никъде в чистата си форма.
Дори да си хванеш багажа и да отидеш на някой безлюден остров пак ще трябва да се съобразяваш. Така е остроен света.
Активен
mishel
Newbie
*

« Отговор #69 -: Май 10, 2007, 17:49:41 »

Аз си помислих, че едно странично мнение няма да натежи, защото понякога именно от страни (от външен потребител или както там ме възприемате Big grin ) се появява лъча светлина, за да е в помощ на останалите Wink . Пределно ми е ясно, че не съм "потребител" в смисъл на по-отдавнашните. Но навсякъде има един период на приобщаване на новия, новото, към завареното Smile А аз няма как да се приобщя към форума, ако не пиша, ако не изказвам мнения и останалите не ме поопознаят като потребител Smile  Ако искате зачитайте мненията ми, това е ваше право Smile

Лек ден (колкото остана от него). Аз пиша от работа и след малко си тръгвам Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #70 -: Май 10, 2007, 17:50:46 »

Феичка, за теб с пълна сила важи мнението ми за работата и шефовете.
Не знам не се ли усещаш поне малко, че с такива генерални изказвания не показваш просто позицията си в конкретния спор, а какво ти е отношението като цяло към по-висшестоящи. А под висшестоящи нямам предвид модератори - модераторите са просто обикновени потребители с малко повече бутончета ...но явно е особено голям проблем за теб, че има такива потребители и представи си, те си вършат работата (която в друга тема сложи в кавички)....Та мисълта ми е - толкова ли не можеш да я приемеш с достойнство цялата тази работа, че едни потребители са с малко повече права от други, та се стараеш по всякакъв начин да ги набедиш и изкараш "от сой"
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #71 -: Май 10, 2007, 17:50:56 »

Фея, вече си каза, че Дита и Бамбина се вземат за шефове. Би трябвало да си се успокоила. Вече в три теми направи скандали докато изплюеш камъчето.  Lol Да беше драснала едно лично съобщение, а не да занимаваш целия форум с личното си отношение.  Lol

Е как да те взема сериозно след такова изказване? Ами ще продължа и аз да гледам сеира, както правят в момента 30 потребители - имаме нови рекорди с онлайн потребителите на форума.  Lol

Ох, лигня.  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Ще пикна.  Lol
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #72 -: Май 10, 2007, 17:52:57 »

Фейче, виждаш призраци и една глобална конспирация на "правителството в сянка". Ти си от типа хора, които не искат да са модове, ама се дразнят на другите дето са. Аз не искам да съм, да се оправят, а и гледам, че се.

Еми дай наистина всички да станем модове, че да има демокрация  Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #73 -: Май 10, 2007, 17:53:22 »

Смятам,че наличието на повече модератори е някакъв признак на демокрация....Против съм Хриси сама да се оправя с всичко,освен тва,сигурно така и е по-лесно.

От друга страна,Бамб,мисля,че изобщо не прозвуча добре,това,което каза,че си имало модератори,които можели да преценят.Мисля,че уж се разбрахме,че функцията на модераторите тук е съвсем друга-да защитават форума и да се месят минимално.Някак останах с впечатлението,че и мнението на немодераторите има значение.Това,което каза,прозвуча така,сякаш вашето мнение е това,което де факто е меродавното.Не си права.

Изобщо модераторстването стана някак много модерно,а идеята беше да е незабележимо.Може би трябва да потърсим причината за това.Тя или е у потребителите,които са прекалено чувствителни по темата(ако е така явно е доста масово),или е у вас,които явно не можете да се справите с изискването за незабележимост и равнопоставеност.Пример в полза на втората хипотеза е надписът в подписа на Дит "мод екип в действие"....което мен лично някак ме подразни,мисля,че е доста неуместно да се парадира с модераторски функции,особено на фона на скорошните размирици и недоволства.

Не ме разбирайте погрешно,просто анализирам ситуацията,смея да заявя напълно обективно,дори си посволих да критикувам,хора,които са ми безкрайно симпатични,понеже аз съм последният човек,който се чувства лично засегнат,или пък има някакви претенции да бъде модератор.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #74 -: Май 10, 2007, 17:55:40 »

То стана мащабен проблема . Аз вече няма какво да кажа , защото ще се повторя , но мнението не си променям за нищо , което съм казала.
А модераторите все си мислят , че те са прави , аз съм сигурна , че някои от тях ако не бяха , нямаше да са на същото мнение .
И мисля , че Блоу беше много по подходяща за модератор на раздел любов , секс и контрацепция от Бамбина . Също мисля , че това с група на модераторите прави разделения във форума.Което лчино мен не ме боли , но се забелязва и от време на време е дразнещо постоянно да се четат някви по лични мнения , има лична за такива , не е нужно да се изтъквате , че си имате приказка.Защото в много случаи си личат . Както и да е , казавам си каквото мисля , моля да не ми се нахвърляте . Нали всеки има право да си изкаже мнението Smile
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #75 -: Май 10, 2007, 17:58:20 »

Ами то всеки си има приказка с някой. Тези, които са се срещали си имат приказка, тези които са завършили Право също. Тези, които си боядисват косите руси, също си имат приказка. Защо модовете да си нямат приказка Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #76 -: Май 10, 2007, 17:58:49 »

Равенство и демокрация не съществуват никъде в чистата си форма.
Дори да си хванеш багажа и да отидеш на някой безлюден остров пак ще трябва да се съобразяваш. Така е остроен света.

Ясно е. Но поне можем да се постараем, нали?

Феичка, за теб с пълна сила важи мнението ми за работата и шефовете.
Не знам не се ли усещаш поне малко, че с такива генерални изказвания не показваш просто позицията си в конкретния спор, а какво ти е отношението като цяло към по-висшестоящи. А под висшестоящи нямам предвид модератори - модераторите са просто обикновени потребители с малко повече бутончета ...но явно е особено голям проблем за теб, че има такива потребители и представи си, те си вършат работата (която в друга тема сложи в кавички)....Та мисълта ми е - толкова ли не можеш да я приемеш с достойнство цялата тази работа, че едни потребители са с малко повече права от други, та се стараеш по всякакъв начин да ги набедиш и изкараш "от сой"

Усещам се, Бизар. И наистина ми е такова отношението към по-висшестоящите, особено когато смятам, че не са прави, а и други хора също. Демек не съм само аз заблудена овца (обърни внимание, че всички обикновени потребители са поне от части на моето мнетие, а на противното сте си горе долу само вие - модераторите). Така че не крия позицията си. И не ме е срам от нея. Не се правя във Форума на една, а в живота на друга. Не го ли загряхте? Така че, ако поста ти е целял за пореден път да ме жегне - пак провал, сори!
Сложих я в кавички, защото все пак те/вие не работят това/това не им/ви е професията, а не за да я омаловажа!
Аз за стотен път ще кажа: УВАЖАВАМ ВСИЧКИ МОДЕРАТОРИ, ДОБРЕ Е ДА ГИ ИМА, НО - НАЛАГАЙТЕ ПОНЯКОГА ПРАВИЛА И САМОКОНТРОЛ НА И НА ВАС САМИТЕ!!! Не се взимайте за непогрешими!!! Само това казвам!!!

Дита...просто е безсмислено да ти коментирам мнението...То просто само говори за себе си. И айде стига с тия ЛС-та! Веднъж вече ти обесних, че аз на бег-граунд няма да действам. Знам, че твоя метод е друг, но остави ме аз да си действам по моя! Wink
И пак обидена, и пак лично отношение...вместо да се радваш, че ти го казвам в очите, а не зад гърба, като повечето........
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #77 -: Май 10, 2007, 18:02:58 »

Ами то всеки си има приказка с някой. Тези, които са се срещали си имат приказка, тези които са завършили Право също. Тези, които си боядисват косите руси, също си имат приказка. Защо модовете да си нямат приказка Smile
защото тази приказка се получава точно от това модератарставане и се изтъква и дразни .А както каза Катерина - нали целта беше да не си личи , че има модове , да не се разделяме на групи - модове и неМодове?А стана точно така.

Катерина поздравявам те за добрия пост .
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Май 10, 2007, 18:03:42 »

Smiley, аз ценя обратната връзка и критиката, но когато тя е конструктивна! В реда на това ако имате конкретно оплакване към някого, може да се чувствате напълно свободни да пуснете аргументирано мнение/тема/предложение по въпроса или да се свържете по подходящия начин с модератор или мен. Но провокации из няколко теми не се толерират, просто защото не са коректния начин някой да каже, че има възражение. Никакви синдикати, групировки и подобни няма да направят въпросното възражение по-аргументирано или по-важно за мен, съответно вероятността да го взема под съществено внимание и да му отделя повече време от поредения спор "кой е по-по-най" е минимална.

А по отношение на равенството - не е точно така. Защото форумът е общество и в него важат съвсем нормалните порядки за всяко общество - има си своите разбирания и порядки, има си своите проверени личности, има си своите изградени познанства, представи за хората. Не може някой да се появи от нищото и мнението за него и тежестта на думата му в това общество да е равно на мнението за и думата на доказан негов член от месеци/години наред. И тук не става дума само за време и брои мнения.
Не е същото да пиеш бира с компанията си, да пиеш бира с компанията, когато в нея има и един нов човек, и да пиеш бира с компанията, когато в нея е човек, който ти е интриганствал зад гърба например.
Така и във всеки форум - не е едно и също да те критикува или да търси равенство Цецо, Мермейд, Феята, предпоследния регистрирал се. Примера с компанията и бирата е показателен!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #79 -: Май 10, 2007, 18:05:12 »

Искам само да питам ...помеже темата беше апел като цяло да се намали целия спам ..
Феичка, може ли да ми припомниш в кое точно модераторите да си направят самоконтрол и кои правила да спазват. Съвсем сериозно питам, защото след всяко следващо мнение ми се струва, че позицията ти е, че модераторите правят нещо, което все едно не позволяват на останалите да правят, а не мисля, че има такова нещо.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #80 -: Май 10, 2007, 18:06:26 »

Добре ме нареди...  Lol  Kiss
Още съм тук... предчувствам как съм виновна пред двама мъже  Unsure
Активен

harvester
Newbie
*
Публикации: 1146

« Отговор #81 -: Май 10, 2007, 18:06:32 »

Стига сте се драчили де!
Модераторите на сапун!  Cheesygrin
Активен

The u"cannot find reality.sys
niverse is halted...
last.fm
katerina
Newbie
*

« Отговор #82 -: Май 10, 2007, 18:06:42 »

Мерси,Сметанейра.

Много се отдалечихме от формата на Лейдипил,аз от това страдам.
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2183

« Отговор #83 -: Май 10, 2007, 18:08:27 »

Точно тук е момента част от потребителите да се отцепят и да направят алтернативен синод Lol
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #84 -: Май 10, 2007, 18:11:28 »

Цитат на: "kpacu"
Точно тук е момента част от потребителите да се отцепят и да направят алтернативен синод Lol
Lol  Lol  Lol  е тука ще останат само модове и няколко техни верни последователи , които също ще направят модове за благодарско , че са останали с тях  Lol  Lol  Lol  (тва всичко е в кръга на шегата , не се палите).Вече стана голям смях наистина Smile
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #85 -: Май 10, 2007, 18:11:40 »

Биз,ако искаш отговор на въпроса си-може да прочетеш поста ми в края на предишната страница,мисля,че всички това имат предвид.Там съм написала с кое според мен масата модератори не се справят.

Между другото,искам да поздравя теб,защото ти си тази,която според мен в най-голяма степен успява да се справи с нещата,в които другите не успяват особено.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #86 -: Май 10, 2007, 18:13:09 »

[Само да вметна, че Ади има ужасно готино, черно чувство за хумор (за някои, за съжаление) и искрено се забавлявам през цялото време, през което не усещате какво иска да каже.. Surprised]  Lol

Bizzare, проблемът не е в спама. Друг е проблема Smile И другите ключове от бараката се показаха, най-сетне  Big grin  

И не, не проявявам пренебжрежение към никого, това ми е стила  Wink
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #87 -: Май 10, 2007, 18:14:51 »

Цитат на: "katerina"
Биз,ако искаш отговор на въпроса си-може да прочетеш поста ми в края на предишната страница,мисля,че всички това имат предвид.Там съм написала с кое според мен масата модератори не се справят.

Между другото,искам да поздравя теб,защото ти си тази,която според мен в най-голяма степен успява да се справи с нещата,в които другите не успяват особено.
и аз съветвам всички да прочетат поста на Катето и да се замсилят .Защото всичко , което дарзни е казано в нейния пост и в него се съдръжа всичко , което не можахте да разберете , докато ние останалите опитвахме да обясним.Явно по лични причини.

И също мисля , че бизар най-добре се справя с това да бъде модератор и да не личи , да не се изтъква .Също и Хриси .
Аз даже и двете вече ги похвалих но в друга тема , то нали в момента във всяка тема се говори само за това Lol
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #88 -: Май 10, 2007, 18:15:21 »

Надявам се като верен последовател да се сетите за мен и да ми изпадне някое модераторско местенце  Lol  Lol  Lol
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #89 -: Май 10, 2007, 18:16:06 »

[Само да вметна, че Ади има ужасно готино, черно чувство за хумор (за някои, за съжаление) и искрено се забавлявам през цялото време, през което не усещате какво иска да каже.. Surprised]  Lol

И аз  Cheesygrin
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #90 -: Май 10, 2007, 18:16:56 »

Пример в полза на втората хипотеза е надписът в подписа на Дит "мод екип в действие"....което мен лично някак ме подразни,мисля,че е доста неуместно да се парадира с модераторски функции,особено на фона на скорошните размирици и недоволства.

Кате, толкова страшно ли ми изглежда подписчето? Ти като видна защитничка на сексуалната революция как успя да видиш в него парадиране с права, а не видя сексуална закачка към русите модераторки?  Lol
Естествено, ако нямах два бутона в повече щеше да забележиш закачката.  Lol
Странна си в последно време. Защо така?  Lol

Меч-меч, ще те направим съветник. Ама пак ще сме ти шефове. Надявам се да те устройва. Ако може да ни лижеш задниците. Иначе ще те поставим на по-ниска длъжност.  Lol
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #91 -: Май 10, 2007, 18:18:12 »

Нищо, аз ще лижа последователно, може все някога да се издигна и да имам два бутона повече Lol  Lol  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #92 -: Май 10, 2007, 18:18:36 »

Кате, казано така спокойно, разбрах.
Всичко е в начина, по който ще кажеш даден проблем, а не просто да се отправят критики като Защо еди кой си не е преместил еди кое си и там ли му е било мястото, след като има хора , които да следят точно това. Т.е. няма лошо всеки един потребител да обръща внимание на такива неща, но ако може да не е с идеята "Какво са пропуснали да свършат модераторите"
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #93 -: Май 10, 2007, 18:19:56 »

Нищо, аз ще лижа последователно, може все някога да се издигна и да имам два бутона повече Lol  Lol  Lol

Ако ти е палаво езичето,бутончетата са ти в кърпа вързани Lol  Lol  Lol
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #94 -: Май 10, 2007, 18:19:58 »

Цитат на: "Dita"
Пример в полза на втората хипотеза е надписът в подписа на Дит "мод екип в действие"....което мен лично някак ме подразни,мисля,че е доста неуместно да се парадира с модераторски функции,особено на фона на скорошните размирици и недоволства.

Кате, толкова страшно ли ми изглежда подписчето? Ти като видна защитничка на сексуалната революция как успя да видиш в него парадиране с права, а не видя сексуална закачка към русите модераторки?  Lol
Естествено, ако нямах два бутона в повече щеше да забележиш закачката.  Lol
Странна си в последно време. Защо така?  Lol

Меч-меч, ще те направим съветник. Ама пак ще сме ти шефове. Надявам се да те устройва. Ако може да ни лижеш задниците. Иначе ще те поставим на по-ниска длъжност.  Lol
Дита ,  за това говорим , за целия ти пост колко е пренебрежителен към останалите немодератори...

Надявам се този проблем скоро да се оправи , че май сме на път да развалим нешо градено с години вече...
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #95 -: Май 10, 2007, 18:22:34 »

Еми и комунизмът беше граден с години и така и не се построи.  Rolling Eyes

Аз не мисля, че нещо се скапва, освен в главите ви  Stuart  Tongue
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #96 -: Май 10, 2007, 18:24:05 »

В тази тема май въпроса "А ти изака ли се?" е много подходящ... Lol  Lol  Lol
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #97 -: Май 10, 2007, 18:24:58 »

В тази тема май въпроса "А ти изака ли се?" е много подходящ... Lol  Lol  Lol
няма такъв , който да не е  Lol  Lol  Lol
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #98 -: Май 10, 2007, 18:25:43 »

Дита...просто е безсмислено да ти коментирам мнението...То просто само говори за себе си. И айде стига с тия ЛС-та! Веднъж вече ти обесних, че аз на бег-граунд няма да действам. Знам, че твоя метод е друг, но остави ме аз да си действам по моя! Wink

Не Фей, права е Дита. Вместо да водим поредния н-страничен спор, може ти, Соня и всички, които имате определени претенции, да драснете едно мнение - на лично, на поща, като тема, но ясно и аргументирано, а не да се намила в солиден брои теми и да се прелива от пусто в празно. И докато това е така, твоето мнение за каквото и да било (дори за Блоу=модератор, което съм си го мислила не веднъж) никога няма да има тежестта като това на Катерина и ще е просто поредната провокация, в която ще търся смисъл насила. Най-добронамерено и искрено ти го казвам.
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #99 -: Май 10, 2007, 18:27:40 »

Абе Сметано, нещо си се побъркала.  Lol  Lol  Lol
В тази тема се включвам със закачка, защото цялото това нещо ми се струва фарс.
Кой кого не харесва, а кой харесвал - ОК, въпрос на избор. Аз лично нямам проблеми с това кой кого харесва.
Но да изкарвате, че някой се прави на шеф е нелепо.
Когато сме можели да отговорим - отговаряли сме. Когато сме можели да решим проблем - правили сме го.
И не сме го правили от позиция на модератор или шеф, а от позиция на човек с бутончетата.

Но да ме обиждате по грозен начин и да очаквате да ви ръкопляскам за проявената смелост, което аз намирам за пълна простащина - няма да стане.
Не защото съм модератор, а защото съм човек.
И ако в това ми мнение откриеш нещо модераторско, то проблемите са в твоята глава, а не в моята.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #100 -: Май 10, 2007, 18:32:21 »

Дит,аха,щях тогава да оценя закачката,понеже сега съм явно заслепена от нещо и са ми убегнали няколко емотикона....мерси,че почнахме така високо да се оценяваме.Сериозна съм за нещата,които написах,но това не ми пречи да възприемам елементарна ирония.

Мисля,че ти си тази,която отказва да възприеме какво имам предвид.Затова ще го кажа ясно-според потребителите има разделение,не може да не си забелязала,и при тези условия аз ако бях модератор,не бих си позволила да сложа себе си в контекста на думата "модератор" в какъвто и да било текст,който поствам,а какво остава съвсем ненужно да си го прасна в подписа.Или си несъобразителна,или го правиш умишлено,за да наливаш масло в огъня.Ти си прецени кое от двете е.Аз просто давам алтернативите.

Ако ми обясниш какво имаш предвид под "странна си",ще ти обясня,така не ми даваш възможност да ти отговоря.
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #101 -: Май 10, 2007, 18:36:22 »

Боже, излязох за 1 час, а тук се води неква виртуална война. И съм сигурна че ако ТОЙ се включи, повечето ще се съгласите с него, понеже ние жените сме свикнали да си говорим ей тей на вятъра.
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #102 -: Май 10, 2007, 18:37:11 »

Дишай дълбоко, Катенце.
Махнах си подписа.  Cheesygrin
Да си намаля и аватара? Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #103 -: Май 10, 2007, 18:43:14 »

Продължаваш да се държиш по начин,който ми е крайно неприятен,доста съм изненадана.

да дишам дълбоко?

Ти си странна.Не знам какво да кажа.Отношението ти ми е доста обидно.Не съм те следила специално,но останах с впечатлението,че реагираш по-трезво на критика,и то конструктивно-добронамерена.
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #104 -: Май 10, 2007, 18:45:30 »

като гледам какво разделение стана тук на нови и стари потребители, направо лошо ми стана. всички искат да идват нови хора, а те като доидат нито им се забелязват мненията, нито нищо, та дори се стига и до заяждане, за това че са си написали мнението. еми много ясно че ще си го напишат, нали затова е форума, ако някой има какво да каже да го напише, без значение нов ли е стар ли е.

за спама, ще кажа пак същото каквото написах и в темата на лошата, която като гледам вече я няма Smile. спама идва прекалено повече. просто всяка тема е зарината от по 3,4 страници само със спам, я има 1 страница мнения по въпроса, я не. това със сигурност обижда хората които са пуснали темата, а пък ако някой търси нещо, край простоооо, ще му умре коня от лигавщини и ще се махне по най бързия начин от тук.
раздела верно че е " на лафче", но все пак и тук има теми които са важни и дори мога да ви кажа че доста хора си пускат тук темите, защото виждат че има повече посещаемост, едва ли не. дори вчера аз мислех да пусна тема тема, чудех се къде в тоя ли раздел, в оня ли раздел и най накрая се отказах от идеята си  Lol .
просто има както казах и вчера, някаква групичка от хора, която освен че спами във всяка тема, то си и спамят някакви техни си неща, които само те си знаят за какво иде реч. просто не смятам че колко и да се разбираш с някои, колкото и да сте си близки, трябва да се занимават всички хора с ваште си неща, както преди се казваше, има си скайпове, кюта и т.н. и т.н. лично аз като искам да си кажа нещо си пиша с хората с които съм близка на кюто, защото не смятам че трябва целия форум да ни чете нещата.
аз също съм спамила, признавам си, но съм спамила в теми в които нещата се пишат на момента, на моемнта става майтапа и т.н.
тук в моемнта стана точно все едно кафе и всички ние сме седнали на различни маси и естествено си говориме и за различни неща- наши си и неща които приятелите ни знаят, но неща които хората от другата маса ни най малко не ги интересува и не искат да слушат, както и обратния вариант.

като гледам всички им е ясно за какво говориме ние, в крайна сметка това не е едно мнение, а като гледам на много много хора от форума, дори на по голямата част. еми замислете се дали вие или ние сме прави, като попринцип щом на толкова много хора им прави впечатление, значи има нещо, а не просто ей така за създаване на конфликти, както изкарвате нещата вие. ясно ми е че е по лесно да се напишат хиляди мнения със защити и със увъртане и измъкване от проблема, от колкото с една двете думи всеки да каже че това което пишеме ние е вярно и че някои са прекалили и прекаляват.........но всеки си знае за него си Smile.

за темата с модераторите и аз бих искала да си кажа мнението.
нямам нищо против никои от тях, дори някои от тях много харесвам, но не е нормално те да спамят най много и като някой пусне "  Cheesygrin " или " хахах" мнението да се изтрие и въобще аз не виждам смисъл от триенето на мнения. вие казвате че тук не сме за броя мнения и затова триете безмислените, еми тогава замислялили сте се ваште мнения какви са  Confused , но тях никои не триееее, ей там е целия въпрос. че вие си правите каквото си искате, а другите без значение " сладичка ли е", " баничка ли е" и т.н. веднага им се трият мненията.
това е мойто мнение, други неща мен не ме дразнят  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #105 -: Май 10, 2007, 18:46:58 »

Я стига, все едно аз да тръгна да казвам на някого да си сменя подписа или картинката, или аватара, защото смятам, че не ми харесват, или някой може да ги приеме погрешно ?  Shocked

В какво се превърна това, отвратена съм.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #106 -: Май 10, 2007, 18:48:21 »

Аз излизам, защото вече наистина трябва!
Местя темата в другия раздел и моля всички да се успокоят вече. Мисля, че се разбрахме макар да имаше много повече начини да се разберем мирно, лесно и с уважение!

Пожелавам ви приятна вечер, прекарайте я такава, а не в скандали  Kiss
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #107 -: Май 10, 2007, 18:50:56 »

Бамб,забележи,че никъде не съм я молила да го сменя.Просто дадох съвет,тя си решава дали да се вслуша.Мен лично форумните караници малко ме касаят,при положение,че едва намирам време да разгледам темите.Просто не ми е приятно като вляза след пропуск от два дни,да заварвам разни коренно нови не особено позитивни отношения.И пак казвам-мисля,че се отдалечаваме от формата на Лейдипила....аз лично съжалявам за това.
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #108 -: Май 10, 2007, 19:17:21 »

Прибрах се от разходка с животното си и тъй като не си виждам модераторския панел,ще продължа да обсъждам.

Пояснение към всички,които възроптаха относно продълбителността си на посещения тук(явно е необходимо).

Изявления от сорта на това,че спамът биел на очи са неуместни на място като това. То именно по тази причина е формирано като раздели. Има раздел,в който всеки помага и се придържа към някаква мярка,има и друг,в който хората се срещат да пият кафе. И това не е от вчера. Хриси е направила това място именно за това. Това се опитвам да кажа под не разбиране за какво става въпрос.След като пропагандирате,че "аз пиша от малко време,ама чета от много и съм станал част от форума",това не би трябвало да ви пречи. Ако ви пречи-мятайте се в стелиризатора!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #109 -: Май 10, 2007, 19:19:35 »

Блоу, няма място, където да се въздържат от спам, просто няма.
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #110 -: Май 10, 2007, 19:26:59 »

Е,в другите раздели без Лафчето не е чак толкова. Важното е да е приятно,да няма обиди и да няма драми. И въздържание,което е най-важното. Ако започнем да се съобразяваме какво пишем,то няма да сме си самите ние.

Утопия,след като вече се убеди в моята добронамереност и потенциал за работа в екип,те каня в избирателната ми листа. Ако отчетеш членство до 10 минути,обещавам,че ще отговаряш за 10 теми по избор когато ни изберат. Cheesygrin
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #111 -: Май 10, 2007, 19:35:09 »

Ади Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #112 -: Май 10, 2007, 19:35:54 »

Ще се коалираме значи Lol

И аз това казвам, да има малко мярка. Нищо повече. А то каква модераторска драма стана...
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #113 -: Май 10, 2007, 19:48:31 »

Ади Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

Блондинце,тък като на теб няма какво повече да ти предложа откъм функции,ще те котирам пред злата модераторка Дита,за да можеш да си изпълниш мечтата,която е всеки нов потребител да се закълне пред розовите очила на Феичка в знак на култ към цвета.

Kiss  Kiss  Kiss
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #114 -: Май 10, 2007, 19:53:04 »

Адинка,аз съм яхнала метлата и такива неща не ме изкушават Cheesygrin Kiss
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #115 -: Май 10, 2007, 19:53:46 »

Нямам проблем с 1001-та спам теми,ако съм на кеф ги чета,ако не ги игнорирам и точка.Да се трие и ограничава...защо,ако темата и постовете в нея не засягат никого,не вредят по някакъв начин ?
Обаче,все пак спама трябва да се ограничи,било то и с триене,и с сърдене,и с сълзи и сополи,в конкретни случай.А именно когато темата е сериозна,с конкретен въпрос и тематика.Понеже,ако имам нужда от помощ или съвет от Вас мили ми дами,няма да ми издържат нервите да прелистя няколко странички "мечене" "мъркане" "цвилене" и тн.  Lol
А съм забелязал че веднъж тръгне ли спам вълната в някоя тема,няма спирачка,докато някой *най често пусналия темата* не изреве на умряло.
Спамете си,обаче ...поне от уважение,подбирайте в кои теми Smile
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #116 -: Май 10, 2007, 19:59:28 »

Ок. Хриси и всички останали - от тук нататък ще се въздържам от мнение, защото и моето като това на лошата е пълна глупост, не тежи и не се взима под внимание. Знаех си, че няма смисъл...Но кой дявол пак ме накара да си губя времето верно да наливам от пусто в празно! Евала на хора (примерно като Лиони), които са стари потребители, но не взимат отношение по такива абсурди с ясен изход. Знам, че на никого не му пука, но за протокола ще кажа, че за пореден път съм много разочарована от поведението на някои хора...Права е Бамби - бая ключове излязоха... Lol  Lol  Lol
Бизар - ти няма какво да търсиш. Ти си пример за модератор. Другите могат да се учат от теб.
Аз съм до тук.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #117 -: Май 10, 2007, 20:17:26 »

Цитат на: "Dita"

Но да ме обиждате по грозен начин и да очаквате да ви ръкопляскам за проявената смелост, което аз намирам за пълна простащина - няма да стане.

Дита, понякога се чудя дали сме безкройно еднакви или сме безкрайно различни. Точно това мнение ме навежда за пореден път да се зачудя. Аз снощи си мислих точно това, но за вас Smile Казвам го с най-добри чуства Smile
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #118 -: Май 10, 2007, 20:48:11 »

Цял ден крада минутки и най-накрая изчетох темата до край.  Unsure  
Не мога да се съглася с това, че Франсиска и М... (забравих другия нов ник) нямали право да се обаждат. Ами извинявайте, но точно такива хора понякога могат да дадат най-безпристрастно мнение. И ако подхождаме така към новите едва ли много от тях ще се задържат.
И на мен понякога ми писва навсякъде да чета едни и същи диалогчета и заигравки - едно движение със скролчето надолу по страницата и готово. Понягога се чувствам не-на-мястото си, но това е лесно преодолимо.
Доста плам е имало в тази тема днес, и не мисля да наливам още масло. Правете каквото ви харесва, но с мярка. Някъде из темите по-рано мярнах 10 форумни заповеди, е които имаше голяма доза истина.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #119 -: Май 10, 2007, 20:51:25 »

И какво за очилата ми, а Mad
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #120 -: Май 10, 2007, 20:52:20 »

Нямах нервите да прочета всичко това! Просто е ужасно! Евала на Утопия, че призовава към малко повече самоконтрол, но аз лично не вярвам да има промяна. Аз самата понякога си спамя, но гледам да не е в някоя сериозна тема. Последно се закачах с ТОЙ в темата за странните навици. Не ми харесва това, което се случва тук напоследък. Нямам много време да влизам, но форума ми липсва само на моменти, по-рядко бих казала. Нещата се промениха много, но това е положението. Няма какво да ритам срещу това и да се оплаквам. Както обичам да казвам, който не му понася да се изнася. Аз съм си избрала моя път.
И все пак се надявам да ми дадете възможност да споделя кое не ми харесва.
Не смятам, че всички модератори за подходящи за тази работа. Нямам лично отношение, но смятам, че има хора, които са много по-подходящи за тази цел. Не задължвам никой да ми обръща внимание. За мен 3-4 от модераторите са модератори. Ясно е, че и те са хора, но просто срещнах няколко "обръщения", които за мен са явна демонстрация или поне така изглеждат в очите на масата от посетителите. Уважавам решението на Хриси, защото за мен тя е един от малкото хора в този форум, за което си имам едно мнение от самото начало, което е валидно и до днес. Ето защо няма да повдигам въпроса, въобще.
Не ми харесва това, че новите потребители ги е страх да си кажат мнението(това хич не е случайно) и някой им прави забележка, че са го направили(не помня кой беше). Може аз да кисна тук от 100 години, може да знам цялата история на форума, но УВАЖАВАМ мнението им и те имат право да го изкажат.
Яд ме е, че има разделение и новите ги хокаме, а старите си правиМ каквото искаме. Визирам Наско, който нахранихте ей така и темите му бяха изтрити бързо-бързо.
Не ми е приятно, че има така явни групички, които демонстрират приятелството си в 90% от времето.
Не ми харесва мазненето.
Дразня се, когато видя една сериозна тема. Отворя я, притая дъх и на третото мнение всичко е разводнено. Не искам да си представям как се чувстват авторите.
Това е от мен. Не ангажирам никой с мнението си. Реших да го споделя както са направили другите. Не смятам, че това трябва да се превръща в място с лоши модове, които да слагат банове. Засега не виждам обаче и малко самосъзнание. Щом не ми е приятно просто не седя толкова много във форума, чета си го, гледам да не се дразня, защото ако направя на някой забележка ще избухне дивия скандал, а е глупаво да карам другите да се съобразяват с мен.
Активен

Моето име е Любов.
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #121 -: Май 11, 2007, 00:35:01 »

чудех се дали да пиша и аз ама айде като сме почнали всички  Big grin Пък и нали тов аму е идеята на еидн форум - хората да изразяват проблемите си и да с етърсят решения.

Първо искам д апоздравя новите потребители с добре дошли и ако имат нерви нека останат:)

И мен ме дразнят някои неща, ноиам, ли смисъл да ги изброявам и да подклаждам пак спора - ми няма.
Всеки се жалва какво не му харесва , а пък решение никой не предлага Confused Ми щом толкоз не може да се траят всички нека се махнат модовете, нека не си упражняват мод функциите за седмица (примерно) и после пак ще обсъдим нещата. Или нека времнно има нови модове за разделите, нека видим дали ще епо-добре с друг мод екип. Това са все някакви решения, не казвам правилни или не ама от такива предложения се почва. Стига вече сме с едракали за това на кой какво не му харесва. Стига вече някои са търчали след чуждите мнения понеже опонират на този или онзи.

Нека потърсим решения - не пробутвам моите, просто не знам какво друго да предложа.

И последно - помислете си така и в такава атмосфера или искате да посрещнем Мина и дъщеричката и? Надявам се новата тема за тях да успее някак да сплоти малко форума и да очовечим и не смао да се нападаме, че е грозно.  И понеже някои бил казал, че новите да не казват мнението (не знам кой, така прочетох, ако евярно) - по-зле е да си личи и от космоса кой на кого ходи след незнам и аз какво и го защитава адски явно, отколкото, че някой нов си позволил да изкаже мнение. И какво като си е позволил, н еможе ли? Поне ще е що-годе обективно.... таак мисля  Smile

САмо искам най-учтиво дапомоля да не приема това ми мнение като заяждане или като конспирация или каквото там отъ сорта. За справка на мен лчино, подписа на Дита ми изглеждаше закачлив и готин, а не "аз съм мод" Smile Не целя да покажа на коя страна съм и от кой отбор съм, защото не сме на отбори и не съм 100% съгласна с никое мнение, било на мод или не. Единствено мнението ми донякъде съвпада с на някои  потребители, но ням ада спомена имена, з ада не стане, че сме на отбори Smile
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #122 -: Май 11, 2007, 09:23:42 »

Аааа, ако аз бях модератори след като видя как се развиват нещата и хората не са доволни от мен, отдавна щях да съм си подала оставката! Всичко е въпрос на чест!
пс "Дреме ми на миглигите"- дали ще ме нападнете отново Cheesygrin
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #123 -: Май 11, 2007, 10:20:14 »

Ок. Хриси и всички останали - от тук нататък ще се въздържам от мнение, защото и моето като това на лошата е пълна глупост, не тежи и не се взима под внимание. Знаех си, че няма смисъл...

Феичка, за последен път ти го казвам в прав текст - промени си начина на поставяне на проблем. Вместо да си пазиш репутацията на вечния провокатор и скандалджия, се огледай и осъзнай, че това ти поведение не води до зачитане и тежест на мненията ти и няма как да искаш да им бъде обърнато различно от това внимание.

Относно разделението на нови и стари потребители - това кой от кога влиза и колко често няма абсолютно никакво значение, когато въпросният човек се изкаже правилно в правилния момент. Какво значение има, че Катерина не е влизала напоследък, че Елито пише малко, а Цецо е станал поредния спамер, а въпросната Мишел се е регистрирала вчера, когато от тях бих получила едно мнение по наболения проблем, но кратко и съдържателно "мисля, че тук бъркаш", без нападки, без обиди, без иронии, без провокация и в съседната тема. Няма нови, няма стари хора тук, поведението в такива ситуации е решаващото за възприемането на контретния човек.

Благодаря на всички, които изказа мнение по темата и своята гледна точка за проблема. Мисля, че осъзнавам създалата се ситуация повече от добре. С момичетата ще си вземем бележка за нещата, с които сме били дразнещи и ще се постараем да ги оправим.
Моля ви също така, когато има проблем да се обръщате към нас не с идеята това да е поредния спор или скандал. Имайте предвид, че провокации и иронии из половината форум по никакъв начин няма да доведат до диалог още повече в правилната посока, а просто ще затвърдят нечие поведение на провокатор и скандалчия. Ако искате да насочиете вниманието ни към определен проблем правилният начин е да се постави въпроса ясно, точно и кратко без недомлъвки, нападки и обиди.
Активен

Sofi
Newbie
*

« Отговор #124 -: Май 11, 2007, 12:25:07 »

Маценца,  Big grin (щом почвам така значи ще ви кажа нещо хубаво) Big grin
предлагам всички Пловдивски да се съберем на некое кафе и да си помяукаме малко.  Love eyes

Стига сте се драпали за глупости и стига сте се захващали с такива "проблеми". Създавате си излишно напрежение по между си зорлен.
Само едно не мога да го свържа: НЕМОЖЕ да сте пуснали тема, в която се оплаквате от спама и паралелно с това да развивате теории,че усещате модератори. ;)
Скорошен потребител съм, но вече доста от вас ги чувствам близки и някак си не ми е приятно да ви гледам как се разправяте за някви абсолютни глупости.

Като администратор на един форум и глобален модератор на друг мога да кажа нещо, което всички вие го забелязвате- форумите са на етапи- един, в който не можеш да смогваш да търкаш ботове, друг в който пишат 10-20-50 (според зависи) човека редовно, трети в който разни потребители губят интерес към форумите с месеци.

Та, така- тук сега ви е обгърнала/ ни обгърнала (не се деля, и аз спамя)- вълна спам.

Но пък чак така да се делите и да се задълбочавате-
СМЕшНО Е.

п.п-чакам лс-та за предложения, където да си мяукаме.  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #125 -: Май 11, 2007, 12:29:25 »

Хриси, вече 58 пъти повтори, че мнението ти за мен е че съм провокатор и скандалджия. Можеш да престанеш вече. Схванахме идеята от първия ти пост към мен още. Аз ти казах, че разбрах, че мненията ми в този Форум не струват пукната пара за теб, така че не е нужно да ми го пишеш още веднъж "за последен път".

Благодаря ти за мнението и приятен ден.

П.С. - А какво ще променям в себе си остави на мен да преценя. Иначе - мерси за съвета. Въпреки че прозвуча по-скоро като наредба...(промени си начина на поднасяне на информацията Lol  Lol  Lol ).
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #126 -: Май 14, 2007, 18:18:17 »

А ти изака ли се? Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

Почвам да припада от смях , когато видя такива сърдити теми вече. И какви са обвинения, чудеса...тури му пепел.Не мога да кажа, че изчетох абцилютно цялата тема , но от това което мернах, мога да кажа:
Колеги модератори, моля нарамвайте си багажериите и абдикирайте от модераторските тронове.Гадни спамери, неуважители, изтриватели на мнения, насадители на класово разделение, неизпълнители на светия модераторски дълг и т.н. , това сте вие.Марш! Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: