star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star форум:)
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: форум:)  (Прочетена 21942 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« -: Април 03, 2007, 10:03:34 »

Имам чуството, че форума умира Cry Няма нови интересни теми, няма какво да обсъждаме, само се караме Cry Неможе ли да се направи нещо по въпроса? Ако има някой, някакви идеи да пише, защото скоро ще се наложи да затваряме.  Mad Пишат около десетина човека редовно, темите се превръщат в спам. Даже и малкото пишещи имам чуството, че не споделят проблемите си :(
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #1 -: Април 03, 2007, 10:18:46 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Имам чуството, че форума умира Cry Няма нови интересни теми, няма какво да обсъждаме, само се караме Cry Неможе ли да се направи нещо по въпроса? Ако има някой, някакви идеи да пише, защото скоро ще се наложи да затваряме.  Mad Пишат около десетина човека редовно, темите се превръщат в спам. Даже и малкото пишещи имам чуството, че не споделят проблемите си :(

Като цяло си права, ама ...какво очакваш ? Не, че и аз не си го мислех до скоро, но пък не се сетих да пусна тема - айде раздвижете се малко, че ми е скучно, няма къде да пиша и защо само се караме ?

Цитат
защото скоро ще се наложи да затваряме

Кои сме ние, които трябва да затваряме ?!?

Цитат
Даже и малкото пишещи имам чуството, че не споделят проблемите си

Това ли му е то интересното на форума - някой да споделя с кой е спал, кой го е зарязал ...т.е. да споделяме точно проблемите си, че да ни е интересно. Ами ние тук и кътните зъби си знаем почти, какви проблеми да си споделяме. И ако някой не споделя проблем, не означава ли това, че се чувства щастлив ?

И не, че ще приемеш каквото и да е мнение - но се стегни малко.
Темата ти наистина звучи като - скучно ми е, дайте да се раздвижим малко.
На други потребители като им е скучно, или ако искат да разнообразят форума правят нещо по въпроса - дали ще пускат игри, дали ще правят музикален уикенд, или ще се включват в кулутурно-музикални-киномански теми - все правят нещо по въпроса.

Щом никой не си играе с теб, направи си сама игра и покани другите ;)
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #2 -: Април 03, 2007, 10:22:41 »

В момента ми се струва, че си търсиш изкуствено конфликт, пък всъщност идеята беше да се раздвижим и да разпостраним форума. Smile  Наистина ми е скучно, лошо ли е? Защо да не споделяме проблемите си и да си помагаме със съвети, че те и приятелките ни ни познават пък ние им се изповядваме и търсим мнението им по някой въпроси. Confused Не те разбирам? Confused Тази тема пак ли ще се превърне в изкуствен скандал? Mad
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Април 03, 2007, 10:25:38 »

Не търся скандал или конфликт. Само казвам, че това, което искаш да стане, ще стане с действия.
Логично е щом се оплакваш от скуката, да направиш нещо по въпроса, а не просто да въздишаш "колко ми е скучно".
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #4 -: Април 03, 2007, 10:28:12 »

Много добре ме разбираш, какво говоря. В момента ми се правиш на чук Smile Аз многократно съм заявявала, че не разбирам от компютри, ти твърдиш, че се познаваме добре.  Confused  Ако някой ме насочи и има идея какво да направя да ми каже, ще го направя. Ако искаш ще разлепя и плакати по улиците, за да се разпострани форума Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 03, 2007, 10:33:01 »

Достатъчно технически грамотни хора има, за да ти помогнат в това, което искаш. Само кажи какво искаш.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #6 -: Април 03, 2007, 10:33:35 »

Лоша, според мен Бизар иска да каже, че ние сами си правим форума такъв.
Ако искаме разнообразние, нека направимнещо по въпроса.  Smile
Струва ми се, че си малко предубедена, а не бива.
Сигурна съм, че Бизар е била съвсем добронамерена.

Ако искаме раздвижване, нека си го направим.
Ако имате идеи как да направим по-весело това местенце, моля споделяйте ги тук, а каквото зависи от нас ще бъде направено.  Smile
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #7 -: Април 03, 2007, 10:37:18 »

между другото това за проблемите и споделянето може да си стане и цяла тема от това.
Аз лично от много време не споделям лични неща , такива , които би ми се искало да споделя , но не го правя нарочно . Защото след време като има конфликт и всичко , което съм споделила се изсипва върху мен . Т.е. то е използвано ако в даден скандал трябва да бъда обидена.
Последно така направи Перличка , че съм споделяла , че не правя секс (защото пряиетля ми го няма) и тя ми каза да маструбирам по често ... , което го каза с цел да ме обиди .
Извинявам се , ама какво да споделям тука при това положение.
Такива селски прояви лично на мен ми писнаха . Всеки със всеки се кара и се надцаква - кой бил по умен , кой бил еди какъв си и подценяване на други потребители.Има няколко човека , които в последно време лично мен много ме издразниха , защото това тук не е форум за надцакване или всеки да се покаже каква голяма работа е .
Аз затова не влизам в последно време , ето днес погледнах рано сутринта темата за отслабването и въобще не мислех да пиша във форума , не съм чела и новите мнения , защото срещам един безкраен спам .(да и аз обичам да спамя , но в последно време се прекалява).

Хайде лек ден от мен , аз изчезвам  ( лошиелке Kiss ) Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #8 -: Април 03, 2007, 10:39:45 »

Дита, ами това апелирам и аз Smile Аз ако знам какво да направя, ще го направя Smile Акъла не може да ми роди някаква идея, освен да разлепя по улиците плакати Smile
пс Бизар, може да е заядлива, но не е и проста, разбира много добре, повярвай ми. Smile
Бизар, спри се! Няма смисъл, отдавна съм оперирана от някакви чуства, каквото и да целиш, не го постигаш Kiss
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #9 -: Април 03, 2007, 10:42:42 »

Лоша, всеки прави по нещичко за развитието на форума.
Дали споделя с приятели, които желаят да се включат, дали пуска на други места линкове към това място - всеки според избора си.

Ако някой има конкретна идея къде да рекламираме форумчето, нека я даде.  Smile
Аз за себе си съм избрала да пускам тема с линк към това място в стария форум, който се е препълнил с ботове.
Други хора споделят с приятели.  Smile
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #10 -: Април 03, 2007, 11:39:27 »

Форума умира? - това ми звучи абсурдно.

Вярно е , че има малко повече спам , но да не би това да е болка за умиране? Ако има само праволинейни отговори нима ще бъде по-интересно? Нима няма да е по-сухо , нима няма да загуби от чара си?

Пишат само редовните? Ами , нека пишат и другите..кой ги спира?

Имам чувството , че темата на Ева (в която и аз размених няколко реплики , които по-скоро бяха шеговити , отколкото язвителни) беше последната капчица в една чаша с натрупани негативни емоции.. поводът тя да прелее и да се стигне до абсурдни заключения от сорта , че форума трябва да бъде затворен?!

Кофти е , че някои го приемат като отдушник за проблемите си , за мен е повече от това.

Смятам , че ако си толкова негативен е по-добре да излезеш и да направиш нещо за себе си (което ще ти помогне повече) , отколкото да седнеш пред компютъра и да се опиташ да развалиш настроението на другите.

П.С. Лошиела, за несподелянето на проблемите обаче си права Unsure
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #11 -: Април 03, 2007, 12:16:34 »

Цитат на: "Sahne"
между другото това за проблемите и споделянето може да си стане и цяла тема от това.
Аз лично от много време не споделям лични неща , такива , които би ми се искало да споделя , но не го правя нарочно . Защото след време като има конфликт и всичко , което съм споделила се изсипва върху мен . Т.е. то е използвано ако в даден скандал трябва да бъда обидена.
Последно така направи Перличка , че съм споделяла , че не правя секс (защото пряиетля ми го няма) и тя ми каза да маструбирам по често ... , което го каза с цел да ме обиди .
Извинявам се , ама какво да споделям тука при това положение.
Такива селски прояви лично на мен ми писнаха . Всеки със всеки се кара и се надцаква - кой бил по умен , кой бил еди какъв си и подценяване на други потребители. Има няколко човека , които в последно време лично мен много ме издразниха , защото това тук не е форум за надцакване или всеки да се покаже каква голяма работа е .

Ами лесно е. Като не искаш да ти говорят по даден начин, първо ти не започвай. Онова със секса ти го казах точно, за да се усетиш кога прекрачваш границата и дали би ти било приятно да я прекрачват спрямо теб. Не е приятно, е радвам се, че си го разбрала.

Иначе така сме ние на село - селяни. Вие гражданите ги знаете по-добре нещата. Хайде, че пишейки с два пръста ми изостана работата във фермата. Отивам да пусна добитъка да пасе.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #12 -: Април 03, 2007, 12:20:31 »

Блонди  Lol  Lol  Lol Все пак се събуди... Wink

Честно казано не проумявам особено как и защо форума умира. Или по-скоро какъв е критерия за преценка на подобно нещо.
Нормално е да има пикови периоди, както е нормално да има и периоди на застой. Не може постоянно да е интересно, при положение , че си нямаме клоун на щат,който да ни весели.

Не сме си споделяли проблемите...Е това вече...нямам какво да кажа, просто.На мен ми се е случвало да 3-4 пъти да споделям проблеми.Аз съм избрала да не го правя публично , с цел да веселя народа и на него да му е забавно и интересно. Въпрос на избор! Преценила съм за себе си , че не желая да се спекулира с личното ми пространство както от форумисти , така и от съвсем странични хора, нямащи нищо  общо с форума (известно е , че Интернет не е анонимно място).

Спам имало...ами има! И , Сметанке...ти си човека с 3000 и кусур мнения, а пък изведнъж много ти дойде спама. Wink Дайте наистина да не си измисляме несъществуващи проблеми и да си живеем веселко както досега. Явно е, че трябва време за популяризиране на форума, защото докато сме си само ние, които , както каза Бизар, си знаем и кътните зъби, така ще е - спам, тук таме някоя дискусия и твърде рядко някой проблем за съветване ,поставен от случайно попаднал потребител.

Айде сега Be happy!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #13 -: Април 03, 2007, 12:27:41 »

Цитат на: "Mina_21"
Преценила съм за себе си , че не желая да се спекулира с личното ми пространство както от форумисти , така и от съвсем странични хора, нямащи нищо  общо с форума (известно е , че Интернет не е анонимно място).

Много мъдро! Смятам и аз да премина на този принцип.Cheesygrin

Цитат на: "Mina_21"
ти си човека с 3000 и кусур мнения, а пък изведнъж много ти дойде спама. Wink

Айде пак се почна с броенето на мнения...Все едно това може да бъде критерии за нещо...
Ей това не го разбирам и това си е...
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #14 -: Април 03, 2007, 13:01:22 »

По темата - аз лично имам моменти, когато пиша често във форума, интересно ми е, имам какво да кажа. Имам и моменти, в които не ми се пише, не ми се чете и не ми е интересно. Тогава се отдавам на друг вид разтоварване и готово.

Колкото до споделянето. Ами когато някой има да споделя нещо точно пред тази аудитория виждаме, че го прави. Когато не го прави, явно се чувства добре, или просто има хора, към които се обръща извън форума и няма нужда да пише тук за себе си.

За личната информация - ами никой не е застрахован от нищо и не се знае кога може да бъде интерпретирана по даден начин. Идеята ми е, че когато се каже нещо, трябва да се очакват всякакви реакции. Ние не сме като ято птички да летим в една посока, а всеки мисли по различен начин. Както не можем да очакваме всички да ни харесват, така и не можем да очакваме да ни галят с перце. Всеки сам за себе си знае до колко може и иска да пише по лични въпроси.

Курвенски номера може да има навсякъде. Някои не сме си приятни и винаги може да възникне спор на лична основа, неизбежно е. Дори и когато се обичат хората се карат, какво пък остава тук сред полу-познати. И единственият вариант за разчистване на напрежението е спорът.

Форумът няма да "затвори" докато има хора и мнения. Да, различни са нещата с предишния форум - той беше по-отворен от към ново присъствие, тук пък влизат хора от едно общество, за да се видят и да поговорят.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #15 -: Април 03, 2007, 13:11:05 »

Аз искам да кажа нещо за "новия" ни Форум тук. Не е много по темата на Лошата, но тя да ми прости...

Та искам да кажа, че научавам много ценни неща за човешкото поведение тук и си правя страшно полезни заключения.

Понякога получавам и ценни съвети, които въпреки че хората, от които съм ги получила мислят, че не ги чувам дори, аз ги чувам много добре и даже ги изпълнявам. Cheesygrin

Отношението ми към Форума преминава различни етапи...И за сега не съм на етап - пълно преостановяване на форумния живот. Не казвам, че няма да настъпи и такъв момент, но за сега съм на друга фаза. Smile
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #16 -: Април 03, 2007, 13:26:46 »

Не знам, как може да се разпострани форума Confused  аз сега като се замисля и никога не споделям пред познати за него с цел да не ми четат постовете и после да спекулират с това.
Това, че писах, че форума умира не го приемайте  в буквалният смисъл. Добре, форумът се разболява и залинява Cheesygrin
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #17 -: Април 03, 2007, 13:28:37 »

И кашля , кашля... Lol  Cheesygrin  Lol
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #18 -: Април 03, 2007, 17:52:11 »

айде, пуснах ви нова тема....дерзайте!  Big grin
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #19 -: Април 03, 2007, 18:27:11 »

перличке , тогава във въпросната тема не съм имала за цел да се заяждам и никога не съм имала такава цел или желание да се заяждам с теб.Мисля , че сама си си го втълпила или може би някой друг ти го е втълпил.Защото кактоп знаеш аз не си мълча , когато нещо ме дарзни в някой и до тогава ако ме е дразнело нещо в теб съм щяла да ти го кажа.Всичките ми постове бяха на шега в тази тема , затова и пускам усмивки за да се знае .. А ти си мислеше , че правя нещо нарочно.Никога също не съм навлизала в твоето лично простеранство , че ти да навлизаш в мойтО.Никога не съм говорила за на никой личния живот с цел обида и мисля , че винаги съм спазвала някаква граница.Моите спорове тук във форума са били само за форума и по теми от форума , а не по теми за личния живот на някой и за неща , които е споделял от личния си живот.
Тогава ти писах на лична , ти не ми отговори за да се разберем кой какво имал да казва.
Е радвам се че не съм споделяла други лични неща , защото в един такъв спор не само ти , а и други могат да ги изплозват .Това ме дразни.

Мина21  казах че обичам спама да , но в последно време точно това ме спира , тръгна да чета някоя тема и то какво става незнам къде и свършва спама , че да чета сериозните мнения и се отказвам.
Все пак трябва да има граница или поне да се слага табелка Offtopic че да знам кое да не чета някой път .
Бе не знам , в момента точно заради това не влизам и не чета и не пиша , колкото преди . Може и да е моментно , не зная.
Активен

Don’t feed the forum trolls
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #20 -: Април 03, 2007, 21:46:12 »

Аз не смятам, че форума се е променил особено много от самото му начало. Нека не сравняваме този с лайдипил, защото са съвсем различни:)

Понеже видях, че сте споменали, че доста хора почти не пишат исках аз да споделя защо се губя. Не, че давам отчет прсто това е подходящото място да си кажа. Напоследък нямам много време за писане, но по-важното е, че и желание нямам. Даже не прочитам всички нови мнения. Ежедневието ми е много натоварено и предпочитам, която съм свободна да изляза някъде пред това да седя на компютъра. Лични неща спрях да споделям, защото има с кой да ги споделя в реалния живот, а има и хора от форума, с които предпочитам да поговоря лично. Като цяло гледам сама да си решавам проблемите. От вас мога само съвет да поискам , но аз трябва да се справя сама.

Форума не знам дали има смисъл да се популяризира. Ще му се изгуби чара и от семейство ще станем масов форум. Факт е, че имам ужасно много потребители и доста нови. Спомням си психологичния форум, за който ни сподели трели кардия(ако не греша), който има много малко хора и освен това всички теми са пуснати от модовете и админите. Няма какво да се коментира повече. Ние поне си имаме говорилня и не само.
Активен

Моето име е Любов.
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #21 -: Април 03, 2007, 22:49:59 »

Sahne, явно майтапите ти не са приличали много на майтапи. И съм забелязала, че когато слагаш тази иконка:  Lol  най-често е поставена за да изрази сарказъм, отколкото шеговития ти тон. Ако греша, моля да бъда извинена, но не мисля че даваш ясни знаци с каква идея пишеш нещата.

Както вече казах - показах ти, че си прекалила. Не си спомням да съм получила ЛС от теб, но ако го имаш в наличност, препрати ми го, ще ти отговоря още тази вечер.
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #22 -: Април 03, 2007, 22:52:43 »

Цитат на: "elito"
Като цяло гледам сама да си решавам проблемите. От вас мога само съвет да поискам , но аз трябва да се справя сама.

Е то никой не е предлагал да ти решава проблемите вместо теб, тук освен съвет и подкрепа не знам какво друго можеш да получиш.  Wink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #23 -: Април 03, 2007, 23:37:31 »

НАписах голям пост и го изтрих. НЕ ми се коментират такива теми вече. Директно казвам, че на който не му харесва да хваща пътя. Аааа стига вече с такива теми и коментари. Стига с тея лични глупости кой за кого какво казал. Ако поне малко се спрете  и се огледате ще разберете, че форумчето вие с вашите караници го правите невзрачно, а не спама примерно. Все спама ви е виновен на вас. То щом и на Соня стана проблем незнам.

Аз се придържам твърдо зад мнението на Мина естествено и това е няма кво повече да се каже. НА който не му харесва да си намери по-интересно място.  Mad
Активен

las cuentas
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #24 -: Април 03, 2007, 23:58:41 »

Аз пък няма да подкрепя мнението на TOI (въпреки, че ме изненада с казаното, предвид че май трябваше аз да го кажа).

Вижте, момичета, ако всички вземем да порастнем малко, нещата може би съществено ще се променят. Уж сме големи и зрели ДАМИ, а това трудно се забелязва, което отблъсква. Съжалявам, но е така - отблъскава. Мен ме отблъсна отдавна, а наскоро дотолкова, че да нямам желание не само да пиша и споделям, а и да ходя по срещите.

Що се отнася до затварянето - това е най-лесното да ви кажа. Но няма да оправи факта, че уж сме семейство и уж е нашето местенце, а не можем да се държим нормално един с друг  Mad
Активен

Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: