star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Опера, театър
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опера, театър  (Прочетена 72504 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #25 -: Април 12, 2007, 21:03:15 »

Цитат на: "TOI"
Цитат на: "bizzare"
Толова голотии и простотии не очаквах да видя.
На кой театър викаш, че ходиш Rolling Eyes

Там с Къцьо Лафазанов,дето е  Cheesygrin

Аз да си призная не ходя на театър,някакси не обичам,рядко съм ходила на постановки,които наистина да усетя.Последните беше Нора и една на Бранислав Нушич.Това беше преди 3 години и оттогава или намирам негативни отзиви за различни постановки,или не могат да ме привлекат с нищо.Много исках да посетя една с Димитър Рачков около Коледа,но изтървах дните.

А на опера не съм ходила,само баба ми ми е свирила на мандолинка  Cheesygrin

Честно казано и при филмите наблюдавам някакъв застой,рядко си намирам хубав филм,който наистина да ми внуши нещо.Другото е декори и секс сцени.
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #26 -: Април 12, 2007, 23:33:07 »

И аз много обичам театъра.

Другия месец съм и аз за 3 път на "Вечеря за тъпаци"

Вчера гледах "маршрутка" в Сатиричния пак,но е средна хубост- в началото смешно, после дотяга.

Мнооого ме впечатли "Нерви за любов" в Малък градкси- такъв смях не е имало, а и нещата са точно от живота, съвсем реални.Препоръчвам горещооо.

Не мога да се сетя дали съм гледала "Мармалад",а много го хвалите- може ли някой да ми разкаже фабулата накратко?

Любим театър май ми е Армията, някак си обстановката ми е най- по сърце, макар че за хубава постановка се сещам само за "Колко е важно да бъдеш сериозен".

Ама да не ме помислите за много културна, ей, не се бъркайте  Lol
Активен

black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #27 -: Април 13, 2007, 09:36:47 »

Искам и аз да кажа за "Декамерон" - това е най-най-най-любимата ми постановка, гледах я 2 пъти, само защото хванах края на сезона (в девети клас, хе-хе  Wink  ), иначе бих я гледала и повече пъти. Действително имаше доста вулгаризми, но ефектът беше търсен. Както каза Тинкърбел, разтърсващо. Оттогава всички останали постановки ми ми бледнеят...
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #28 -: Април 13, 2007, 12:33:01 »

Значи първото, за което отивам да взема билети е "Мармалад".
"Сълза и смях" нали е на Раковска?

А за МГТ съм ходила последно с учителката ми до четвърти клас и тогава гледахме нещо куклено, като за дечица де Cheesygrin
Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #29 -: Април 13, 2007, 18:41:12 »

Много често ходя на театър.На майка ми от работата и се полагат билети безплатни и тя винаги ми взима.В интерес на истината ми харесва повече да ходя на театър отколкото на кино.Някак си ми е по-забавно и имам някаква необяснима тръпка  Rolling Eyes
Сега чакам да пуснат билети за театъра със С.Мутафова по случаи юбилея и да ида..На 24-ти април щял да бъде  Rolling Eyes
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #30 -: Април 19, 2007, 23:02:03 »

Току що се върнах от "Ах, този джаз!".....
......по-точно "Ах, този Ники Сотиров, беееее!!!!!!!!!"  Love eyes  Мноооого секси!

А пък тая Нети какъв глас има... Аз си мислех ,че не може да пее, а тя като си отвори устата, направо ме залепи на стената. Дори отклони вниманието ми от краката й!
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #31 -: Април 20, 2007, 03:11:10 »

Преди 2-3 години гледах една от най-веселите постановки - Балканско магаре.  Tongue Артистите бяха последна година в НАТФИЗ и тава им беше по-скоро учебно. Гостуваха в Търново и бяха на малка сцена. Определено постановката, на която съм се смяла много чак със сълзи  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #32 -: Април 20, 2007, 12:23:11 »

Аз пък още се подмотавам и не ходя да си взема билети :(
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #33 -: Април 20, 2007, 13:04:43 »

Цитат на: "Лора"
Току що се върнах от "Ах, този джаз!".....

С режисьор Борис Панкин ли? Cheesygrin
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #34 -: Април 20, 2007, 13:20:49 »

Дам...
защо?
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #35 -: Април 20, 2007, 13:24:22 »

Защото ми е братовчед Smile
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #36 -: Април 20, 2007, 13:29:49 »

Ама ти верно имаш много артистична рода!
А Ники да ти е някакъв случайно?  Red face
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #37 -: Април 20, 2007, 13:31:04 »

Не,Лорче Lol  Lol  Lol
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #38 -: Април 20, 2007, 13:35:57 »

Последно гледах "Албена", по Йовков. Толкова впечатлена останах, че ми се иска пак да го гледам. И само чакам пак да пуснат билети. Иначе зимата ходих на Опера, обаче забравих какво гледах. Помня, че ми отровиха живота на немски език и до там  Cheesygrin
На Театър обичам да ходя, живата игра страшно много ми въздейства, но просто в Русе от скоро си имаме качествен Театър и не се ходи много, много  Rolling Eyes
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #39 -: Април 20, 2007, 15:20:29 »

Последно гледах "Български работи". Хареса ми, но е доста дълга и към края вече доста се колят.
Преди това гледах "Член 223". Комедия; много ми хареса; доста се смях. Възможно е да бъркам цифрата.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
bubs
Newbie
*
Публикации: 405

« Отговор #40 -: Април 20, 2007, 16:06:46 »

Някой гледал ли е новата постановка с Асен Блатечки -"Мъжка забавачка". За тези от Пловдив, играе се в Драматичния театър?
Активен

img]http://img266.imageshack.us/img266/1221/eva15vr7.jpg[/img]
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #41 -: Април 22, 2007, 21:00:39 »

Мин,"Севилският бръснар",постановката на Дарио Фо ли си гледала?Не вервам,че е тя щом ти е било тъпо.На мен много ми хареса,декорите бяха страшни(малко пичове от нашия балет играха там,освен туй Cheesygrin ).Просто беше класи над други опери,които съм гледала(поставени от сънародници,де).
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #42 -: Април 28, 2007, 21:52:49 »

Ех... този раздел не го посещавам често и явно пропускам...

С 5 ръце препоръчвам Stereo (Love) в Червената къща. Това е спектатъл, който като излезеш няма да кажеш, че си гледал, а че си преживял. Както веднъж се изразих "след него се чувствам надрусана". Няма друго такова представление и няма друго такова силно преживяване.
Цитат
Stereo Love е странна пиеса, от онези, които могат да бръкнат много надълбоко и истински в душата ти, да те хванат за гърлото и да те поразмятат из собственото ти пространство. Stereo Love е аутопсия, дисекция на самотата - на онази, която те заобикаля, когато си сам… И на другата,… когато до тебе е някой или пък няколко души, но ти пак си повече сам от всякога. Stereo Love е дисекция на собственото аз. Stereo Love е емоция.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #43 -: Април 28, 2007, 21:58:36 »

Ама много съм смотана... тъкмо се разтърсих кога да ходя пак и се сетих, че Весела е в Англия и няма как да го има скоро  Cry

Ако все пак след месец, два или три се появи из програмата, не го пропускайте.
Активен

AlwAyS_Will_Be
Newbie
*
Публикации: 174

Ramones

« Отговор #44 -: Май 22, 2007, 18:43:35 »

Ами напоследък често ходя с приятелят си ,ххмм `тестостерон` е доста смешно  Big grin `отклонения` .. доста хора се изказаха ,че не струва.Мен ми харесва  Big grin
WC-BG или моят дом и моята крепост ( май е нещо такова) с влади варгала е супер зле в края  Shocked  Big grin
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #45 -: Май 23, 2007, 10:52:30 »

Вчера гледахме "Тестостерон", много свежа постановка, смях се от сърце.
Активен

AlwAyS_Will_Be
Newbie
*

Ramones

« Отговор #46 -: Май 30, 2007, 22:23:57 »

Да голяма лудница е  Cheesygrin ,мисля пак да ходя да го гледам ,ако имам възможност.
Ходи ми се на `вражалец` или нещо такова беше с Любо Нейков ...
но билети няма  Unsure ... ще има чак след 1,2 месеца  Blink
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #47 -: Май 31, 2007, 12:51:29 »

Цитат на: "AlwAyS_Will_Be"
Ходи ми се на `вражалец` или нещо такова беше с Любо Нейков ...
но билети няма  Unsure ... ще има чак след 1,2 месеца  Blink [/b]

Гледах го прди три месеца. Ужасна помия. Все пак имената на актьорите говорят, защото явно е, че билетите се продават.

Не си изпуснала нищо, аз лично се разочаровах.
Активен

AlwAyS_Will_Be
Newbie
*

Ramones

« Отговор #48 -: Юни 09, 2007, 13:39:53 »

В доста случаи е така  Smile  ти си мислиш че нещо е хубаво а то не е  Big grin .
Ами не вярвам да ходя да го гледам ,то и така изкупуват тия билети  Blink .Че до голяма степен нямам желание .
Активен

JanaSchmull
Newbie
*
Публикации: 171

« Отговор #49 -: Юни 09, 2007, 13:59:25 »

Цитат на: "Xpucu"
Ех... този раздел не го посещавам често и явно пропускам...

С 5 ръце препоръчвам Stereo (Love) в Червената къща. Това е спектатъл, който като излезеш няма да кажеш, че си гледал, а че си преживял. Както веднъж се изразих "след него се чувствам надрусана". Няма друго такова представление и няма друго такова силно преживяване.
Цитат
Stereo Love е странна пиеса, от онези, които могат да бръкнат много надълбоко и истински в душата ти, да те хванат за гърлото и да те поразмятат из собственото ти пространство. Stereo Love е аутопсия, дисекция на самотата - на онази, която те заобикаля, когато си сам… И на другата,… когато до тебе е някой или пък няколко души, но ти пак си повече сам от всякога. Stereo Love е дисекция на собственото аз. Stereo Love е емоция.

и аз я препоръчвам много силно! Иначе съм почитателка на "сълза и смях", макар че сигурно от два месеца не съм ходила (слаба организация), но "Мармалад" ми хареса. Последно гледах " Прозорец към небето" в Народния, но не мога да кажа, че е кой знае какво. Познат до болка мотив и не много добра актьорска игра.
Активен

img]http://img511.imageshack.us/img511/4250/copyofmbfpbw3be5.jpg[/img]
Ich zähl die Tage und die Stunden,
bist du kommst und wiedergehst,
vielleicht heilen meine Wunden,
wenn du dich zu mir legst
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: