star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Za google
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Za google  (Прочетена 14859 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« -: Април 06, 2007, 12:18:27 »

Въпросът ми е странен и звучи доста некомпетентно, но все пак ще го задам: има ли сайтове, които са 'скрити' от гугъл? Изобщо от какво зависи дали един сайт ще се появи при търсене на ключова дума?

Питам, защото вчера пейстнах едно свое мнение на една позната и после си викам "сега ако потърси с гугъл и намери форума и почне да ми чете мненията' и изтръпнах, защото би било крайно неприятно. Но като сама се опитах да търся с част от мнението си, не се получи нищо- слава Богу, не се появи 'нашето си местенце' Smile

Та Хриси или който знае ако може да ми каже дали като пействам така съм 'застрашена' да бъда разкрита от чичко Гугъл Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #1 -: Април 06, 2007, 12:23:26 »

Аз съм намирала хора в гугъл и техните профили в някой форум. Но пък им знаех преди това ника. Пиша например - Smiley профил - и ми излизат форумите/сайтовете където имам профил с този ник. Но при мен е малко по-друго, защото думата Smiley се среща в много сайтове със значение емотикон и така намирането ми става по-трудно 8)
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #2 -: Април 06, 2007, 12:25:32 »

Цитат на: "Korneliq"
Въпросът ми е странен и звучи доста некомпетентно, но все пак ще го задам: има ли сайтове, които са 'скрити' от гугъл? Изобщо от какво зависи дали един сайт ще се появи при търсене на ключова дума?

Питам, защото вчера пейстнах едно свое мнение на една позната и после си викам "сега ако потърси с гугъл и намери форума и почне да ми чете мненията' и изтръпнах, защото би било крайно неприятно. Но като сама се опитах да търся с част от мнението си, не се получи нищо- слава Богу, не се появи 'нашето си местенце' Smile

Та Хриси или който знае ако може да ми каже дали като пействам така съм 'застрашена' да бъда разкрита от чичко Гугъл Smile

1. Ти си й пейстнала мнението си, а не си й дала линк към него? Ако е така - как тя би могла да види или разбере къде си го писала това?

2. Приятелка ти, освен ако ти не си й казала, няма как да знае, че това ти мнение е от Форум, в който ти пишеш, така че да почне да го търси в Гугъл по ключови думи от мнението ти...

3. На някои ключови думи Форумът излиза в Гугъл, така че не е труднооткриваем.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #3 -: Април 06, 2007, 12:43:06 »

Абе я за всеки случай си изтрий мнението...
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #4 -: Април 06, 2007, 13:03:36 »

Цитат на: "kpacu"
Абе я за всеки случай си изтрий мнението...

Красуне, стига си давал такива еретични идеи.
Lol

Корни, кой нормален човек ще седне да се рови 150 часа, за да стигне до мнението ти?
Това ми се струва нелепо и излишно. Аз лично не бих се замислила кой какво ми копира, а бих се замислила за информацията, която има във въпросното копирано нещо. Няма да си играя и да търся такива неща.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 06, 2007, 13:17:49 »

Дам, като цяло съм съгласна, само че просто се замислих за този въпрос дали по част от мнение може да бъде открит форумът:)

Тенк Ю все пак за отговорите. Краси, ще те послушам и ще изтрия всичките си мнения от форума...ама друг път Lol
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Април 06, 2007, 14:03:34 »

Дам, като цяло съм съгласна, само че просто се замислих за този въпрос дали по част от мнение може да бъде открит форумът:)

Тенк Ю все пак за отговорите. Краси, ще те послушам и ще изтрия всичките си мнения от форума...ама друг път Lol

Сефте...
И да, може по част от мнение да бъде открит форумът след като търсачките го индексират!
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #7 -: Април 06, 2007, 14:13:30 »

Зависи от алгоритмите според които търсачките индексират съдържанието.

Цитат

Не paste-вай нищо, не споменавай за форума, не споменавай че ползвай интернет, че отваряш страници, форуми, други сайтове, така със сигурност няма да изпаднеш в ситуацията, в която някой ти показва нещо написано, ти пускаш някъде линк към него и 5 минути след това долетява "Мерси"  Blink  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #8 -: Април 06, 2007, 14:24:31 »

Аз между другото веднъж така си открих едно мое мнение, докато търсех нещо съвсем друго в гугъл... Дори ми е странно, че ти не си си го намерила, защото си мисля, че би трябвало да е доста лесно.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Април 06, 2007, 14:30:05 »

Е те търсачките не чакат на опашка само да си напишеш мнението и да го индексират. Lol  Lol  Lol
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #10 -: Април 06, 2007, 16:44:54 »

Оф, че сте. С вас човек да не сподели нещо. Само хапете и се подигравате. Само Смайли се нае малко по-сърдечно да ми пише.
Активен

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #11 -: Април 06, 2007, 18:14:48 »

Как не ги е срам?  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #12 -: Април 06, 2007, 18:25:40 »

Корни като мине паяка и те гепца може и да те изкара Rolling Eyes
Както каза Хриси индексацията става с определен алгоритъм заложен в програмите на търсачките. ТАка че коя търсачка, къде и по колко пъти индексира е ясно на хората, които се интересуват повече от това. Аз съм запознат само колкото да не е без хич, но да има вероятност да те изкара.
Активен

las cuentas
batko_vladko
Newbie
*
Публикации: 37

« Отговор #13 -: Април 16, 2007, 18:57:26 »

Привет на всички дами. Big grin
Аз така като начинаеш да се включа в малката ви дискусия за моя приятел бате Google.

Korneliq сладурче това ще те успокои ли.
ТУК
3-ят резултат
ТУК
2-ят резултат
Мисля че е достатъчно.
Dita сладурче мое неземно.С теб беше малко по трудно.Чак на трета страничка те намерих
ТУК
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #14 -: Април 16, 2007, 19:00:16 »

Cheesygrin
Ето това е!
Целият модераторски колектив на Парадайса ще станат рдовни членове на Късмета.  Cheesygrin

Здрасти, Бате.  Lol
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #15 -: Април 16, 2007, 19:02:38 »

Е па нека мушнем и някой админският колектив. Cheesygrin  Cheesygrin
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #16 -: Април 16, 2007, 19:06:31 »

Успешно работим по съвместния проект за размяна на кадри.  Cheesygrin
В скоро време Парадайс и Късмет ще вървят ръка за ръка.  Lol  Lol  Lol

Опасявам се, че Парадайс ще запустее.  Lol Нашите моми са прекрасни събеседници и вашите момци ще се прехвърлят тук.  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Не може да се избяга от късметската магия.  Cheesygrin  Lol
ВЕрвай ми, Бате.  Cheesygrin
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #17 -: Април 16, 2007, 19:12:07 »

Вервай ми ако покажа на мъжете кво има в недрите на парадайс ще избягат от тук на минутата. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Иначе форумчето ми допада.Светличко едно такова,мили дами само.Ммммм. Big grin  Big grin
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #18 -: Април 16, 2007, 19:16:34 »

Цитат на: "batko_vladko"
мили дами

Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #19 -: Април 16, 2007, 19:17:48 »

Цитат на: "Mina_21"
мили дами

Lol  Lol  Lol  Lol

Ем да се държим културно все пак.
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #20 -: Април 16, 2007, 19:18:48 »

А да, добре е да си кавалерски настроен тук... Cheesygrin
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #21 -: Април 16, 2007, 19:23:20 »

Вервай ми ако покажа на мъжете кво има в недрите на парадайс ще избягат от тук на минутата. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Иначе форумчето ми допада.Светличко едно такова,мили дами само.Ммммм. Big grin  Big grin

Бягай ги онези с гумените цици, които приличат на отпушвачки за кенефи.  Lol
За какво са им на нашите мъже тези "прелести" като тук могат свободно да черпят информация за всичко сексуално директно от изворите?  Demon  Cheesygrin Cheesygrin  Lol  Lol  Lol
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #22 -: Април 16, 2007, 19:24:51 »

Ти за това ли постоянно искаш снимки на ония с гумените цици? Big grin  Big grin  Big grin
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #23 -: Април 16, 2007, 19:26:55 »

Ти за това ли постоянно искаш снимки на ония с гумените цици? Big grin  Big grin  Big grin

Да ме прощаваш, но аз търся божествената свирка и по възможност снимките да са магнетични, което автоматично изключва цици като гумени отпушвачки.  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Така и не уеднаквихме вкусовете си за жените, Бате.  Cheesygrin Пропуск...за теб.  Cheesygrin  Cheesygrin  Lol
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #24 -: Април 16, 2007, 19:30:04 »

Пиенето ни е малко иначе всички жени са хубави.Аз ги харесвам ония с гумените цици.
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #25 -: Април 16, 2007, 19:34:11 »

Щом ти е кеф - радвай им се.  Cheesygrin

Бате, ти типично по админски първо в деловата част на форума се заби.  Cheesygrin Няма как да не ти го отбележа.  Lol
Хубаво си спамотим, но аз отивам да си правя аква шоу в банята.  Cheesygrin
Оставям те в ръцете на другите модераторки и админката ни, от която си зашеметен. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #26 -: Април 16, 2007, 19:34:39 »

И двамата ли?
Активен
batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #27 -: Април 16, 2007, 19:38:03 »

Колкото има.Незнам още колко са.Ама не е ли редно администраторката и модераторите да се отличават по нещо?Макар че админа се вижда веднага.Кат влезнеш и кат видиш кой е писал правилата ти става ясно,ама модераторите.А и що руското ми мейлче е баннато?
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #28 -: Април 16, 2007, 19:40:20 »

Колкото има.Незнам още колко са.Ама не е ли редно администраторката и модераторите да се отличават по нещо?Макар че админа се вижда веднага.Кат влезнеш и кат видиш кой е писал правилата ти става ясно,ама модераторите.А и що руското ми мейлче е баннато?

Ама ти съвсем сериозно търсиш някаква логика тук а? Lol
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #29 -: Април 16, 2007, 19:42:51 »

Тук съм, тук съм още. Събраха се мъжете и почнаха да плюят по нас.

Бате, тук не сме толкова строги. По тази причина не е нужно да се виждат модераторите.  Smile

Красуне, внимавай. Не се знае Батко ти дали ще се задържи тук, но ти оставаш и после ще си го върнем тъпкано, ако сега се обърнеш сещу нас.  Cheesygrin
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #30 -: Април 16, 2007, 19:44:53 »

Веднага усетих веригите да подрънкват и камшика да плющи...
Активен
batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #31 -: Април 16, 2007, 19:47:17 »

Линч Big grin  Big grin  Big grin  Big grin
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #32 -: Април 16, 2007, 19:47:24 »

Така, така...Разбрахме се.  Devil  Devil  Demon  Tamer  Ninja  Devil
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #33 -: Април 16, 2007, 22:18:05 »

Батко, добре дошъл, но защо влизаш от задния вход? Прасни едно здрасти в спамерския раздел и ще видиш колко бързо ще ти скочи рейтинга  Cheesygrin  Lol  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #34 -: Април 17, 2007, 10:44:34 »

6 раздела във форума и аз се чудех защо Dita има 2 хиляди мнения.Ми вие май само в спама пишете. Big grin  Big grin  Big grin
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #35 -: Април 17, 2007, 10:49:25 »

Цитат на: "Dita"
Тук съм, тук съм още. Събраха се мъжете и почнаха да плюят по нас.

Само недей да питаш с какво плюем ;)
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #36 -: Април 17, 2007, 10:50:08 »

Цитат
6 раздела във форума и аз се чудех защо Dita има 2 хиляди мнения.Ми вие май само в спама пишете.

Е, намират се и други темици, по които да се пише повече - например когато започнем да спорим за нещо фундаментално и ако спорът прерасне в скандал... е тогава не ти мърдат поне 10-15 мнения за час  Lol  И хоп, събират се 2000.

Но Дита не е типичния пример за спам. Напротив. Но пък си имаме само спамъри, които пишат само в темите "Кой какво си слуша" и "Да се похвалим"  Cheesygrin
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #37 -: Април 17, 2007, 10:55:29 »

Да при мен има подобни теми където за седмица две се събират по 100 страници с мнения.Ужас.
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #38 -: Април 17, 2007, 10:57:49 »

Спамър!  Lol
Активен

batko_vladko
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 17, 2007, 11:09:51 »

Не пиша в тях за съжаление,но това не пречи да имам 5000 мнения за 2 години. Big grin  Big grin  Big grin  Big grin
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #40 -: Април 17, 2007, 11:35:00 »

Остави това, бате, дай големите цици насам! Red face
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #41 -: Април 17, 2007, 12:10:25 »

Цицомани такива..!

Lol
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: