star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar крем за очи
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: крем за очи  (Прочетена 1952 пъти)
natural
Newbie
*
Публикации: 15

« -: Април 12, 2007, 21:45:43 »

здравейте! на 23 години съм и мисля ,че е време да започна да ползвам крем за очи.имам тъмни кръгове и ме е страх от бръчки.препоръчайте ми-вие какъв ползвате?мерси Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Април 12, 2007, 23:14:43 »

Има много хубав крем за очи на Виши.
Като цяло на 23 години си, гледай да използваш по-хидратиращи околоочни кремове, отколкото такива за бръчки.
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #2 -: Април 13, 2007, 01:21:41 »

Да,мисля,че Бамби е права.Има разни леки гелчета...кремове с гелообразна формула(по-леки).Този на Виши е хубав!
Активен
natural
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #3 -: Април 14, 2007, 18:40:09 »

а как се казва този крем ?
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #4 -: Април 21, 2007, 17:02:55 »

аз ползвам едно гелче на орифлейм , прозрачно - лилаво гелче , но го ползвам само когато съм недоспала и ми тежът клепачите от умора ;)
Даже не винаги се сещам , особено когато много бързам , мацам един крем нивеа софт  и  фдт и съм ок  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
Galia
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #5 -: Юли 04, 2007, 10:11:41 »

Трябва да ползваш засега само хидратиращи кремове с лека текстура и за очите, и за лицето. Добрата хидратация на кожата забавя стареенето. Препоръчвам ти крема на Виши около 30 лв е, на Givenchy - Skin Drink Eye - 62 лв струва, но ти гарантирам, че минимум 6 месеца ще го ползваш. Трябва да знаеш, че крема се слага в много малко количество и без клепача отгоре. Скъпите кремове за очи си заслужават по принцип защото ги купуваш 2 пъти в годината. За лице не толкова защото свършват по-бързо и са по-скъпи от тези за очите, и малко дебело идва. Късмет   Smile
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #6 -: Юли 04, 2007, 11:10:49 »

Цитат
Трябва да знаеш, че крема се слага в много малко количество и без клепача отгоре

Да,но зависи от крема!На моя пише,че се нанася и върху готния клепач с кръгови движения около окото.Така,че това не се отнася за всички кремове.
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #7 -: Юли 04, 2007, 12:24:10 »

Цитат на: "Galia"
на Givenchy - Skin Drink Eye

A този за какви проблеми е предназначен точно?
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: