star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Песничка?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песничка?  (Прочетена 71347 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #25 -: Април 14, 2007, 18:18:03 »

Baby i need you , i want you...
 Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Верно няма нищо общо с passion Lol  Lol А и не е толкова ретро, де...Аз се бях заровила в едни прашни дискове с още по-прашни песни от 70-те и 80-те Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #26 -: Април 14, 2007, 18:18:56 »

Песента естествено я имам в плейлиста, ама никога нямаше да се сетя. Даже по изпълнител и заглавие нищо не ми говореше Lol

Бизар, голяма си скица Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #27 -: Април 14, 2007, 18:20:23 »

Ама има please Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

И как да не е ретро ..ретро-диско-денс ...абе няма значение, намерих я и съм доволна ....само ако мога да изтрия целия разговор преди това Cheesygrin

A ето това тук е за маниаци

Сега на бас, че всеки път като я видите тая песен, само за мен ще се сещате Cheesygrin
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #28 -: Април 14, 2007, 18:27:28 »

Цитат на: "bizzare"
Ама има please Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

И как да не е ретро ..ретро-диско-денс ...абе няма значение, намерих я и съм доволна ....само ако мога да изтрия целия разговор преди това Cheesygrin

A ето това тук е за маниаци

Сега на бас, че всеки път като я видите тая песен, само за мен ще се сещате Cheesygrin

ДА!  Cheesygrin  Lol  Lol
Аз се обличам и глася за излизане, но докато си правя процедурите, мислено се чудя коя е тази песен и следя разговора. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Определено за теб ще се сещам като я чуя.  Cheesygrin
Готина песничка.
(И аз се брулнах в дълбокото ретро.)  Lol
И това си помислих - има please, което е кодовата думичка.  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #29 -: Април 14, 2007, 18:28:44 »

Е как!!! Cheesygrin  Cheesygrin
Вече ще ти викаме Бизар Куул кът-а... Lol  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #30 -: Април 14, 2007, 19:10:52 »

Btw как я намери?!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Април 14, 2007, 19:14:58 »

Ами след като обърнах един милион страници с хоствани вътре ретро песни и съм прослушала стотици ...най-накрая попаднах на тази дето я пуснах по-горе и само отгоре огоре прегледах имената. И като прочетох Please let me know и ми светна най-накрая Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #32 -: Април 14, 2007, 20:22:43 »

Хе,що не погледнах по-рано.
Тази ми е една от любимите и с Фасула си я пеем отколя.Поне щях да ти спестя малко време  Rolling Eyes

Please let me know,baby i need you,i want you лааллала.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Април 14, 2007, 20:37:13 »

Щото пък щеше да се сетиш от моите "обяснения" Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #34 -: Април 14, 2007, 20:43:55 »

Щото пък щеше да се сетиш от моите "обяснения" Cheesygrin

Сега се задълбочих в твоите.Ама и ти като мен обясняваш.

Навремето като имах навик да удрям кИчеци по свиленградските дискотеки и бях набарала една песен.Повъртях малко,реших,че е новият ми девиз и отивам да моля диджейчето.Почвам аз..."Пусни ми една песен,дето е малко ориенталска и има много ритъм",той  Shocked .Аз продължавам "Една дето мъж пее,нещо като Алабина,одеве я пусна,а аз въртях там на коловете",той пак  Shocked .Аз последен опит "Има едно туп-туп-туп",той вече  Mad .Моята приятелка изскача и с пиянски глас вика "Пее се "Каралийке,каралийке"".Та човекът ми даде да прослушам набързо последните песни,които беше пускал на едни слушалки и я намерих.

Песента беше на Азис-Антигерой или Чурулийке.И има туп-туп-туп
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Април 14, 2007, 20:53:51 »

Lol  Lol  Lol  Lol
Аз съм същата ....само много ме е срам това за black velvet дето го изцепих, само защото помня, че беше някаква такава ...кръшна Cheesygrin Ама не се сетих, че после на диско отива
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #36 -: Април 14, 2007, 20:59:34 »

като сте почнали .. и аз търся нещо ... от няколко години при това  Lol По време на конкурса на Слави "аз пея в куку бенд" имаше интервюта с отпадналите. И тогава помня, че Гарелов интервюира Надя и тя му запя една песен от северна България .... ужасно много искам да я чуя пак, но нито знам как се казва песента, нито помня какво се е пеело в нея .....

А по повод обясненията - и аз като търся нещо после се чудя как са ми хрумвали подобни асоциации. Последно търсех една песен и бях убедена, че е на Guns, а тя била на група Gun  Lol  Lol  Lol
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #37 -: Април 14, 2007, 21:06:36 »

Не беше от Северна България май...но съм сигурна , че се пее нещо за Караджата.. Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #38 -: Април 14, 2007, 21:08:59 »

angel_sin Smile Питай във форумчето на Шоуто. Там може да знае някой  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #39 -: Април 14, 2007, 21:21:23 »

Цитат на: "Mina_21"
Не беше от Северна България май...но съм сигурна , че се пее нещо за Караджата.. Rolling Eyes

от Северна е ... запомних го, понеже и аз съм от там .... но мама му как не помня и една думичка от песента.
по чужди форуми не питам. Веднъж питах във форума на радио NRG за една песен и ми делнаха мнението (без да съм нарушавала разни правила). Толкова се обидих, че преминах на радио Fresh  Lol  Lol  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #40 -: Април 14, 2007, 21:23:42 »

Цитат
по чужди форуми не питам.

Ето това е патриот !  Cheesygrin
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #41 -: Април 14, 2007, 21:26:11 »

Аа.. ми как. Като е за Партията  Lol
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #42 -: Април 14, 2007, 23:03:36 »

Бизар, много ти благодаря за списъка с песничките!  Cheesygrin Аз по принцип съм си ретро фен и тъкмо ще си запълня списъка с песнички.  Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #43 -: Април 14, 2007, 23:47:57 »

Абе Бизарита не се ли сети за батко си да попиташ Mad  Ама ти с твоето обяснение къде ти black velvet  къде ти cool cut. Даже не можеш и да обясниш като хората Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Аз като каза, че приличала на black velvet веднага се сетих за това- SWV - Right Here. Ама ти си имала предвид нещо доста по-ритмично. Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #44 -: Април 15, 2007, 00:02:11 »

Еми нямаше те, какво да направя Smile
Бях сигурна, че ще ме скомърцаш обаче  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #45 -: Април 15, 2007, 00:43:28 »

скомърцаш
Изобщо не ми е ясно какво означава тази дума, но щом ти е кеф скомърц Mad  Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Mina
Newbie
*

« Отговор #46 -: Април 15, 2007, 10:25:56 »

Цитат на: "angel_sin"
Цитат на: "Mina_21"

от Северна е ... запомних го, понеже и аз съм от там .... но мама му как не помня и една думичка от песента.
по чужди форуми не питам. Веднъж питах във форума на радио NRG за една песен и ми делнаха мнението (без да съм нарушавала разни правила). Толкова се обидих, че преминах на радио Fresh  Lol  Lol  Lol

То си е обидно... Lol  Lol  Lol
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #47 -: Юни 04, 2007, 19:59:58 »

Помагайте. :Кажете как се казва новата песничка на Енрике Иглесиас Confused  Smile
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #48 -: Юни 04, 2007, 20:11:35 »

Enrique Iglesias -"Do You Know (The Ping Pong Song)" , тази?
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #49 -: Юни 04, 2007, 21:48:45 »

Айде помагайте пак. Сега ще дръпна едно здраво обяснение и дано някой ми помогне с именцето на песента и изпълнителя. Беше някакъв David някой си. Гледам я редовно по the voice, ама вкъщи я нямам :(
Много малко се пее, даже май никак, мърка много сладко, а гласа му прилича на онзи, който пееше със Стинг в Desert rose. Дано сте ме разбрали  Unsure
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: