star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Колко хора искат да изчезна от форума?
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко хора искат да изчезна от форума?  (Прочетена 22592 пъти)
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #25 -: Май 09, 2007, 20:14:40 »

Лошата, ти се побърка, кака. Хем сме говорили по въпроса, хем пак. Недей да си мислиш, че някой тенденциозно се опитва да те "гони" от форума. Защото това ми намирисва на детска работа.

Всъщност аз не разбирам защо толкова всички се впечатлявате кой какво бил казал, след като доста от вас твърдят, че са над нещата на един "просто форум". Аз съм имала доста спорове с разми хора. Е, и? Голяма работа. Днес се караме, утре се обичаме. В живота е така, пък какво остава за форума.

Това, че някой ти е казал нещо... ами да си го казва, мнението си е на дадения човек. Не визирам само Дита, а за всички се отнася. Всеки може да каже каквото пожелае. Пак повтарям, днес може да е така, а утре не.

И нека малко да зачекна темата за спама. Ами... да, спамим доста. Защото ни харесва да си общуваме. Защото искаме да си говорим, защото темите се изчерпват. ПОРАДИ ТАЗИ ПРИЧИНА ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ: НЕ МОЖЕ ЛИ СЛЕД КАТО СМЕ БИЛИ В ДОБРО НАСТРОЕНИЕ И СМЕ СИ СПАМИЛИ, ТАМ ОТ КЪДЕТО ЗАПОЧВА СПАМА ДА СЕ ОТРЕЖЕ И ДА СЕ ВКАРВА ПОСЛЕ В ТЕМАТА "ЦАРСТВОТО НА СПАМА"?

Не за друго, просто да няма хър-мър оспамихте ми темата. Ами спамим, да. Това не може да се промени, защото ние така общуваме най-често, чрез шеги. Защото е достатъчно сериозен и скапан животът на моменти, че все да се стискам и да се цензурирам така, че недай си боже да не оспамя темата на някой.

Това е, Лошиела, изводът е един: При цялото ми уважение, не се вдетенявай. Това, което си написала е глупаво и не се хващай за всяка дума. На мен лично ако някой ми каже подобно нещо, бих си начесала крастата да се поскараме, но не бих си мислила има ли място за мен тук. МЕСТА ИМА, споко.

Искам да се обърна към Дита. Дита, не се задълбочавай в този спор. Няма смисъл, не обръщай внимание и ти. Мислете позитивно, обичайте се, другото са бели кахъри.

П.С. Надявам се предложението  ми за спама да има развитие, може би е удачен вариант. Аз съм против да се трият каквито и да е постове, но съм съгласна да се местят там за където са предназначени, ако евентуално са се писали на кофти място.
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #26 -: Май 09, 2007, 20:26:07 »

лошата я не се излагай и си седи тук, аз си те искам  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin .

незнам точно за какво е възникнал спора, нямам толкова време да чета, но днес забелязах че в няколко теми лошата беше написала за спама и модераторите. според мен тя си е напълно права, защото в едно 90 % от темите всичко е спам, и ако тръгнеш да си търсиш нещо и да прочетеш нещо за проблема, се бъгваш от спамове и ти писва да четеш въобще.
гледам напоследък си имате някаква групичка от хора и някакви ваши си лафове, неща и т.н. които лично аз ама грам не разбирам, защото това са си някакви ваши работи, които само вие си знаете. честно казано мен не ме и интересува за какво става на въпрос, но смятам че се занимават хората с някакви неща, които те дори не разбират.

странно ми е че се трият мнения, няма значение дали са само емотиконки. дали човека ще напише " хахаха" или ще сложи "  Cheesygrin  Cheesygrin " за мен е едно и същи и не виждам защо едното се трие, другото не.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #27 -: Май 09, 2007, 20:32:36 »

Меч, вбесиха ме, направо изкрейзах. Аз реших да напиша нещо за добро и хоп, излезнах малоумна!
Сто пъти ви казах, че децата не се защитават, те мълчат и се скатават. Поне се съгласете, че имам опит и наблюдения върху детското мислене.
Тази тема, беше протест! Това не е игра!
 Дита отдавна спряхме да се дракаме, просто спряхме да си пишем или ако си напишем нещо, то е съвсем пренебрежително. Само от един човек наистина ме заболя, когато ме нападна и тръгна срещу мен, това беше Бизар. Другите дракания, не съм ги забелязвала! Гадно ми е, защото искам да направя нещо добро, да дам някакъв съвет и ме изкарват ненормална. От друга страна ми се стори, че тук се заформиха модераторски групички и комбинки, които наистина всяват респект в хората и те се спичат и нищо не смеят да кажат. Аз като си отворя устата и ставам заядлива и тъпа. Отстрани знаете ли как изглежда форума, зле. Казвам ви го, защото казах на много хора за него и те влезнаха, разгледаха и ми се изсмяха. Първо, че се оставам да ме правят на глупачка, второ, че се впрягам много за глупости и трето, че съм ги карала и те да пишат.
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #28 -: Май 09, 2007, 20:46:32 »

Правилно са ти казали,че се впрягаш за глупости.

Това за мен си е една изкуствено създадена интрига. Не знам за кой ли път ще кажа,че разделение тук НЕ съществува.
Всички сме потребители,като някои от нас имат малко повече права да освежават козметично форумчето и да се грижат за добрия тон.

Казваш,че има
Цитат
модераторски групички и комбинки
?
Ами,има разбира се. Погледни горе до рубриката "Потребители". Smile
За да се поддържа форумчето трябва да има екип и да се постига единогласие.
Когато има забележки и питания,нека се изказват нормално,а не под формата на "единия казал на другия,пък аз ще подметна,току виж някой ме подкрепил".
Когато един въпрос се зададе по пряк начин без хаплив тон,той подлежи на обсъждане и на нормални отговори.
Казват,че в спора се ражда истината,но не съм чувала сцените и драмите да подпомагат за това.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 09, 2007, 21:06:29 »

Да казаха ми, че се впрягам за глупости, защото за тях нашият форум е глупост. На мен ми е болно, когато смятат това място за глупост и губене на време. Нали идеяте беше да се разпострани форума и да привличаме нови потребители. Това за теб не е ли проблем?
В другият раздел обясних, че интиргата е интрига, когато се прави зад гърба на някой, аз пиша директно.
Престанете да изкарвате всичко, което не ви отърва като интрига и дестка игричка, защото е смехотворно!
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #30 -: Май 09, 2007, 21:08:37 »

Да и още нещо, не си спомням да съм обиждала някой. Да съм използвала груби и вулгарни думи. Попитах нещо, като обясних, че може и да греша. Това ако е обида, незнам ако ви напсувам как ще се почуствате Lol
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 09, 2007, 21:09:12 »

Мисля,че в другия раздел Дита постна една статистика за новите потребители и доколкото си спомням бройката им се беше увеличила драстично. Smile
Активен
Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #32 -: Май 09, 2007, 21:12:06 »

Мисля,че си много готина и ИСКАМ да останеш ;) Харесвам те! Не се връзвай, иначе ще ти кажат всичко, което казаха на мен..... Просто бъди себе си  Kiss
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 09, 2007, 21:12:27 »

Цитат на: "blonde"
Мисля,че в другия раздел Дита постна една статистика за новите потребители и доколкото си спомням бройката им се беше увеличила драстично. Smile

Дита, добре постна в другата тема и аз е разбрах. Аз като пиша, защо не разбирате, там е въпроса. Не ми минавайте с номера, че това са глупости или що съм викала "ужасен проблем". Когато има проблем, той се решава с обсъждане. Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 09, 2007, 21:14:19 »

Цитат на: "kpacu"
Ми то тук има пет-шест човека!?! Всичко останало е жени!
Ми то хора, хора, па колко хора да искат да изчезнеш?

това беше единственото изказване, което беше на място в тази тема.
И още нещо аз като съм се заяждала, драпате. Другите като се заяждат, защо мълчите. Това ако не е наши и ваши, трамвай да стана Lol  Lol  Lol
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #35 -: Май 09, 2007, 21:14:54 »

Смехотворна е тази тема. Стига толкова, тотален фарс. Не отива на големи хора, каквито сме всички такова поведение, стига. Нека не си създаваме и измисляме ненужни скандали.

Особено точно сега.
Темата на форума в момента е страхотна и се намира най-отгоре на страницата ви. Няма нужда от излишно напрежение и отрицателни емоции.

А да, само остава и да започнеш да псуваш. Голяма излагация.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 09, 2007, 21:17:16 »

Цитат на: "Bambina"
Смехотворна е тази тема. Стига толкова, тотален фарс. Не отива на големи хора, каквито сме всички такова поведение, стига. Нека не си създаваме и измисляме ненужни скандали.

Особено точно сега.
Темата на форума в момента е страхотна и се намира най-отгоре на страницата ви. Няма нужда от излишно напрежение и отрицателни емоции.

А да, само остава и да започнеш да псуваш. Голяма излагация.

Бамби, нова обида ли прибави към мойта персона-детсто изказване, смехотворно, сега стана и излагация. Знам, че атаката е най-добрата защита, не на мен с тези номера Lol  Lol  Lol
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #37 -: Май 09, 2007, 21:18:29 »

лоша, имам чувството че във всеки пост има различен проблем.
Групи, разделения, спам, не искаш да изневеряваш на форума (WTF?  Blink) , после пък обидно ти станало от бизар, кофти ти станало че си засегнала хриси, някой ти казал че форума бил губене на време и твойте постове били безсмислени.
Имам чувството че искаш да си кажеш всичко което ти е неприятно във форума,само дето или не ти стиска, или не знам какво и вече започваш да си измисляш някакви незначителни проблеми.
Я се стегни малко, голяма жена си, а разсъждаваш като тийнейджърка.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Tess
Newbie
*

« Отговор #38 -: Май 09, 2007, 21:19:24 »

Хахааххахахаах, изобщо не забелязахте дори мнението ми  Lol
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 09, 2007, 21:20:56 »

Цитат на: "Bambina"
Особено точно сега.

..когато преди 5 минути имаше 28 потребителя онлайн Cheesygrin
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #40 -: Май 09, 2007, 21:27:07 »

Най-много потребители онлайн: 35, на Сря Май 09, 2007 9:15 pm

Имаме нов рекорд. От днес.  Cheesygrin
Активен

Tess
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 09, 2007, 21:28:48 »

МДАМ И ЕДИН ОТ ТЯХ СЪМ АЗ  Lol
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 09, 2007, 21:39:37 »

Цитат на: "euphoria"
Групи, разделения, спам, не искаш да изневеряваш на форума (WTF?  Blink) , после пък обидно ти станало от бизар, кофти ти станало че си засегнала хриси, някой ти казал че форума бил губене на време и твойте постове били безсмислени.
Имам чувството че искаш да си кажеш всичко което ти е неприятно във форума,само дето или не ти стиска, или не знам какво и вече започваш да си измисляш някакви незначителни проблеми.

На мен ли не ми стиска Shocked
На мен ако не ми стискаше, сега нямаше да има кой да плюете и да хокате. Моля, без изказвания от рода, че съм голяма жена и прочие. Когато става въпрост за чест, дали си голям или малък, няма никакво значение....
Дита, вярно бе, днес има много потребители. Вземи махни темата, че новите не ни знаят номерата и пак ще станем за смят Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 09, 2007, 21:43:31 »

Цитат на: "лошото_момиче"

На мен ли не ми стиска Shocked
На мен ако не ми стискаше, сега нямаше да има кой да плюете и да хокате. Моля, без изказвания от рода, че съм голяма жена и прочие. Когато става въпрост за чест, дали си голям или малък, няма никакво значение....

Ми като ти стиска казваш какво и кой те дразни и се решава проблема. А не с недомлъвки. Пък това за честа даже не смятам да го коментирам, защото едно е да си на 13 и да се държиш така както теб, съвсем друго е да си на 30+ примерно и да се държиш като 13 годишна.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 09, 2007, 21:45:44 »

В момента ти ме дразниш, защото се мъчиш да се правиш на интересна, пък нещо не се получава. Аз каквото имах да казвам си го казах в прав текс, недомлъвките не ги разбирам, те са приоритет на друг и не ми казвай какво да правя, ако обичаш!!!!!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 09, 2007, 21:49:18 »

В момента ти ме дразниш, защото се мъчиш да се правиш на интересна, пък нещо не се получава. Аз каквото имах да казвам си го казах в прав текс, недомлъвките не ги разбирам, те са приоритет на друг и не ми казвай какво да правя, ако обичаш!!!!!

Въобще не ме интересува дразня ли те или не. Единственото което се мъча да направя е да си изразя мнението, че темата и позицията ти са абсурдни. И точно недомлъвки си е твоето, не ме карай да ти цитирам всеки пост, за да ти го докажа. И никъде не съм ти казвала какво да правиш освен да се стегнеш малко и да престанеш да блъфираш и да се вкарваш във филми защото вече е смешно. Сто човека ти го казаха.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 09, 2007, 21:51:40 »

Въобще не ме интересува дразня ли те или не. Единственото което се мъча да направя е да си изразя мнението, че темата и позицията ти са абсурдни. И точно недомлъвки си е твоето, не ме карай да ти цитирам всеки пост, за да ти го докажа. И никъде не съм ти казвала какво да правиш освен да се стегнеш малко и да престанеш да блъфираш и да се вкарваш във филми защото вече е смешно. Сто човека ти го казаха.

ако имаше сто човека във форума, аз щях да дам банкет Lol  Lol
Май преди малко ме попита, кой ме дразни, че аз затова ти отговорих. Сега какво, изясни се, да пиша или да замълча. Вече нищо не разбирам Lol
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7007

« Отговор #47 -: Май 09, 2007, 21:53:36 »

много ми е чудно как намирате време за такива спорове и караници ... кой на кого какво казал ... много важно. На мен пък никой нищо не ми казва  Unsure
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 09, 2007, 21:56:19 »

Цитат на: "angel_sin"
много ми е чудно как намирате време за такива спорове и караници ... кой на кого какво казал ... много важно. На мен пък никой нищо не ми казва  Unsure

ти си такава добра душичка, че никога не мога да се скарам с теб Kiss
Намирам време, защото съм болна. Като оздравея, сигурно няма да мога да наваксам с работата и надали ще имам време изобщо да влизам. Smile
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #49 -: Май 09, 2007, 21:56:22 »

Цитат на: "angel_sin"

Епа аз ще ти кажа.  Lol  Lol  Lol
 Kiss  Kiss  Kiss
Дано имаш чувство за хумор.  Lol
Активен

Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: