star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star форум:)
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: форум:)  (Прочетена 21935 пъти)
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #50 -: Април 04, 2007, 23:22:39 »

Понеже ме ядосахте много с това, че всеки иска раздвиждане и нещо да се направи, а само се мърмори, ще ви докажа, че да направиш нещо за форума отнема точно 20-30 минути.

Да издириш място, където някой е рекламирал подобни форуми, да се свържеш с редактора на това място и да му обясниш с две думи за какво става дума.

Цъкни на линка "Новите форуми на ladypill.com – любов, секс и контрацепция", за да видиш какво ще стане!!!

Хайде, чакам още предложение къде може да пуснем реклами за форума и ако трябва лично ще търся редакторите, за да ни рекламират. Mad
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #51 -: Април 04, 2007, 23:25:36 »

Цитат на: "Dita"
Понеже ме ядосахте много с това, че всеки иска раздвиждане и нещо да се направи, а само се мърмори, ще ви докажа, че да направиш нещо за форума отнема точно 20-30 минути.

Да издириш място, където някой е рекламирал подобни форуми, да се свържеш с редактора на това място и да му обясниш с две думи за какво става дума.

Цъкни на линка "Новите форуми на ladypill.com – любов, секс и контрацепция", за да видиш какво ще стане!!!

Хайде, чакам още предложение къде може да пуснем реклами за форума и ако трябва лично ще търся редакторите, за да ни рекламират. Mad

познавам едно момче, което е модератор в един форум със сто хиляди потребители. форумът е пловдивски. Мислиш ли, че е удобно в друг форум да се рекламира нашият? на мен не ми е проблем да го попитам дали ще се съгласи. просто се чудя дали друг форум ще се съгласи да рекламира нашият Confused
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #52 -: Април 04, 2007, 23:28:31 »

Дита, аз сега разгледах там и видях, че се рекламира нашият форум. Това чудо ти ли си го направила Confused
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #53 -: Април 04, 2007, 23:33:35 »

Едва ли ще се съгласят.
Но аз ще си сложа банерът, който съм сложила в стария форум в подписа си в други форуми и ще пусна няколко мнения във форума на тийнпроблем ли или там какъвто беше. Lol  Lol  Lol

Ако някой друг посещава други форуми и няма проблем да сложи банер в подписа си, да го направи. Ще сложа примерен банер, ако някой има претенции за по-хубав - да си направи.  Lol

Код:
[url=http://forum.kusmet.net][img]http://img218.imageshack.us/img218/8066/forum32in0.png[/img][/url]

Това нещо трябва да копирате и да сложите в подписите си в другите форуми, а ще се появи това:

Като се кликне на него и веднага се влиза в нашия форум.

Да, аз го направих преди 20 минути. Издирих редактора и го нападнах в кю-то му. И го помолих да сложи линкове.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #54 -: Април 04, 2007, 23:37:09 »

Браво на теб!
Аз все пак утре ако го видя ще говоря с него, пък да видим дали ще се съгласи. Аз нямам регистрация в никакви други форуми, само тук пиша, даже няма и скайп.
айде, лека! пък утре ще видим, каквото мога обещавам да го направя Smile
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #55 -: Април 04, 2007, 23:38:59 »

Мерси.  Cheesygrin  Stuart

Можело значи.  Stuart  Stuart  Stuart  Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #56 -: Април 04, 2007, 23:41:17 »

Цитат на: "Dita"
Мерси.  Cheesygrin  Stuart

Можело значи.  Stuart  Stuart  Stuart  Cheesygrin

когато се дават подходящи идеи всичко е възможно Cheesygrin
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #57 -: Април 04, 2007, 23:44:52 »

На мен пък ми се струва оживено тук  Rolling Eyes
И всеки ден като влизам виждам, че последният регистриран потребител е някакъв нов ник.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #58 -: Април 05, 2007, 08:52:20 »

Пърли, ти не се прави на засегната на лична основа, защото много добре знаеш за какво говоря!

Но историята за мен е минало, така че няма да разисквам тази тема, особено тук, защото целта е друго, а не спам на тема: Душевният мир на Феята.
Активен

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #59 -: Април 05, 2007, 13:12:31 »

Цитат на: "лошото_момиче"
момичето, от днес ще чета всичките ти мнения. най-точното изказване, което чух до тук Big grin

момчето, момчето, лоша.  Big grin  Big grin  Big grin
нов желаещ да го очехлите.  Big grin  Big grin
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #60 -: Април 05, 2007, 13:33:49 »

Цитат на: "Sofi"
Цитат на: "лошото_момиче"
момичето, от днес ще чета всичките ти мнения. най-точното изказване, което чух до тук Big grin

момчето, момчето, лоша.  Big grin  Big grin  Big grin
нов желаещ да го очехлите.  Big grin  Big grin

И аз го забелязах, но си трая.  Cheesygrin  Lol
Пък за очехлянето...такъв им бил късмета на момченцата.  Lol  Lol  Lol

"Късметя е у нетяя, късметя е у нетяя"  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #61 -: Април 05, 2007, 13:59:59 »

въх, изложих се Lol  Lol  Lol
имам предложение да се пусне тема за мило посрещане на новите потребители Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #62 -: Май 01, 2007, 11:44:55 »

Искам само да кажа, че обещанието си го спазих. Момчето вече трябва да е сложил линк /така ли се казва Cheesygrin /във форума на който е модератор, даже каза, че щял да сложи и в подписа на приятелката му Smile
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #63 -: Май 03, 2007, 23:50:39 »

Браво, лоши.  Stuart Благодарим ти за желанието да разпространяваш форумчето и най-вече за това, че си намерила и ти начин как да го направиш.  Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
daniela_marki
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #64 -: Юни 06, 2007, 13:54:21 »

Zdraveite!
Активен
Smiley
Newbie
*