star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Колко хора искат да изчезна от форума?
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко хора искат да изчезна от форума?  (Прочетена 21899 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« -: Май 09, 2007, 18:34:48 »

Колко хора искат да изчезна от форума? Питам, защото една от модераторките ме обвини, че мненията са ми без никаква умисъл. Ако е така, ако смятате, че не съм нужна тук и сте против моето присъствие, кажете?
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #1 -: Май 09, 2007, 18:39:22 »

1. разбрала си прекалено погрешно мнението на 'модераторката'.
2. нямаш ли никакъв self-respect , че падаш до нивото 'ако не ме искате ще се махна' ?
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #2 -: Май 09, 2007, 18:40:06 »

Лоши, не се излагай Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #3 -: Май 09, 2007, 18:43:06 »

ама еуфи и ти ли си мод Lol
я раздуйте за какво става въпрос щом толкова народ знае  Lol

Аз те харесвам Лоши  Cheesygrin  Kiss
Активен

Don’t feed the forum trolls
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #4 -: Май 09, 2007, 18:44:40 »

Хайде без скандали, а?  Confused
"Модераторката" написа, че пораждаш спорове, както се съмнявам, че ще стане и с тази тема, а не че си ненужна и трябва да спреш да пишеш. Надявам се правиш разлика.
Прости, че си ме разбрала погрешно. Не съм си и помисляла, че трябва някой да изчезва от този форум.
Не знам какво ти става в последно време, но се държиш неадекватно. Не го казвам с лоша умисъл.
Последното нещо, което "модераторите" желаят е да стават разправии.
Извинявай, ако съм те обидила, но не желая да ставам пазвантин на детска градина и да следя за дребнави спорчета. никой не желае.
По тази причина бих те помолила съвсем добронамерено и приятелски като един обикновен потребител да не създаваш интриги.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #5 -: Май 09, 2007, 18:44:55 »

18 мода съм аз. Smile За справка вижте темата 'към хриси' в 'за форума'.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #6 -: Май 09, 2007, 18:46:11 »

Е вече става много смешно, наистина... Може ли такава инфантилност? Не съм го очаквала от теб. Turned
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Май 09, 2007, 18:54:25 »

Лоши, не приемай толкова лично всичко! Едва ли го е казал/а, с цел да се махнеш! Аз лично няма нищо против теб и смятам, че липсата ти би била осезателна! Айде свиркай си, има такива по-нетърпими неща в ежедневието. Все с бягство ли се оправяш. Цунки  Kiss
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #8 -: Май 09, 2007, 18:57:34 »

а бе я си стой на гъза.......
за къде сме без теб!
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #9 -: Май 09, 2007, 18:59:15 »

"на другите места, мненията ти са без особна умисъл и изглеждат като заяждане-цитат
Ако на вас ви кажат, че мненията са ви кухи и са нещо като заяждане, вие как ще реагирате?
В детската градина, децата мълчат и се свиват в черупката си. Аз нито съм от мълчаливите, нито съм от свитите.
Да, Дита, обиди ме! Обидиме и то жестоко! Направо ме вбеси! Защото, колкото вас ви боли за този форум, толкова и мен ме боли! Защото ми писна от факта, че никой не си отваря устата, защото ако си я отвори ще го обяват за заядлив. Защото ми писна от хора, които ги е страх да им се каже истината в  очите. Защото аз не се крия зад пердета, както писа Бизар а пиша конкретни неща към конкретни хора. Защото ми писна от лицемерие и ми писна от това да ме взимат за малоумна. Защото това съм си аз и ако това не ви харесва, ок! Но, ако има хора, които смятат, че съм полезна с нещо и имат нужда от мен, плюя на агитките ви и на скритите съюзи..........
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #10 -: Май 09, 2007, 19:01:23 »

Не и скам да взимам конкретна страна, но мисля, че с основание се палиш. Аз също бих се подразнила на такова изказване. Но пак не е необходимо да се караме и да се разправяме. Много гадно ми става от такива дрязги  Rolling Eyes
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #11 -: Май 09, 2007, 19:05:33 »

Ми то тук има пет-шест човека!?! Всичко останало е жени!
Ми то хора, хора, па колко хора да искат да изчезнеш?
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #12 -: Май 09, 2007, 19:05:36 »

Лошата, когато имаш някакво запитване към модераторския екип и по-конкретно към определени модератори и искаш то да бъде чуто, разгледано, коментирано, тогава направи тема в съответния раздел, за да се коментира.
Хвърчащи изказвания във всяка тема, която ти попадне пред очите аз намирам за опит за заяждане.
Мнението ми е казано по този повод, а не по друг. Надявам се сега да ти е станало по-ясно защо е било написано. Както и че не е било с желание да те засегна в аспекта, в който ти си се засегнала.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 09, 2007, 19:06:33 »

Хайде само да не изопачаваме думите на Дита, а ?
И всички, които мислят да се включат в темата моля първо да прочетат темата "Към Хриси" в "За форума" и "Сватба, сватба, сватба" в на "Лафче".

Не изобщо не става дума за всичките мнения на лошото момиче и тя го знае отлично. Става дума едиснствено и само за спора около модераторите, спама и подобни хапливи неща САМО около тези две теми ! Нека освен да не бъдем инфантилни, да не лъжем !

Exclamation

[/b]
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #14 -: Май 09, 2007, 19:06:47 »

Цитат на: "kpacu"
Ми то тук има пет-шест човека!?! Всичко останало е жени!
Ми то хора, хора, па колко хора да искат да изчезнеш?

5-6 човека. Останалото не е жени. Останалото е богини.  Lol
Така казваше мой познат преди време по повод жените.  Cheesygrin
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #15 -: Май 09, 2007, 19:09:21 »

Лоши аз съм.... амммм.. ъхммммм.. ПРОТИВ да се махаш от форума!  Cheesygrin
Всеки тук се е дразнил на някого във форума. Препоръчвам ти да прекараш известно време извън форума и мисля, че за няколко часа, най-много ден-два - ще ти мине.
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #16 -: Май 09, 2007, 19:25:26 »

Честно казано когато се появих в новия форум и започнах да чета темите наблюдавах повечето потребители, изграждах си някакво мнение (колкото и субективно да е, но съм сигурна, че всички имате такова за всеки). И да си призная първото впечатление е лошо. Базици тук, базици там, спам тук, спам ей там... Да, случва се, признавам! Но е много трудно за някой външен човек да намери нужната му информация (особено в първите три раздела на форума). Няма човек, който да не е спамил в някоя тема, но трябва да го избягваме - всички.

Относно модераторите, лошата и т.н. :
Мисля, че е време да спрете да се заяждате всички Smile Колкото и прикрито да е си се заяждате и отстрани е тъжно да ви гледам.  Unsure Няма криви/прави. Преглътнете малко гордостта си всички и се извинете една на друга. А нищо няма да ви стане от това (дори и да смятате, че няма за какво да се извинявате). Всички ви уважавам 1. заради това, че сте по-зрели от мен 2. заради опита и съветите, които давате 3. заради това, че всички правите обстановката тук приятна. Моля ви... спрете с този спор кой е прав, кой е крив, кой модератор, кой не...  Unsure
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #17 -: Май 09, 2007, 19:41:29 »

А мене е тия дублажи мноо ме дразнят! Mad

Иначе аз искам Лошич да остане, защото обичам лошите хора... Lol

Онзи ден й казах именно на Лошата, че уважавам всички модератори. Това не значи, че съм съгласна с всичко, което се случва във Форума, но съм наясно, че света не се върти околомен и в момента сама си провеждам терапия "не се бори с вятърни мелници"! Exclamation Лоши, хайде с мен! Wink

Има неща, които въртим, сучем, пишем, бришем и после пак са си същите...Или свикваш или се местиш да живееш другаде.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #18 -: Май 09, 2007, 19:44:20 »

Цитат на: "Fei4ka"

Unsure Еми съжалявам. Какво да направя като ми заби форума  Unsure

Иначе аз не съм казала, но съм лошата да остане  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 09, 2007, 19:48:11 »

Цитат на: "Smiley"
Цитат на: "Fei4ka"

Unsure Еми съжалявам. Какво да направя като ми заби форума  Unsure

Естествено, че не си виновна ти... Kiss

Сега прочетох обяснението на Дита в една друга тема по повод дублажите, но пак си ме дразнят...Но - ще свикна и с това. Smile В България човек свиква с толкова много неща...сега едни дублажи ли ще правим на въпрос... Smile  Blink

Гледам ей ся един шофьор на 94 си сложил табелка: Аз ще стачкувам.
И се замислих: Какъв е смисълът й?!? Иска да ми/ни каже: Е*ете си майката гадни хлебарки, на 15-ти ще ходите пеша...Или какво? Surprised
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 09, 2007, 19:54:59 »

Феичке, вместо да продължаваш с мнимото роптаене защо не кажеш най-сетне на съответното място кое чак толкова не ти харесва, (освен дублажите), с какво не си съгласна и какъв е проблема?

Защото ми е много чудно как тръбиш из темите, че
Цитат
Или свикваш или се местиш да живееш другаде.
а не казваш какво точно има ?
Ако чакаш някой да те попита- правя го аз, ето.

И съм напълно съм сериозна.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #21 -: Май 09, 2007, 19:56:47 »

Къде има обяснение за дублажите? Че ми е интересно дали съвпада с моето. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 09, 2007, 20:01:56 »

Мисля, че вчера ти казах, Бамби. Ще го повторя и днес - не ми се влиза в излишни полемики, които няма да доведат до нищо стойностно. Този мач съм го играла не веднъж във Форума и резултата ми е предварително известен. Както ми беше до болка ясно какво ще стане когато видях питането на Лошата пуснато в другия раздел. Ако знаех намерението й да го пусне предварително бих я посъветвала да не го пуска. Защото ще получи n-брой страници приятна модеаротрска солидарност и нищо повече. Ето, че на практика става именно това.

Искам тук да се извиня на алекс, защото сега виждам, че и аз съм създала малко спам в темата на Ави в мини полемика с моята любима Мермайда... Kiss
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #23 -: Май 09, 2007, 20:07:58 »

Какви са тея детинщини?

Само се търси какъв изкуствен скандал да се създаде  Mad
Стегнете се малко..
Лоша,голяма,зряла жена си..не ти отива да се държиш по такъв начин.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 09, 2007, 20:12:10 »

Ами не си ми отговорила, но след като вече те питах и ти проявяваш нежелание да ми отговориш, считам върпоса за приключен.

Модераторска солидарност не е получавала лошото_момиче.Уважихме питанията й. Получи един куп обяснения от модератори и администратор, подробни отговори на всичките си въпроси, както и доста старателно направена статистика, за да бъдем максимално полезни и точни. Всички отговори бяха възпитани, любезни и максимално пълни. И това всичко във връзка с питането на лошото_момиче.

Лично аз повече нямам желание да се занимавам с тази изкуствена интрига.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: