star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Кой с какво се занимава?
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой с какво се занимава?  (Прочетена 12619 пъти)
Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« -: Май 08, 2007, 14:08:05 »

Провокирана от темата на Наско за работата се замислих с какво се занимават хората от форума? Учите ли или работите и в коя област?
Аз съм първи курс право в СУ, задочно. Мислех да кандидатствам Международни отношения докато един месец преди изпита по литература не ме убедиха да кандидатствам право, така зарязах английския и почнах да уча литература, но не ми стигна времето да се подготвя и ми останаха 20/100 до бала за редовно  Unsure В момента целта ми е да се преместя, за което трябва успех. Между изпитите работя в една адвокатска кантора, но в момента съм ваканция.
Как е при вас?
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #1 -: Май 08, 2007, 14:13:35 »

Имаше такава тема.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Absolute
Newbie
*

« Отговор #2 -: Май 08, 2007, 14:17:26 »

Можеш ли да я намериш и да пуснеш линк? Аз явно съм я пропуснала.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13813

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #3 -: Май 08, 2007, 14:18:09 »

Аз я търся, ама нищо не намирам.
И аз помня, че имаше нещо такова и, че не съм писала  Unsure
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #4 -: Май 08, 2007, 14:19:29 »

Напиши сега? Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 08, 2007, 14:20:48 »

Аз съм упорита, ще я намеря.
Чеки сега, че се забатачих и порай годинките на Margaret_Tatcher. Докато не видя, няма да повярвам  Lol
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #6 -: Май 08, 2007, 14:21:32 »

и аз се стреснах  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #7 -: Май 08, 2007, 14:39:16 »

Уча. Почти 5-ти курс съм. Буквичките ги докарах, сега се боря за точката. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Absolute
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 08, 2007, 14:40:34 »

Какво учиш?
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #9 -: Май 08, 2007, 14:42:33 »

Въх, това съм го пропуснал. Smile Корабоводене, морско.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 08, 2007, 14:59:18 »

Не можах да намеря пустата тема  Mad
Така де, уча екология и опазване на околната среда в РУ. 3-ти курс. Догодина завършвам  Lol
Поработвам отвреме на време. Сега мятам бутилки, предимно по клиентите, в едно ново заведение.Ами...май с това се занимавам.
Абцелютке, ами ти  Cheesygrin
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 08, 2007, 15:02:47 »

написала съм в първия си пост ;)
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 08, 2007, 15:03:45 »

Ахаха, ебати, спирам да пия  Lol
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 08, 2007, 15:04:04 »

Цитат на: "Absolute"
Аз съм първи курс право в СУ, задочно. Мислех да кандидатствам Международни отношения докато един месец преди изпита по литература не ме убедиха да кандидатствам право, така зарязах английския и почнах да уча литература, но не ми стигна времето да се подготвя и ми останаха 20/100 до бала за редовно  В момента целта ми е да се преместя, за което трябва успех. Между изпитите работя в една адвокатска кантора, но в момента съм ваканция.
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #14 -: Май 08, 2007, 15:04:39 »

Хайде като е тръгнало и аз пак да си кажа Smile
Тази година бях зайче (1ви курс  Smile  ) "Науки на комуникацията ; Култура и комуникации". Харесвам специалността си,защото е доста разчупена и разнообразна.
В момента се занимавам с активна почивка. Cheesygrin
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #15 -: Май 08, 2007, 15:18:49 »

Аз съм върл спортис, тренирам девенадесетчасово стоене на стол, единственото ми занимание и развелечение е този форум. В други форуми не влизам. Занимавам се също така с луди хора, предимно такива са около мен. Имам и странични интереси, да наблюдавам живота от страни и да се чудя, кой, кога и за какво лъже. Ама много съм умна, бреееее!!!!!!!!!!!
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #16 -: Май 08, 2007, 16:19:45 »

Аз хайдукатствам  Cheesygrin Учението го приключих преди 5 години.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #17 -: Май 08, 2007, 16:22:55 »

Аз работя като страньор във вестник (подреждам текстовете и снимките по страниците), уча Политология в трети курс в УНССи помежду другото попревеждам.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8614

« Отговор #18 -: Май 08, 2007, 16:30:23 »

Уча редовно, и съм напът да приключа заенския си период в ИУ Варна  Big grin
Втори месец работя офис-съдружник на застрахователен брокер. И съм доволна Smile Нещата се наредиха и много ми харесва тук.
В свободното време доучвам, ходя на фитнес почти всеки ден и вечер дремя в ръцете на приятеля ми от умора Smile От 3 седмици събирам сили да отида на дискотека, иии май тази събота ще е  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #19 -: Май 08, 2007, 16:45:17 »

абсолют=колежка  Shocked  браво!

аз съм в майчинство.... Big grin
Активен
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #20 -: Май 08, 2007, 16:49:22 »

В моменнта съм в болнични и дебелея=бременея Lol
Преди това се се занимавах с продажби ново строителство, по принцип съм нереализиран юрист Smile
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 08, 2007, 17:18:31 »

ъ, Алекс колежка Smile Алекс, какво точно работиш? Може и на лична ако искаш
Даут?  Big grin
Хубаво, че пуснах тая тема Smile
Активен

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #22 -: Май 08, 2007, 17:52:31 »

За момента бачкам при баща ми- в склад за строителни материали и то не всеки ден. Ходя един-два-три-пет пъти в месеца, когато пристигне стока да я подреждам - под стока имам предвид- четки, валяци, шпатули, маламашки, бои и пр. и пр.

Понякога е забавно, когато дойдат пенсионери, които едвам ходят да питат дали има разлика в боята, когато ще боядисват хола или кухнята. Lol  Lol

В края на месеца заминавам да бачкам в Китен. В заведение и ще съм там до 6-7-ми септември.

По професия се водя фризьорка, но не се занимавам с нея, нямам и такова намерение. Единствено върху мен си упражнявам специалността и чат-пат върху приятелки събота вечер.
 Big grin
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #23 -: Май 08, 2007, 17:59:55 »

За справка по темата:

http://chick-chat.org/index.php?topic=215.0
« Последна редакция: Март 23, 2008, 16:32:20 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #24 -: Май 08, 2007, 18:06:31 »

Цитат на: "Pupi"
Сега мятам бутилки, предимно по клиентите

Lol Недей бе, защо ги биеш хората  Lol

Аз съм сутеньорка  8)  Devil  Lol
Активен
ghoul
Newbie
*

« Отговор #25 -: Май 08, 2007, 18:24:35 »

Даут?  Big grin
И аз съм колежка  Wink
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #26 -: Май 08, 2007, 18:31:33 »

а защо не се занимаваш с прво, даут?
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #27 -: Май 08, 2007, 19:57:04 »

Усилено работя в сферата на битовия и промишления алкохолизъм. Като по-млад бях директор в тая сфера, сега разни зам. шефове ме контролират Smile  Междувременно, щракам по клавиатурата по цял ден. Като тръгна да се правя на ученик фръквам до НБУ да се правя, че съм студент по Информатика и ч. езици(ама само се правя). Напоследък работя професия любовник и искам да споделя, че било мн. яко Smile Също така: шоколадоядене, сладоледоядене, бонбоноядене.

Абе с 3 думи, живот си живея Smile
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Nasko
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #28 -: Май 08, 2007, 20:05:03 »

Провокирана от темата на Наско за работата се замислих с какво се занимават хората от форума? Учите ли или работите и в коя област?
Аз съм първи курс право в СУ, задочно. Мислех да кандидатствам Международни отношения докато един месец преди изпита по литература не ме убедиха да кандидатствам право, така зарязах английския и почнах да уча литература, но не ми стигна времето да се подготвя и ми останаха 20/100 до бала за редовно  Unsure В момента целта ми е да се преместя, за което трябва успех. Между изпитите работя в една адвокатска кантора, но в момента съм ваканция.
Как е при вас?

Аз съм се насочил отсега към право... какви оценки имаше на изпитите?
Гунавара ама ти верно живот си живееш!!!! Lol  Lol
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 08, 2007, 20:56:41 »

имах 6.00 от дипломата, 5.50 по история и 3.50 по литература. В сайта на СУ има информация за минималните балове. Можеш да я видиш, докато не е минала кандидастудентската кампания.
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #30 -: Май 08, 2007, 20:59:18 »

Като има толкова юристи тук - след две седмици имам Организация на правозащитните институции при Снежана Начева :( Някакъв съвет? Източници?
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7083

« Отговор #31 -: Май 08, 2007, 21:15:34 »

чопля си носа по цял ден  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #32 -: Май 08, 2007, 21:17:18 »

Цитат на: "angel_sin"
чопля си носа по цял ден  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

да, но  с прочистен нос се усеща по-осезаемо мирисът на цветя Lol  Lol  Lol
Активен
ghoul
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 08, 2007, 23:54:06 »

Това по мое време не се учеше, но все пак реших да се поразровя и попаднах на това тук.
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 09, 2007, 00:25:08 »

Мерси, ghoul, този сайт ние го създаваме ;)
Освен това има и legaltheory.web.data.bg, където с няколко колеги развиваме всички въпроси и ги публикуваме и от там четат всички университети, но за съжаление почти никои освен нас не публикува теми Smile
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 09, 2007, 00:36:06 »

Опссс  Shame пък аз реших, че съм помогнала  Lol . Но наистина ме шашна с този си изпит - Организация на правозащитните институции, но така като се зачетох за какво става въпрос си спомних, че при нас това май се водеше организация на управлението Cheesygrin
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 09, 2007, 00:48:40 »

Абе той проблемът е най-вече в преподавателката. Един от най-големите цербери в университета  Unsure
Миналогодишните ги викала на устен изпит като им нанасяла оценките в книжките и им ги намалила с по две единици  Confused
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #37 -: Май 09, 2007, 06:46:38 »

Бамби, поне клиентите са търпеливи. Като метна нещо по тях, ми се налага след това да се наведа, да си го дигна. И на тях им става явно приятно, щото и бакшиш оставят след това  Lol
Аз пък тая година уж започвам практика, и все повече губя интерес. 5 седмици от лятото да си загубя, за нещо с което май вече не ми се занимава  Unsure
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #38 -: Май 09, 2007, 10:04:36 »

а защо не се занимаваш с прво, даут?

Защото двегодишните ми опити да работя по специалността завършиха с катастрофа...Първо - юристите хич не са търсени като работни кадри във Варна поне, второ нямам достатъчно силен  гръб - имам предвид връзки - които да ме подкрепят...Трето - понякога може да се разчита и на късмет да влезеш някъде без нерви и протекции, но по времето, когато аз оптивах, късметът ми не сработи И реших, че варианта да упорствам и да стоя без пари никак не е добра идея...
Въобще дълга история...С 1 дума бързо ме свалиха на земята и ми показаха къде ми е мястото Mad
За това си хванах багажа и заминах за София - там се оказа, че от гледна точка на работа и уважение към труда ти, се диша по-спокойно и леко Smile
Активен

aleks
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 09, 2007, 11:09:32 »

и по мое време нямаше такъв изпит /боже как звучи по мое време - все едно е било преди 100 години!!!!/.

от всички юристи тук джи заслужава най-силни аплодисменти, защото се бори с голям хъс на адвокатското поприще.

даут, с теб се знаем, мила  Kiss работата ти е 300 пъти по-сложна отколкото някой може да си представи.

бтв, мисля да запиша юридически английски, че напоследък много се котира. някакви впечатления?

п.с. учудвам се, че с 3,50 се влиза в СУ!  Shocked
Активен
doubt
Newbie
*

« Отговор #40 -: Май 09, 2007, 12:09:31 »

Цитат на: "aleks"
и по мое време нямаше такъв изпит /боже как звучи по мое време - все едно е било преди 100 години!!!!/.

от всички юристи тук джи заслужава най-силни аплодисменти, защото се бори с голям хъс на адвокатското поприще.

даут, с теб се знаем, мила  Kiss работата ти е 300 пъти по-сложна отколкото някой може да си представи.

бтв, мисля да запиша юридически английски, че напоследък много се котира. някакви впечатления?

п.с. учудвам се, че с 3,50 се влиза в СУ!  Shocked

Аз имам бегъл опит върху юридическия английски Smile , ще ти влезе в работа определено ако се занимаваш с много сделки с чужденци Smile Моят английски вече е като на циганките на пазара, защото няма как да го практикувам Blink
Относно бала за влизане - то днес вече всеки втори е студент, само заради 1-то висше Unsure , от което естествено пада качеството на предлаганите кадри на пазара на труда Mad Но пък в БГ все още това не е от значение, тъй като царува принципа "Да живее шуробаджанащината" Clap  Thumbdown
Много ще се радвам ако 1 ден се събудя и установя, че мога да работя в сферата на строителството и недвижимите имоти, но вече по специалността си - че мозъкът ми ще закърнее съвсем Razz
Така, че Алекс благородно ти завиждам -  Wink  - продължавай все така - много ти се радвам, че имаш потенциала, но и възможността да го развиваш Smile
Активен

Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #41 -: Май 09, 2007, 13:07:56 »

уча публицистика, 5и семестър в Йоханес-Гутенберг-Университет Майнц. Остават ми още 4 семестъра, живот и здраве, пък после- каквото сабя покаже!  Lol
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3564

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #42 -: Май 09, 2007, 13:34:12 »

Цитат на: "ghoul"
Даут?  Big grin
И аз съм колежка  Wink

Аз също  Blink  Уча първи курс, право, редовно в СУ.Междувременно и работя в едно кафе като сервитьорка.
Активен

Deadly
Newbie
*
Публикации: 225

« Отговор #43 -: Май 09, 2007, 14:22:46 »

Аз съм бедно студентче от СУ спец. Математика и Информатика 2 курс ама 3 може и да не стана както съм тръгнала с таз усилена почивка и опознаване на дискотеките в софия (може да ми препоръчате някоя  Tongue )и аз тренирам усилено 100 метра баница с препятсвия от айран и гребане с лъжичка  Wink
Активен

На хората им е по-лесно да държат на езика си горещ въглен, отколкото тайна!

Absolute
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 09, 2007, 14:34:56 »

Алекс, историята се удвоява и балът ми беше 26.50, а за редовно беше 26.76  Rolling Eyes  И то защото по история забравих да напиша значението на църквата, защото го бях развила към другата тема като ги учих  Auch  Както и да е, факт е, че в курса ми има пълни идиоти  Shocked
Активен

Absolute
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 09, 2007, 15:38:09 »

Vivi, а ти четеш ли от www.legaltheory.web.data.bg? Там имаш направо развити въпросите. И ще ходиш ли на изпит при Начева Smile Ох, тая ми извади душата Smile
Активен

aleks
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 09, 2007, 15:49:09 »

тая тема се обърна в 'ние юристите'.  8)

даут, по наше време /пак любимото ми минало свършено време/ се борихме за бройка 25 момчета и 25 момичета /бтв моя колежка, която работи като младши адвокат към една фондация осъди СУ, че налага тези бройки за специалността богословие, а не само по бал, но това е друга тема/.
и тогава да влезнеш в бройката от 25 момичета беше страшно и вярвай шуробаджанащината хич не помагаше. друг е факта, че в началото на 2 курс закриха славянския университет и всички идиоти от там дойдоха при нас.  Cry

понеже знам какво е да работиш в сферата на строителството /работата ми в нашата фирма започна с наизустяването на 2 тома учебник по сградостроителство за строителен техникум/, затова написах в каква усложнена сфера работиш.

за юридическия английски знам, че в софия легитимен курс организира мин. на правосъдието, ама в пловдив???? в моята езикова школа ще почват такъв курс, но то преподавателят като си няма грам идея от теория на правото какъв език ще уча. незнам????
в този ред на мисли като гледам ахн крайм бая се научава, ама все термини от наказателното.

абсолют, наистина не съм държала такъв изпит. очевидно е нов предмет. не сме го имали дори като избираем.
Активен
Absolute
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 09, 2007, 16:06:02 »

ПЕТ! Никога не съм подозирала, че в този форум има толкова (и бъдещи) юристи  Blink
Според мен тези бройки за жени и мъже трябва да си останат, защото иначе повечето мъже само ще мечтаят за право, а жените - за математика Smile Разликата в баловете - има ги в сайта на СУ - говори достатъчно ясно за това.
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #48 -: Май 11, 2007, 02:17:30 »

Подготвям се усилено за олимпийките игри,ще представлявам татковината в дисцплината "Спиртен петобой".Особено в "нацуцуркване за отрицателно време" и "падане под масата и ориентиране в местноста" няма кой да ме бие в глобален мащаб.
Работя като барман ама не точно,както се изрази с презрение Утопия "кръчмар".Разликата е че бармана мята бутилки и взима телефонните номера на клиентките,а кръчмаря мята злобни погледи и взима пофтфейлите на клиентите.
Правя се на графичен дизайнер,илюстратор,аниматор,писател,поет и журналист-все на свободна практика.Толкова свободна че практически,нищо не върша.
В момента изтребвам извънземни в една игричка и водя неравностойна битка с бутилка водка Аляска от 700 мл.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #49 -: Май 11, 2007, 02:18:54 »

Дубълче  Red face
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: