star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Health&Drugs online
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Health&Drugs online  (Прочетена 7825 пъти)
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« -: Март 25, 2007, 14:55:50 »

Shocked  Blink И тук ли... Mad
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Март 25, 2007, 15:06:54 »

Ще бъдеш затрит от лицето на форумното ни пространство, усещам аз .. Demon
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #2 -: Март 25, 2007, 15:12:13 »

Да бе, изцвъка се най-нагло.  Surprised

Хриска ще го делне, защото само тя и Краси имат права в този раздел.
На други места цвъкало ли е, че не видях?  Unsure
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #3 -: Март 25, 2007, 15:14:34 »

Само тук го виждам аз.. гадното същество Hammer
Активен
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #4 -: Март 25, 2007, 15:16:43 »

Цитат на: "Bambina"
Само тук го виждам аз.. гадното същество Hammer
Да само тук е  Mad  Hang  Boxing
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #5 -: Март 25, 2007, 15:18:17 »

Цитат на: "Dita"

добр де , аз не мога да разбера защо избрахте Краси да е модератор , като той въобще не се вяска  Confused няма го вече и аз незнам от кога  Confused
Активен

Don’t feed the forum trolls
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 25, 2007, 15:21:45 »

Цитат на: "Sahne"

добр де , аз не мога да разбера защо избрахте Краси да е модератор , като той въобще не се вяска  Confused няма го вече и аз незнам от кога  Confused
Някой знае ли къде е Confused  Confused  Confused
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #7 -: Март 25, 2007, 15:25:38 »

Chair

Нагли същества.  Wacko  Fish

Соня, защото Краси заслужава да е модератор на раздел за изкуство. Занимава се с с това(вижте страничката в профила му).
А за това, че не се вясва...има нещо вярно. Но пък Хриси се вясва.  Unsure
Да, щеше да е хубаво Краси да се появява, за да се грижи за разделчето. Дано започне пак да влиза тук.  Unsure

Не знам дали си внушавам, но в последно време ботовете много си харесват този раздел.  Lol  Lol  Lol Все тук цвъкат.  Lol

Аз не знам къде е Краси. Навярно Хриси знае, защото си мисля, че те се познават или се засичат и на други места, но може и да греша.  Smile
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #8 -: Март 25, 2007, 15:29:34 »

Chair

Нагли същества.  Wacko  Fish

Соня, защото Краси заслужава да е модератор на раздел за изкуство. Занимава се с с това(вижте страничката в профила му).
А за това, че не се вясва...има нещо вярно. Но пък Хриси се вясва.  Unsure
Да, щеше да е хубаво Краси да се появява, за да се грижи за разделчето. Дано започне пак да влиза тук.  Unsure

Не знам дали си внушавам, но в последно време ботовете много си харесват този раздел.  Lol  Lol  Lol Все тук цвъкат.  Lol

Аз не знам къде е Краси. Навярно Хриси знае, защото си мисля, че те се познават или се засичат и на други места, но може и да греша.  Smile
ами Дита ясно ми е защо е избран , но все пак не мисля , че човек трябва да има кой знае какви позннаия , че да е модартор на този раздел.Модератор трябва да е някой , който влиза по често все пак , Краси го няма с месеци .
Аз предплагам да се сложи друг модератор , например ТОЙ ..
Активен

Don’t feed the forum trolls
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #9 -: Март 25, 2007, 15:34:56 »

На мен пък ми е много интересно как тия ботове могат да се регистрират и да си напишат местожителство и всичко  Rolling Eyes
Унищожете ги  Hang
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #10 -: Март 25, 2007, 15:35:18 »

Знаете как се процедира.
Имате предложение, пишете на Хриска или в долния раздел За форума. Предлагате конкретен човек.
Аз нищо не мога да направя.  Smile
Мога само да подкрепя наличието и/или на друг модератор, защото наистина е кофти като не се появява Краси, а Хриска е заета и няма време за форумчето и ботовете ни напъплят.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #11 -: Март 25, 2007, 15:42:41 »

Аз мисля да гласуваме за друг модератор .. Rolling Eyes

П.С. А някой ще бъде ли така отзивчив да обясни на моята персона как точно се слагат песнички в нета ( къде ,как) и после как се пействат като активни линкове тук , за да може някой да си ги изтегли ..? Rolling Eyes  Confused
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #12 -: Март 25, 2007, 15:49:01 »

Аз мисля да гласуваме за друг модератор .. Rolling Eyes

П.С. А някой ще бъде ли така отзивчив да обясни на моята персона как точно се слагат песнички в нета ( къде ,как) и после как се пействат като активни линкове тук , за да може някой да си ги изтегли ..? Rolling Eyes  Confused
Бамби нали ти казах Smile Само даваш цитат и ще видиш как съм го написала Confused

Действа се с url=linka]тук пишеш нещо[/url]
a там,където е песента даваш-copy link adress
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #13 -: Март 25, 2007, 15:54:06 »

Ама миличка, аз не знам къде да я кача въпросната песен?Вече за форума е лесно.Въпроса е къде и как да я кача самата песен от моето си pc на някой сайт ,капиш муци?
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #14 -: Март 25, 2007, 15:54:35 »

Бамби, защо ти е да слагаш песнички в нета? Първо проверяваш дали ги има вече. Въобще не ти е нужно да ги качваш някъде, ако вече ги има.
http://www.b359.com/ безплатна търсачка за дата.бг и други фрии зони.  Smile

А намерената песен - десен бутон на мишка=>properties=>copy адреса. Останалото го е написала Стилната.
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 25, 2007, 16:00:05 »

Ама миличка, аз не знам къде да я кача въпросната песен?Вече за форума е лесно.Въпроса е къде и как да я кача самата песен от моето си pc на някой сайт ,капиш муци?
Ох Бамбиелааааааа ми така кажи бе милаааааааа  Lol

Тя Дити ти  каза...аз твоите ги наметих в дата.бг  Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #16 -: Март 25, 2007, 16:07:37 »

Аха... ами добре Surprised  Smile
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 25, 2007, 16:10:44 »

Aма btw и аз имам доста готина музика,която не мога да намеря из нета Mad  Very mad  Very mad  Wacko
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7088

« Отговор #18 -: Март 25, 2007, 21:26:46 »

мисля, че тук е мястото да кажа, че преди месец два питах Хриси дали може да се кандидатирам за модератор на този раздел. Не претендирам за кой знае какви познания, но пък музиката специално е моят живот, филми също гледам страшно много .... та ми се искаше и аз да се грижа за нещо, което харесвам. Тя каза, че ще говори с Краси, но нищо не ми е споменавала от тогава. Не искам да съм нагла и да се налагам, но ако решите да си избираме още един мод, аз ще се самопредложа ;)
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #19 -: Март 25, 2007, 21:42:23 »

А имаш ли време да се занимаваш с това?  Blink Защото опцията от трън та на глог не е най-подходящата. А ти все по-рядко влизаш тук, защото си ангажирана с работата си. :(
Иначе също съм на мнения, че трябва да се избере човек, ако ще се избира, който да обича музиката и филмите. Но също така да има и време да се грижи за "козметичните" проблеми и разкарването на ботове, които честичко ни навестяват.

Хриска беше казала, че като и остане време ще сложи някакъв модул за ботовете. Може пък тогава да понамалеят.  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7088

« Отговор #20 -: Март 25, 2007, 21:55:01 »

влизам тук всяка сутрин и всяка вечер, всеки ден ... скоро ще имам нет и на работа, така че и от там ще влизам. А това, че нямам +1500 мнения не значи, че не влизам   Mad
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #21 -: Март 25, 2007, 22:00:13 »

Точно заради това питах. Защото ми беше неясно дали имаш възможност да влизаш често.  Unsure А няма как да знам, ако не си писала.  Blink
А за работата освен да ти кажа "Честито" друго няма какво да направя.  Stuart  Stuart  Stuart  Kiss
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #22 -: Март 25, 2007, 22:06:00 »

На мен Англелчето ми изглежда удачен модератор за раздела. Краси... сори, ама даже не знам точно за кого говорите, а влизам всеки ден и мисля, че от такива непоявяващи се модератори няма много смисъл.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #23 -: Март 26, 2007, 14:19:11 »

Не мисля, че е необходимо модератора на този раздел да разбира много от филми и музика. Все пак неговата работа не е да решава дали споделената рецензия е правилна или не.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #24 -: Март 26, 2007, 14:43:41 »

Цитат на: "Sahne"
Краси го няма с месеци .

Няма го с месеци ли? Тогава аз защо го виждам редовно онлайн?

ангелче, не съм забравила. Имам те предвид в плановете за нови модератори.

Да напомня, че съм абсолютно против линкване на нелегално съдържание.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #25 -: Март 26, 2007, 15:31:27 »

Ами понеже гледам ,че много хора дават някакви линкове към песнички и се чудех как става  Rolling Eyes Но пък усетих ,че всъщност няма мужда се качват ,а може просто да се посочат къде се намират.. Така става ли ? Rolling Eyes
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #26 -: Март 26, 2007, 15:34:58 »

Мисля, че Хриси имаше предвид да не даваме линкове към нелегални торент тракери, стимулирайки пиратството...  Rolling Eyes
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 26, 2007, 16:03:42 »

Ми тогава съм объркана..  Rolling Eyes  Unsure
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #28 -: Март 27, 2007, 08:58:46 »

Бамби, повечето хора дават линкове към сайтове като youtube и vbox7, където директно показват клиповете (за мен това не е по-малко пиратство, ама айде). Та, не можеш да пратиш на някой песен така, но можеш да му я покажеш на клип. Което също не е лош вариант Smile
Активен

Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: