star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star форум:)
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: форум:)  (Прочетена 22043 пъти)
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #25 -: Април 04, 2007, 00:06:35 »

Ти направо си ме подкрепи ама айде Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #26 -: Април 04, 2007, 00:10:02 »

Добре де... последното ти изречение визирах.  Kiss
Активен

Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #27 -: Април 04, 2007, 00:11:04 »

Аз пък си мисля че си на това мнение защото  много теми са се изписали и си мислиш че няма какво повече да си кажем , напротив все на някой ще хрумне нещо интересно.Не трябва форума да ''умира'', ние сме тези които го крепим и няма да го оставим ;) Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #28 -: Април 04, 2007, 09:25:41 »

Цитат на: "Xpucu"
Мен ме отблъсна отдавна, а наскоро дотолкова, че да нямам желание не само да пиша и споделям, а и да ходя по срещите.

Same to me! Rolling Eyes
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #29 -: Април 04, 2007, 09:31:59 »

Пак го ударихме на подкрепа на приятелски начала. То е много лесно да си хванеш пътя, по-трудното е да останеш и да се помъчиш да оправиш нещата. Kiss
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #30 -: Април 04, 2007, 13:15:07 »

Цитат на: "Fei4ka"
Мен ме отблъсна отдавна, а наскоро дотолкова, че да нямам желание не само да пиша и споделям, а и да ходя по срещите.

Same to me! Rolling Eyes

Аз нещо не ви схващам Confused  :(
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #31 -: Април 04, 2007, 18:16:42 »

Same to me!

Хриси и Феичка, тъй като ние ходим по срещите, може ли да попитам кои от нас са ви неприятни, та не ви се идва:

Ади,
Мина,
Енти,
Секси,
Гарфи,
Алин,
Елито,
Лейди, (разбира се)
аз, (съответно приятеля ми)
и... другите хора, които идват понякога?

Това го приемам малко лично с много тъга, защото ако аз съм се скарала с примерно с ТОИ, това не би ми попречило да се срещна със софиянци, и с който и да било друг от където и да било, затова ми изглежда нещо към софийската група, или части от нея. А не съм видяла да имаме лоши отношения, напротив обичаме си се. Та.. ако ми разясните малко, ще съм ви благодарна. Защото и аз не разбирам.

П.С. ТОИ, просто те давам като пример, знаеш, че те кльопам Smile (Явно мисля за теб  Tongue )
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #32 -: Април 04, 2007, 18:19:32 »

Перличке, на мен ми е приятно да се срещам с теб. Кога ще идваш пак? Kiss
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #33 -: Април 04, 2007, 18:22:08 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Перличке, на мен ми е приятно да се срещам с теб. Кога ще идваш пак? Kiss

Поне един човек да ме приеме, бедната аз  Cry

Rolling Eyes Ами да ти кажа - сега е Велик ден, после имаме подготовки по сватбата и преди Май не го виждам много. Но ние сме си лесни, решаваме - тръгваме.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #34 -: Април 04, 2007, 18:23:09 »

Цитат на: "Pearly"

Same to me!

Хриси и Феичка, тъй като ние ходим по срещите, може ли да попитам кои от нас са ви неприятни, та не ви се идва:

Ади,
Мина,
Енти,
Секси,
Гарфи,
Алин,
Елито,
аз, (съответно приятеля ми)
и... другите хора, които идват понякога?

Това го приемам малко лично с много тъга, защото ако аз съм се скарала с примерно с ТОИ, това не би ми попречило да се срещна със софиянци и с който и да било друг от където и да било, затова ми изглежда нещо към софийската група, или части от нея. А не съм видяла да имаме лоши отношения, напротив обичаме си се. Та.. ако ми разясните малко, ще съм ви благодарна. Защото и аз не разбирам.

П.С. ТОИ, просто те давам като пример, знаеш, че те кльопам Smile (Явно мисля за теб  Tongue )

ПАК МЕ ЗАБРАВИ  Angry
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #35 -: Април 04, 2007, 18:23:45 »

ок, точно ще се е топло Kiss ще чакаме да се обадиш Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #36 -: Април 04, 2007, 18:24:11 »

Ааааааааааааа!

Чудех се аз кой... и... Лейди, злото да те забрави!
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #37 -: Април 04, 2007, 20:00:04 »

Сигурно аз съм неприятна , щото само глупости говоря... Sad eyes
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #38 -: Април 04, 2007, 20:57:04 »

Аз лично нямам навика да споделям лични проблеми и преживявания тук. Smile Правила съм го точно 2 пъти - 1 път в стария форум, а 2-рия път - тук. И това означава, че наистина са ми тежали много.  Rolling Eyes Обичам повече да споделям с приятелите си, защото само на тях имам доверие. А и не искам да занимавам целия форум с моите терзания. Cheesygrin Но в никакъв случай не обвинявам хората, които го правят! Просто по различен начин изразяваме емоциите, по различен наичн говорим за тях и по различен начин възприемамаме форумчето.  Stuart

За мен лично това е място, където мога спокойно да се отпусна, да почета няколко забавни темички, да науча нещо ново (например за болестите  Unsure  , или живота на Мадона  Cheesygrin ). Също така черпя и много полезни съветчета за козметика, грижи за тялото и такива неща...  Stuart Правя си изводи и за поведението на хората.. научих се да виждам и другата страна на нещтата... и така.

Обичам си форумчето и всички съфорумчета в него!  Stuart Доста тъжно ми става, когато някой се кара, а това напоследък става доста честичко. Unsure  В повечето случаи изобщо няма смисъл от тези спорове и не са градивни.  Rolling Eyes И въпреки караниците и многото спам Tongue  не съм изгубила желание да пиша, да чета и да си общувам с хората тук! Smile Просто доста често нямам време - или все се мотая из улиците, или имам да си уча.  Rolling Eyes Но когато имам достатъчно време, както тези дни, с удоволствие чета и пиша!  Big grin
[/color]
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #39 -: Април 04, 2007, 22:05:28 »

НЕмога да разбера защо от един конфликт се влиза друг. Все някой е длъжен на другия с нещо и за всяка дума, която е казал. Все трябва някой да се изкара жертва и все сме се защитавали по приятелски.
КАзвам пак това, което казах и вчера, на който не му харесва да дава предложения или да хваща пътя. Това е. Не може хем нещо да не ти харесва, хем да стоиш в него по цял ден. Не искате да споделяте, не искате да спамите изобщо нищо не искате. А искате нещо все пак де и то е да се дракате. Само това искате Mad

п.с. позволявам да се дават примери с мен спокойно без да ми се извиняват Smile
Активен

las cuentas
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #40 -: Април 04, 2007, 22:15:04 »

Мечи, това в подписа ти малко меченце ли е?  8)  8)  8)
Дето увива шоколадите...Струва ми се, че пак си се опитвал да печеш меденки, но нещо дозите не си успял да разпределиш правилно.  8)  Lol

Ок, като ви е скучно, дайте идеи да се развием. За теми ли, за игри ли, за разпространение ли - вие решавате.
Каквото зависи от нас - ще бъде направено.
Стига идеи да има.  Cheesygrin
С женския меч-меч(много мечки станаха тук, цяла зоологическа градина - мечки, зайци, жабки Lol ) веднъж си говорихме за това да измислим нови игри.
Ако някъде в други форуми сте виждали интересни идеи за игри - споделяйте.  Cheesygrin
Аз се включвам с каквото мога по тези неща. Ако имам идеи - бих ги осъществила. Но не мога да знам кой какво харесва, че да угодя на всички вкусове.  Smile

Форумчето не умира, напротив. Развива си се.
Запролети се, стана по-топличко, задават се празници - нормално е хората да влизат по-рядко. Всеки гледа да се поразходи на слънчице, да си почине, да се разтовари.  Big grin
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #41 -: Април 04, 2007, 22:18:24 »

Цитат на: "Dita"
Мечи, това в подписа ти малко меченце ли е?  8)  8)  8)
Дето увива шоколадите...Струва ми се, че пак си се опитвал да печеш меденки, но нещо дозите не си успял да разпределиш правилно.  8)  Lol

Как? Това е мармот! Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #42 -: Април 04, 2007, 22:21:17 »

Млъкне, пате. Знам, че е мармот.  Lol

Подраквам се с г-н ССС.  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #43 -: Април 04, 2007, 22:24:20 »

На мен са и досадни тия асоциации, например... Razz 1000 страници с по една думичка в пост. Razz
Активен

momcheto
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #44 -: Април 04, 2007, 22:32:23 »

позволявам си да ве разкажа как се включих наскоро във форума. Съвсем случайно пуснах в гугъл търсене относно ЕВРОКОМПАКТ. Бях прехвърлен към някакъв форум - оказа се вашия. Рядко бях чел по-искрени, забавни, откровени и остроумни обяснения и реплики. От там се запрехвърлях и към другите теми, а когато открих написани и много неща, които съм си мислил - реших да се включа и аз. МОЛЯ ВИ СЕ, НЕ МЕ КАРАЙТЕ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ НАПРАВИЛ ГРЕШЕН ИЗБОР. Това е от мен.  :(  :(  :(
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #45 -: Април 04, 2007, 22:36:24 »

Не е грешен. Просто се подракваме от време на време. Cheesygrin

Не мисля, че има някаква реална драма, нито пък, че нещо умира или агонизира.
Ако на мен не ми е ден и не ми се пише в темите, това не означава, че форумчето умира, а че на мен не ми е ден.  Stuart
Сами си създаваме проблемите с тази дискусия и драматизираме излишно.
 Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #46 -: Април 04, 2007, 22:38:51 »

Цитат на: "momcheto"
МОЛЯ ВИ СЕ, НЕ МЕ КАРАЙТЕ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ НАПРАВИЛ ГРЕШЕН ИЗБОР.

Леле, понякога тука имам чувството, че сме забавачница, а не място, където възрастни хора се срещат.
Ами като не ви е забавно и си мислите, че сте направили грешен избор някой друг ли ви е виновен не мога да разбера ?
Момченцето - да вземем да направим по едно циганско колело всички, че да те зарадваме, за да не вземеш да си промениш мнението колко е хубаво тук
Активен

momcheto
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #47 -: Април 04, 2007, 22:39:14 »

ОК, просто казвам - по-добре изглеждате като ръсите шеги, а не когато се дракате като махленски клюкарки или като ВИП-ки - сещате се.....
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #48 -: Април 04, 2007, 22:57:29 »

Всички приехте много на сериозно думите ми, че форума умира. По-горе писах да не ги приемате буквално. Факт е, че има дни в които не се пуска нито една нова тема и ако това стане става война за лидерство. Нямам намерение да се карам с Цецо, защото не се карам с приятели, тях ги защитавам. Wink  Не мога да се съглася с изказвания от рода -хващайте си пътя и си заминавайте. Много пъти ми се е искало да си хвана пътя и съм сигурна,  че не съм единствената. Не съм го направила. Темата е пуснах с цел да се дискутират идеи за развитие а не с цел нападението е най-добрата защита. Ако някой има идея, какво да се направи да пише, ако няма идея просто да каже, че няма идея. Честно, писна ми от разправии. Достатъчно ни е напрегнато ежедневието, за да се занимаваме и да се караме за глупости и тук. Кой, колко стои във форума на никой не му влиза в работата. Пък и да стои, нали за това е форум. Или може би, ако стои да не се оплаква. Нито ви разбирам, нито мисля, че дори и да се поставя на ваше място ще ви разбера. Това е, ако някой има идея да е казва и да не се заяжда. Това разбрахме, че всичките го можем добре Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #49 -: Април 04, 2007, 23:00:07 »

Цитат на: "momcheto"
ОК, просто казвам - по-добре изглеждате като ръсите шеги, а не когато се дракате като махленски клюкарки или като ВИП-ки - сещате се.....

момичето, от днес ще чета всичките ти мнения. най-точното изказване, което чух до тук Big grin
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: