star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Колко хора искат да изчезна от форума?
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко хора искат да изчезна от форума?  (Прочетена 22002 пъти)
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #50 -: Май 09, 2007, 21:56:32 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Цитат на: "euphoria"
В момента ти ме дразниш, защото се мъчиш да се правиш на интересна, пък нещо не се получава. Аз каквото имах да казвам си го казах в прав текс, недомлъвките не ги разбирам, те са приоритет на друг и не ми казвай какво да правя, ако обичаш!!!!!

Въобще не ме интересува дразня ли те или не. Единственото което се мъча да направя е да си изразя мнението, че темата и позицията ти са абсурдни. И точно недомлъвки си е твоето, не ме карай да ти цитирам всеки пост, за да ти го докажа. И никъде не съм ти казвала какво да правиш освен да се стегнеш малко и да престанеш да блъфираш и да се вкарваш във филми защото вече е смешно. Сто човека ти го казаха.

ако имаше сто човека във форума, аз щях да дам банкет Lol  Lol
Май преди малко ме попита, кой ме дразни, че аз затова ти отговорих. Сега какво, изясни се, да пиша или да замълча. Вече нищо не разбирам Lol

Лоша, тия игрички и интрижки ги въртяхме още в детската градина. Да се хващаме буквално за написаното. Толкова по-зле за теб, ако не умееш да интерпретираш какво ти пишат и казват хората.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #51 -: Май 09, 2007, 21:58:27 »

В момента ти ме дразниш, защото се мъчиш да се правиш на интересна, пък нещо не се получава. Аз каквото имах да казвам си го казах в прав текс, недомлъвките не ги разбирам, те са приоритет на друг и не ми казвай какво да правя, ако обичаш!!!!!

Въобще не ме интересува дразня ли те или не. Единственото което се мъча да направя е да си изразя мнението, че темата и позицията ти са абсурдни. И точно недомлъвки си е твоето, не ме карай да ти цитирам всеки пост, за да ти го докажа. И никъде не съм ти казвала какво да правиш освен да се стегнеш малко и да престанеш да блъфираш и да се вкарваш във филми защото вече е смешно. Сто човека ти го казаха.

ако имаше сто човека във форума, аз щях да дам банкет Lol  Lol
Май преди малко ме попита, кой ме дразни, че аз затова ти отговорих. Сега какво, изясни се, да пиша или да замълча. Вече нищо не разбирам Lol

Лоша, тия игрички и интрижки ги въртяхме още в детската градина. Да се хващаме буквално за написаното. Толкова по-зле за теб, ако не умееш да интерпретираш какво ти пишат и казват хората.

Вие ме направихте дребнава, направо ме развалихте. За интрижките и детските градини вече писах поне пет пъти. Ти чете ли ми постовете?
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #52 -: Май 09, 2007, 22:01:09 »

ти си такава добра душичка, че никога не мога да се скарам с теб Kiss

сигурна ли си  Lol  Lol  Lol

Цитат на: "Dita"
Цитат на: "angel_sin"
много ми е чудно как намирате време за такива спорове и караници ... кой на кого какво казал ... много важно. На мен пък никой нищо не ми казва  Unsure

Епа аз ще ти кажа.  Lol  Lol  Lol
 Kiss  Kiss  Kiss
Дано имаш чувство за хумор.  Lol

зависи  Tongue  Tongue  Tongue
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #53 -: Май 09, 2007, 22:02:42 »

Ангелче, не съм сигурна, но ми се струва, че не съм се карала с теб Cheesygrin
А иначе, наистина ми се струваш много добричка Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #54 -: Май 09, 2007, 22:03:30 »

Аз ги четох, а ти?
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #55 -: Май 09, 2007, 22:05:04 »

Как хубаво ще ви завари Мина като дойде с Беба обаче...  Razz Прекрасно посрещане просто!
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #56 -: Май 09, 2007, 22:06:29 »

Аз ги четох, а ти?

аз ги писах, логично е да знам какво съм написала Lol
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #57 -: Май 09, 2007, 22:07:18 »

Абе хора, ай стига с тая глупост. Това че Мини ще си дойде скоро не значи че форума трябва само това да обсъжда. Не го използвайте като причина за спиране на тоя фарс, защото е обидно към нея и малката.
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #58 -: Май 09, 2007, 22:08:32 »

Аз ги четох, а ти?

аз ги писах, логично е да знам какво съм написала Lol

И аз същата логика следвах, но действителноста говори друго.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #59 -: Май 09, 2007, 22:09:10 »

Аз наистина в един момент не разбирам, вие какво искате да се призная, че нещо съм виновна ли? При положение, че нищо лошо не съм направила, освен, че съм се вдигнала на бунт. Или на бунтарите, трябва да им се запуши устата и да се спре негудованието още в самият зародиш. Пък аз си мислих, че само аз съм възпитана в комунистическия дух и идеи Cheesygrin
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #60 -: Май 09, 2007, 22:10:01 »

Абе хора, ай стига с тая глупост. Това че Мини ще си дойде скоро не значи че форума трябва само това да обсъжда. Не го използвайте като причина за спиране на тоя фарс, защото е обидно към нея и малката.

Ами хайде като няма какво да се обсъжда да се караме всички... Щом е фарс, защо продължавате всички да се тикате вътре и да се ръгате кой по-напред с кого да се заяде, кой на кого поста да критикува...
Като ви хване инерцията и почвате да се хвърляте на всичко.
Не е нищо лично, Лори  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #61 -: Май 09, 2007, 22:14:48 »

и аз не помня да сме се дракали, а такива неща помня като слон  Lol  Lol  Lol
Иначе чудно защо всички казват, че съм много добричка, а аз си мисля, че съм ужасно зла ....
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #62 -: Май 09, 2007, 22:15:39 »

Смайлз , знам.  Kiss
Лоша добре, като си се хванала на бунт, поне кажи за какво е той? Дай причина. Чисто и просто я кажи, и се обоснови. А не в един пост едно, в друг друго.
Смайли, точно за това продължавам. Защото следя темите, дори да не се включвам, и ми прави впечатление, че лошата на няколко места споменава нейните си неща, които както казах са различни във всеки пост. И за да се спре това, трябва да се разбере какъв е проблема най-накрая (истинския) и да се разреши. Аз друг начин не виждам. Но щом лошата е решила да подходи несериозно към въпроса, нейн проблем. Като няма какво да споделя повече, беше и отговорено, нека спре с интригите и бунтовете.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #63 -: Май 09, 2007, 22:16:24 »

До всички:

Прекратете тези скандали, защото ми писнА от глупости. Може ли такова нещо?

Без обиди, моля!
Някой вече спомена - това ли искате да видят новите потребители?
Аз не мисля, че това е най-представителната ни тема. А вие? Mad
Това не е бунт. Това са обиди!
В този форум обидите не се толерират. Отнася се за ВСИЧКИ!
Няма да превръщаме темата в сеирджийница и скандалджийница!
Ако някой има проблеми, нека ги зададе адекватно в адекватен раздел на форума, да предложи адекватна дискусия и всички потребители да изкажат адекватно мнение, без обиди и с подходящ тон.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #64 -: Май 09, 2007, 22:16:34 »

Цитат на: "angel_sin"

и аз не помня да сме се дракали, а такива неща помня като слон  Lol  Lol  Lol
Иначе чудно защо всички казват, че съм много добричка, а аз си мисля, че съм ужасно зла ....

не, не си зла, тези хора ги надушвам от километри. Щом аз не съм се дракала с теб, направи си сметката, колко си зла. Нали знаеш, кой е лошият във форума Kiss
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #65 -: Май 09, 2007, 22:18:39 »

Цитат
Нали знаеш, кой е лошият във форума Kiss

Ето пак. После защо сме спорели и кой пораждал интриги при положение че всички знаят за кой говориш. Ебати и наглостта.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #66 -: Май 09, 2007, 22:21:32 »

Дита, аз преди малко съвсем сериозно писах да махнеш темата, защото да ти кажа и мен ме хвана малко срам от новите. То ние старите си се знаем, колко пари струваме, но поне да не се набиваме на очи още от самото начало. Преставяш ли си, аз се боря за нови потребители, пък пиша глупости и ги отблъсквам с простотии.
Наистина, сериозна съм, моля те, ако можеш просто я скътай някъде или е изтрий. Пак повтарям, сериозна съм. Вече се изяснихме и няма нужда от циркове. Пък Еуфория ако иска да и обесня какво ме дразни ще го направя на лична, само да не ме изкарате после страхлива и правя интриги Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #67 -: Май 09, 2007, 22:23:44 »

Еуфория, каква интрига пак видя, да не го написах на лична. Нали знам, че ще го прочетеш. Вече писах пост към Дита, ако имаш още нещо да ми кажеш, давай докато има време Smile
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #68 -: Май 09, 2007, 22:27:12 »

Абе лоша, не знам правиш ли се или наистина са ти странни разбиранията. Каква лична, за какво говориш. Написа го за да го видят всички. Не искам и да мисля на лични какви говориш. Можеш ли да обясниш какво искаше да кажеш с този пост който цитирах? Кой визираше? Нали си много смела, хайде давай. Ебати.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #69 -: Май 09, 2007, 22:27:15 »

Темата ще бъде заключена, защото се превърна в пълен скандал. По-късно ще бъде изтрита.
Ако още нещо някой не е изяснил личното отношение - има лични съобщения, чат програми и т.н. - ползвайте ги усилено.
Благодаря.
Всички сме лоши, всички сме емоционални, всички сме темпераментни.
Нека не си разваляме деня/вечерта с безсмислени спорове. Ясно е, че след два часа/един ден отново ще цари мир и разбирателство.
 Smile
Хайде, и по-спокойно из другите темички. Надявам се всички изпуснахме парата и напрежението и няма да е нужно да разваляме и другите теми със скандали и обиди.

п.п. Нема време! Лок на темата!  Lol
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: