star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star форум:)
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: форум:)  (Прочетена 21934 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« -: Април 03, 2007, 10:03:34 »

Имам чуството, че форума умира Cry Няма нови интересни теми, няма какво да обсъждаме, само се караме Cry Неможе ли да се направи нещо по въпроса? Ако има някой, някакви идеи да пише, защото скоро ще се наложи да затваряме.  Mad Пишат около десетина човека редовно, темите се превръщат в спам. Даже и малкото пишещи имам чуството, че не споделят проблемите си :(
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #1 -: Април 03, 2007, 10:18:46 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Имам чуството, че форума умира Cry Няма нови интересни теми, няма какво да обсъждаме, само се караме Cry Неможе ли да се направи нещо по въпроса? Ако има някой, някакви идеи да пише, защото скоро ще се наложи да затваряме.  Mad Пишат около десетина човека редовно, темите се превръщат в спам. Даже и малкото пишещи имам чуството, че не споделят проблемите си :(

Като цяло си права, ама ...какво очакваш ? Не, че и аз не си го мислех до скоро, но пък не се сетих да пусна тема - айде раздвижете се малко, че ми е скучно, няма къде да пиша и защо само се караме ?

Цитат
защото скоро ще се наложи да затваряме

Кои сме ние, които трябва да затваряме ?!?

Цитат
Даже и малкото пишещи имам чуството, че не споделят проблемите си

Това ли му е то интересното на форума - някой да споделя с кой е спал, кой го е зарязал ...т.е. да споделяме точно проблемите си, че да ни е интересно. Ами ние тук и кътните зъби си знаем почти, какви проблеми да си споделяме. И ако някой не споделя проблем, не означава ли това, че се чувства щастлив ?

И не, че ще приемеш каквото и да е мнение - но се стегни малко.
Темата ти наистина звучи като - скучно ми е, дайте да се раздвижим малко.
На други потребители като им е скучно, или ако искат да разнообразят форума правят нещо по въпроса - дали ще пускат игри, дали ще правят музикален уикенд, или ще се включват в кулутурно-музикални-киномански теми - все правят нещо по въпроса.

Щом никой не си играе с теб, направи си сама игра и покани другите ;)
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #2 -: Април 03, 2007, 10:22:41 »

В момента ми се струва, че си търсиш изкуствено конфликт, пък всъщност идеята беше да се раздвижим и да разпостраним форума. Smile  Наистина ми е скучно, лошо ли е? Защо да не споделяме проблемите си и да си помагаме със съвети, че те и приятелките ни ни познават пък ние им се изповядваме и търсим мнението им по някой въпроси. Confused Не те разбирам? Confused Тази тема пак ли ще се превърне в изкуствен скандал? Mad
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Април 03, 2007, 10:25:38 »

Не търся скандал или конфликт. Само казвам, че това, което искаш да стане, ще стане с действия.
Логично е щом се оплакваш от скуката, да направиш нещо по въпроса, а не просто да въздишаш "колко ми е скучно".
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #4 -: Април 03, 2007, 10:28:12 »

Много добре ме разбираш, какво говоря. В момента ми се правиш на чук Smile Аз многократно съм заявявала, че не разбирам от компютри, ти твърдиш, че се познаваме добре.  Confused  Ако някой ме насочи и има идея какво да направя да ми каже, ще го направя. Ако искаш ще разлепя и плакати по улиците, за да се разпострани форума Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 03, 2007, 10:33:01 »

Достатъчно технически грамотни хора има, за да ти помогнат в това, което искаш. Само кажи какво искаш.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #6 -: Април 03, 2007, 10:33:35 »

Лоша, според мен Бизар иска да каже, че ние сами си правим форума такъв.
Ако искаме разнообразние, нека направимнещо по въпроса.  Smile
Струва ми се, че си малко предубедена, а не бива.
Сигурна съм, че Бизар е била съвсем добронамерена.

Ако искаме раздвижване, нека си го направим.
Ако имате идеи как да направим по-весело това местенце, моля споделяйте ги тук, а каквото зависи от нас ще бъде направено.  Smile
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #7 -: Април 03, 2007, 10:37:18 »

между другото това за проблемите и споделянето може да си стане и цяла тема от това.
Аз лично от много време не споделям лични неща , такива , които би ми се искало да споделя , но не го правя нарочно . Защото след време като има конфликт и всичко , което съм споделила се изсипва върху мен . Т.е. то е използвано ако в даден скандал трябва да бъда обидена.
Последно така направи Перличка , че съм споделяла , че не правя секс (защото пряиетля ми го няма) и тя ми каза да маструбирам по често ... , което го каза с цел да ме обиди .
Извинявам се , ама какво да споделям тука при това положение.
Такива селски прояви лично на мен ми писнаха . Всеки със всеки се кара и се надцаква - кой бил по умен , кой бил еди какъв си и подценяване на други потребители.Има няколко човека , които в последно време лично мен много ме издразниха , защото това тук не е форум за надцакване или всеки да се покаже каква голяма работа е .
Аз затова не влизам в последно време , ето днес погледнах рано сутринта темата за отслабването и въобще не мислех да пиша във форума , не съм чела и новите мнения , защото срещам един безкраен спам .(да и аз обичам да спамя , но в последно време се прекалява).

Хайде лек ден от мен , аз изчезвам  ( лошиелке Kiss ) Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #8 -: Април 03, 2007, 10:39:45 »

Дита, ами това апелирам и аз Smile Аз ако знам какво да направя, ще го направя Smile Акъла не може да ми роди някаква идея, освен да разлепя по улиците плакати Smile
пс Бизар, може да е заядлива, но не е и проста, разбира много добре, повярвай ми. Smile
Бизар, спри се! Няма смисъл, отдавна съм оперирана от някакви чуства, каквото и да целиш, не го постигаш Kiss
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #9 -: Април 03, 2007, 10:42:42 »

Лоша, всеки прави по нещичко за развитието на форума.
Дали споделя с приятели, които желаят да се включат, дали пуска на други места линкове към това място - всеки според избора си.

Ако някой има конкретна идея къде да рекламираме форумчето, нека я даде.  Smile
Аз за себе си съм избрала да пускам тема с линк към това място в стария форум, който се е препълнил с ботове.
Други хора споделят с приятели.  Smile
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #10 -: Април 03, 2007, 11:39:27 »

Форума умира? - това ми звучи абсурдно.

Вярно е , че има малко повече спам , но да не би това да е болка за умиране? Ако има само праволинейни отговори нима ще бъде по-интересно? Нима няма да е по-сухо , нима няма да загуби от чара си?

Пишат само редовните? Ами , нека пишат и другите..кой ги спира?

Имам чувството , че темата на Ева (в която и аз размених няколко реплики , които по-скоро бяха шеговити , отколкото язвителни) беше последната капчица в една чаша с натрупани негативни емоции.. поводът тя да прелее и да се стигне до абсурдни заключения от сорта , че форума трябва да бъде затворен?!

Кофти е , че някои го приемат като отдушник за проблемите си , за мен е повече от това.

Смятам , че ако си толкова негативен е по-добре да излезеш и да направиш нещо за себе си (което ще ти помогне повече) , отколкото да седнеш пред компютъра и да се опиташ да развалиш настроението на другите.

П.С. Лошиела, за несподелянето на проблемите обаче си права Unsure
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #11 -: Април 03, 2007, 12:16:34 »

Цитат на: "Sahne"
между другото това за проблемите и споделянето може да си стане и цяла тема от това.
Аз лично от много време не споделям лични неща , такива , които би ми се искало да споделя , но не го правя нарочно . Защото след време като има конфликт и всичко , което съм споделила се изсипва върху мен . Т.е. то е използвано ако в даден скандал трябва да бъда обидена.
Последно така направи Перличка , че съм споделяла , че не правя секс (защото пряиетля ми го няма) и тя ми каза да маструбирам по често ... , което го каза с цел да ме обиди .
Извинявам се , ама какво да споделям тука при това положение.
Такива селски прояви лично на мен ми писнаха . Всеки със всеки се кара и се надцаква - кой бил по умен , кой бил еди какъв си и подценяване на други потребители. Има няколко човека , които в последно време лично мен много ме издразниха , защото това тук не е форум за надцакване или всеки да се покаже каква голяма работа е .

Ами лесно е. Като не искаш да ти говорят по даден начин, първо ти не започвай. Онова със секса ти го казах точно, за да се усетиш кога прекрачваш границата и дали би ти било приятно да я прекрачват спрямо теб. Не е приятно, е радвам се, че си го разбрала.

Иначе така сме ние на село - селяни. Вие гражданите ги знаете по-добре нещата. Хайде, че пишейки с два пръста ми изостана работата във фермата. Отивам да пусна добитъка да пасе.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #12 -: Април 03, 2007, 12:20:31 »

Блонди  Lol  Lol  Lol Все пак се събуди... Wink

Честно казано не проумявам особено как и защо форума умира. Или по-скоро какъв е критерия за преценка на подобно нещо.
Нормално е да има пикови периоди, както е нормално да има и периоди на застой. Не може постоянно да е интересно, при положение , че си нямаме клоун на щат,който да ни весели.

Не сме си споделяли проблемите...Е това вече...нямам какво да кажа, просто.На мен ми се е случвало да 3-4 пъти да споделям проблеми.Аз съм избрала да не го правя публично , с цел да веселя народа и на него да му е забавно и интересно. Въпрос на избор! Преценила съм за себе си , че не желая да се спекулира с личното ми пространство както от форумисти , така и от съвсем странични хора, нямащи нищо  общо с форума (известно е , че Интернет не е анонимно място).

Спам имало...ами има! И , Сметанке...ти си човека с 3000 и кусур мнения, а пък изведнъж много ти дойде спама. Wink Дайте наистина да не си измисляме несъществуващи проблеми и да си живеем веселко както досега. Явно е, че трябва време за популяризиране на форума, защото докато сме си само ние, които , както каза Бизар, си знаем и кътните зъби, така ще е - спам, тук таме някоя дискусия и твърде рядко някой проблем за съветване ,поставен от случайно попаднал потребител.

Айде сега Be happy!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #13 -: Април 03, 2007, 12:27:41 »

Цитат на: "Mina_21"
Преценила съм за себе си , че не желая да се спекулира с личното ми пространство както от форумисти , така и от съвсем странични хора, нямащи нищо  общо с форума (известно е , че Интернет не е анонимно място).

Много мъдро! Смятам и аз да премина на този принцип.Cheesygrin

Цитат на: "Mina_21"
ти си човека с 3000 и кусур мнения, а пък изведнъж много ти дойде спама. Wink

Айде пак се почна с броенето на мнения...Все едно това може да бъде критерии за нещо...
Ей това не го разбирам и това си е...
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #14 -: Април 03, 2007, 13:01:22 »

По темата - аз лично имам моменти, когато пиша често във форума, интересно ми е, имам какво да кажа. Имам и моменти, в които не ми се пише, не ми се чете и не ми е интересно. Тогава се отдавам на друг вид разтоварване и готово.

Колкото до споделянето. Ами когато някой има да споделя нещо точно пред тази аудитория виждаме, че го прави. Когато не го прави, явно се чувства добре, или просто има хора, към които се обръща извън форума и няма нужда да пише тук за себе си.

За личната информация - ами никой не е застрахован от нищо и не се знае кога може да бъде интерпретирана по даден начин. Идеята ми е, че когато се каже нещо, трябва да се очакват всякакви реакции. Ние не сме като ято птички да летим в една посока, а всеки мисли по различен начин. Както не можем да очакваме всички да ни харесват, така и не можем да очакваме да ни галят с перце. Всеки сам за себе си знае до колко може и иска да пише по лични въпроси.

Курвенски номера може да има навсякъде. Някои не сме си приятни и винаги може да възникне спор на лична основа, неизбежно е. Дори и когато се обичат хората се карат, какво пък остава тук сред полу-познати. И единственият вариант за разчистване на напрежението е спорът.

Форумът няма да "затвори" докато има хора и мнения. Да, различни са нещата с предишния форум - той беше по-отворен от към ново присъствие, тук пък влизат хора от едно общество, за да се видят и да поговорят.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #15 -: Април 03, 2007, 13:11:05 »

Аз искам да кажа нещо за "новия" ни Форум тук. Не е много по темата на Лошата, но тя да ми прости...

Та искам да кажа, че научавам много ценни неща за човешкото поведение тук и си правя страшно полезни заключения.

Понякога получавам и ценни съвети, които въпреки че хората, от които съм ги получила мислят, че не ги чувам дори, аз ги чувам много добре и даже ги изпълнявам. Cheesygrin

Отношението ми към Форума преминава различни етапи...И за сега не съм на етап - пълно преостановяване на форумния живот. Не казвам, че няма да настъпи и такъв момент, но за сега съм на друга фаза. Smile
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #16 -: Април 03, 2007, 13:26:46 »

Не знам, как може да се разпострани форума Confused  аз сега като се замисля и никога не споделям пред познати за него с цел да не ми четат постовете и после да спекулират с това.
Това, че писах, че форума умира не го приемайте  в буквалният смисъл. Добре, форумът се разболява и залинява Cheesygrin
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Април 03, 2007, 13:28:37 »

И кашля , кашля... Lol  Cheesygrin  Lol
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #18 -: Април 03, 2007, 17:52:11 »

айде, пуснах ви нова тема....дерзайте!  Big grin
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #19 -: Април 03, 2007, 18:27:11 »

перличке , тогава във въпросната тема не съм имала за цел да се заяждам и никога не съм имала такава цел или желание да се заяждам с теб.Мисля , че сама си си го втълпила или може би някой друг ти го е втълпил.Защото кактоп знаеш аз не си мълча , когато нещо ме дарзни в някой и до тогава ако ме е дразнело нещо в теб съм щяла да ти го кажа.Всичките ми постове бяха на шега в тази тема , затова и пускам усмивки за да се знае .. А ти си мислеше , че правя нещо нарочно.Никога също не съм навлизала в твоето лично простеранство , че ти да навлизаш в мойтО.Никога не съм говорила за на никой личния живот с цел обида и мисля , че винаги съм спазвала някаква граница.Моите спорове тук във форума са били само за форума и по теми от форума , а не по теми за личния живот на някой и за неща , които е споделял от личния си живот.
Тогава ти писах на лична , ти не ми отговори за да се разберем кой какво имал да казва.
Е радвам се че не съм споделяла други лични неща , защото в един такъв спор не само ти , а и други могат да ги изплозват .Това ме дразни.

Мина21  казах че обичам спама да , но в последно време точно това ме спира , тръгна да чета някоя тема и то какво става незнам къде и свършва спама , че да чета сериозните мнения и се отказвам.
Все пак трябва да има граница или поне да се слага табелка Offtopic че да знам кое да не чета някой път .
Бе не знам , в момента точно заради това не влизам и не чета и не пиша , колкото преди . Може и да е моментно , не зная.
Активен

Don’t feed the forum trolls
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #20 -: Април 03, 2007, 21:46:12 »

Аз не смятам, че форума се е променил особено много от самото му начало. Нека не сравняваме този с лайдипил, защото са съвсем различни:)

Понеже видях, че сте споменали, че доста хора почти не пишат исках аз да споделя защо се губя. Не, че давам отчет прсто това е подходящото място да си кажа. Напоследък нямам много време за писане, но по-важното е, че и желание нямам. Даже не прочитам всички нови мнения. Ежедневието ми е много натоварено и предпочитам, която съм свободна да изляза някъде пред това да седя на компютъра. Лични неща спрях да споделям, защото има с кой да ги споделя в реалния живот, а има и хора от форума, с които предпочитам да поговоря лично. Като цяло гледам сама да си решавам проблемите. От вас мога само съвет да поискам , но аз трябва да се справя сама.

Форума не знам дали има смисъл да се популяризира. Ще му се изгуби чара и от семейство ще станем масов форум. Факт е, че имам ужасно много потребители и доста нови. Спомням си психологичния форум, за който ни сподели трели кардия(ако не греша), който има много малко хора и освен това всички теми са пуснати от модовете и админите. Няма какво да се коментира повече. Ние поне си имаме говорилня и не само.
Активен

Моето име е Любов.
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #21 -: Април 03, 2007, 22:49:59 »

Sahne, явно майтапите ти не са приличали много на майтапи. И съм забелязала, че когато слагаш тази иконка:  Lol  най-често е поставена за да изрази сарказъм, отколкото шеговития ти тон. Ако греша, моля да бъда извинена, но не мисля че даваш ясни знаци с каква идея пишеш нещата.

Както вече казах - показах ти, че си прекалила. Не си спомням да съм получила ЛС от теб, но ако го имаш в наличност, препрати ми го, ще ти отговоря още тази вечер.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #22 -: Април 03, 2007, 22:52:43 »

Цитат на: "elito"
Като цяло гледам сама да си решавам проблемите. От вас мога само съвет да поискам , но аз трябва да се справя сама.

Е то никой не е предлагал да ти решава проблемите вместо теб, тук освен съвет и подкрепа не знам какво друго можеш да получиш.  Wink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #23 -: Април 03, 2007, 23:37:31 »

НАписах голям пост и го изтрих. НЕ ми се коментират такива теми вече. Директно казвам, че на който не му харесва да хваща пътя. Аааа стига вече с такива теми и коментари. Стига с тея лични глупости кой за кого какво казал. Ако поне малко се спрете  и се огледате ще разберете, че форумчето вие с вашите караници го правите невзрачно, а не спама примерно. Все спама ви е виновен на вас. То щом и на Соня стана проблем незнам.

Аз се придържам твърдо зад мнението на Мина естествено и това е няма кво повече да се каже. НА който не му харесва да си намери по-интересно място.  Mad
Активен

las cuentas
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #24 -: Април 03, 2007, 23:58:41 »

Аз пък няма да подкрепя мнението на TOI (въпреки, че ме изненада с казаното, предвид че май трябваше аз да го кажа).

Вижте, момичета, ако всички вземем да порастнем малко, нещата може би съществено ще се променят. Уж сме големи и зрели ДАМИ, а това трудно се забелязва, което отблъсква. Съжалявам, но е така - отблъскава. Мен ме отблъсна отдавна, а наскоро дотолкова, че да нямам желание не само да пиша и споделям, а и да ходя по срещите.

Що се отнася до затварянето - това е най-лесното да ви кажа. Но няма да оправи факта, че уж сме семейство и уж е нашето местенце, а не можем да се държим нормално един с друг  Mad
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #25 -: Април 04, 2007, 00:06:35 »

Ти направо си ме подкрепи ама айде Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #26 -: Април 04, 2007, 00:10:02 »

Добре де... последното ти изречение визирах.  Kiss
Активен

Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #27 -: Април 04, 2007, 00:11:04 »

Аз пък си мисля че си на това мнение защото  много теми са се изписали и си мислиш че няма какво повече да си кажем , напротив все на някой ще хрумне нещо интересно.Не трябва форума да ''умира'', ние сме тези които го крепим и няма да го оставим ;) Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #28 -: Април 04, 2007, 09:25:41 »

Цитат на: "Xpucu"
Мен ме отблъсна отдавна, а наскоро дотолкова, че да нямам желание не само да пиша и споделям, а и да ходя по срещите.

Same to me! Rolling Eyes
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #29 -: Април 04, 2007, 09:31:59 »

Пак го ударихме на подкрепа на приятелски начала. То е много лесно да си хванеш пътя, по-трудното е да останеш и да се помъчиш да оправиш нещата. Kiss
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #30 -: Април 04, 2007, 13:15:07 »

Цитат на: "Fei4ka"
Мен ме отблъсна отдавна, а наскоро дотолкова, че да нямам желание не само да пиша и споделям, а и да ходя по срещите.

Same to me! Rolling Eyes

Аз нещо не ви схващам Confused  :(
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #31 -: Април 04, 2007, 18:16:42 »

Same to me!

Хриси и Феичка, тъй като ние ходим по срещите, може ли да попитам кои от нас са ви неприятни, та не ви се идва:

Ади,
Мина,
Енти,
Секси,
Гарфи,
Алин,
Елито,
Лейди, (разбира се)
аз, (съответно приятеля ми)
и... другите хора, които идват понякога?

Това го приемам малко лично с много тъга, защото ако аз съм се скарала с примерно с ТОИ, това не би ми попречило да се срещна със софиянци, и с който и да било друг от където и да било, затова ми изглежда нещо към софийската група, или части от нея. А не съм видяла да имаме лоши отношения, напротив обичаме си се. Та.. ако ми разясните малко, ще съм ви благодарна. Защото и аз не разбирам.

П.С. ТОИ, просто те давам като пример, знаеш, че те кльопам Smile (Явно мисля за теб  Tongue )
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #32 -: Април 04, 2007, 18:19:32 »

Перличке, на мен ми е приятно да се срещам с теб. Кога ще идваш пак? Kiss
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #33 -: Април 04, 2007, 18:22:08 »

Перличке, на мен ми е приятно да се срещам с теб. Кога ще идваш пак? Kiss

Поне един човек да ме приеме, бедната аз  Cry

Rolling Eyes Ами да ти кажа - сега е Велик ден, после имаме подготовки по сватбата и преди Май не го виждам много. Но ние сме си лесни, решаваме - тръгваме.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #34 -: Април 04, 2007, 18:23:09 »

Цитат на: "Pearly"

Same to me!

Хриси и Феичка, тъй като ние ходим по срещите, може ли да попитам кои от нас са ви неприятни, та не ви се идва:

Ади,
Мина,
Енти,
Секси,
Гарфи,
Алин,
Елито,
аз, (съответно приятеля ми)
и... другите хора, които идват понякога?

Това го приемам малко лично с много тъга, защото ако аз съм се скарала с примерно с ТОИ, това не би ми попречило да се срещна със софиянци и с който и да било друг от където и да било, затова ми изглежда нещо към софийската група, или части от нея. А не съм видяла да имаме лоши отношения, напротив обичаме си се. Та.. ако ми разясните малко, ще съм ви благодарна. Защото и аз не разбирам.

П.С. ТОИ, просто те давам като пример, знаеш, че те кльопам Smile (Явно мисля за теб  Tongue )

ПАК МЕ ЗАБРАВИ  Angry
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #35 -: Април 04, 2007, 18:23:45 »

ок, точно ще се е топло Kiss ще чакаме да се обадиш Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #36 -: Април 04, 2007, 18:24:11 »

Ааааааааааааа!

Чудех се аз кой... и... Лейди, злото да те забрави!
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #37 -: Април 04, 2007, 20:00:04 »

Сигурно аз съм неприятна , щото само глупости говоря... Sad eyes
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #38 -: Април 04, 2007, 20:57:04 »

Аз лично нямам навика да споделям лични проблеми и преживявания тук. Smile Правила съм го точно 2 пъти - 1 път в стария форум, а 2-рия път - тук. И това означава, че наистина са ми тежали много.  Rolling Eyes Обичам повече да споделям с приятелите си, защото само на тях имам доверие. А и не искам да занимавам целия форум с моите терзания. Cheesygrin Но в никакъв случай не обвинявам хората, които го правят! Просто по различен начин изразяваме емоциите, по различен наичн говорим за тях и по различен начин възприемамаме форумчето.  Stuart

За мен лично това е място, където мога спокойно да се отпусна, да почета няколко забавни темички, да науча нещо ново (например за болестите  Unsure  , или живота на Мадона  Cheesygrin ). Също така черпя и много полезни съветчета за козметика, грижи за тялото и такива неща...  Stuart Правя си изводи и за поведението на хората.. научих се да виждам и другата страна на нещтата... и така.

Обичам си форумчето и всички съфорумчета в него!  Stuart Доста тъжно ми става, когато някой се кара, а това напоследък става доста честичко. Unsure  В повечето случаи изобщо няма смисъл от тези спорове и не са градивни.  Rolling Eyes И въпреки караниците и многото спам Tongue  не съм изгубила желание да пиша, да чета и да си общувам с хората тук! Smile Просто доста често нямам време - или все се мотая из улиците, или имам да си уча.  Rolling Eyes Но когато имам достатъчно време, както тези дни, с удоволствие чета и пиша!  Big grin
[/color]
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TOI
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 04, 2007, 22:05:28 »

НЕмога да разбера защо от един конфликт се влиза друг. Все някой е длъжен на другия с нещо и за всяка дума, която е казал. Все трябва някой да се изкара жертва и все сме се защитавали по приятелски.
КАзвам пак това, което казах и вчера, на който не му харесва да дава предложения или да хваща пътя. Това е. Не може хем нещо да не ти харесва, хем да стоиш в него по цял ден. Не искате да споделяте, не искате да спамите изобщо нищо не искате. А искате нещо все пак де и то е да се дракате. Само това искате Mad

п.с. позволявам да се дават примери с мен спокойно без да ми се извиняват Smile
Активен

las cuentas
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #40 -: Април 04, 2007, 22:15:04 »

Мечи, това в подписа ти малко меченце ли е?  8)  8)  8)
Дето увива шоколадите...Струва ми се, че пак си се опитвал да печеш меденки, но нещо дозите не си успял да разпределиш правилно.  8)  Lol

Ок, като ви е скучно, дайте идеи да се развием. За теми ли, за игри ли, за разпространение ли - вие решавате.
Каквото зависи от нас - ще бъде направено.
Стига идеи да има.  Cheesygrin
С женския меч-меч(много мечки станаха тук, цяла зоологическа градина - мечки, зайци, жабки Lol ) веднъж си говорихме за това да измислим нови игри.
Ако някъде в други форуми сте виждали интересни идеи за игри - споделяйте.  Cheesygrin
Аз се включвам с каквото мога по тези неща. Ако имам идеи - бих ги осъществила. Но не мога да знам кой какво харесва, че да угодя на всички вкусове.  Smile

Форумчето не умира, напротив. Развива си се.
Запролети се, стана по-топличко, задават се празници - нормално е хората да влизат по-рядко. Всеки гледа да се поразходи на слънчице, да си почине, да се разтовари.  Big grin
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #41 -: Април 04, 2007, 22:18:24 »

Цитат на: "Dita"
Мечи, това в подписа ти малко меченце ли е?  8)  8)  8)
Дето увива шоколадите...Струва ми се, че пак си се опитвал да печеш меденки, но нещо дозите не си успял да разпределиш правилно.  8)  Lol

Как? Това е мармот! Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #42 -: Април 04, 2007, 22:21:17 »

Млъкне, пате. Знам, че е мармот.  Lol

Подраквам се с г-н ССС.  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #43 -: Април 04, 2007, 22:24:20 »

На мен са и досадни тия асоциации, например... Razz 1000 страници с по една думичка в пост. Razz
Активен

momcheto
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #44 -: Април 04, 2007, 22:32:23 »

позволявам си да ве разкажа как се включих наскоро във форума. Съвсем случайно пуснах в гугъл търсене относно ЕВРОКОМПАКТ. Бях прехвърлен към някакъв форум - оказа се вашия. Рядко бях чел по-искрени, забавни, откровени и остроумни обяснения и реплики. От там се запрехвърлях и към другите теми, а когато открих написани и много неща, които съм си мислил - реших да се включа и аз. МОЛЯ ВИ СЕ, НЕ МЕ КАРАЙТЕ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ НАПРАВИЛ ГРЕШЕН ИЗБОР. Това е от мен.  :(  :(  :(
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #45 -: Април 04, 2007, 22:36:24 »

Не е грешен. Просто се подракваме от време на време. Cheesygrin

Не мисля, че има някаква реална драма, нито пък, че нещо умира или агонизира.
Ако на мен не ми е ден и не ми се пише в темите, това не означава, че форумчето умира, а че на мен не ми е ден.  Stuart
Сами си създаваме проблемите с тази дискусия и драматизираме излишно.
 Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #46 -: Април 04, 2007, 22:38:51 »

Цитат на: "momcheto"
МОЛЯ ВИ СЕ, НЕ МЕ КАРАЙТЕ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ НАПРАВИЛ ГРЕШЕН ИЗБОР.

Леле, понякога тука имам чувството, че сме забавачница, а не място, където възрастни хора се срещат.
Ами като не ви е забавно и си мислите, че сте направили грешен избор някой друг ли ви е виновен не мога да разбера ?
Момченцето - да вземем да направим по едно циганско колело всички, че да те зарадваме, за да не вземеш да си промениш мнението колко е хубаво тук
Активен

momcheto
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #47 -: Април 04, 2007, 22:39:14 »

ОК, просто казвам - по-добре изглеждате като ръсите шеги, а не когато се дракате като махленски клюкарки или като ВИП-ки - сещате се.....
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #48 -: Април 04, 2007, 22:57:29 »

Всички приехте много на сериозно думите ми, че форума умира. По-горе писах да не ги приемате буквално. Факт е, че има дни в които не се пуска нито една нова тема и ако това стане става война за лидерство. Нямам намерение да се карам с Цецо, защото не се карам с приятели, тях ги защитавам. Wink  Не мога да се съглася с изказвания от рода -хващайте си пътя и си заминавайте. Много пъти ми се е искало да си хвана пътя и съм сигурна,  че не съм единствената. Не съм го направила. Темата е пуснах с цел да се дискутират идеи за развитие а не с цел нападението е най-добрата защита. Ако някой има идея, какво да се направи да пише, ако няма идея просто да каже, че няма идея. Честно, писна ми от разправии. Достатъчно ни е напрегнато ежедневието, за да се занимаваме и да се караме за глупости и тук. Кой, колко стои във форума на никой не му влиза в работата. Пък и да стои, нали за това е форум. Или може би, ако стои да не се оплаква. Нито ви разбирам, нито мисля, че дори и да се поставя на ваше място ще ви разбера. Това е, ако някой има идея да е казва и да не се заяжда. Това разбрахме, че всичките го можем добре Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #49 -: Април 04, 2007, 23:00:07 »

Цитат на: "momcheto"
ОК, просто казвам - по-добре изглеждате като ръсите шеги, а не когато се дракате като махленски клюкарки или като ВИП-ки - сещате се.....

момичето, от днес ще чета всичките ти мнения. най-точното изказване, което чух до тук Big grin
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #50 -: Април 04, 2007, 23:22:39 »

Понеже ме ядосахте много с това, че всеки иска раздвиждане и нещо да се направи, а само се мърмори, ще ви докажа, че да направиш нещо за форума отнема точно 20-30 минути.

Да издириш място, където някой е рекламирал подобни форуми, да се свържеш с редактора на това място и да му обясниш с две думи за какво става дума.

Цъкни на линка "Новите форуми на ladypill.com – любов, секс и контрацепция", за да видиш какво ще стане!!!

Хайде, чакам още предложение къде може да пуснем реклами за форума и ако трябва лично ще търся редакторите, за да ни рекламират. Mad
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #51 -: Април 04, 2007, 23:25:36 »

Понеже ме ядосахте много с това, че всеки иска раздвиждане и нещо да се направи, а само се мърмори, ще ви докажа, че да направиш нещо за форума отнема точно 20-30 минути.

Да издириш място, където някой е рекламирал подобни форуми, да се свържеш с редактора на това място и да му обясниш с две думи за какво става дума.

Цъкни на линка "Новите форуми на ladypill.com – любов, секс и контрацепция", за да видиш какво ще стане!!!

Хайде, чакам още предложение къде може да пуснем реклами за форума и ако трябва лично ще търся редакторите, за да ни рекламират. Mad

познавам едно момче, което е модератор в един форум със сто хиляди потребители. форумът е пловдивски. Мислиш ли, че е удобно в друг форум да се рекламира нашият? на мен не ми е проблем да го попитам дали ще се съгласи. просто се чудя дали друг форум ще се съгласи да рекламира нашият Confused
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #52 -: Април 04, 2007, 23:28:31 »

Дита, аз сега разгледах там и видях, че се рекламира нашият форум. Това чудо ти ли си го направила Confused
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #53 -: Април 04, 2007, 23:33:35 »

Едва ли ще се съгласят.
Но аз ще си сложа банерът, който съм сложила в стария форум в подписа си в други форуми и ще пусна няколко мнения във форума на тийнпроблем ли или там какъвто беше. Lol  Lol  Lol

Ако някой друг посещава други форуми и няма проблем да сложи банер в подписа си, да го направи. Ще сложа примерен банер, ако някой има претенции за по-хубав - да си направи.  Lol

Код:
[url=http://forum.kusmet.net][img]http://img218.imageshack.us/img218/8066/forum32in0.png[/img][/url]

Това нещо трябва да копирате и да сложите в подписите си в другите форуми, а ще се появи това:

Като се кликне на него и веднага се влиза в нашия форум.

Да, аз го направих преди 20 минути. Издирих редактора и го нападнах в кю-то му. И го помолих да сложи линкове.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #54 -: Април 04, 2007, 23:37:09 »

Браво на теб!
Аз все пак утре ако го видя ще говоря с него, пък да видим дали ще се съгласи. Аз нямам регистрация в никакви други форуми, само тук пиша, даже няма и скайп.
айде, лека! пък утре ще видим, каквото мога обещавам да го направя Smile
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #55 -: Април 04, 2007, 23:38:59 »

Мерси.  Cheesygrin  Stuart

Можело значи.  Stuart  Stuart  Stuart  Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #56 -: Април 04, 2007, 23:41:17 »

Мерси.  Cheesygrin  Stuart

Можело значи.  Stuart  Stuart  Stuart  Cheesygrin

когато се дават подходящи идеи всичко е възможно Cheesygrin
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #57 -: Април 04, 2007, 23:44:52 »

На мен пък ми се струва оживено тук  Rolling Eyes
И всеки ден като влизам виждам, че последният регистриран потребител е някакъв нов ник.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #58 -: Април 05, 2007, 08:52:20 »

Пърли, ти не се прави на засегната на лична основа, защото много добре знаеш за какво говоря!

Но историята за мен е минало, така че няма да разисквам тази тема, особено тук, защото целта е друго, а не спам на тема: Душевният мир на Феята.
Активен

Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #59 -: Април 05, 2007, 13:12:31 »

момичето, от днес ще чета всичките ти мнения. най-точното изказване, което чух до тук Big grin

момчето, момчето, лоша.  Big grin  Big grin  Big grin
нов желаещ да го очехлите.  Big grin  Big grin
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #60 -: Април 05, 2007, 13:33:49 »

Цитат на: "Sofi"

момчето, момчето, лоша.  Big grin  Big grin  Big grin
нов желаещ да го очехлите.  Big grin  Big grin

И аз го забелязах, но си трая.  Cheesygrin  Lol
Пък за очехлянето...такъв им бил късмета на момченцата.  Lol  Lol  Lol

"Късметя е у нетяя, късметя е у нетяя"  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #61 -: Април 05, 2007, 13:59:59 »

въх, изложих се Lol  Lol  Lol
имам предложение да се пусне тема за мило посрещане на новите потребители Smile
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #62 -: Май 01, 2007, 11:44:55 »

Искам само да кажа, че обещанието си го спазих. Момчето вече трябва да е сложил линк /така ли се казва Cheesygrin /във форума на който е модератор, даже каза, че щял да сложи и в подписа на приятелката му Smile
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #63 -: Май 03, 2007, 23:50:39 »

Браво, лоши.  Stuart Благодарим ти за желанието да разпространяваш форумчето и най-вече за това, че си намерила и ти начин как да го направиш.  Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
daniela_marki
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #64 -: Юни 06, 2007, 13:54:21 »

Zdraveite!
Активен
Smiley
Newbie
*