star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Опасните хранителни добавки
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опасните хранителни добавки  (Прочетена 1874 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« -: Март 26, 2007, 14:36:20 »

Ето ви малко информация за всичките му там оцветители, консерванти, стабилизатори и т.н., с които са тъпкани повечето хранителни продукти...

http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=127322
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #1 -: Март 26, 2007, 14:38:53 »

Ох, вече изчетох много на тази тема и постоянно като пазарувам гледам за Етата, но ги има, и то много.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #2 -: Март 26, 2007, 14:48:34 »

Прочетох темата ти и си пропомних, че трябва да си пия хапчетата Lol
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #3 -: Март 26, 2007, 15:13:48 »

Също и едни от нещата, които са вредни са прясното мляко в кутиите, натуралните сокове, и в общи линии всичко консервирано Blink
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #4 -: Март 26, 2007, 16:13:15 »

Прясно мляко, което има срок на годност 8 месеца не може да ми вдъхне доверие по никакъв начин. Smile Да не говорим, че то няма вкус на мляко... Напоследък я караме на "Роса". Имат едни много удобни пластмасови канички.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #5 -: Март 26, 2007, 18:31:50 »

Аз имам някаква хронична ортикария и вече от всичко постоянно ми избиват обриви като от алергия ама не са баш обриви..дори и от вода О.о.
Да не говорим с тези храни какво става.. Mad
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #6 -: Март 26, 2007, 23:11:57 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Прочетох темата ти и си пропомних, че трябва да си пия хапчетата Lol

Тебе ще те забременяваме, какви хапчета.. Cheesygrin  я по-добре ходи махни спиралата.. Lol
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: