star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Тема за абитуриенти :)
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за абитуриенти :)  (Прочетена 40262 пъти)
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #100 -: Май 19, 2007, 22:05:25 »

Няма  Lol Ще пратя снимки  Stuart
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #101 -: Май 19, 2007, 22:10:12 »

Добро,послушно Тинки Tongue
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 11245

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #102 -: Май 19, 2007, 22:15:45 »

Чакаме, чакаме снимки! Само да ни забравиш ей! Ще те тормозя докато не получа снимчици  Kiss
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #103 -: Май 20, 2007, 11:59:21 »

Ей къде се абитуриентки Smile

Тинки,Бамбиелааа,Бубс ...и аз изчезнах в последно  време,но покрай всичката еуфория почти нямам време за комп. Cheesygrin  Cheesygrin

След няколко седмици да се надяваме ще се вкл. и ще полказам снимки  Cheesygrin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Smiley
Newbie
*
Публикации: 4973

Усмивка

« Отговор #104 -: Май 20, 2007, 12:47:13 »

Приятно изкарване на всички !!!!!
 Kiss
Активен

TiNki
Newbie
*

« Отговор #105 -: Май 20, 2007, 13:11:19 »

Послушното Тинки никой няма да забрави и ще прати снимчици  Lol  Tongue  Kiss
Мерси Смайли  Stuart
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #106 -: Май 20, 2007, 13:23:13 »

Само да питам...
Колко дни ще ви трябват да реанимирате Lol Че да знаем кога да ви чакаме да разказвате
 Stuart
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2624

Весели празници!

« Отговор #107 -: Май 20, 2007, 13:37:33 »

Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin Колко е весел града тези дни.  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin Постоянно и навсякъде има някакви абитюренти. То не е викане, не е подскачане... Страхотно настроение е обзело всички. Включително и мен.  Cheesygrin  Дискотеките са пълни, улиците са пълни... Обожавам, когато настъпи това време, защото паралелно с абитуриентските балове има и празник на града, а именно на розата.  Stuart Панаира идва, бирфеста идва... И както повечето ми познати са абитуриенти, става голям купон и е много весело.  Stuart

Аз се бях похвалила преди, че тази година ще съм дама на едно момче, така че и мен започнаха да ме вълнуват рокли, прически, обувки, гримове...  Lol Ама аз съм лесна, няма да се издокарвам много. Само като тренировка за догодина ще ми е.  Stuart Взех една рокля от майката на една приятелка и обувките на мама. Прическата ще ми я прави една позната, а ноктите и грима - най-добрата ми приятелка. Така че аз съм готова.  8)

Пожелавам на всички абитуриентки приятна подготовка за бала, незабравимо изкарване на вечерта и много усмивки! След като минат празниците, когато отрезнеете  Cheesygrin  и имате време, ще ни бъде много драго, ако разкажете с подробности как е минало изпращането и самият бал. И разбира се, подкрепите разказа си с голяма доза снимки.  Tongue

Аз още си спомням темата на lioness за абитуриенството й миналата година. Беше страхотна!  Kiss  Kiss  Kiss Беше описала всички свои трепети и вълнения, беше обрисувала всичките си чувства във всеки един момент. И ми беше станало много милно.  Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #108 -: Май 20, 2007, 13:42:30 »

С класа онзи ден правихме изпращане на 12Б (ние сме 11Б), а и те ни избраха Smile
Направихме пита, носихме и мед, балони, приготвихме им късметчета, пяхме им  Lol Но най-много се изкефихме как всички на крака пяхме химна на училището  Cheesygrin После из коридорите тръгнахме с тях докато боряха до 12  Cheesygrin Много беше забавно! Утре определят кой ще вземе Совата (совата е символ на училището ни и се изготвя статуетка за най-заслужилия човек то випуска, има и по малки сови например за математика, за литература, за английски и т.н.). И на 25-ти им е бала Smile
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #109 -: Май 20, 2007, 14:15:43 »

Мерси Смайли  Cheesygrin  Cheesygrin

Веселуше разбира се,че ще разказваме Smile поне аз де  Cheesygrin  Cheesygrin  Wink

Да се надяваме,че до края на месеца ще съм на линия  Lol  Lol да разкажа  Tongue  Stuart

Няма такъв кеф и еуфорияя  Big grin  Big grin  Big grin  Big grin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7080

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #110 -: Май 20, 2007, 14:20:04 »

Честно да ви кажа, аз направо не исках да завършвам 12 клас и да ходя на абитуриентска. Не защото нямаше да се виждам повече с класа, а защото после идваха изпити...  Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #111 -: Май 20, 2007, 14:24:56 »

И мен ме чакат изпити  Unsure Но не ме интересуват сега ....... Stuart Толковааа ги обичам целия клас ...чак съм учудена от себе си  Wub  Wub
 Дори и хората,които винаги са ме дразнели ги обичам  Cheesygrin  Cheesygrin

Не искам всичко да свършваааааааа  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes

Почти всяка вечер правим серенади на учителите,които са ни учили през годините  w00t И почти всяка вечер сме пияни  Lol  Lol  Lol

Рев....  Weird  w00t  :|  Bored

Не искам .......искам още училище  Cry  Cry  Cry
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7080

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #112 -: Май 20, 2007, 14:30:34 »

На мен класа въобще не ми липсва. Просто в моя курс в момента има 6-7 човека от класа и пак се виждаме всеки ден. Даже вече ми бактиса от тях!  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #113 -: Май 20, 2007, 14:40:34 »

На мен ми е гадно,защото няма как да ги виждам всички  Unsure  Unsure  Cry  Cry Ужаснооооооо  Mad
Активен

veselushka
Newbie
*

Весели празници!

« Отговор #114 -: Май 20, 2007, 14:41:51 »

Смайли, ние пък нямаме такава традиция за изпращането.  Confused  Stuart При нас всички 12-ти класове заедно си подготвят изпращането, което се изразява в това да направят някакво представление. Играят сценки, пеят, танцуват, раздават награди на учителите и след веселата част почва тъжната, когато казват прощални речи към учителите.  Sad eyes Цялото училище ги гледа, аплодира и плаче накрая заедно с тях.  Sad eyes  Stuart

Исках да ви питам и друго. Миналата година един мой приятел беше в казармата и си беше тук, в нашия град. И когато ги пускаха за празниците, тези, които са оттук, го питали защо всички толкова крещят по улиците.  Confused И той им обяснил, че тук така си викат, когато минават по улиците: "Кой каза?", " 8,9...12 аааа", "кои сте вие", "кой ви е класен" и т.н. И те му казали че при тях чак такова викане няма. Извикат си 1-2 пъти и се успокояват.  Blink А при нас буквално не спират да крещят. Затова и  никой няма глас.  Cheesygrin Та исках да ви питам при вас така ли е ?  

Стилно_ф-че, кога ти е бала на теб?  Stuart
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #115 -: Май 20, 2007, 14:50:45 »

Цитат на: "veselushka"
Смайли, ние пък нямаме такава традиция за изпращането.  Confused  Stuart При нас всички 12-ти класове заедно си подготвят изпращането, което се изразява в това да направят някакво представление. Играят сценки, пеят, танцуват, раздават награди на учителите и след веселата част почва тъжната, когато казват прощални речи към учителите.  Sad eyes Цялото училище ги гледа, аплодира и плаче накрая заедно с тях.  Sad eyes  Stuart

Ние всяка година на празника на училището си правим такива сценки, танци, песни дъра бъра в залата на театъра и няма нужда пак да правят 12ти клас.
Иначе и нашите викат много из училище, по улиците и т.н Smile
Активен

veselushka
Newbie
*

Весели празници!

« Отговор #116 -: Май 20, 2007, 14:59:54 »

Да, и ние и по празници правим. Но някак си е традиция винаги 12-тите класове да си правят сценки. Само ученици от випуска участват и всеки випуск си прави нещо, характерно за него.  Stuart И такова изпращане е характерно не само за нашето училище, а и  за всички от града като се замисля.  Rolling Eyes Да, абсолютно всички училища си правят изпращане в някоя зала със сценки, танци, песни, награждаване...

Явно навсякъде е различно.  Cheesygrin  Stuart
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #117 -: Май 20, 2007, 16:11:06 »

При на пък няма такива тържества .....другите организират всичко  Cheesygrin Ние само крещим по улиците и накрая се сбогуваме със знамето  Cheesygrin  Unsure

На нас в училище ни е забранено да крещим   Lol  Lol Директора се нерви..аха ама понякога никой не слуша ...а и ние без това от седмица не сме на училище  Lol

п.с Веселуше и аз нямам глас от викове  Lol А една вечер прибирайки се от поредната серенада...някъде съм си обелила челото лекичко така... Unsure  Lol  Lol ама до бала няма да се вижда тооолкова  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

bubs
Newbie
*
Публикации: 405

« Отговор #118 -: Май 20, 2007, 16:52:58 »

Аз едвам успявам да си седна на компютъра покрай всички приготовления за бала, а и не само, постоянно се събираме, излизаме и нямам много време за почивка... Миналия ден беше изпращането, ето малко снимчици и от него Smile

тук

//Taка вече трябва да е към снимките Smile

Иначе съм готова с всичко за самата вечер, само не съм решила с какъв цвят очи да съм  Lol  Взех си сини лещи, харесвам се с тях, но не знам дали на бала искам да мисля и за лещите...
Като имам повече време ще гледам да пиша по-подробно! Приятно прекарване и на другите абитуреинтки! Kiss
Активен

img]http://img266.imageshack.us/img266/1221/eva15vr7.jpg[/img]
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #119 -: Май 20, 2007, 17:22:59 »

Бубси,дала си линк към началната страница на снимка.бг Unsure
Активен
bubs
Newbie
*
Публикации: 405

« Отговор #120 -: Май 21, 2007, 08:12:53 »

Оправих го! Съжалявам за грешката....  Rolling Eyes   Kiss
Активен

img]http://img266.imageshack.us/img266/1221/eva15vr7.jpg[/img]
TiNki
Newbie
*

« Отговор #121 -: Май 21, 2007, 12:27:53 »

Пупиии аз казах ли ти,че нямам късмет  Mad Гостите дойдоха  Very mad Много се обърка работата...  Unsure
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #122 -: Май 21, 2007, 17:27:48 »

Moите гости си отидоха успешно още преди 2 дни  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 11245

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #123 -: Май 21, 2007, 18:25:49 »

Спокооойно! Само бъди спокойна, едва ли някой ще забележи, че си с гости  Kiss
Пък и тампона е много удачен избор за този период!  Wink
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #124 -: Май 21, 2007, 19:06:33 »

Уф абитуриентите тази година не ги чувствам с тоя дъжд :( Ужасно време е! Миналата година пък беше адски горещо и половината ми съученички се потяха като прасета в ресторанта  Lol
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: