star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star СПАМ!
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 34236 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« -: Май 10, 2007, 11:44:28 »

С риск да настане пак грандиозен спор, повдигам за пореден път тази тема, просто, защото нищо не се случва. Само се караме и нищо не се променя. Честно казано е весело да има спам, смешки, закачки и т.н., но аз вече започвам да губя желание изобщо да чета форума, защото почвам да се дразня, че лиготии има във всяка една тема, без изключение. Не предлагам нито да се трият мнения, нито да се намесват модераторите, глупаво е...ама айде просто малко се ограничавайте, големи хора сте!

П.С: Айде, нападайте ме сега.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #1 -: Май 10, 2007, 11:46:00 »

*Напад*
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #2 -: Май 10, 2007, 11:52:55 »

На мен спама не ми пречи- ръководя се от заглавието на темата, после прочитам няколко мнения, които са по нея.
Ако има какво да кажа- казвам.
ако няма - не казвам, отивам на следващата тема.

ако ми се лигави съм първа китка с вицове за пишки в спам-темата.  Lol
ако реша -спамя и завличам къде еуфория, къде дита с мен.  Big grin

Та, като цяло не смятам,че спама е прекален.
Ако форума е някъв супер строг ще загуби магията, с която ме грабна - именно много жени на едно място, които си се разбират- тук там се карат като кифладжийки и после пак си се обичат.  Lol  Lol

п.п- И в крайна сметка сядам на компютъра в повечето случаи да се разтоваря, форума е част от програмата на комп-а и ако тук е някво супер сериозно и праволинейно то става ебати разтоварването.  Razz  Cheesygrin
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #3 -: Май 10, 2007, 12:05:06 »

Не казвам да стане стерилно място, където всичко да е премерено и праволинейно, но и да не се прекалява все пак.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #4 -: Май 10, 2007, 12:09:28 »

Аз точно това казах, че според мен не е прекалено.
на МЕН ЛИЧНО не ми пречи.  Rolling Eyes
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #5 -: Май 10, 2007, 12:15:25 »

На мен ми пречат целите спам-теми, когато някои потребители няма какво да правят и пускат безцелна тема "Слънцето грее", 2-3 мнения по нея, до 10, и след това стои да пълни списъка  Rolling Eyes
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #6 -: Май 10, 2007, 12:43:51 »

аз мисля , че харвестър снощи напъска куп глупави теми , които трябва да бъдат изтрити , имаме си теми за спам .
Използвам темата , че да предложа  Cheesygrin  не може тема със заглавие-лека нощ и тема къде е еди кой си съфорумец , или "ти изка ли се" (имахме си тема за реклами)  да седи , при положение , че може да ги пусне в тема за спам тези си постове...  
даже това ще го пейстна в другия раздел като предложение Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #7 -: Май 10, 2007, 12:52:41 »

Доста съм съгласна с последните две мнения.

Освен това мен спамът не ми пречи иначе изобщо. Този вътре в самите теми.

Понякога ме дразни, защото много хора направо се разтичат от лигавщина...и в един момент стана отблъскващо...Щото то на всеки се случва и айде - един път да си се разлигавали...Ама цял ден и във всички теми да вървиш като подвижен цирк е просто ужасно! Razz
Но мога да го преживея. Smile Като не ме радва общата лиготия или караници натискам ИЗХОД и готово. Не съм се оженила за Форума, я. Cheesygrin
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 10, 2007, 12:56:00 »

феи , съгласна съм за това с многото лигаване и мен ме побърква от време на време и спирам да чета темите , то не лигаване , а направо разтичане , все едно чета постове на не 25 годишни хора , а на 12 годишни.(говоря горе долу средно за годините Cheesygrin ) .И аз се лигавя , ама не мисля , че съм се разтичала чак от простотия  Lol  Lol  Lol

п.с.- Иначе и аз не веднъж съм казала , че обичам спама , защото той си е като чара на форума , но понякога се прекалява (както описах по нагоре ) .Иначе не е лошо да си има такива теми за СПАМ , когато на някой му се разтича до толкова да пише в тия теми , а не да оспамва по сериозните ...  Smile
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #9 -: Май 10, 2007, 12:57:01 »

Сметанова, може и да има логика в това, което казваш, но дали не е по-добре хората да се наспамят и тогава да се изтрие така че просто да не пълни базата... но пак е малко ограничаващо ми се струва. Абе не знам.

А относно спама... Амииии в момента аз спамя доста. Харесва ми, весела съм, след 8 дни се женя и никой не може да ми наложи да си спирам трепетите и да не си говоря глупостите от приповдигнатост и да пиша в сериозни теми. Просто ще ме изчакате да ми мине. КАКТО СЪМ ПРАВИЛА АЗ. Има много хора, чието присъствие във форума не за нищо друго освен, за да спамят. Аз мисля, че не се числя към тях. Но ето, че ги търпя, а когато не съм на кеф, не ги чета.

Има хора, които спамят на периоди, това го забелязвам със сигурност. И КОГАТО ТЕ СПАМЯТ НЯМАТ НИЩО ПРОТИВ, но когато спами някой друг докато те не са в лафа и почват да се дразнят. Ами... не може всички да сме на една вълна във всеки един момент Smile На мен като не ми е интересен даден спам, не го чета.

Не може да е пролет, навън слънцето да грее, да извират хормони, всички да са приповдигнати и да искаш да се владеят и ограничават. Цъ. Няма как да стане това.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 10, 2007, 12:57:47 »

е реших да редактирам , то пък се пусна като ново мнение  Mad  Mad  Mad  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 10, 2007, 13:02:45 »

Оф...Мер-Мер...Ти пък къде се слагаш? Lol Спамела тя...Аз що не съм забелязала? Blink Даже толкова постничко обсъждаш сватбата и вълнението си, че ти се чудя... Mad

Имах предвид други неща аз...Ама не искам да засягам никого, за това няма да изпадам в конкретика. Smile
Че тия разтичания са ги правили и съфорумци, които са ми изначално симпатични. Cheesygrin

Сметано, незнам ма и твоя спам...Понякога е лигав...но не визирах него. Ти май се сети какво имах предвид...Така че да не се обяснявам тука Razz
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 10, 2007, 13:06:11 »

перли , според мен така ако се трият след това спам мненията се реже част от темата и все едно ще липсва нещо .Пък и май е по трудоемко за модовете да се занимават да трият спамове , пък и е обидно и за тези , които са го писали , че са му изтрили мнението:)
Мисля , че е добре всеки сам до някаква степен да преценява до колко може да спами в дадена тема и ако му е супер превъзбудено и .. спамещо ( Lol ) да се премества в друга тема , която си е за спам.
Не може напълно да спре спама , но да има някакви граници , а не в една по сериозна тема 3 страници да са само глупости и нищо по темата ...  Confused  Нормално е Алекс да се обиди , когато е видяла как се оспамва нейната тема и аз бих се обидила ,каквато и тема да бях пуснала и ако започне да се спами ще ми е неприятно , защото ще чакам да се говори за това , за което съм писала в темата... Smile
Хубаво нека спамим , не можем да не спамим , но нека прекаляваме с простотии въс всяка тема.

п.с. - феи , спама 99% винаги е лигав , но на моменти направо не че е лигав , а блудкав и мазен  Lol  Говорим за едно и също нещо Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 10, 2007, 13:16:02 »

Цитат на: "Sahne"
Нормално е Алекс да се обиди , когато е видяла как се оспамва нейната тема и аз бих се обидила ,каквато и тема да бях пуснала и ако започне да се спами ще ми е неприятно , защото ще чакам да се говори за това , за което съм писала в темата... Smile
Хубаво нека спамим , не можем да не спамим , но нека прекаляваме с простотии въс всяка тема.

п.с. - феи , спама 99% винаги е лигав , но на моменти направо не че е лигав , а блудкав и мазен  Lol  Говорим за едно и също нещо Smile

А така. За това говорим. Всеки знае, че спам има и ще има. Малко или много се е примирил и намерил свой начин да се справя. Но и всеки малко трябва да мисли, за де не се улива...понеже границата е супер тънка. И темата на Алекс е хубав пример за бруталното й прекрачване... Unsure
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 10, 2007, 13:27:29 »

И аз съм ЗА да се изтрият темите на Харвестър.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #15 -: Май 10, 2007, 13:37:06 »

Аз само не разбирам как точно вие се обявявате против спама, при положение, че той ви е съвсем присъщ ?

Спама, флууда и т.н. не е забранен, защото много отдавна се разбрахме, че искаме да запазим частица от стария форум и начин на общуване - а именно, чара му. Много хора смятат, че писането извън поставените теми прави форума нефригиден, с приятелска атмосфера, тази, която е усетила Софи, примерно. А и не само тя.

Пък и нека не забравяме, че не са много хората, които влизат във форума, не са много и темите, които се обсъждат. Т.е. много хора възприемат това място като свой приятен виртуален дом, в който намират положителни емоции, благодарение на общуването си с приятели, познати, непозанти. Общуване, да. Емоции.

В някои теми се е прекалило- ок, оправено е. Сега аз по ваш пример, все едно да хвана да ровя в стари теми, в които вие сте прекалили ? Добре ли ще е ?  Защото има какво да намеря за почти всеки, включително за себе си.

Нека не се правим на Геновеви. Разбрах Утопия, мисля, че всички я разбраха.  

Сега, ако някой има прекалено много свободно време и му се дрънка с хората вирутално - нека го направи на друго място или по друг начин. Или да се опита да се органичи.

И това е. Сдъвка се всичко това.

Всеки да разчита на собственото си усещане, светоглед и самоконтрол. Където е нужна намеса - ще има.

И не може просто така да трием нечии теми, защото на вас не ви харесват. Не бяхте ли против прекалената намеса на модераторите и самото редактиране ?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 10, 2007, 13:41:37 »

а можахте да заключите някои други теми и в последствие да ги изтриете , а тези ненужните :лека нощ , следкиуте сте , не може ? не може и тази за къде е алето ? ебаси темите .Можахте да изтриете тази на лошата , която беше станала 3 страници , а тази с 2 мнения - с отговори с по 1 дума не може.Брей!
ясно!

п.с.- казваш :"не можем да трием просто така теми , които на вас не ви харесват"  , а тези , които на ВАС  не ви харесват може.Така се получава.Бамбина , мисля , че за теб също се отнася онова , че се модераторството те порменя...
И никой не е казал , че ние не спамиом , хиляда пъти сме казали , че обичаме спама и че без него не може.
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #17 -: Май 10, 2007, 13:45:00 »

Това значи ли, че ако някой реши да се излигави и да пусне 15 ненужни теми трябва да го толерираме? Защото се получава нещо като две излишни мниения в някоя тема да получават линчуване за спам, а цели серии идиотски теми се приемат без никаква реакция. Това нормално ли е?
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 10, 2007, 13:52:49 »

Ама вие май не се усещате съвсем ? Идиотски, ненужни били темите ? И според кого ? Според няколко потребителя? Ами ,ако някой така реши ,че вашите теми са идиотски и просто реши да ги делне ? Наклон ли се опитвате да давате, не мога да разбера какво е това желание за изтриване на теми ? Пречат ли ви ?

Това неслучайно е раздел "На Лафче" , а Харвестър е бил редовен потребител, пуснал две спамърски теми да види кой къде е ,как е и т.н.

Темата на лошата беше заключена и изтрита, И по нейно желание, освен това ,че се беше превърнала в скандал и вече бяха започнали обиди.

И с тези детинщини за промените и модераторстването Blink  , ПМС?  Confused
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 10, 2007, 13:54:47 »

Добре, намери ми едно смислено мнение в темата за Алето.
И освен това пропусна да коментираш предния ми пост.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #20 -: Май 10, 2007, 14:01:29 »

Без скандали и обиди, моля ви.
Модераторският екип и админката ще преценят дали е необходимо да се трият темите.
И не е нужно да подклаждате пак огън.
Не ви ли писна?
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #21 -: Май 10, 2007, 14:05:22 »

Моето мнение за триене и заключването на теми:

Според мен не трябва да се толелират теми подобни на Харвестър. Да, бил е редовен, ок. Но ако беше някой новак? Някой, който току що се е регнал във форума и си пуска тук там теми? Какво щеше да бъде отношението? Питам просто  Cheesygrin
Според мен няма значение кой колко е пребивавал във форума и примерно колко поста има... Все едно потребители като Сметанката, Абсолютчето и всички останали, които сте тук и в стария форум повече от година, да почнете да пускате лигави теми напред назад и това да не е проблем... защото все пак сте "стара генерация"  Blink

Според мен преди да се заключи или изтрие една тема трябва да се пита 1. автора на темата 2. да се изчака за мнението на останалите потребители - все пак може да има някой, който иска да изкаже мнение по въпроса  Rolling Eyes

Не искам да се заяждам с никой. Просто мисля, че и аз като част от този форум имам право на мнение и искам да го изкажа Smile
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 10, 2007, 14:06:03 »

Какъв е тоя деспотизъм, мислех, че във форума има демокрация  Lol  Lol  Не, наистина, нямаме ли право да си даваме мнението или ще заключите темата?
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #23 -: Май 10, 2007, 14:06:51 »

Отговори първо на себе си на въпросите, които поставих в предишния си пост и се опитай да разбереш, защо нямам намерение да коментирам повече.

Приятен ден на всички желая.
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 10, 2007, 14:09:15 »

Ок, за мен отговорът ти беше достатъчно ясен  Wink
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: