star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Опера, театър
Страници: 1 ... 8 9 [10]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опера, театър  (Прочетена 72503 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #225 -: Юни 13, 2014, 17:43:24 »

с дечинките ли? да се обадите, аз съм на линия, Пепо да си бачка  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #226 -: Юни 16, 2014, 18:51:21 »

Тук да си кажа за концерта на Лили Иванова.
Толкова да я харесвам, а концертът не беше хубав, всичките песни са в някакви нови версии, лирични, което за концерт не ми допадна, става да вечеряш на такъв фон, нямаше никакъв контакт с публиката, среса си косата на сцената и се напарфюмира, пак на сцената, направи ми много лошо впечатление. Поредната легенда, която ме издразни, правя си извода, че не е хубаво да си гледам любимците като поостареят.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #227 -: Август 28, 2014, 10:57:02 »

Хора, може ли да ми препоръчате някоя добра постановка? Без значение жанра. Може да е stand-up comedy, може да е театрално представление. Без значение и популярността.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #228 -: Септември 01, 2014, 17:33:10 »

За народното творчество - Камен Донев
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #229 -: Септември 01, 2014, 18:22:49 »

Ъх, това е супер досадно с тия песни и танци 100ч. А и билетите са минимум 30лв и се купуват 6 месеца по-рано...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #230 -: Септември 02, 2014, 09:18:48 »

Аз на народното творчество съм ходила два пъти и втория път съм се смяла даже повече, не го намирам за досадно, точно танците са ми много весели.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #231 -: Септември 02, 2014, 09:42:59 »

Аз на народното творчество съм ходила два пъти и втория път съм се смяла даже повече, не го намирам за досадно, точно танците са ми много весели.
Same here
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #232 -: Септември 02, 2014, 14:36:48 »

Ъх, това е супер досадно с тия песни и танци 100ч. А и билетите са минимум 30лв и се купуват 6 месеца по-рано...

То щото е много гадно, затова са толкова скъпи и свършват толкова рано Cheesygrin

Аз съм го гледала 6 пъти и искам още.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #233 -: Септември 02, 2014, 18:47:25 »

Ми честно казано според мен е досадно, иначе хуморът е много готин, но е много пресолена манджата с тия танци и песни. Иначе то и много други постановки като например "Вражалец" са много търсени, но са върхът на простотията, така че това, че масата го харесва, нищо не означава.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #234 -: Септември 02, 2014, 20:06:49 »

Ако смяташ, че е "върхът на простотията", значи не си го гледала достатъчно пъти... или по-точно - гледала си го, но не си направила правилните изводи.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #235 -: Септември 02, 2014, 20:08:21 »

За Вражалец съм съгласна и приемам забележката. Смайли, наистина ли си го гледала в сегашния му популярен вариант?! С ония малоумници, които го правят на пародия, дори не знам какви изводи можеш да си извадиш, още ме потриса като се сетя.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #236 -: Септември 02, 2014, 20:11:53 »

Гледала съм го преди няколко години. И "Вражалец" съм гледала преди години.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #237 -: Септември 02, 2014, 20:12:31 »

С ония малоумници, които го правят на пародия, дори не знам какви изводи можеш да си извадиш, още ме потриса като се сетя.

Ххахаха, ужасно е, направо ми иде да се застрелям, камо ли да го гледам пак.

Не, наистина, за Творчеството, на мен като цяло ми хареса, но ми дойдоха в повече танците, не бих ходила да гледам втората част, защото просто не е точно театър това, не ме изкефи форматът. А иначе за съжаление напоследък по театрите има основно простотии или поне аз не съм попадала на постановка, на която си заслужава да се иде.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #238 -: Септември 02, 2014, 20:24:25 »

Пролетта ходих на театър последно. Излязох си след час и половина. Отщя ми се за доста време да ходя на театър...
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #239 -: Септември 02, 2014, 23:26:56 »

На какво си ходила, Смайли?
Аз казах вече, че във Варна сезонът беше много силен, най-вече фестивалът. Страхотни неща имаше, всичките стойностни. Много препоръчвам "Възвишение", ако го дават пак някъде. Пише, че е с Асен Блатечки, но той се появява само в началото за престиж. Иначе в главната роля е Бойко Кръстанов. Ей, това момче ме разби тотално, не съм предполагала, че е толкова безумно талантлив. Изключително силна игра, за първи път виждам толкова възторжени и дълги овации накрая за някой актьор, а на него милия му трепереше брадичката, много е сладък Smile

А сега започва новият сезон, вече се точим на няколко опери и пиеси, само трябва да си купим нова карта и атакуваме  Big grin
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #240 -: Декември 10, 2014, 22:50:32 »

Тя Лора ме питала нещо преди колко време, аз сега виждам Lol
"Женски времена"/"Женско царство" нещо такова беше. На Мариус Куркински.

Тази вечер бяхме на "Спанак с картофи" - триото Владо Карамазов, Захари Бахаров, Юлиян Вергов. Доволна съм.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #241 -: Февруари 20, 2015, 09:48:11 »

"Операцията" в Сатиричния- НЕ я гледайте. Пълна гавра с всичко по най-пошлия и просташки начин (вкл. имаше и кючеци на чалга върху операционна маса и полумъртъв човек). Много тъпо, единственият ни театър за сезона (че 7 ни е адски неудобно спрямо бебо време)- пълен провал.  Единственото хубаво беше, че качиха един ретривър на сцената, макар и супер безумно и без връзка със сюжета
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: